HONI Logo
 
HRVATSKO OTVORENO NATJECANJE IZ INFORMATIKE
 
POJEDINAČNI REZULTATI
3. KOLO
OSNOVNE I SREDNJE ŠKOLE
 
MJESTO NATJECATELJ RAZRED EKIPA G A A P R P D S UKUPNO
1 Josip Klepec 4 XV. gimnazija Zagreb - 30 50 80 55 96 126 - 407 (437)
2 Leonard Inkret 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 88 96 - - 344 (364)
3 Paula Vidas 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 79 96 - - 335 (355)
4 Dominik Fistrić 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 100 48 56 - 334 (384)
5 Martin Josip Kocijan 2 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 50 80 70 96 - - 326 (346)
6 Bartol Markovinović 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 60 96 - - 316 (336)
7 Vedran Cifrek 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 - 120 28 - 308 (328)
7 Dorijan Lendvaj 8 RIK Popovača 20 30 50 80 50 96 28 32 308 (386)
9 Fabijan Bošnjak 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 50 96 - - 306 (326)
10 Pavel Kliska 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 40 64 120 - - 304 (324)
11 Vilim Lendvaj 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 55 84 - 32 301 (351)
12 Lovro Kalinovčić 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 2 120 - - 300 (302)
13 Patrik Pavić 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 80 79 60 - - 299 (319)
14 Luka Jovanović 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 100 - - - 280 (280)
15 Krešimir Nežmah 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 55 60 - - 275 (295)
16 Dominik Balog 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 50 48 - - 258 (278)
16 Marko Dorčić 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 80 50 48 - - 258 (278)
16 Luka Merćep 4 V. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 50 48 28 - 258 (306)
16 Matko Petrović 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 50 48 - - 258 (278)
20 Luka Džimbeg 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 80 50 36 - - 246 (266)
21 Fran Babić 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 80 32 48 - - 240 (260)
22 Kristijan Verović 4 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 80 52 - - - 232 (232)
23 Eugen Bošnjak 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 50 - - - 230 (230)
23 Jurica Horvat 4 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 50 80 42 - 28 - 230 (250)
23 Ivan Jambrešić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 50 - - - 230 (230)
23 Ivan Milinović 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 50 0 - - 230 (230)
23 Domagoj Sabolić 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 80 50 0 - - 230 (230)
23 Borna Šimić 4 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 20 30 50 80 50 - - - 230 (230)
29 Marin Meštrović 3 Gimnazija I.Z. Dijankovečkoga Križevci 20 30 50 80 0 48 - - 228 (228)
30 Gabrijel Jambrošić 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 43 - - - 223 (223)
31 Jakov Cigrovski 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 42 - - - 222 (222)
32 Lovro Nuić 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 41 - - - 221 (221)
33 Lucija Žužić 4 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 50 80 32 - - - 212 (212)
34 Mislav Brnetić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 40 70 0 - - 210 (210)
35 Sara Lazarušić 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 80 28 0 - - 208 (208)
36 Patrik Đurđević 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 2 24 - - 204 (206)
37 Andrej Čizmarević 1 Dom mladih Rijeka 20 30 50 40 - 60 - - 200 (200)
38 Marin Varivoda 3 Gimnazija F. Petrića Zadar 20 30 50 40 59 - 14 - 199 (213)
38 Mauricio Šmit 4 Gimnazija F. Petrića Zadar 20 30 50 40 59 - - - 199 (199)
40 Marko Čengić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 13 - - - 193 (193)
41 Adrian Brajković 3 Gimnazija F. Petrića Zadar 20 30 50 40 50 - - - 190 (190)
41 Karlo Franić 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 40 50 - - - 190 (190)
41 Karlo Gjogolović 3 Gimnazija Požega 20 30 50 40 50 - - 0 190 (190)
44 Nikola Sole 4 V. gimnazija Zagreb 20 30 50 40 - - - 48 188 (188)
