HONI Logo
 
HRVATSKO OTVORENO NATJECANJE IZ INFORMATIKE
 
POJEDINAČNI REZULTATI
3. KOLO
OSNOVNE ŠKOLE / 7. RAZRED
 
MJESTO NATJECATELJ RAZRED EKIPA G A A P R P D S UKUPNO
1 Marko Dorčić 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 80 50 48 - - 258 (278)
2 Fran Babić 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 80 32 48 - - 240 (260)
3 Matija Bujanić 7 MIS Strahoninec 20 30 50 40 2 - - - 142 (142)
3 Emanuel Tukač 7 OŠ Breznički Hum 20 30 50 40 2 0 - - 142 (142)
5 Ivan Badrov 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 40 - - - - 140 (140)
5 Šimun Bilas 7 MIS Strahoninec 20 30 50 40 - 0 - - 140 (140)
5 Vlatko Borevković 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 40 - 0 - - 140 (140)
5 Domagoj Gavranić 7 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 30 50 40 - - - - 140 (140)
5 Ivan Janjić 7 RIK Nuštar 20 30 50 40 0 - - - 140 (140)
5 Fran Lešković 7 RIK Popovača 20 30 50 40 - - - - 140 (140)
5 Sven Novak 7 Robotičko informatički klub Križ 20 30 50 40 - - - - 140 (140)
5 Patrik Prebeg 7 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 50 40 - - - - 140 (140)
5 Leo Stričak 7 MIS Strahoninec 20 30 50 40 0 - - - 140 (140)
5 Iva Tadić 7 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 50 40 - - - - 140 (140)
15 Vito Križaić 7 MIS Strahoninec 20 30 50 24 - - - - 124 (124)
16 Ivan Bezjak 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 - - - - - 100 (100)
16 Mia Borko 7 II. osnovna škola Vrbovec 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
16 Damjan Brala 7 Klub informatičara otoka Krka 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
16 Marin Hrvaćanin 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 - 0 - - - 100 (100)
16 Lovro Lavrenčak 7 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 50 - - - - - 100 (100)
16 Viktor Merćep 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 - - - - - 100 (100)
16 Patrik Modrić 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
16 Andrija Palašek 7 MIS Strahoninec 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
16 Simeon Stefanović 7 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 50 0 0 0 - 0 100 (100)
16 Nino Strčić 7 Klub informatičara otoka Krka 20 30 50 - - - - - 100 (100)
16 Lucija Uroić 7 Robotičko informatički klub Križ 20 30 50 - - - - - 100 (100)
16 Martin Vrbovčan 7 Udruga informatičara Bjelovarsko-bilogorske županije 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
16 Relja Šegvić 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 0 - 0 - - 100 (100)
16 Maro Štefanić 7 Dom mladih Rijeka 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
30 Lovro Milišić 7 OŠ Retkovec Zagreb 20 30 25 0 - - - - 75 (75)
31 Adam Marjanović 7 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 30 5 0 - - - - 55 (55)
32 Lucija Janjić 7 RIK Nuštar 20 30 0 - - - - - 50 (50)
32 Krešimir Kantolić 7 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 - - - - - - 50 (50)
34 Dominik Marcelja 7 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 0 5 - - - - - 25 (25)