HONI Logo
 
HRVATSKO OTVORENO NATJECANJE U INFORMATICI
 
POJEDINAČNI REZULTATI
2. KOLO
SREDNJE ŠKOLE / 4. RAZRED
 
MJESTO NATJECATELJ RAZRED EKIPA P T K Z D S U G UKUPNO
1 Josip Klepec 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 80 120 28 - 360 (408)
2 Leonard Inkret 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 70 120 0 - 350 (370)
3 Vilim Lendvaj 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 100 48 28 0 308 (356)
3 Paula Vidas 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 100 48 0 - 308 (328)
5 Kristijan Verović 4 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 80 90 0 - - 270 (270)
6 Roko Parać 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 60 48 - 0 268 (288)
7 Luka Merćep 4 V. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 50 48 - - 258 (278)
7 Borna Šimić 4 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 20 30 50 80 50 48 - - 258 (278)
9 Luka Jovanović 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 0 72 - - 252 (252)
10 Ivan Novak 4 Srednja škola Vrbovec 20 30 50 80 60 0 - - 240 (240)
10 Matko Petrović 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 60 0 - - 240 (240)
10 Mauricio Šmit 4 Gimnazija F. Petrića Zadar 20 30 50 80 60 0 - - 240 (240)
13 Petar Nizić-Nikolac 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 30 48 0 - 238 (258)
13 Lucija Žužić 4 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 50 80 30 48 - - 238 (258)
15 Jurica Horvat 4 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 50 80 20 48 - - 228 (248)
16 Borna Cafuk 4 Gimnazija Bjelovar 20 30 50 80 40 - - - 220 (220)
17 Lovro Nuić 4 XV. gimnazija Zagreb 18 30 50 80 30 0 - - 208 (208)
18 Nikola Sole 4 V. gimnazija Zagreb 18 30 50 48 60 - - - 206 (206)
19 Joško Kristić 4 III. gimnazija Split 20 15 50 80 30 0 - - 195 (195)
20 Luka Habuš 4 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 18 30 50 80 10 - - - 188 (188)
20 Juraj Marušić 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 48 40 - - - 188 (188)
22 Bruno Benčević 4 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 20 30 50 80 - - - - 180 (180)
22 Petar Borko 4 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 80 0 0 - - 180 (180)
22 Grgur Crnogorac 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 - 0 - - 180 (180)
25 Marko Gregurović 4 Krapinski informatički klub Krik 20 30 50 48 30 - - - 178 (178)
26 Mateo Dujić 4 III. gimnazija Split 20 30 50 48 20 - - 0 168 (168)
26 Matej Ivaniček 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 48 20 0 - - 168 (168)
28 Bartul Kovačić 4 III. gimnazija Split 20 30 50 16 - 48 - - 164 (164)
29 Filip Barbarić 4 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 20 30 50 48 - - - - 148 (148)
29 Toma Puljak 4 III. gimnazija Split 20 30 50 48 - - - - 148 (148)
29 Ivan Rubinić 4 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 50 48 - - - - 148 (148)
29 Nena Vukšić 4 III. gimnazija Split 20 30 50 48 - - - - 148 (148)
33 Antonio Babić 4 XIII. gimnazija Zagreb 18 30 50 48 - - - - 146 (146)
33 Antonio Janjić 4 Gimnazija A.G. Matoša Đakovo 18 30 50 48 - 0 - - 146 (146)
35 Fran Halambek 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 16 10 - - - 126 (126)
36 Erik Jermaniš 4 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 20 30 50 24 - - - - 124 (124)
37 Gabrjel Boduljak 4 III. gimnazija Split 18 0 50 48 - 0 - - 116 (116)
38 Karlo Pušelj 4 Krapinski informatički klub Krik - - - 80 30 - - - 110 (110)
39 Dominik Kinkela 4 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 20 30 50 8 - 0 - - 108 (108)
40 Tea Arvaj 4 III. gimnazija Osijek 20 30 50 - - - - - 100 (100)
40 Vjeko Dimić 4 III. gimnazija Split 20 30 50 - - - - - 100 (100)
40 Filip Stjepan Hanžek 4 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
40 Karlo Hlebec 4 Tehnička škola Bjelovar 20 30 50 - - - - - 100 (100)
40 Ivor Kakuk 4 Gimnazija Požega 20 30 50 - - - - - 100 (100)
40 Filip Kuzminski 4 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 - - - - - 100 (100)
40 Nino Nađ 4 Tehnička škola Čakovec 20 30 50 - - - - - 100 (100)
40 Petar Poljarevic 4 III. gimnazija Osijek 20 30 50 - - 0 - - 100 (100)
40 Luka Ravenšćak 4 Tehnička škola Bjelovar 20 30 50 - - 0 - 0 100 (100)
49 Petra Mlinarek 4 III. gimnazija Zagreb 18 30 50 - - - - - 98 (98)
49 Josip Pavičić 4 III. gimnazija Osijek 18 30 50 0 - - - - 98 (98)
49 Bernard Spiegl 4 III. gimnazija Zagreb 18 30 50 0 - - - - 98 (98)
52 Tomislav Lukić 4 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 20 30 25 8 - - - - 83 (83)
53 Iva Bokšić 4 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 20 30 25 - - - - - 75 (75)
53 Karlo Iletić 4 Gimnazija A.G. Matoša Đakovo 20 30 25 - - - - - 75 (75)
53 Mateo Tošić 4 III. gimnazija Split 20 30 25 - - - - - 75 (75)
56 Lovro Posarić 4 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 20 30 - 8 - - - - 58 (58)
57 Dino Grgić 4 III. gimnazija Osijek 20 30 - - - - - - 50 (50)
58 Vedran Štimac 4 AK46 Đurđevac 20 0 - - - - - - 20 (20)