45 Nika Utrobičić 2 III. gimnazija Split 20 30 50 40 41 - - - 181 (181)
46 Filip Barbarić 4 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 20 30 50 80 - - - - 180 (180)
46 Ema Boreković 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 - - - - 180 (180)
46 Grgur Crnogorac 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 - - - - 180 (180)
46 Leon Stjepan Uroić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 - - - - 180 (180)
46 Bojan Štetić 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 80 0 - - - 180 (180)
51 Petar Borko 4 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 0 40 36 - - 176 (176)
52 Jura Hostić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 40 35 - - - 175 (175)
52 Dominik Matijaca 3 III. gimnazija Split 20 30 50 40 35 - - - 175 (175)
54 Matija Kukić 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 56 18 - - - 174 (174)
55 Luka Habuš 4 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 50 40 32 - - - 172 (172)
55 Ivan Vojvodić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 40 2 12 14 32 172 (200)
57 Filip Rukavina 3 V. gimnazija Zagreb 20 30 50 40 31 0 - - 171 (171)
58 Luka Družijanić 3 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 20 30 50 40 25 - - - 165 (165)
59 Nikola Capan 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 40 0 24 - - 164 (164)
59 Goran Ivanković 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 40 - 24 - - 164 (164)
61 Vito Anić 8 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 40 20 0 - - 160 (160)
61 Adrijan Cvijanović 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 40 20 - - - 160 (160)
61 Karlo Josip Kardum 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 40 20 0 - - 160 (160)
64 Bruno Benčević 4 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 20 30 50 40 15 - - - 155 (155)
65 Marko Gregurović 4 Krapinski informatički klub Krik 20 30 50 40 - 12 - - 152 (152)
65 Antonio Lukić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 40 0 12 - - 152 (152)
65 Tomi Stanišić 8 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 20 30 50 40 0 12 - - 152 (152)
68 Nikola Kušen 1 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 0 50 - - - 150 (150)
68 Lana Šprajc 2 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 50 40 10 - - - 150 (150)
70 Karlo Iletić 4 Gimnazija A.G. Matoša Đakovo 20 30 50 40 8 - - - 148 (148)
71 Konrad Alexander Kiss 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 40 6 0 - - 146 (146)
72 Borna Cafuk 4 Gimnazija Bjelovar 20 30 50 40 4 - - - 144 (144)
72 Josip Šarec 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 40 4 - - - 144 (144)
74 Filip Beleta 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 40 2 0 - - 142 (142)
74 Ivan Blašković 1 Društvo informatičara Pula 20 30 50 40 2 - - - 142 (142)
74 Matija Bujanić 7 MIS Strahoninec 20 30 50 40 2 - - - 142 (142)
74 Filip Cvjetićanin 8 MIS Strahoninec 20 30 50 40 2 0 - - 142 (142)
74 Velimir Kovačić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 40 2 0 - - 142 (142)
74 Fran Tomljenović 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 40 2 - - - 142 (142)
74 Emanuel Tukač 7 OŠ Breznički Hum 20 30 50 40 2 0 - - 142 (142)
74 Robert Špralja 3 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 40 2 - - - 142 (142)
82 Frane Andrić 6 OŠ Antun Mihanović Slavonski Brod 20 30 50 40 - 0 - - 140 (140)
82 Tea Arvaj 4 III. gimnazija Osijek 20 30 50 40 - - - - 140 (140)
82 Antonio Babić 4 XIII. gimnazija Zagreb 20 30 50 40 - - - - 140 (140)
82 Ivan Badrov 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 40 - - - - 140 (140)
82 Domagoj Barbarić 8 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 20 30 50 40 0 - - - 140 (140)
82 Matko Barbić 3 V. gimnazija Zagreb 20 30 50 40 - - - - 140 (140)
82 Roko Barišić 8 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 50 40 - - - - 140 (140)
82 Josip Bartulovic 3 III. gimnazija Split 20 30 50 40 - - - - 140 (140)
82 Toma Begović 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 40 - - - - 140 (140)
