HONI Logo
 
HRVATSKO OTVORENO NATJECANJE U INFORMATICI
 
POJEDINAČNI REZULTATI
2. KOLO
OSNOVNE I SREDNJE ŠKOLE
 
MJESTO NATJECATELJ RAZRED EKIPA T V P K D M S UKUPNO
1 Krešimir Nežmah 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 90 110 0 370
1 Patrik Pavić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 90 110 - 370
3 Dominik Fistrić 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 90 88 0 348
4 Martin Josip Kocijan 3 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 50 70 90 44 - 304
5 Bartol Markovinović 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 90 0 39 299
6 Lovro Kalinovčić 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 45 55 0 270
7 Dorijan Lendvaj 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 90 - - 260
7 Ivan Milinović 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 90 - - 260
9 Fran Babić 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 70 63 - - 233
10 Bojan Štetić 4 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 70 45 - 13 228
11 Eugen Bošnjak 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 45 - 0 215
11 Dorian Granoša 4 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 70 45 - - 215
11 Pavel Kliska 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 45 - - 215
11 Marin Meštrović 4 Gimnazija I.Z. Dijankovečkoga Križevci / ZTK Križevci 20 30 50 70 45 - - 215
11 Lara Semeš 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 70 45 - - 215
11 Marko Srpak 3 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 70 45 - - 215
17 Goran Ivanković 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 44 70 45 - - 209
18 Nikola Capan 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 18 0 - 188
18 Gabrijel Jambrošić 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 18 - - 188
18 Nika Utrobičić 3 III. gimnazija Split 20 30 50 70 18 - - 188
21 Orsat Puljizević 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 - - 13 183
22 Vlatko Borevković 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 70 - - - 170
22 Fabijan Bošnjak 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 - - - 170
22 Mislav Brnetić 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 0 - - 170
22 Max Carin Balić 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 0 - 0 170
22 Antonio Dijanić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 - - 0 170
22 Darijan Gudelj 3 III. gimnazija Split 20 30 50 70 - - - 170
22 Bernard Inkret 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 - - - 170
22 Mateo Kovačić 3 Gimnazija I.Z. Dijankovečkoga Križevci / ZTK Križevci 20 30 50 70 - - - 170
22 Matija Kukić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 0 - - 170
22 Nikola Kušen 2 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 70 0 - - 170
22 Luka Meštrović 4 Gimnazija I.Z. Dijankovečkoga Križevci / ZTK Križevci 20 30 50 70 - - 0 170
22 Maja Milas 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 14 45 11 - 170
22 Karlo Miličić 4 V. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 - - - 170
22 Ante Perković 4 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 70 - - - 170
22 Samuel Sobočan 7 MIS Strahoninec 20 30 50 70 - - - 170
22 Iva Tadić 8 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 50 70 - - - 170
22 Leon Stjepan Uroić 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 - - - 170
22 Martin Vrbovčan 8 Udruga informatičara Bjelovarsko-bilogorske županije 20 30 50 70 - - - 170
22 Boris Španić 1 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 20 30 50 70 - 0 - 170
22 Duje Štolfa 2 III. gimnazija Split 20 30 50 70 0 - - 170
42 Leon Jurić 4 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 46 70 0 - - 166
43 Luka Bulić Bračulj 3 III. gimnazija Split 20 30 44 70 - - - 164
43 Fran Meglić 2 Tehnička škola Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 44 70 - - - 164
