HONI Logo
 
HRVATSKO OTVORENO NATJECANJE U INFORMATICI
 
POJEDINAČNI REZULTATI
2. KOLO
SREDNJE ŠKOLE / 2. RAZRED
 
MJESTO NATJECATELJ RAZRED EKIPA P T K Z D S U G UKUPNO
1 Pavel Kliska 2 XV. gimnazija Zagreb 18 30 50 80 50 48 - - 258 (276)
2 Marko Čengić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 60 0 - - 240 (240)
3 Leon Stjepan Uroić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 30 48 0 - 238 (258)
4 Mislav Brnetić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 50 - 0 - 230 (230)
5 Martin Josip Kocijan 2 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 50 80 10 48 0 - 228 (238)
6 Ivan Milinović 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 30 0 - - 210 (210)
6 Til Ocvirk 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 30 - - - 210 (210)
8 Jerko Šegvić 2 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 48 60 - - - 208 (208)
9 Luka Bulić Bračulj 2 III. gimnazija Split 20 30 50 80 0 - - - 180 (180)
9 Jakov Manjkas 2 Gimnazija Bjelovar 20 30 50 80 0 - - - 180 (180)
9 Bojan Puvača 2 Dom mladih Rijeka 20 30 50 80 - - - - 180 (180)
9 Nika Utrobičić 2 III. gimnazija Split 20 30 50 80 - 0 - - 180 (180)
13 Maja Drmač 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 48 30 0 - - 178 (178)
14 Adrijan Cvijanović 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 48 20 0 - - 168 (168)
14 Karlo Josip Kardum 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 48 20 - - 0 168 (168)
14 Marko Srpak 2 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 48 20 - - - 168 (168)
17 Filip Beleta 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 48 10 - - - 158 (158)
17 Antonio Lukić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 48 10 - - - 158 (158)
19 David Mikulčić 2 XV. gimnazija Zagreb 18 30 50 48 10 - - - 156 (156)
20 Nikola Capan 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 25 48 30 - - - 153 (153)
21 Ivan Cepanec 2 Robotičko informatički klub Križ 20 30 50 48 - - - - 148 (148)
21 Darijan Gudelj 2 III. gimnazija Split 20 30 50 48 - - - - 148 (148)
21 Mateo Kovačić 2 Gimnazija I.Z. Dijankovečkoga Križevci 20 30 50 48 - - - - 148 (148)
21 Mihael Pristav 2 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 50 48 0 - - - 148 (148)
21 Krunoslav Tomičić 2 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 20 30 50 48 - - - - 148 (148)
21 Matko Šimić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 48 0 - - - 148 (148)
21 Tio Špicar 2 Tehnička škola Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 50 48 - - - - 148 (148)
28 Marko Vlaić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 - 8 30 48 - - 136 (136)
29 Borna Massari 2 Dom mladih Rijeka 20 30 50 0 30 - - - 130 (130)
30 Velimir Kovačić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 25 48 - - - - 123 (123)
31 Mateo Mofardin 2 OŠ Vladimira Nazora Pazin 20 30 50 16 - - - - 116 (116)
32 Hrvoje Puljko 2 Krapinski informatički klub Krik 20 30 50 8 - - - - 108 (108)
32 Sebastian Soldat 2 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 50 8 - - - - 108 (108)
32 Jura Starčević 2 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 30 50 8 - - - - 108 (108)
32 Lana Šprajc 2 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 50 8 - - - - 108 (108)
36 Ian Golob 2 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
36 Zvonimir Haramustek 2 III. gimnazija Osijek 20 30 50 - - - - - 100 (100)
36 David Karlovčec 2 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
36 Filip Kvesić 2 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 30 50 - - - - - 100 (100)
36 Leonardo Marinović 2 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 30 50 - - - - - 100 (100)
36 Antonio Mišić 2 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 20 30 50 - - - - - 100 (100)
36 Adriana Dawn Mišković 2 Gimnazija Velika Gorica 20 30 50 - - - - - 100 (100)
43 Franko Budimir 2 XIII. gimnazija Zagreb 20 30 25 - - - - - 75 (75)
43 Lora Šimić 2 III. gimnazija Osijek 20 30 25 - - - - - 75 (75)
45 Petar Mirković 2 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 30 20 - - - - - 70 (70)
46 Karlo Žižić 2 V. gimnazija Zagreb 20 30 0 8 - - - - 58 (58)
47 Emanuel Gardla 2 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 20 30 - - - - - - 50 (50)
47 Luka Mikić 2 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 20 30 - - - - - - 50 (50)
47 Vid Mulc 2 XIII. gimnazija Zagreb 20 30 0 0 - - - - 50 (50)
50 Filip Bajza 2 V. gimnazija Zagreb 18 30 0 - - - - - 48 (48)
50 Ivor Balog 2 III. gimnazija Osijek 18 30 0 - - - - - 48 (48)
50 Lovro Buljat 2 Gimnazija F. Petrića Zadar 18 30 0 - - - - - 48 (48)
50 Matko Grgić 2 III. gimnazija Osijek 18 30 0 - - - - - 48 (48)
50 Jurica Jakoubek 2 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 18 30 - - - - - - 48 (48)
50 Filip Posavac 2 XV. gimnazija Zagreb 18 30 - - - 0 - - 48 (48)
50 Vladimir Vladetić 2 III. gimnazija Osijek 18 30 0 0 - - - - 48 (48)
57 Karlo Mroček 2 Gimnazija Požega 18 25 0 - - - - - 43 (43)