82 Šimun Bilas 7 MIS Strahoninec 20 30 50 40 - 0 - - 140 (140)
82 Luka Bister 3 Tehnička škola Čakovec 20 30 50 40 - - - - 140 (140)
82 Ilija Biškup 1 Tehnička škola Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 50 40 - - - - 140 (140)
82 Patrik Blašković 8 Društvo informatičara Pula 20 30 50 40 - - - - 140 (140)
82 Ida Boić 6 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 20 30 50 40 - - - - 140 (140)
82 Vlatko Borevković 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 40 - 0 - - 140 (140)
82 Luka Bulić Bračulj 2 III. gimnazija Split 20 30 50 40 0 - - - 140 (140)
82 Max Carin Balić 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 40 0 - - - 140 (140)
82 Ivan Cepanec 2 Robotičko informatički klub Križ 20 30 50 40 - - - - 140 (140)
82 Borna Colarić 3 RIK Nuštar 20 30 50 40 0 - - - 140 (140)
82 Vjeko Dimić 4 III. gimnazija Split 20 30 50 40 - - - - 140 (140)
82 Maja Drmač 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 40 - 0 - - 140 (140)
82 Dario Dugonjevac 3 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci 20 30 50 40 - - - 0 140 (140)
82 Domagoj Gavranić 7 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 30 50 40 - - - - 140 (140)
82 Nikola Glavak 3 XIII. gimnazija Zagreb 20 30 50 40 0 - - - 140 (140)
82 Marta Gračner 4 Srednja škola Vrbovec 20 30 50 40 - - - - 140 (140)
82 Franko Guberina 8 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 50 40 0 - - - 140 (140)
82 Fran Halambek 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 40 - - - - 140 (140)
82 Luka Ivanković 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 40 0 0 0 0 140 (140)
82 Antonio Janjić 4 Gimnazija A.G. Matoša Đakovo 20 30 50 40 0 - - - 140 (140)
82 Ivan Janjić 7 RIK Nuštar 20 30 50 40 0 - - - 140 (140)
82 Darijan Jelušić 3 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 20 30 50 40 0 - - - 140 (140)
82 Leon Jeđut 3 Tehnička škola Čakovec 20 30 50 40 - - - - 140 (140)
82 Armin Kadrić 8 Društvo informatičara Pula 20 30 50 40 0 - - - 140 (140)
82 Ivan Kapusta 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 40 - - - - 140 (140)
82 Stjepan Katić 3 Gimnazija Požega 20 30 50 40 - - - - 140 (140)
82 Petar Knežević 8 Dom mladih Rijeka 20 30 50 40 - - - - 140 (140)
82 Luka Korov 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 40 - - - - 140 (140)
82 Bartul Kovačić 4 III. gimnazija Split 20 30 50 40 - - - - 140 (140)
82 Patrik Kukić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 40 - - - - 140 (140)
82 Dora Lendvaj 6 RIK Popovača 20 30 50 40 - - - - 140 (140)
82 Fran Lešković 7 RIK Popovača 20 30 50 40 - - - - 140 (140)
82 Bruno Licht 3 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci 20 30 50 40 - - - - 140 (140)
82 Martina Licul 8 Društvo informatičara Pula 20 30 50 40 0 - - - 140 (140)
82 Tomislav Lukić 4 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 20 30 50 40 - - - - 140 (140)
82 Borna Massari 2 Dom mladih Rijeka 20 30 50 40 - - - - 140 (140)
82 Anto Matanović 3 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 20 30 50 40 - - - - 140 (140)
82 Tomislav Matić 2 V. gimnazija Zagreb 20 30 50 40 - - - - 140 (140)
82 Fran Meglić 1 Tehnička škola Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 50 40 - - - - 140 (140)
82 Karlo Miličić 3 V. gimnazija Zagreb 20 30 50 40 - - - - 140 (140)
82 Mateo Mofardin 2 OŠ Vladimira Nazora Pazin 20 30 50 40 - - - - 140 (140)
82 Fran Mostarkić 6 OŠ Antun Mihanović Slavonski Brod 20 30 50 40 - - - - 140 (140)
82 Vid Mulc 2 XIII. gimnazija Zagreb 20 30 50 40 - - - - 140 (140)
82 Ivan Novak 4 Srednja škola Vrbovec 20 30 50 40 0 - - - 140 (140)
82 Sven Novak 7 Robotičko informatički klub Križ 20 30 50 40 - - - - 140 (140)
82 Til Ocvirk 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 40 0 0 - - 140 (140)
82 Marko Okreša 3 Tehnička škola Čakovec 20 30 50 40 - - - - 140 (140)
82 Ante Perković 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 40 - - - - 140 (140)
82 Marin Petric 2 III. gimnazija Split 20 30 50 40 - - - - 140 (140)
82 Fabijan Pitlović 6 OŠ Antun Mihanović Slavonski Brod 20 30 50 40 - - - - 140 (140)