45 Lana Šprajc 3 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 50 14 45 - - 159
46 Luka Ivanković 4 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 34 28 45 - - 157
47 Adrian Cvijanović 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 56 - - - 156
47 David Mikulčić 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 0 45 11 - 156
49 Dominik Matijaca 4 III. gimnazija Split 20 30 50 14 27 11 0 152
50 Petar Belošević 2 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 26 70 - - - 146
50 Ivan Janjić 8 RIK Nuštar 20 30 50 28 18 - - 146
52 Vito Anić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 0 45 0 - 145
52 Vedran Cifrek 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 0 45 0 - 145
52 Fabjan Markovinović 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 0 45 - - 145
52 Marko Čengić 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 0 45 0 - 145
56 Filip Rukavina 4 V. gimnazija Zagreb 20 30 46 28 18 0 - 142
57 Ema Kolmanić 7 MIS Strahoninec 20 30 20 70 - - - 140
58 Jan Celin 2 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 20 30 18 70 - - - 138
59 Luka Džimbeg 4 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 14 18 - - 132
60 Toma Begović 1 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 28 0 - - 128
60 Filip Beleta 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 28 - - - 128
60 Renato Krpan 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 28 - - - 128
60 Antonio Lukić 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 28 - - - 128
60 Lovro Milišić 8 OŠ Retkovec Zagreb 20 30 50 28 - - - 128
60 Lovro Nidogon 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 28 - - - 128
60 Domagoj Sabolić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 46 14 18 - - 128
60 Jakov Tomasić 3 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 50 28 - - - 128
60 Tomo Vukadin 4 V. gimnazija Zagreb 20 30 50 28 - 0 0 128
60 Antonio Đakulović 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 28 - - - 128
70 Marko Dorčić 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 0 27 0 0 127
70 Konrad Alexander Kiss 4 XV. gimnazija Zagreb 20 29 50 28 - - - 127
72 Lina Krištić 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 27 50 28 - - - 125
73 Emanuel Tukač 8 OŠ Breznički Hum 20 30 44 28 - - 0 122
73 Tio Špicar 3 Tehnička škola Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 44 28 - - - 122
75 Simeon Stefanović 8 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 50 14 - - 0 114
75 Matko Šimić 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 14 - - 0 114
77 Sara Lazarušić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 44 14 - - - 108
77 Luka List 3 Gimnazija Fran Galović Koprivnica 20 30 44 14 0 0 - 108
77 Martin Majsec 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 44 14 0 0 0 108
80 Jakov Budić 4 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 29 28 - - - 107
80 Patrik Đurđević 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 0 28 18 11 - 107
82 Ivan Badrov 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 0 - - - 100
82 Patrik Blašković 1 Društvo informatičara Pula 20 30 50 0 - - - 100
82 Leon Blažević 3 Srednja škola Isidora Kršnjavoga Našice 20 30 50 0 - - - 100
82 Ema Borevković 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 0 0 - - 100
82 Jakov Celin 7 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 50 0 - - - 100
82 Filip Cvjetićanin 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 0 - - - 100
82 Maja Drmač 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 0 0 - - 100
82 Luka Družijanić 4 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 20 30 50 0 0 - - 100
82 Luka Forko 3 III. gimnazija Zagreb 20 30 50 - - - - 100
82 Karlo Franić 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 0 - - 0 100
82 Karlo Gjogolović 4 Gimnazija Požega 20 30 50 0 0 - - 100
