HONI Logo
 
HRVATSKO OTVORENO NATJECANJE U INFORMATICI
 
POJEDINAČNI REZULTATI
1. KOLO
OSNOVNE I SREDNJE ŠKOLE
 
MJESTO NATJECATELJ RAZRED EKIPA P O N Z C S T UKUPNO
1 Krešimir Nežmah 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 90 110 0 370
1 Patrik Pavić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 90 110 - 370
3 Dorijan Lendvaj 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 56 90 110 - 356
4 Gabrijel Jambrošić 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 90 55 - 315
4 Bartol Markovinović 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 90 55 - 315
6 Lovro Kalinovčić 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 90 22 - 282
7 Vedran Cifrek 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 0 90 88 - 278
8 Dominik Fistrić 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 90 - 13 260
8 Martin Josip Kocijan 3 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 50 70 90 0 0 260
10 Jura Hostić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 56 90 - - 246
11 Dorian Granoša 4 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 28 90 22 - 240
12 Marko Dorčić 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 56 27 55 - 238
13 Ivan Jambrešić 1 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 70 63 - - 233
14 Luka Milačić 4 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 42 90 - - 232
15 Dominik Matijaca 4 III. gimnazija Split 20 30 50 70 27 22 - 219
16 Pavel Kliska 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 28 90 0 - 218
17 Ema Borevković 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 45 - - 215
18 Dominik Balog 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 42 27 44 0 213
19 Mislav Brnetić 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 18 22 - 210
19 Luka Džimbeg 4 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 70 18 22 - 210
21 Marin Varivoda 4 Gimnazija F. Petrića Zadar 20 30 50 70 36 - - 206
22 Nikola Kušen 2 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 42 18 44 - 204
23 Karlo Franić 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 27 - - 197
24 Leon Stjepan Uroić 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 42 27 22 - 191
25 Karlo Josip Kardum 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 18 - - 188
25 Vlatko Rohak 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 18 0 - 188
25 Nika Utrobičić 3 III. gimnazija Split 20 30 50 70 18 - - 188
28 Darijan Gudelj 3 III. gimnazija Split 20 30 50 56 27 - - 183
28 Klara Puvača 7 Dom mladih Rijeka 20 30 50 56 27 - - 183
30 Max Carin Balić 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 28 27 22 - 177
30 Ivan Milinović 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 28 27 22 - 177
32 Borna Janežić 7 Dom mladih Rijeka 20 30 50 56 18 - - 174
33 Bojan Štetić 4 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 28 45 0 - 173
34 Jakov Manjkas 3 Gimnazija Bjelovar 20 30 50 70 0 - - 170
34 Robert Špralja 4 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 70 0 0 0 170
36 Luka Ivanković 4 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 42 27 - - 169
37 Marin Meštrović 4 Gimnazija I.Z. Dijankovečkoga Križevci / ZTK Križevci 20 30 50 28 18 22 - 168
38 Mihael Pristav 3 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 50 28 36 0 - 164
38 Boris Španić 1 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 20 30 50 28 36 - - 164
40 Antonio Lukić 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 56 0 0 - 156
41 Fabijan Bošnjak 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 28 27 0 - 155
41 Filip Cvjetićanin 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 28 27 - - 155
41 Ivan Janjić 8 RIK Nuštar 20 30 50 28 27 - - 155
41 Armin Kadrić 1 Društvo informatičara Pula 20 30 50 28 27 - - 155
41 Dora Lendvaj 7 RIK Popovača 20 30 50 28 27 - - 155
41 Filip Rukavina 4 V. gimnazija Zagreb 20 30 50 28 27 0 - 155
41 Emanuel Tukač 8 OŠ Breznički Hum 20 30 50 28 27 - - 155
41 Martin Vrbovčan 8 Udruga informatičara Bjelovarsko-bilogorske županije 20 30 50 28 27 - - 155
49 Maja Drmač 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 14 36 0 - 150
49 Lara Semeš 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 28 0 22 - 150
51 Bernard Inkret 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 - 27 22 - 149
51 Lana Šprajc 3 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 50 0 27 22 - 149