82 Marko Pongrac 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 40 - - - - 140 (140)
82 Patrik Prebeg 7 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 50 40 - - - - 140 (140)
82 Mihael Pristav 2 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 50 40 0 0 - - 140 (140)
82 Karlo Puh 3 Krapinski informatički klub Krik 20 30 50 40 - 0 - - 140 (140)
82 Hrvoje Puljko 2 Krapinski informatički klub Krik 20 30 50 40 - - - - 140 (140)
82 Bojan Puvača 2 Dom mladih Rijeka 20 30 50 40 - - - - 140 (140)
82 Klara Puvača 6 Dom mladih Rijeka 20 30 50 40 - - - - 140 (140)
82 Luka Ravenšćak 4 Tehnička škola Bjelovar 20 30 50 40 - - - - 140 (140)
82 Tarik Seferović 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 40 - - - - 140 (140)
82 Luka Smoljo 3 III. gimnazija Split 20 30 50 40 - - - - 140 (140)
82 Samuel Sobočan 6 MIS Strahoninec 20 30 50 40 - - - - 140 (140)
82 Lovro Srebačić 4 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 20 30 50 40 - - - - 140 (140)
82 Jura Starčević 2 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 30 50 40 - - - - 140 (140)
82 Leo Stričak 7 MIS Strahoninec 20 30 50 40 0 - - - 140 (140)
82 Iva Tadić 7 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 50 40 - - - - 140 (140)
82 Andrej Todić 1 Društvo informatičara Pula 20 30 50 0 4 36 - - 140 (140)
82 Sven Tomašek 8 OŠ Breznički Hum 20 30 50 40 - 0 - - 140 (140)
82 Krunoslav Tomičić 2 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 20 30 50 40 - - - - 140 (140)
82 Marko Tunjić 3 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci 20 30 50 40 - - - - 140 (140)
82 Vittorio Vičević 2 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci 20 30 50 40 - - - - 140 (140)
82 Marko Vlaić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 40 - - - - 140 (140)
82 Josip Zavada 4 III. gimnazija Zagreb 20 30 50 40 - - - - 140 (140)
82 Fran Zekan 3 V. gimnazija Zagreb 20 30 50 40 - - - - 140 (140)
82 Filip Škrlec 4 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci 20 30 50 40 - - - - 140 (140)
82 Boris Španić 8 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 50 40 0 - - - 140 (140)
82 Tio Špicar 2 Tehnička škola Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 50 40 - - - - 140 (140)
167 Dino Grgić 4 III. gimnazija Osijek 20 30 45 40 - - - - 135 (135)
168 Martin Majsec 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 32 0 0 - - 132 (132)
168 Maja Milas 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 10 40 32 0 - - 132 (132)
170 David Mikulčić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 - 30 - - - 130 (130)
171 Jan Hofer 1 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 24 - - - - 124 (124)
171 Vito Križaić 7 MIS Strahoninec 20 30 50 24 - - - - 124 (124)
173 Petar Poljarevic 4 III. gimnazija Osijek 0 30 50 40 - - - - 120 (120)
174 Jakov Novak 1 Prva gimnazija Varaždin 20 30 25 40 0 - - - 115 (115)
175 Petar Nizić-Nikolac 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 0 0 - 14 - 114 (114)
176 Antonio Dijanić 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 0 - 12 - - 112 (112)
177 Robert Kunštek 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 0 10 - - - 110 (110)
177 Roko Parać 4 XV. gimnazija Zagreb 20 0 50 40 0 - 0 - 110 (110)
179 Gašpar Haramija 1 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 8 - - - - 108 (108)
179 Orsat Puljizević 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 0 8 - - - 108 (108)
179 Marko Varga 1 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 8 - - - - 108 (108)
182 Jan Murić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 0 2 - - - 102 (102)
182 Vlatko Rohak 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 - 2 - - - 102 (102)
184 Filip Bajza 2 V. gimnazija Zagreb 20 30 50 - - - - - 100 (100)
184 Lukas Baltas 1 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
184 Robert Bačani 1 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 - - - - - 100 (100)
184 Luka Benić 4 Gimnazija Požega 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
184 Ivan Bezjak 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 - - - - - 100 (100)
