HONI Logo
 
HRVATSKO OTVORENO NATJECANJE IZ INFORMATIKE
 
POJEDINAČNI REZULTATI
2. KOLO
OSNOVNE ŠKOLE / 7. RAZRED
 
MJESTO NATJECATELJ RAZRED EKIPA P T K Z D S U G UKUPNO
1 Marko Dorčić 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 80 80 48 0 - 288 (308)
2 Vlatko Borevković 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 48 40 - - - 188 (188)
3 Ivan Janjić 7 RIK Nuštar 20 30 50 80 - - - - 180 (180)
4 Matija Bujanić 7 MIS Strahoninec 20 30 50 48 10 - - - 158 (158)
5 Martin Vrbovčan 7 Udruga informatičara Bjelovarsko-bilogorske županije 20 30 50 48 0 - - - 148 (148)
6 Emanuel Tukač 7 OŠ Breznički Hum 20 30 50 16 20 - - 0 136 (136)
7 Fabjan Markovinović 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 24 - - - - 124 (124)
8 Fran Babić 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 8 0 - - - 108 (108)
8 Lovro Milišić 7 OŠ Retkovec Zagreb 20 30 50 8 - - - - 108 (108)
8 Patrik Modrić 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 8 - - - - 108 (108)
11 Leo Stričak 7 MIS Strahoninec 18 30 50 8 - - - - 106 (106)
11 Iva Tadić 7 OŠ Ante Kovačića Zagreb 18 30 50 8 0 - - - 106 (106)
13 Ivan Bezjak 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 - - - - - 100 (100)
13 Vito Križaić 7 MIS Strahoninec 20 30 50 - - - - - 100 (100)
13 Fran Lešković 7 RIK Popovača 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
13 Patrik Prebeg 7 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
13 Simeon Stefanović 7 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 50 - - - - - 100 (100)
13 Relja Šegvić 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 - - - - - 100 (100)
19 Ivan Belošević 7 MIS Strahoninec 18 30 50 - - - - - 98 (98)
19 Domagoj Gavranić 7 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 30 0 48 - - - - 98 (98)
19 Bruna Panžić 7 OŠ Split 3 18 30 50 0 - 0 - - 98 (98)
22 Mia Borko 7 II. osnovna škola Vrbovec 20 30 40 - - - - - 90 (90)
23 Viktor Merćep 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 14 30 25 8 - - - - 77 (77)
24 Damjan Brala 7 Klub informatičara otoka Krka 20 30 25 - - 0 0 - 75 (75)
24 Dominik Marcelja 7 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 30 25 - - - - - 75 (75)
24 Sven Novak 7 Robotičko informatički klub Križ 20 30 25 - - - - - 75 (75)
27 Marin Hrvaćanin 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 18 30 25 - - - - 0 73 (73)
28 Marin Denić 7 OŠ Split 3 20 30 0 - - - - - 50 (50)
28 Lucija Janjić 7 RIK Nuštar 20 30 - - - - - - 50 (50)
28 Andrija Palašek 7 MIS Strahoninec 20 30 - - - - - - 50 (50)
28 Lucija Uroić 7 Robotičko informatički klub Križ 20 30 - - - - - - 50 (50)
32 Krešimir Kantolić 7 OŠ Ante Kovačića Zagreb 18 30 - - - - - - 48 (48)
32 Nino Strčić 7 Klub informatičara otoka Krka 18 30 0 - - - - - 48 (48)
34 Lovro Lavrenčak 7 OŠ Ante Kovačića Zagreb 18 15 0 - - - - - 33 (33)