HONI Logo
 
HRVATSKO OTVORENO NATJECANJE U INFORMATICI
 
POJEDINAČNI REZULTATI
3. KOLO
SREDNJE ŠKOLE / 3. RAZRED
 
MJESTO NATJECATELJ RAZRED EKIPA G A A P R P D S UKUPNO
1 Dominik Fistrić 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 100 48 56 - 334 (384)
2 Fabijan Bošnjak 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 50 96 - - 306 (326)
3 Lovro Kalinovčić 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 2 120 - - 300 (302)
4 Dominik Balog 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 50 48 - - 258 (278)
5 Luka Džimbeg 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 80 50 36 - - 246 (266)
6 Marin Meštrović 3 Gimnazija I.Z. Dijankovečkoga Križevci 20 30 50 80 0 48 - - 228 (228)
7 Gabrijel Jambrošić 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 43 - - - 223 (223)
8 Jakov Cigrovski 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 42 - - - 222 (222)
9 Patrik Đurđević 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 2 24 - - 204 (206)
10 Marin Varivoda 3 Gimnazija F. Petrića Zadar 20 30 50 40 59 - 14 - 199 (213)
11 Adrian Brajković 3 Gimnazija F. Petrića Zadar 20 30 50 40 50 - - - 190 (190)
11 Karlo Franić 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 40 50 - - - 190 (190)
11 Karlo Gjogolović 3 Gimnazija Požega 20 30 50 40 50 - - 0 190 (190)
14 Bojan Štetić 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 80 0 - - - 180 (180)
15 Dominik Matijaca 3 III. gimnazija Split 20 30 50 40 35 - - - 175 (175)
16 Filip Rukavina 3 V. gimnazija Zagreb 20 30 50 40 31 0 - - 171 (171)
17 Luka Družijanić 3 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 20 30 50 40 25 - - - 165 (165)
18 Goran Ivanković 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 40 - 24 - - 164 (164)
19 Konrad Alexander Kiss 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 40 6 0 - - 146 (146)
20 Fran Tomljenović 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 40 2 - - - 142 (142)
20 Robert Špralja 3 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 40 2 - - - 142 (142)
22 Matko Barbić 3 V. gimnazija Zagreb 20 30 50 40 - - - - 140 (140)
22 Josip Bartulovic 3 III. gimnazija Split 20 30 50 40 - - - - 140 (140)
22 Luka Bister 3 Tehnička škola Čakovec 20 30 50 40 - - - - 140 (140)
22 Max Carin Balić 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 40 0 - - - 140 (140)
22 Borna Colarić 3 RIK Nuštar 20 30 50 40 0 - - - 140 (140)
22 Dario Dugonjevac 3 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci 20 30 50 40 - - - 0 140 (140)
22 Nikola Glavak 3 XIII. gimnazija Zagreb 20 30 50 40 0 - - - 140 (140)
22 Luka Ivanković 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 40 0 0 0 0 140 (140)
22 Darijan Jelušić 3 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 20 30 50 40 0 - - - 140 (140)
22 Leon Jeđut 3 Tehnička škola Čakovec 20 30 50 40 - - - - 140 (140)
22 Stjepan Katić 3 Gimnazija Požega 20 30 50 40 - - - - 140 (140)
22 Luka Korov 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 40 - - - - 140 (140)
22 Bruno Licht 3 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci 20 30 50 40 - - - - 140 (140)
22 Anto Matanović 3 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 20 30 50 40 - - - - 140 (140)
22 Karlo Miličić 3 V. gimnazija Zagreb 20 30 50 40 - - - - 140 (140)
22 Marko Okreša 3 Tehnička škola Čakovec 20 30 50 40 - - - - 140 (140)
22 Ante Perković 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 40 - - - - 140 (140)
22 Karlo Puh 3 Krapinski informatički klub Krik 20 30 50 40 - 0 - - 140 (140)
22 Luka Smoljo 3 III. gimnazija Split 20 30 50 40 - - - - 140 (140)
22 Marko Tunjić 3 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci 20 30 50 40 - - - - 140 (140)
22 Fran Zekan 3 V. gimnazija Zagreb 20 30 50 40 - - - - 140 (140)
43 Maja Milas 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 10 40 32 0 - - 132 (132)
44 Andrija Birtić 3 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
44 Ivan Blažanović 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
44 Sorrel Coumbassa 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 - - - - - 100 (100)
44 Robert Habdija 3 Gimnazija I.Z. Dijankovečkoga Križevci 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
44 Matej Kišić 3 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 - - - - - 100 (100)
44 Fabian Penezić 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
44 Luka Penjin 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 0 0 - - - 100 (100)
44 Mislav Perić 3 Gimnazija Požega 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
44 Antonio Peter 3 XIII. gimnazija Zagreb 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
44 Sven Posavec 3 Tehnička škola Čakovec 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
44 Matko Radojčić 3 Gimnazija Požega 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
44 Kristijan Trnjar 3 Krapinski informatički klub Krik 20 30 50 0 0 - - - 100 (100)
44 Veronika Tvrdy 3 Gimnazija Požega 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
44 Ante Ugrina 3 III. gimnazija Split 20 30 50 - - - - - 100 (100)
44 Fran Šaban 3 V. gimnazija Zagreb 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
59 Borna Skračić 3 Gimnazija F. Petrića Zadar 20 0 50 0 0 - 14 - 84 (84)
60 Karlo Vučilovski 3 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 20 30 30 - 0 - - - 80 (80)
61 Marko Flajsig 3 Gimnazija Požega 20 - 50 - - - - - 70 (70)
62 Rea Pintar 3 Srednja škola Isidora Kršnjavoga Našice 20 30 15 0 - - - - 65 (65)
62 Borna Radojčić 3 III. gimnazija Zagreb 20 30 15 - - - - - 65 (65)
64 Lucija Spevec 3 XIII. gimnazija Zagreb 20 30 10 - - - - - 60 (60)
65 Vladimir Đurđrević 3 Gimnazija Požega 20 30 - - - - - - 50 (50)
65 Matija Špoljarec 3 III. gimnazija Zagreb 20 30 - - - - - - 50 (50)