184 Andrija Birtić 3 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
184 Ivan Blažanović 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
184 Mia Borko 7 II. osnovna škola Vrbovec 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
184 Josip Bosnić 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 - - - - - 100 (100)
184 Damjan Brala 7 Klub informatičara otoka Krka 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
184 Lovro Bujanec 1 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
184 Jan Celin 1 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
184 Sorrel Coumbassa 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 - - - - - 100 (100)
184 Mateo Dujić 4 III. gimnazija Split 20 30 50 0 0 - - - 100 (100)
184 Petar Dušević 8 Dom mladih Rijeka 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
184 Vito Džaja-Pozaić 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
184 Grga Filajdić 6 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 50 - - - - - 100 (100)
184 Jana Furdi 6 MIS Strahoninec 20 30 50 - - - - - 100 (100)
184 Ante Galić 2 V. gimnazija Zagreb 20 30 50 - - - - - 100 (100)
184 Emanuel Gardla 2 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 20 30 50 - - - - - 100 (100)
184 Ian Golob 2 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
184 Roko Gulić 6 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 50 - - - - - 100 (100)
184 Robert Habdija 3 Gimnazija I.Z. Dijankovečkoga Križevci 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
184 Zvonimir Haramustek 2 III. gimnazija Osijek 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
184 Maksimilijan Hižman 8 MIS Strahoninec 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
184 Marin Hrvaćanin 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 - 0 - - - 100 (100)
184 Oleksandr Ichenskyi 1 V. gimnazija Zagreb 20 30 50 - - - - - 100 (100)
184 Bernard Inkret 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 - - - - - 100 (100)
184 Matej Ištuk 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
184 Vatroslav Jakopec 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 - - - - - 100 (100)
184 Borna Janežić 6 Dom mladih Rijeka 20 30 50 - - - - - 100 (100)
184 Luka Jukić 2 V. gimnazija Zagreb 20 30 50 - - - - - 100 (100)
184 David Karlovčec 2 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
184 Barbara Kelava 6 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 - - - - - 100 (100)
184 Matej Kišić 3 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 - - - - - 100 (100)
184 Ema Kolmanić 6 MIS Strahoninec 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
184 Mateo Kovačić 2 Gimnazija I.Z. Dijankovečkoga Križevci 20 30 50 - - - 0 - 100 (100)
184 Renato Krpan 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 0 - 0 - - 100 (100)
184 Ema Krčadinac 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
184 Lovro Lavrenčak 7 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 50 - - - - - 100 (100)
184 Jakov Manjkas 2 Gimnazija Bjelovar 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
184 Fran Marić 2 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
184 Viktor Merćep 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 - - - - - 100 (100)
184 Antonio Mišić 2 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
184 Adriana Dawn Mišković 2 Gimnazija Velika Gorica 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
184 Patrik Modrić 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
184 Marko Novak 2 Tehnička škola Čakovec 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
184 Vedran Novaković 6 MIS Strahoninec 20 30 50 - - - - - 100 (100)
184 Andrija Palašek 7 MIS Strahoninec 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
184 Ingo Pavić 6 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
184 Fabian Penezić 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
184 Luka Penjin 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 0 0 - - - 100 (100)
184 Mislav Perić 3 Gimnazija Požega 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
