HONI Logo
 
HRVATSKO OTVORENO NATJECANJE IZ INFORMATIKE
 
POJEDINAČNI REZULTATI
2. KOLO
OSNOVNE ŠKOLE / 6. RAZRED
 
MJESTO NATJECATELJ RAZRED EKIPA P T K Z D S U G UKUPNO
1 Dora Lendvaj 6 RIK Popovača 20 30 50 80 - - - - 180 (180)
2 Ida Boić 6 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 18 30 50 16 - - - - 114 (114)
3 Fran Mostarkić 6 OŠ Antun Mihanović Slavonski Brod 20 30 50 8 - - - - 108 (108)
4 Frane Andrić 6 OŠ Antun Mihanović Slavonski Brod 18 30 50 8 0 0 - - 106 (106)
4 Samuel Sobočan 6 MIS Strahoninec 18 30 50 8 - - - - 106 (106)
6 Borna Janežić 6 Dom mladih Rijeka 20 30 50 - - - - - 100 (100)
6 Renato Krpan 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 - - - - - 100 (100)
6 Klara Puvača 6 Dom mladih Rijeka 20 30 50 - - - - - 100 (100)
9 Pavla Čančar 6 OŠ Ante Kovačića Zagreb 18 30 50 0 - - - - 98 (98)
10 Jana Furdi 6 MIS Strahoninec 20 30 45 0 - - - - 95 (95)
11 Fabijan Pitlović 6 OŠ Antun Mihanović Slavonski Brod 20 30 40 0 - - - - 90 (90)
12 Toni Barišić 6 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 30 25 - - - - - 75 (75)
12 Barbara Kelava 6 Prva gimnazija Varaždin 20 30 25 - - - - - 75 (75)
12 Ingo Pavić 6 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 25 0 - - - - 75 (75)
15 Grga Filajdić 6 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 - - - - - - 50 (50)
15 Roko Gulić 6 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 - - - - - - 50 (50)
15 Šimun Klarić 6 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 30 - 0 - - - - 50 (50)
15 Fran Mlinac 6 Robotičko informatički klub Križ 20 30 - - - - - - 50 (50)
15 Vedran Novaković 6 MIS Strahoninec 20 30 0 - - - - - 50 (50)
15 Marin Rameša 6 MIS Strahoninec 20 30 - - - - - - 50 (50)
15 Fran Vlahović 6 AK46 Đurđevac 20 30 - - - - - - 50 (50)
22 Gabriel Bajčić 6 Klub informatičara otoka Krka 18 30 0 - - - - - 48 (48)
22 Matej Ban 6 Klub informatičara otoka Krka 18 30 0 - - - - - 48 (48)
22 Jakša Bogdan 6 MIS Strahoninec 18 30 - - - - - - 48 (48)
22 Ema Kolmanić 6 MIS Strahoninec 18 30 0 - - - - - 48 (48)
22 Nika Krsnik 6 OŠ Ante Kovačića Zagreb 18 30 0 - - - - - 48 (48)
22 Jan Pintar 6 OŠ Ante Kovačića Zagreb 18 30 0 - - - - - 48 (48)
22 Dora Planinc 6 OŠ Ante Kovačića Zagreb 18 30 0 - - - - - 48 (48)
22 Marin Topolnjak 6 MIS Strahoninec 18 30 0 - - - - - 48 (48)
22 Dario Šutić 6 Klub informatičara otoka Krka 18 30 0 - - - - - 48 (48)
31 Janko Šeler 6 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 18 25 - - - - - - 43 (43)
32 Vanja Žutić 6 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 15 - - - - - - 35 (35)
33 Hrvoje Cepanec 6 Robotičko informatički klub Križ 20 0 - - - - - - 20 (20)
33 Marta Jolić 6 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 0 - - - - - - 20 (20)
33 Ivan Paljetak 6 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 0 0 - - - - - 20 (20)