82 Zvonimir Haramustek 3 III. gimnazija Osijek 20 30 50 0 - - - 100
82 Antonio Hohnjec 2 Krapinski informatički klub Krik 20 30 50 0 - - 0 100
82 Oliver Horvat 3 Srednja škola Isidora Kršnjavoga Našice 20 30 50 0 - - - 100
82 Jura Hostić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 0 - - - 100
82 Vilim Hrupelj 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 0 0 - - 100
82 Hana Ivančić 2 V. gimnazija Zagreb 20 30 50 0 - - - 100
82 Ivan Jambrešić 1 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 0 - - - 100
82 Filip Jamuljak 2 Gimnazija Požega 20 30 50 0 - - - 100
82 Karlo Josip Kardum 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 0 - - - 100
82 Ida Kolmanić 3 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 - 0 - - 100
82 Antonio Kutnjak 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 - - - - 100
82 Dora Lendvaj 7 RIK Popovača 20 30 50 - - - - 100
82 Josip Lučić 3 V. gimnazija Zagreb 20 30 50 - - - - 100
82 Antonio Macan 2 Krapinski informatički klub Krik 20 30 50 0 - - - 100
82 Lovro Makovec 3 Tehnička škola Čakovec 20 30 50 - - - - 100
82 Jakov Manjkas 3 Gimnazija Bjelovar 20 30 50 0 0 - - 100
82 Anto Matanović 4 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 20 30 50 - - - - 100
82 Luka Milačić 4 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 0 0 - - 100
82 Katarina Nujić 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 0 - - - 100
82 Ingo Pavić 7 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 50 0 - - - 100
82 Marin Petric 3 III. gimnazija Split 20 30 50 0 - - - 100
82 Ivan Petrović-Poljak 1 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 30 50 0 - - - 100
82 Lovro Pranjić 3 Gimnazija Bjelovar 20 30 50 - - - - 100
82 Leonarda Pribanić 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 0 - - - 100
82 Mihael Pristav 3 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 50 0 0 - 0 100
82 Karlo Puh 4 Krapinski informatički klub Krik 20 30 50 0 0 - - 100
82 Klara Puvača 7 Dom mladih Rijeka 20 30 50 - - - - 100
82 Vlatko Rohak 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 0 - - - 100
82 Tarik Seferović 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 0 - - - 100
82 Tomi Stanišić 1 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 20 30 50 0 - - - 100
82 Jura Starčević 3 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 30 50 0 - - - 100
82 Leo Stričak 8 MIS Strahoninec / III. OŠ Čakovec 20 30 50 - - - - 100
82 Maja Tadić 5 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 50 0 - - - 100
82 Andrej Todić 2 Društvo informatičara Pula 20 30 50 0 0 0 0 100
82 Nikola Vujica 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 0 - - 0 100
82 Tomislav Ćosić 4 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 20 30 50 - - - - 100
82 Pavla Čančar 7 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 50 - - - - 100
82 Borna Čizmarević 6 Dom mladih Rijeka 20 30 50 0 - - - 100
82 Stjepan Đelekovčan 2 Gimnazija Fran Galović Koprivnica 20 30 50 0 - - 0 100
82 Jerko Šegvić 3 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 0 - - - 100
82 Relja Šegvić 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 - 0 - - 100
82 Tonka Šegvić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 - - - - 100
82 Bruno Ševčenko 1 Gimnazija Velika Gorica 20 30 50 - - - - 100
82 Fran Škarica 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 0 - 0 - 100
82 Maro Štefanić 8 Dom mladih Rijeka 20 30 50 - - - - 100
138 Borna Janežić 7 Dom mladih Rijeka 20 30 46 - - - - 96
139 Alan Burić 1 Društvo informatičara Pula 20 25 50 - - - - 95
140 Matija Bujanić 8 MIS Strahoninec 20 30 44 0 0 - 0 94
140 Josip Goluža 3 III. gimnazija Zagreb 20 30 44 - - - - 94
140 Barbara Kelava 7 Prva gimnazija Varaždin 20 30 44 - - - - 94
140 Željko Kelava 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 44 0 - - - 94