184 Borna Petak 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 - - - - - 100 (100)
184 Antonio Peter 3 XIII. gimnazija Zagreb 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
184 Mihael Petričević 2 Tehnička škola Čakovec 20 30 50 - - - - - 100 (100)
184 Filip Posavac 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 - - - - - 100 (100)
184 Sven Posavec 3 Tehnička škola Čakovec 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
184 Leonarda Pribanić 1 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 - - - - - 100 (100)
184 Matko Radojčić 3 Gimnazija Požega 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
184 Matija Rajković 4 Tehnička škola Bjelovar 20 30 50 0 0 - - - 100 (100)
184 Sebastian Soldat 2 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
184 Filipa Stanojević 1 Društvo informatičara Pula 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
184 Petar Starčević 5 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 30 50 - - - - - 100 (100)
184 Simeon Stefanović 7 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 50 0 0 0 - 0 100 (100)
184 Nino Strčić 7 Klub informatičara otoka Krka 20 30 50 - - - - - 100 (100)
184 Marin Topolnjak 6 MIS Strahoninec 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
184 Kristijan Trnjar 3 Krapinski informatički klub Krik 20 30 50 0 0 - - - 100 (100)
184 Veronika Tvrdy 3 Gimnazija Požega 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
184 Ante Ugrina 3 III. gimnazija Split 20 30 50 - - - - - 100 (100)
184 Lucija Uroić 7 Robotičko informatički klub Križ 20 30 50 - - - - - 100 (100)
184 Leon Vlašić 2 Tehnička škola Čakovec 20 30 50 - - - - - 100 (100)
184 Martin Vrbovčan 7 Udruga informatičara Bjelovarsko-bilogorske županije 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
184 Leo Znika 8 RIK Popovača 20 30 50 - - - - - 100 (100)
184 Božidar Zrnić 8 Dom mladih Rijeka 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
184 Matko Ćavar 8 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
184 Pavla Čančar 6 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
184 Borna Čizmarević 5 Dom mladih Rijeka 20 30 50 - - - - - 100 (100)
184 Fran Šaban 3 V. gimnazija Zagreb 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
184 Ivona Šarić 4 V. gimnazija Zagreb 20 30 50 0 0 - - - 100 (100)
184 Jerko Šegvić 2 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 0 0 - - - 100 (100)
184 Relja Šegvić 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 0 - 0 - - 100 (100)
184 Tonka Šegvić 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 - - - - - 100 (100)
184 Lora Šimić 2 III. gimnazija Osijek 20 30 50 - - - - - 100 (100)
184 Matko Šimić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
184 Vladimir Šindler 2 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 20 30 50 - - - - - 100 (100)
184 Patrik Špoljar 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 - - - - - 100 (100)
184 Maro Štefanić 7 Dom mladih Rijeka 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
184 Karlo Žižić 2 V. gimnazija Zagreb 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
273 Nena Vukšić 4 III. gimnazija Split 20 30 0 40 - - - - 90 (90)
274 Borna Skračić 3 Gimnazija F. Petrića Zadar 20 0 50 0 0 - 14 - 84 (84)
275 Lovro Vidović 8 MIS Strahoninec 20 30 30 0 - - - - 80 (80)
275 Karlo Vučilovski 3 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 20 30 30 - 0 - - - 80 (80)
277 Kristina Lavin 6 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 30 25 - - - - - 75 (75)
277 Lovro Milišić 7 OŠ Retkovec Zagreb 20 30 25 0 - - - - 75 (75)
279 Šimun Banović 1 Gimnazija Požega 20 0 50 0 - - - - 70 (70)
279 Marko Flajsig 3 Gimnazija Požega 20 - 50 - - - - - 70 (70)
279 Luka Nežak 1 Gimnazija Velika Gorica 20 - 50 - - - - - 70 (70)
279 Sara Sičić 4 V. gimnazija Zagreb 20 0 50 - - - - - 70 (70)
283 Ivor Balog 2 III. gimnazija Osijek 20 30 15 - - - - - 65 (65)
283 Filip Križanac 8 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 30 15 - - - - - 65 (65)
283 Matija Lacković 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 15 - - - - - 65 (65)