53 Toma Begović 1 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 28 18 - - 146
53 Velimir Kovačić 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 28 18 - - 146
53 Martin Majsec 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 28 18 0 0 146
56 David Mikulčić 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 10 0 27 55 - 142
57 Vito Anić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 14 27 0 - 141
57 Vlatko Borevković 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 14 27 - - 141
57 Goran Ivanković 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 14 27 - - 141
57 Fran Lešković 8 RIK Popovača 20 30 50 14 27 - - 141
57 Vinko Sabolčec 4 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 50 14 27 - - 141
57 Jakov Tomasić 3 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 50 14 27 - - 141
57 Božidar Zrnić 1 Dom mladih Rijeka 20 30 50 14 27 - - 141
64 Antonio Dijanić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 0 18 22 - 140
65 Fran Babić 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 14 0 22 - 136
66 Sara Lazarušić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 14 18 - - 132
66 Fabjan Markovinović 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 14 18 - - 132
66 Ante Perković 4 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 14 18 - - 132
66 Fran Zekan 4 V. gimnazija Zagreb 20 30 50 14 18 - - 132
70 Jakov Budić 4 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 28 - - - 128
70 Luka Kraljević 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 28 - - - 128
70 Anto Matanović 4 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 20 30 50 28 - - - 128
70 Katarina Nujić 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 28 0 - - 128
70 Simeon Stefanović 8 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 50 28 0 - - 128
70 Vittorio Vičević 3 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci 20 30 50 28 0 - - 128
76 Matija Bujanić 8 MIS Strahoninec 20 30 45 14 18 0 - 127
76 Karlo Frankola 4 SŠ Mate Blažine Labin 20 30 50 0 27 - - 127
76 Renato Krpan 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 0 27 - - 127
76 Antonio Kutnjak 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 0 27 - - 127
76 Leonarda Pribanić 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 0 27 0 - 127
76 Borna Čizmarević 6 Dom mladih Rijeka 20 30 50 0 27 - - 127
76 Maro Štefanić 8 Dom mladih Rijeka 20 30 50 0 27 - - 127
83 Martina Licul 1 Društvo informatičara Pula 20 30 48 28 0 - - 126
84 Karlo Gjogolović 4 Gimnazija Požega 20 30 45 28 - - - 123
84 Antonio Hohnjec 2 Krapinski informatički klub Krik 20 30 45 28 0 - - 123
84 Orsat Puljizević 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 14 9 - - 123
87 Šimun Bilas 8 MIS Strahoninec 20 30 50 0 18 - - 118
87 Nikola Capan 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 0 18 - - 118
87 Mateo Kovačić 3 Gimnazija I.Z. Dijankovečkoga Križevci / ZTK Križevci 20 30 50 - 18 - - 118
87 Karlo Miličić 4 V. gimnazija Zagreb 20 30 50 0 18 - - 118
87 Ingo Pavić 7 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 50 0 18 - - 118
87 Andrej Todić 2 Društvo informatičara Pula 20 30 50 0 18 - - 118
93 Lina Krištić 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 48 0 18 - - 116
94 Filip Beleta 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 14 - - - 114
94 Borna Colarić 4 RIK Nuštar 20 30 50 14 0 - - 114
94 Silvia Licul 7 Društvo informatičara Pula 20 30 50 14 - - - 114
94 Maja Milas 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 14 0 - - 114
94 Tomislav Novak 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 14 - - - 114
94 Samuel Sobočan 7 MIS Strahoninec 20 30 50 14 0 - - 114
94 Jura Starčević 3 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 30 50 14 - - - 114
94 Relja Šegvić 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 14 - - - 114
102 Marko Čengić 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 20 0 18 22 - 110
103 Neven Lukić 2 Gimnazija Fran Galović Koprivnica 20 30 40 0 18 0 0 108
104 Petar Belošević 2 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 38 0 18 0 - 106
105 Matija Kukić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 40 14 0 - - 104
105 Stjepan Đelekovčan 2 Gimnazija Fran Galović Koprivnica 20 30 40 14 0 - - 104
105 Jerko Šegvić 3 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 40 14 - 0 - 104
