HONI Logo
 
HRVATSKO OTVORENO NATJECANJE U INFORMATICI
 
POJEDINAČNI REZULTATI
2. KOLO
OSNOVNE ŠKOLE / 7. RAZRED
 
MJESTO NATJECATELJ RAZRED EKIPA T V P K D M S UKUPNO
1 Lara Semeš 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 70 45 - - 215
2 Samuel Sobočan 7 MIS Strahoninec 20 30 50 70 - - - 170
3 Ema Kolmanić 7 MIS Strahoninec 20 30 20 70 - - - 140
4 Renato Krpan 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 28 - - - 128
5 Lina Krištić 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 27 50 28 - - - 125
6 Jakov Celin 7 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 50 0 - - - 100
6 Dora Lendvaj 7 RIK Popovača 20 30 50 - - - - 100
6 Ingo Pavić 7 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 50 0 - - - 100
6 Klara Puvača 7 Dom mladih Rijeka 20 30 50 - - - - 100
6 Pavla Čančar 7 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 50 - - - - 100
11 Borna Janežić 7 Dom mladih Rijeka 20 30 46 - - - - 96
12 Barbara Kelava 7 Prva gimnazija Varaždin 20 30 44 - - - - 94
13 Jana Furdi 7 MIS Strahoninec 20 30 27 0 - - - 77
14 Petar Vinko 7 MIS Strahoninec 20 30 26 0 - - - 76
15 Luka Protulipac 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 25 0 - - - 75
16 Šimun Ćosić 7 MIS Strahoninec 20 30 23 - - - - 73
17 Bruno Kosmačin 7 Prva gimnazija Varaždin 20 30 20 - - - - 70
17 Nika Krsnik 7 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 20 - - - - 70
17 Matija Lacković 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 20 0 0 - - 70
17 Jan Pintar 7 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 20 - - - - 70
17 Dora Planinc 7 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 20 - - - - 70
17 Marin Protulipac 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 20 0 - - - 70
17 Marin Topolnjak 7 MIS Strahoninec 20 30 20 0 - - - 70
24 Vedran Novaković 7 MIS Strahoninec 20 30 17 - - - - 67
25 Luka Lukačević 7 MIS Strahoninec 20 22 23 - - - - 65
26 Nikša Kecman 7 Društvo informatičara Pula 20 30 14 - - - - 64
26 Ivan Magdalenić 7 MIS Strahoninec 20 30 14 - - - - 64
28 Šimun Klarić 7 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 28 14 - - - - 62
29 Niko Hunski 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 17 20 - - - - 57
30 Matej Ban 7 Klub informatičara otoka Krka 20 30 - - - - - 50
30 Vinko Bel 7 MIS Strahoninec 20 30 - - - - - 50
30 Tomo Hranilović 7 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 30 0 - - - - 50
30 Vito List 7 MIS Strahoninec / III. OŠ Čakovec 20 30 - - - - - 50
30 Karlo Pipinić 7 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 30 - - - - - 50
35 Marko Bokun 7 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 25 - - - - - 45
35 Noa Planinc 7 MIS Strahoninec / POU Varaždin 20 25 0 - - - - 45
35 Janko Šeler 7 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 25 0 - - - - 45
38 Gabriel Bajčić 7 Klub informatičara otoka Krka 20 13 - - - - - 33
38 Dario Šutić 7 Klub informatičara otoka Krka 20 13 - - - - - 33
40 Dorian Znika 7 RIK Popovača 0 18 - - - - - 18