140 Marko Novak 3 Tehnička škola Čakovec 20 30 44 0 - - - 94
140 Tomislav Novak 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 44 - - - - 94
140 Mihael Petričević 3 Tehnička škola Čakovec 20 30 44 0 - - - 94
140 Marko Pongrac 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 44 0 - - - 94
140 Robert Špralja 4 Prva gimnazija Varaždin 20 30 44 0 - - - 94
149 Fran Šaban 4 V. gimnazija Zagreb 20 30 41 - - - - 91
150 Karlo Frankola 4 SŠ Mate Blažine Labin 20 30 40 0 - - - 90
151 Matej Ištuk 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 38 - - - - 88
151 Velimir Kovačić 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 38 0 0 - - 88
153 Lovro Bučar 4 V. gimnazija Zagreb 20 30 35 - - 0 - 85
153 Oleksandr Ichenskyi 2 V. gimnazija Zagreb 20 30 35 - - - - 85
155 Šimun Bilas 8 MIS Strahoninec 20 30 20 14 - - - 84
155 Denis Sinković 2 Krapinski informatički klub Krik 20 30 20 14 - - 0 84
157 Filipa Stanojević 2 Društvo informatičara Pula 20 30 32 - - - - 82
158 Vatroslav Jakopec 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 29 0 - - - 79
158 Petar Knežević 1 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 20 30 29 0 - - - 79
158 Leon Krapinec 4 Gimnazija Fran Galović Koprivnica 20 30 29 - - - - 79
158 Ivan Patarčić 5 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 29 - - - - 79
158 Alen Šćuric 2 Krapinski informatički klub Krik 20 30 29 0 - - - 79
163 Vito Križaić 8 MIS Strahoninec / III. OŠ Čakovec 20 30 14 14 - - - 78
164 Jana Furdi 7 MIS Strahoninec 20 30 27 0 - - - 77
165 Petar Vinko 7 MIS Strahoninec 20 30 26 0 - - - 76
166 Luka Protulipac 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 25 0 - - - 75
166 Fran Železnjak 1 MIS Strahoninec 20 29 26 - - - - 75
168 Tomislav Belović 4 Tehnička škola Čakovec 20 30 23 0 - - - 73
168 Luka Bister 4 Tehnička škola Čakovec 20 30 23 - - - - 73
168 Anja Bosak 3 V. gimnazija Zagreb 20 30 23 - - - - 73
168 Borna Colarić 4 RIK Nuštar 20 30 23 0 - - - 73
168 Luka Cundeković 6 IK "VEL_IK" Velika Gorica 20 30 23 0 - - - 73
168 Petar Dušević 1 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 20 30 23 0 - - 0 73
168 Marko Hrenić 6 MIS Strahoninec 20 30 23 0 - - 0 73
168 Leon Jeđut 4 Tehnička škola Čakovec 20 30 23 - - - - 73
168 David Karlovčec 3 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 23 - - - - 73
168 Marin Kupanovac 6 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 23 0 - - - 73
168 Fran Lešković 8 RIK Popovača 20 30 23 0 - - - 73
168 Bruna Paleček 5 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 23 - - - - 73
168 Viktor Pijanec 1 Prva gimnazija Varaždin 20 30 23 0 - - - 73
168 Luka Protrka 5 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 23 - - - - 73
168 Dominik Vugrinec 6 MIS Strahoninec / III. OŠ Čakovec 20 30 23 - - - - 73
168 Šimun Ćosić 7 MIS Strahoninec 20 30 23 - - - - 73
184 Bruno Babeli 2 V. gimnazija Zagreb 20 30 20 - - - - 70
184 Šimun Banović 2 Gimnazija Požega 20 30 20 - - - - 70
184 Josip Bosnić 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 20 - - - - 70
184 Jana Glavač 4 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 20 - - - - 70
184 Leona Granoša 4 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 20 - - - - 70
184 Petar Jakuš 3 III. gimnazija Zagreb 20 30 20 - - - - 70
184 Tibor Kakuk 2 Gimnazija Požega 20 30 20 - - - - 70
184 Laura Karlovčec 6 MIS Strahoninec / III. OŠ Čakovec 20 30 20 - - - - 70
184 Bruno Kosmačin 7 Prva gimnazija Varaždin 20 30 20 - - - - 70
184 Antun Kralj 6 MIS Strahoninec 20 30 20 - - - - 70
184 Nika Krsnik 7 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 20 - - - - 70
184 Ema Krčadinac 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 20 0 0 - 0 70
184 Matija Lacković 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 20 0 0 - - 70