108 Dominik Belavić 5 RIK Popovača 20 30 50 - - - - 100
108 Patrik Blašković 1 Društvo informatičara Pula 20 30 50 - - - - 100
108 Marko Blažek 8 Tehnička škola Čakovec 20 30 50 - - - - 100
108 Alen Božičević 5 RIK Popovača 20 30 50 - - - - 100
108 Ivan Bubalo 1 III. gimnazija Split 20 30 50 0 0 - - 100
108 Jakov Celin 7 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 50 0 - - - 100
108 Luka Cundeković 6 IK "VEL_IK" Velika Gorica 20 30 50 - - - - 100
108 Armando Gabor 3 II. gimnazija Zagreb 20 30 50 0 - - - 100
108 Jana Glavač 4 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 50 - - - - 100
108 Zvonimir Haramustek 3 III. gimnazija Osijek 20 30 50 0 - - - 100
108 Tin Hertelendi 8 Tehnička škola Čakovec 20 30 50 - - - - 100
108 Marin Hrvaćanin 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 0 - - - 100
108 Hana Ivančić 2 V. gimnazija Zagreb 20 30 50 0 0 0 0 100
108 Vatroslav Jakopec 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 - 0 - - 100
108 Leon Jurić 4 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 0 - - - 100
108 David Karlovčec 3 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 50 0 - - - 100
108 Barbara Kelava 7 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 - - - - 100
108 Ema Kolmanić 7 MIS Strahoninec 20 30 50 0 0 - - 100
108 Bruno Kosmačin 7 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 0 - - - 100
108 Nika Krsnik 7 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 50 0 - - - 100
108 Ema Krčadinac 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 0 0 - - 100
108 Bruno Licht 4 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci 20 30 50 - - - - 100
108 Karlo M 1 Gimnazija Požega 20 30 50 - - - - 100
108 Luka Meštrović 4 Gimnazija I.Z. Dijankovečkoga Križevci / ZTK Križevci 20 30 50 - - - - 100
108 Mateo Mofardin 3 OŠ Vladimira Nazora Pazin 20 30 50 - - - - 100
108 Marko Novak 3 Tehnička škola Čakovec 20 30 50 0 - - - 100
108 Bruna Paleček 5 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 50 0 - - - 100
108 Mihael Petričević 3 Tehnička škola Čakovec 20 30 50 - - - - 100
108 Dora Planinc 7 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 50 - - - - 100
108 Marko Pongrac 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 0 - - - 100
108 Tomi Stanišić 1 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 20 30 50 0 - - - 100
108 Filipa Stanojević 2 Društvo informatičara Pula 20 30 50 0 - - - 100
108 Leo Stričak 8 MIS Strahoninec 20 30 50 0 0 - - 100
108 Iva Tadić 8 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 50 0 0 - - 100
108 Branimir Tomeljak 3 III. gimnazija Split 20 30 50 - - - - 100
108 Matija Trstenjak 8 Tehnička škola Čakovec 20 30 50 - - - - 100
108 Marko Tunjić 4 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci 20 30 50 0 - - - 100
108 Petar Vinko 7 MIS Strahoninec 20 30 50 - - - - 100
108 Vladimir Vladetić 3 III. gimnazija Osijek 20 30 50 - 0 - - 100
108 Marko Vlaić 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 0 - - - 100
108 Sven Vujević 3 III. gimnazija Zagreb 20 30 50 0 - - - 100
108 Leo Znika 1 RIK Popovača 20 30 50 0 - - - 100
108 Pavla Čančar 7 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 50 0 0 - - 100
108 Petra Čančar 5 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 50 - - - - 100
108 Antonio Đakulović 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 - - - - 100
108 Vedran Đimoti 2 Gimnazija Požega 20 30 50 - - - - 100
108 Matko Šimić 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 0 0 - - 100
108 Fran Škarica 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 0 0 - - 100
108 Karlo Žižić 3 V. gimnazija Zagreb 20 30 50 0 0 - - 100
157 Roko Gulić 7 Centar tehničke kulture Rijeka 20 28 50 - - - - 98
157 Luka Protulipac 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 48 0 0 - - 98
157 Tarik Seferović 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 48 0 0 - - 98
157 Tin Šiletić 8 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 28 50 0 0 0 - 98
161 Sebastian Medjaković 2 II. gimnazija Zagreb 20 30 46 - - - - 96
162 Ida Kolmanić 3 Prva gimnazija Varaždin 20 30 45 0 0 - - 95
162 Kristijan Komar 3 Gimnazija Bjelovar 20 30 45 - - - - 95
162 Antonio Macan 2 Krapinski informatički klub Krik 20 30 45 0 - - - 95
165 David Ivanjek 6 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 28 45 - - - - 93
