HONI Logo
 
HRVATSKO OTVORENO NATJECANJE IZ INFORMATIKE
 
POJEDINAČNI REZULTATI
3. KOLO
OSNOVNE ŠKOLE / 6. RAZRED
 
MJESTO NATJECATELJ RAZRED EKIPA G A A P R P D S UKUPNO
1 Frane Andrić 6 OŠ Antun Mihanović Slavonski Brod 20 30 50 40 - 0 - - 140 (140)
1 Ida Boić 6 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 20 30 50 40 - - - - 140 (140)
1 Dora Lendvaj 6 RIK Popovača 20 30 50 40 - - - - 140 (140)
1 Fran Mostarkić 6 OŠ Antun Mihanović Slavonski Brod 20 30 50 40 - - - - 140 (140)
1 Fabijan Pitlović 6 OŠ Antun Mihanović Slavonski Brod 20 30 50 40 - - - - 140 (140)
1 Klara Puvača 6 Dom mladih Rijeka 20 30 50 40 - - - - 140 (140)
1 Samuel Sobočan 6 MIS Strahoninec 20 30 50 40 - - - - 140 (140)
8 Grga Filajdić 6 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 50 - - - - - 100 (100)
8 Jana Furdi 6 MIS Strahoninec 20 30 50 - - - - - 100 (100)
8 Roko Gulić 6 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 50 - - - - - 100 (100)
8 Borna Janežić 6 Dom mladih Rijeka 20 30 50 - - - - - 100 (100)
8 Barbara Kelava 6 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 - - - - - 100 (100)
8 Ema Kolmanić 6 MIS Strahoninec 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
8 Renato Krpan 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 0 - 0 - - 100 (100)
8 Vedran Novaković 6 MIS Strahoninec 20 30 50 - - - - - 100 (100)
8 Ingo Pavić 6 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
8 Marin Topolnjak 6 MIS Strahoninec 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
8 Pavla Čančar 6 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
19 Kristina Lavin 6 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 30 25 - - - - - 75 (75)
20 Matija Lacković 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 15 - - - - - 65 (65)
21 Luka Dakić 6 MIS Strahoninec 20 30 10 - - - - - 60 (60)
21 Ivan Magdalenić 6 MIS Strahoninec 20 30 10 - - - - - 60 (60)
21 Noa Turk 6 MIS Strahoninec 20 30 10 - - - - - 60 (60)
24 Matej Ban 6 Klub informatičara otoka Krka 20 30 - - - - - - 50 (50)
24 Toni Barišić 6 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 30 - - - - - - 50 (50)
24 Hrvoje Cepanec 6 Robotičko informatički klub Križ 20 30 - - - - - - 50 (50)
24 Šimun Klarić 6 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 30 - - - - - - 50 (50)
24 Nika Krsnik 6 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 - - - - - - 50 (50)
24 Vito List 6 MIS Strahoninec 20 30 - - - - - - 50 (50)
24 Dora Planinc 6 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 - - - - - - 50 (50)
24 Petar Vinko 6 MIS Strahoninec 20 30 0 - - - - - 50 (50)
24 Janko Šeler 6 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 30 - - - - - - 50 (50)
24 Vanja Žutić 6 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 30 0 - - - - - 50 (50)
34 Fran Mlinac 6 Robotičko informatički klub Križ - 30 - - - - - - 30 (30)