HONI Logo
 
HRVATSKO OTVORENO NATJECANJE U INFORMATICI
 
POJEDINAČNI REZULTATI
2. KOLO
OSNOVNE ŠKOLE / 8. RAZRED
 
MJESTO NATJECATELJ RAZRED EKIPA P T K Z D S U G UKUPNO
1 Patrik Pavić 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 80 90 96 - 0 346 (366)
2 Dorijan Lendvaj 8 RIK Popovača 20 30 50 80 50 0 - - 230 (230)
3 Boris Španić 8 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 50 80 10 48 - - 228 (238)
4 Sara Lazarušić 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 80 30 0 - - 210 (210)
5 Domagoj Sabolić 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 80 20 24 - 0 204 (224)
6 Matija Kukić 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 80 20 0 - - 200 (200)
7 Filip Cvjetićanin 8 MIS Strahoninec 20 30 50 80 0 - - - 180 (180)
8 Vito Anić 8 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 48 20 0 0 0 168 (168)
8 Armin Kadrić 8 Društvo informatičara Pula 20 30 50 48 20 - - - 168 (168)
10 Franko Guberina 8 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 50 48 - 0 - - 148 (148)
11 Toma Begović 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 - 32 - 48 - - 130 (130)
12 Maksimilijan Hižman 8 MIS Strahoninec 20 30 50 24 - - - - 124 (124)
13 Domagoj Barbarić 8 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 20 30 50 16 - 0 - - 116 (116)
13 Tomi Stanišić 8 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 20 30 50 16 0 0 - - 116 (116)
15 Patrik Blašković 8 Društvo informatičara Pula 20 30 50 8 - - - - 108 (108)
15 Ivan Bubalo 8 OŠ Split 3 20 30 50 8 - - - - 108 (108)
15 Vito Džaja-Pozaić 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 8 0 - - - 108 (108)
15 Martin Majsec 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 8 0 0 - 0 108 (108)
15 Sven Tomašek 8 OŠ Breznički Hum 20 30 50 8 - - - - 108 (108)
20 Petar Dušević 8 Dom mladih Rijeka 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
20 Petar Knežević 8 Dom mladih Rijeka 20 30 50 - - - - - 100 (100)
20 Lovre Marasović 8 OŠ Split 3 20 30 50 - - - - - 100 (100)
20 Karlo Srdoč 8 Klub informatičara otoka Krka 20 30 50 - - - - - 100 (100)
20 Tonka Šegvić 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 - - - - - 100 (100)
25 Lovro Vidović 8 MIS Strahoninec 18 30 50 - - - - - 98 (98)
25 Božidar Zrnić 8 Dom mladih Rijeka 18 30 50 - - - - - 98 (98)
27 David Vodopija 8 Dom mladih Rijeka 20 30 40 - - - - - 90 (90)
28 Bernard Inkret 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 2 30 50 - - - - - 82 (82)
29 Leo Znika 8 RIK Popovača 20 30 25 - - - - - 75 (75)
29 Matko Ćavar 8 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 30 25 - - - - - 75 (75)
31 Antonio Dijanić 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 18 30 0 16 - - - - 64 (64)
32 Roko Barišić 8 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 0 8 - - - - 58 (58)
32 Ema Krčadinac 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 18 30 10 0 - - - - 58 (58)
34 Marin Grbeš 8 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 30 0 - - - - - 50 (50)
34 Ivana Oreb 8 OŠ Split 3 20 30 0 0 - - - - 50 (50)
34 Roko Pupačić 8 OŠ Split 3 20 30 - - - - - - 50 (50)
37 Karlo Bakić 8 OŠ Split 3 18 30 0 - - - - - 48 (48)