165 Frane Spahija 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 43 0 - - - 93
165 Fran Šaban 4 V. gimnazija Zagreb 20 30 43 0 - - - 93
168 Lucijan Hrvaćanin 2 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 20 50 0 - 0 0 90
169 Leon Krapinec 4 Gimnazija Fran Galović Koprivnica 20 30 10 0 27 - - 87
170 Ivan Badrov 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 34 - - - - 84
170 Ivor Balog 3 III. gimnazija Osijek 20 30 34 - 0 - - 84
170 Florijan Blažeka 2 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 34 0 - - - 84
170 Dorian Matić 2 V. gimnazija Zagreb 20 30 20 14 0 - 26 84
170 Lana Šćukanec 5 MIS Strahoninec 20 30 34 - - - - 84
175 Marko Miličević 2 Gimnazija Požega 0 30 50 - - - - 80
175 Tomislav Ćosić 4 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 20 30 30 0 - - - 80
177 Fran Meglić 2 Tehnička škola Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 15 14 - - - 79
178 Juraj Mandić 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 - 28 - - - 78
179 Jana Furdi 7 MIS Strahoninec 20 30 25 - - - - 75
179 Dino Hadžić 4 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 25 - - - - 75
179 Bruno Mikolaj 4 Gimnazija Fran Galović Koprivnica 20 30 25 0 - - - 75
182 Adrian Cvijanović 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 15 0 9 - - 74
183 Tio Špicar 3 Tehnička škola Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 5 0 18 - - 73
184 Franko Budimir 3 XIII. gimnazija Zagreb 20 30 20 0 - - - 70
184 Bruno Hrgović 4 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci 20 0 50 - - - - 70
184 Oleksandr Ichenskyi 2 V. gimnazija Zagreb 20 30 20 - - - - 70
184 Petar Knežević 1 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 20 30 20 0 0 - - 70
184 Vid Mulc 3 XIII. gimnazija Zagreb 20 30 20 0 - - - 70
184 Vedran Novaković 7 MIS Strahoninec 20 30 20 - - - - 70
184 Borut Patčev 7 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 30 20 - 0 - - 70
184 Mihael Žagar 2 ZTK Križevci 20 30 20 0 0 - - 70
192 Luka Dakić 7 MIS Strahoninec 20 28 20 - - - - 68
192 Matija Lacković 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 18 0 - - - 68
194 Ivan Belošević 8 MIS Strahoninec 20 30 16 0 0 - - 66
194 Tomo Hranilović 7 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 30 16 - - - - 66
194 Laura Karlovčec 6 MIS Strahoninec 20 30 16 0 - - - 66
194 Antun Kralj 6 MIS Strahoninec 20 30 16 0 - - - 66
194 Andrija Palašek 8 MIS Strahoninec 20 30 16 0 - - - 66
194 Ivan Patarčić 5 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 16 - - - - 66
194 Marin Topolnjak 7 MIS Strahoninec 20 30 16 0 0 - - 66
201 Marko Hrenić 6 MIS Strahoninec 20 30 15 - - - - 65
202 Niko Hranilović 6 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 28 16 - - - - 64
202 Nikša Kecman 7 Društvo informatičara Pula 20 28 16 - - - - 64
202 Mislav Tokić 3 III. gimnazija Split 20 30 - 14 0 - - 64
205 Petar Starčević 6 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 28 15 - - - - 63
206 Marko Bokun 7 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 24 16 - - - - 60
206 Oliver Horvat 3 Srednja škola Isidora Kršnjavoga Našice 20 30 10 - - - - 60
206 Marin Kupanovac 6 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 10 0 - - - 60
206 Marin Protulipac 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 10 0 0 0 - 60
206 Maja Tadić 5 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 10 0 - - - 60
206 Dominik Vugrinec 6 MIS Strahoninec 20 30 10 - - - - 60
206 Ena Zelić 4 Gimnazija Požega 20 30 10 - - - - 60
206 Leopold brodar 2 Srednja škola Isidora Kršnjavoga Našice 20 30 10 - - - - 60
206 Matija Špoljarec 4 III. gimnazija Zagreb 20 30 10 - - - - 60
215 Dorian Znika 7 RIK Popovača 20 24 15 - - - - 59
216 Lovro Bučar 4 V. gimnazija Zagreb 20 28 10 - 0 - - 58
216 Jakov Iljadica 6 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 28 10 - - - - 58
218 Marko Udvari 2 ZTK Križevci 20 20 15 - 0 - - 55
219 Ivan Magdalenić 7 MIS Strahoninec 20 16 16 - - - - 52
220 Bruno Babeli 2 V. gimnazija Zagreb 20 30 - - 0 - - 50
220 Gabriel Bajčić 7 Klub informatičara otoka Krka 20 30 - - - - - 50
220 Matej Ban 7 Klub informatičara otoka Krka 20 30 - - - - - 50
220 Alan Burić 1 Društvo informatičara Pula 20 30 - 0 - - - 50
220 Leticija Crnković 3 Gimnazija Fran Galović Koprivnica 20 30 0 0 0 - - 50
220 Mirna Drabić 4 MIS Strahoninec 20 30 - - - - - 50
