HONI Logo
 
HRVATSKO OTVORENO NATJECANJE U INFORMATICI
 
POJEDINAČNI REZULTATI
2. KOLO
SREDNJE ŠKOLE / 3. RAZRED
 
MJESTO NATJECATELJ RAZRED EKIPA T V P K D M S UKUPNO
1 Martin Josip Kocijan 3 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 50 70 90 44 - 304
2 Ivan Milinović 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 90 - - 260
3 Pavel Kliska 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 45 - - 215
3 Marko Srpak 3 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 70 45 - - 215
5 Nikola Capan 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 18 0 - 188
5 Nika Utrobičić 3 III. gimnazija Split 20 30 50 70 18 - - 188
7 Mislav Brnetić 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 0 - - 170
7 Darijan Gudelj 3 III. gimnazija Split 20 30 50 70 - - - 170
7 Mateo Kovačić 3 Gimnazija I.Z. Dijankovečkoga Križevci / ZTK Križevci 20 30 50 70 - - - 170
7 Leon Stjepan Uroić 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 - - - 170
11 Luka Bulić Bračulj 3 III. gimnazija Split 20 30 44 70 - - - 164
12 Lana Šprajc 3 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 50 14 45 - - 159
13 Adrian Cvijanović 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 56 - - - 156
13 David Mikulčić 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 0 45 11 - 156
15 Marko Čengić 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 0 45 0 - 145
16 Filip Beleta 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 28 - - - 128
16 Antonio Lukić 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 28 - - - 128
16 Jakov Tomasić 3 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 50 28 - - - 128
19 Tio Špicar 3 Tehnička škola Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 44 28 - - - 122
20 Matko Šimić 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 14 - - 0 114
21 Luka List 3 Gimnazija Fran Galović Koprivnica 20 30 44 14 0 0 - 108
22 Leon Blažević 3 Srednja škola Isidora Kršnjavoga Našice 20 30 50 0 - - - 100
22 Maja Drmač 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 0 0 - - 100
22 Luka Forko 3 III. gimnazija Zagreb 20 30 50 - - - - 100
22 Zvonimir Haramustek 3 III. gimnazija Osijek 20 30 50 0 - - - 100
22 Oliver Horvat 3 Srednja škola Isidora Kršnjavoga Našice 20 30 50 0 - - - 100
22 Karlo Josip Kardum 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 0 - - - 100
22 Ida Kolmanić 3 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 - 0 - - 100
22 Antonio Kutnjak 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 - - - - 100
22 Josip Lučić 3 V. gimnazija Zagreb 20 30 50 - - - - 100
22 Lovro Makovec 3 Tehnička škola Čakovec 20 30 50 - - - - 100
22 Jakov Manjkas 3 Gimnazija Bjelovar 20 30 50 0 0 - - 100
22 Marin Petric 3 III. gimnazija Split 20 30 50 0 - - - 100
22 Lovro Pranjić 3 Gimnazija Bjelovar 20 30 50 - - - - 100
22 Mihael Pristav 3 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 50 0 0 - 0 100
22 Tarik Seferović 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 0 - - - 100
22 Jura Starčević 3 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 30 50 0 - - - 100
22 Jerko Šegvić 3 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 0 - - - 100
39 Josip Goluža 3 III. gimnazija Zagreb 20 30 44 - - - - 94
39 Željko Kelava 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 44 0 - - - 94
39 Marko Novak 3 Tehnička škola Čakovec 20 30 44 0 - - - 94
39 Tomislav Novak 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 44 - - - - 94
39 Mihael Petričević 3 Tehnička škola Čakovec 20 30 44 0 - - - 94
44 Matej Ištuk 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 38 - - - - 88
44 Velimir Kovačić 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 38 0 0 - - 88
46 Vatroslav Jakopec 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 29 0 - - - 79
47 Anja Bosak 3 V. gimnazija Zagreb 20 30 23 - - - - 73
47 David Karlovčec 3 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 23 - - - - 73
49 Josip Bosnić 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 20 - - - - 70
49 Petar Jakuš 3 III. gimnazija Zagreb 20 30 20 - - - - 70
49 Leonardo Marinović 3 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 30 20 - - - - 70
52 Branimir Tomeljak 3 III. gimnazija Split 20 30 17 - - - - 67
53 Borna Petak 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 14 - - - - 64
54 Sven Vujević 3 III. gimnazija Zagreb 0 27 29 - - - - 56
55 Patrik Špoljar 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 4 - - - - 54
56 Kristijan Komar 3 Gimnazija Bjelovar 20 30 0 - - - - 50
56 Petar Mirković 3 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 30 - - - - - 50
58 Leticija Crnković 3 Gimnazija Fran Galović Koprivnica 20 28 - - - 0 - 48
59 Matko Grgić 3 III. gimnazija Osijek 20 - 14 - - - - 34
60 Vladimir Vladetić 3 III. gimnazija Osijek 20 0 10 - - - - 30