HONI Logo
 
HRVATSKO OTVORENO NATJECANJE U INFORMATICI
 
POJEDINAČNI REZULTATI
3. KOLO
SREDNJE ŠKOLE / 4. RAZRED
 
MJESTO NATJECATELJ RAZRED EKIPA G A A P R P D S UKUPNO
1 Josip Klepec 4 XV. gimnazija Zagreb - 30 50 80 55 96 126 - 407 (437)
2 Leonard Inkret 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 88 96 - - 344 (364)
3 Paula Vidas 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 79 96 - - 335 (355)
4 Vilim Lendvaj 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 55 84 - 32 301 (351)
5 Luka Jovanović 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 100 - - - 280 (280)
6 Luka Merćep 4 V. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 50 48 28 - 258 (306)
6 Matko Petrović 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 50 48 - - 258 (278)
8 Kristijan Verović 4 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 80 52 - - - 232 (232)
9 Jurica Horvat 4 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 50 80 42 - 28 - 230 (250)
9 Borna Šimić 4 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 20 30 50 80 50 - - - 230 (230)
11 Lovro Nuić 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 41 - - - 221 (221)
12 Petar Nizić-Nikolac 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 34 - 14 - 214 (228)
13 Lucija Žužić 4 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 50 80 32 - - - 212 (212)
14 Mauricio Šmit 4 Gimnazija F. Petrića Zadar 20 30 50 40 59 - - - 199 (199)
15 Nikola Sole 4 V. gimnazija Zagreb 20 30 50 40 - - - 48 188 (188)
16 Filip Barbarić 4 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 20 30 50 80 - - - - 180 (180)
16 Grgur Crnogorac 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 - - - - 180 (180)
18 Petar Borko 4 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 0 40 36 - - 176 (176)
19 Luka Habuš 4 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 50 40 32 - - - 172 (172)
20 Bruno Benčević 4 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 20 30 50 40 15 - - - 155 (155)
21 Marko Gregurović 4 Krapinski informatički klub Krik 20 30 50 40 - 12 - - 152 (152)
22 Karlo Iletić 4 Gimnazija A.G. Matoša Đakovo 20 30 50 40 8 - - - 148 (148)
23 Borna Cafuk 4 Gimnazija Bjelovar 20 30 50 40 4 - - - 144 (144)
24 Tea Arvaj 4 III. gimnazija Osijek 20 30 50 40 - - - - 140 (140)
24 Antonio Babić 4 XIII. gimnazija Zagreb 20 30 50 40 - - - - 140 (140)
24 Vjeko Dimić 4 III. gimnazija Split 20 30 50 40 - - - - 140 (140)
24 Marta Gračner 4 Srednja škola Vrbovec 20 30 50 40 - - - - 140 (140)
24 Fran Halambek 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 40 - - - - 140 (140)
24 Antonio Janjić 4 Gimnazija A.G. Matoša Đakovo 20 30 50 40 0 - - - 140 (140)
24 Bartul Kovačić 4 III. gimnazija Split 20 30 50 40 - - - - 140 (140)
24 Tomislav Lukić 4 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 20 30 50 40 - - - - 140 (140)
24 Ivan Novak 4 Srednja škola Vrbovec 20 30 50 40 0 - - - 140 (140)
24 Luka Ravenšćak 4 Tehnička škola Bjelovar 20 30 50 40 - - - - 140 (140)
24 Lovro Srebačić 4 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 20 30 50 40 - - - - 140 (140)
24 Josip Zavada 4 III. gimnazija Zagreb 20 30 50 40 - - - - 140 (140)
24 Filip Škrlec 4 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci 20 30 50 40 - - - - 140 (140)
37 Dino Grgić 4 III. gimnazija Osijek 20 30 45 40 - - - - 135 (135)
38 Petar Poljarevic 4 III. gimnazija Osijek 0 30 50 40 - - - - 120 (120)
39 Roko Parać 4 XV. gimnazija Zagreb 20 0 50 40 0 - 0 - 110 (110)
40 Luka Benić 4 Gimnazija Požega 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
40 Mateo Dujić 4 III. gimnazija Split 20 30 50 0 0 - - - 100 (100)
40 Matija Rajković 4 Tehnička škola Bjelovar 20 30 50 0 0 - - - 100 (100)
40 Ivona Šarić 4 V. gimnazija Zagreb 20 30 50 0 0 - - - 100 (100)
44 Nena Vukšić 4 III. gimnazija Split 20 30 0 40 - - - - 90 (90)
45 Sara Sičić 4 V. gimnazija Zagreb 20 0 50 - - - - - 70 (70)
46 Bruno Đapić 4 III. gimnazija Zagreb 20 30 10 0 - - - - 60 (60)