220 Josip Duvančić 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 - - - - - 50
220 Luka Forko 3 III. gimnazija Zagreb 20 30 - - - - - 50
220 Petar Hrkać 4 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 - - - - - 50
220 Dario Huić 2 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 20 30 - - - - - 50
220 Niko Hunski 7 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 30 - - - - - 50
220 Filip Jerleković 5 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 30 0 0 0 0 0 50
220 Petar Kapec 1 V. gimnazija Zagreb 20 30 0 0 - - - 50
220 Nino Kijac 1 XIII. gimnazija Zagreb 20 30 - - - - - 50
220 Marin Kurešić 6 RIK Popovača 20 30 - - - - - 50
220 Vito List 7 MIS Strahoninec 20 14 16 - - - - 50
220 Lovro Kristijan Miljak 5 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 30 0 - - - - 50
220 Petar Mirković 3 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 30 - - - - - 50
220 Mateo Mrakovčić Wernoth 6 Klub informatičara otoka Krka 20 30 - - - - - 50
220 Krešo Orešković 3 Srednja škola Isidora Kršnjavoga Našice 20 30 - - - - - 50
220 Neo Pavić 1 V. gimnazija Zagreb 20 30 0 - - - - 50
220 Ivan Perić 4 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 - - - - - 50
220 Filip Polenus 1 XIII. gimnazija Zagreb 20 30 - - - - - 50
220 Luka Protrka 5 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 0 - - - - 50
220 Mislav Pršle 2 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 20 30 0 - - - - 50
220 Borna Radojčić 4 III. gimnazija Zagreb 20 30 0 - - - - 50
220 Luka Ričković 5 RIK Popovača 20 30 - - - - - 50
220 Nino Strčić 8 Klub informatičara otoka Krka 20 30 - - - - - 50
220 Lovro Tunjić 5 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 30 0 0 0 0 - 50
220 Ivo Vraneš 5 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 30 0 - - - - 50
220 Janko Šeler 7 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 30 - - 0 - - 50
220 Bruno Ševčenko 1 Gimnazija Velika Gorica 20 30 - - - - - 50
220 Dario Šutić 7 Klub informatičara otoka Krka 20 30 - - - - - 50
253 Roko Ajduk 8 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 22 6 0 - - - 48
253 Jakov Blašković 5 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 28 0 0 0 0 0 48
253 Josip Goluža 3 III. gimnazija Zagreb 20 28 - - - - - 48
253 Emanuel Hodić 6 MIS Strahoninec 20 28 - - - - - 48
253 Ema Hrkać 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 28 - - - - - 48
253 Danijel Hrvaćanin 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 28 - - - - - 48
253 Maksim Kranjec 1 XIII. gimnazija Zagreb 20 28 - - - - - 48
253 Filip Kvesić 3 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 28 - - - - - 48
253 Antonio Matijašević 6 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 28 0 - - - - 48
253 Vita Mofardin 4 OŠ Vladimira Nazora Pazin 20 28 - - - - - 48
253 Mateo Piskač 2 ZTK Križevci 20 28 0 0 0 - 0 48
264 Borna Kraljević 5 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 26 - - - - - 46
265 Leona Granoša 4 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 24 - - - - - 44
266 Karlo Jaranović 5 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 20 - - - - - 40
267 Gabrijel Gabelić 4 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 10 - - - - - 30
267 Borna Knez 1 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 10 0 0 - - - 30
269 Ivan Dijanić 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 2 - - - - - 22
269 Jakov Schramadei 1 V. gimnazija Zagreb 20 2 0 0 0 0 0 22
271 Amalija Danjek 2 III. gimnazija Zagreb 20 0 - - - - - 20
271 Vid Gamulin 6 Klub informatičara otoka Krka 20 - - - - - - 20
271 Lovro Jakobović 4 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 0 - - - - - 20
271 Stjepan Katić 4 Gimnazija Požega 20 0 0 - - - - 20
271 Marin Klojber 2 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 - 0 - - - - 20
271 Leon Kukovačec 5 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 - - - - - - 20
271 Daniel Maslić 5 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 - - - - - - 20
271 Antonio Mrakovčić 6 Klub informatičara otoka Krka 20 - - - - - - 20
271 Adrian Polonijo 6 Klub informatičara otoka Krka 20 - - - - - - 20
271 Vladimir Đurđević 4 Gimnazija Požega 20 - - - - - - 20
281 Jan Maljković 3 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 0 - 10 - - - - 10
282 Hrvoje Šoštarić 3 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb - 0 - - - - - 0