184 Juraj Mandić 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 20 - - - - 70
184 Leonardo Marinović 3 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 30 20 - - - - 70
184 Domagoj Massari 5 Dom mladih Rijeka 20 30 20 - - - - 70
184 Lovro Kristijan Miljak 5 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 30 20 - - - - 70
184 Jan Pintar 7 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 20 - - - - 70
184 Dora Planinc 7 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 20 - - - - 70
184 Marin Protulipac 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 20 0 - - - 70
184 Borna Radojčić 4 III. gimnazija Zagreb 20 30 20 - - - - 70
184 Nino Strčić 8 Klub informatičara otoka Krka 20 30 20 - - - - 70
184 Marin Topolnjak 7 MIS Strahoninec 20 30 20 0 - - - 70
184 Lovro Tunjić 5 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 30 20 - - - - 70
184 Marko Udvari 2 ZTK Križevci 20 30 20 - - - - 70
184 Ivan Zeba 2 Gimnazija Požega 20 30 20 - - - - 70
184 Leo Znika 1 RIK Popovača 20 30 20 - - - - 70
211 Vedran Novaković 7 MIS Strahoninec 20 30 17 - - - - 67
211 Branimir Tomeljak 3 III. gimnazija Split 20 30 17 - - - - 67
213 Lana Šćukanec 5 MIS Strahoninec / POU Varaždin 20 30 16 - - - - 66
214 Luka Lukačević 7 MIS Strahoninec 20 22 23 - - - - 65
215 Dominik Balog 4 XV. gimnazija Zagreb - - 50 14 - 0 - 64
215 Ivan Belošević 8 MIS Strahoninec 20 30 14 0 - - - 64
215 Marin Francuz 2 Gimnazija Požega 20 30 14 - - - - 64
215 Niko Hranilović 6 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 30 14 - - - - 64
215 Ema Hrkać 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 14 - - - - 64
215 Nikša Kecman 7 Društvo informatičara Pula 20 30 14 - - - - 64
215 Dino Kukolja 6 MIS Strahoninec / POU Varaždin 20 30 14 0 - - 0 64
215 Neven Lukić 2 Gimnazija Fran Galović Koprivnica 20 30 14 - - 0 0 64
215 Ivan Magdalenić 7 MIS Strahoninec 20 30 14 - - - - 64
215 Andrija Palašek 8 MIS Strahoninec / III. OŠ Čakovec 20 30 14 0 - - - 64
215 Borna Petak 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 14 - - - - 64
226 Šimun Klarić 7 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 28 14 - - - - 62
227 David Ivanjek 6 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 30 10 - - - - 60
228 Filip Jerleković 5 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 25 14 - - - - 59
229 Niko Hunski 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 17 20 - - - - 57
229 Fran Pilica 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 17 20 - - - - 57
231 Sven Vujević 3 III. gimnazija Zagreb 0 27 29 - - - - 56
232 Patrik Špoljar 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 4 - - - - 54
233 Mihael Žagar 2 ZTK Križevci 20 30 3 - - - - 53
234 Luka Babić 2 Gimnazija Požega 20 30 0 - - - - 50
234 Matej Ban 7 Klub informatičara otoka Krka 20 30 - - - - - 50
234 Vinko Bel 7 MIS Strahoninec 20 30 - - - - - 50
234 Teodor Belaj 5 MIS Strahoninec / POU Varaždin 20 30 - - - - - 50
234 Dominik Belavić 5 RIK Popovača 20 30 - - - - - 50
234 Ivan Beraković 1 Gimnazija Velika Gorica 20 30 - - - - - 50
234 Jakov Blašković 5 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 30 0 - - - - 50
234 Viktor Habek 4 III. gimnazija Zagreb 20 30 0 - - - - 50
234 Dino Hadžić 4 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 - - - - - 50
234 Emanuel Hodić 6 MIS Strahoninec 20 30 - 0 - - - 50
234 Tomo Hranilović 7 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 30 0 - - - - 50
234 Petar Hrkać 4 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 - - - - - 50
234 Jakov Iljadica 6 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 30 0 - - - - 50
234 Kristijan Komar 3 Gimnazija Bjelovar 20 30 0 - - - - 50
234 Vito List 7 MIS Strahoninec / III. OŠ Čakovec 20 30 - - - - - 50
234 Dominik Marcelja 8 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 30 - - - - - 50
