HONI Logo
 
HRVATSKO OTVORENO NATJECANJE U INFORMATICI
 
POJEDINAČNI REZULTATI
3. KOLO
OSNOVNE ŠKOLE / 8. RAZRED
 
MJESTO NATJECATELJ RAZRED EKIPA G A A P R P D S UKUPNO
1 Dorijan Lendvaj 8 RIK Popovača 20 30 50 80 50 96 28 32 308 (386)
2 Patrik Pavić 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 80 79 60 - - 299 (319)
3 Domagoj Sabolić 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 80 50 0 - - 230 (230)
4 Sara Lazarušić 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 80 28 0 - - 208 (208)
5 Matija Kukić 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 56 18 - - - 174 (174)
6 Vito Anić 8 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 40 20 0 - - 160 (160)
7 Tomi Stanišić 8 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 20 30 50 40 0 12 - - 152 (152)
8 Filip Cvjetićanin 8 MIS Strahoninec 20 30 50 40 2 0 - - 142 (142)
9 Domagoj Barbarić 8 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 20 30 50 40 0 - - - 140 (140)
9 Roko Barišić 8 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 50 40 - - - - 140 (140)
9 Toma Begović 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 40 - - - - 140 (140)
9 Patrik Blašković 8 Društvo informatičara Pula 20 30 50 40 - - - - 140 (140)
9 Franko Guberina 8 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 50 40 0 - - - 140 (140)
9 Armin Kadrić 8 Društvo informatičara Pula 20 30 50 40 0 - - - 140 (140)
9 Petar Knežević 8 Dom mladih Rijeka 20 30 50 40 - - - - 140 (140)
9 Martina Licul 8 Društvo informatičara Pula 20 30 50 40 0 - - - 140 (140)
9 Sven Tomašek 8 OŠ Breznički Hum 20 30 50 40 - 0 - - 140 (140)
9 Boris Španić 8 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 50 40 0 - - - 140 (140)
19 Martin Majsec 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 32 0 0 - - 132 (132)
20 Antonio Dijanić 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 0 - 12 - - 112 (112)
21 Petar Dušević 8 Dom mladih Rijeka 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
21 Vito Džaja-Pozaić 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
21 Maksimilijan Hižman 8 MIS Strahoninec 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
21 Bernard Inkret 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 - - - - - 100 (100)
21 Ema Krčadinac 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
21 Leo Znika 8 RIK Popovača 20 30 50 - - - - - 100 (100)
21 Božidar Zrnić 8 Dom mladih Rijeka 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
21 Matko Ćavar 8 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
21 Tonka Šegvić 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 - - - - - 100 (100)
30 Lovro Vidović 8 MIS Strahoninec 20 30 30 0 - - - - 80 (80)
31 Filip Križanac 8 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 30 15 - - - - - 65 (65)
32 Marin Grbeš 8 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 30 5 0 - - - - 55 (55)