234 Luka Margetić 2 Gimnazija Požega 20 30 0 - - - - 50
234 Petar Mirković 3 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 30 - - - - - 50
234 Karlo Pipinić 7 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 30 - - - - - 50
234 Mateo Piskač 2 ZTK Križevci 20 30 0 - - 0 - 50
234 Matko Radojčić 4 Gimnazija Požega 20 30 0 - - - - 50
234 Luka Ričković 5 RIK Popovača 20 30 - 0 - - - 50
234 Petar Starčević 6 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 30 - - - - - 50
234 Marko Višić 2 III. gimnazija Zagreb 20 30 - - - - - 50
234 Petra Čančar 5 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 - - - - - 50
234 Tin Šiletić 8 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 30 - - - - - 50
260 Leticija Crnković 3 Gimnazija Fran Galović Koprivnica 20 28 - - - 0 - 48
261 Matija Špoljarec 4 III. gimnazija Zagreb 20 27 - - - - - 47
262 Leo Dolenec 5 MIS Strahoninec 20 26 - - - - - 46
262 Josip Duvančić 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 26 - - - - - 46
264 Marko Bokun 7 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 25 - - - - - 45
264 Noa Planinc 7 MIS Strahoninec / POU Varaždin 20 25 0 - - - - 45
264 Janko Šeler 7 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 25 0 - - - - 45
267 Robert Habdija 4 Gimnazija I.Z. Dijankovečkoga Križevci / ZTK Križevci 20 24 - 0 - - - 44
267 Borna Kraljević 5 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 24 - - - - - 44
267 Vita Mofardin 4 OŠ Vladimira Nazora Pazin 20 24 - - - - - 44
267 Renato Mutavdžić 1 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 24 0 0 0 0 0 44
267 Nika Vidalina 2 III. gimnazija Zagreb 20 24 - - - - - 44
272 Alen Božičević 5 RIK Popovača 20 23 - - - - - 43
272 Amalija Danjek 2 III. gimnazija Zagreb 20 23 - - - - - 43
272 Ivan Perić 4 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 23 - - - - - 43
275 Marin Kurešić 6 RIK Popovača 20 22 - - - - - 42
275 Saša Ovčarić 4 MIS Strahoninec 20 22 - - - - - 42
275 Filip Vinko 5 MIS Strahoninec 20 22 - - - - - 42
275 Sebastijan Zadravec 6 MIS Strahoninec / OŠ Strahoninec 20 22 - - - - - 42
279 Roko Ajduk 8 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 18 0 - - - - 38
279 Antonio Matijašević 6 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 18 0 - - - - 38
279 Lea Petanović 2 III. gimnazija Zagreb 20 18 - - - - - 38
282 Mirna Drabić 4 MIS Strahoninec / OŠ Strahoninec 20 17 - - - - - 37
283 Iva Džaja 2 III. gimnazija Zagreb 20 16 - - - - - 36
284 Matko Grgić 3 III. gimnazija Osijek 20 - 14 - - - - 34
285 Gabriel Bajčić 7 Klub informatičara otoka Krka 20 13 - - - - - 33
285 Dario Šutić 7 Klub informatičara otoka Krka 20 13 - - - - - 33
287 Vladimir Vladetić 3 III. gimnazija Osijek 20 0 10 - - - - 30
288 Karlo Jaranović 5 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 5 0 - - - - 25
289 Ivo Vraneš 5 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb - 23 - - - - - 23
290 Gabrijel Gabelić 4 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 0 - - - - - 20
290 Marin Klojber 2 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 - - - - - - 20
290 Borna Knez 1 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 - - - - - - 20
290 Jan Maljković 3 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 - - - - - - 20
290 Dorian Panić 3 MIS Strahoninec / POU Varaždin 20 - - - - - - 20
290 Roko Petrovic 4 MIS Strahoninec 20 0 - - - - - 20
290 Sven Radović 1 Gimnazija Velika Gorica 20 - - - - - - 20
290 Matija Trstenjak 8 Tehnička škola Čakovec - - 20 - - - - 20
290 Hrvoje Šoštarić 3 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 0 - - - - - 20
299 Iva Vidalina 2 III. gimnazija Zagreb - 18 - - - - - 18
299 Dorian Znika 7 RIK Popovača 0 18 - - - - - 18
301 Daniel Maslić 5 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 0 1 - - - - - 1
302 Stjepan Katić 4 Gimnazija Požega 0 0 0 - - - - 0