283 Domagoj Matković 2 V. gimnazija Zagreb 20 30 15 0 - - - - 65 (65)
283 Rea Pintar 3 Srednja škola Isidora Kršnjavoga Našice 20 30 15 0 - - - - 65 (65)
283 Borna Radojčić 3 III. gimnazija Zagreb 20 30 15 - - - - - 65 (65)
289 Filip Bürgler 2 III. gimnazija Zagreb 20 30 10 - - - - - 60 (60)
289 Luka Dakić 6 MIS Strahoninec 20 30 10 - - - - - 60 (60)
289 Ivan Magdalenić 6 MIS Strahoninec 20 30 10 - - - - - 60 (60)
289 Lucija Spevec 3 XIII. gimnazija Zagreb 20 30 10 - - - - - 60 (60)
289 Noa Turk 6 MIS Strahoninec 20 30 10 - - - - - 60 (60)
289 Ivo Veverec 2 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 20 30 10 - - - - - 60 (60)
289 Sven Winkler 2 V. gimnazija Zagreb 20 30 10 0 - - - - 60 (60)
289 Bruno Đapić 4 III. gimnazija Zagreb 20 30 10 0 - - - - 60 (60)
297 Marin Grbeš 8 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 30 5 0 - - - - 55 (55)
297 Adam Marjanović 7 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 30 5 0 - - - - 55 (55)
297 Vladimir Vladetić 2 III. gimnazija Osijek 20 30 5 - - - - - 55 (55)
300 Vedran Đimoti 1 Gimnazija Požega 20 30 - - - - - - 50 (50)
300 Toni Anić 2 III. gimnazija Zagreb 20 30 - - - - - - 50 (50)
300 Luka Babić 1 Gimnazija Požega 20 30 0 - - - - - 50 (50)
300 Matej Ban 6 Klub informatičara otoka Krka 20 30 - - - - - - 50 (50)
300 Toni Barišić 6 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 30 - - - - - - 50 (50)
300 Dominik Belavić 4 RIK Popovača 20 30 - - - - - - 50 (50)
300 Hrvoje Cepanec 6 Robotičko informatički klub Križ 20 30 - - - - - - 50 (50)
300 Ivan Dijanić 5 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 - - - - - - 50 (50)
300 Mirna Drabić 3 MIS Strahoninec 20 30 - - - - - - 50 (50)
300 Josip Goluža 2 III. gimnazija Zagreb 20 30 - - - - - - 50 (50)
300 Dino Hadžić 3 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 30 0 - - - - - 50 (50)
300 Ema Hrkać 5 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 30 - - - - - - 50 (50)
300 Jakov Iljadica 5 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 30 - - - - - - 50 (50)
300 Jurica Jakoubek 2 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 30 - - - - - - 50 (50)
300 Petar Jakuš 2 III. gimnazija Zagreb 20 30 - - - - - - 50 (50)
300 Filip Jamuljak 1 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 30 - - - - - - 50 (50)
300 Lucija Janjić 7 RIK Nuštar 20 30 0 - - - - - 50 (50)
300 Krešimir Kantolić 7 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 - - - - - - 50 (50)
300 Šimun Klarić 6 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 30 - - - - - - 50 (50)
300 Ivona Kralj 5 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 30 - - - - - - 50 (50)
300 Nika Krsnik 6 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 - - - - - - 50 (50)
300 Vito List 6 MIS Strahoninec 20 30 - - - - - - 50 (50)
300 Vedran Mesar 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 0 - - - - - 50 (50)
300 Rikard Miklec 2 III. gimnazija Zagreb 20 30 - - - - - - 50 (50)
300 Lovro Kristijan Miljak 4 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 30 - - - - - - 50 (50)
300 Petar Mirković 2 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 30 - - - - - - 50 (50)
300 Vita Mofardin 3 OŠ Vladimira Nazora Pazin 20 30 - - - - - - 50 (50)
300 Dora Planinc 6 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 - - - - - - 50 (50)
300 Vilim Radočaj 5 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 - - - - - - 50 (50)
300 Petar Vinko 6 MIS Strahoninec 20 30 0 - - - - - 50 (50)
300 Zvonimir Ćirić 2 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 20 30 - - - - - - 50 (50)
300 Luka Čačić 2 III. gimnazija Zagreb 20 30 - - - - - - 50 (50)
300 Vladimir Đurđrević 3 Gimnazija Požega 20 30 - - - - - - 50 (50)
300 Janko Šeler 6 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 30 - - - - - - 50 (50)
300 Matija Špoljarec 3 III. gimnazija Zagreb 20 30 - - - - - - 50 (50)
300 Vanja Žutić 6 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 30 0 - - - - - 50 (50)
336 Matija Kljaić 2 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 0 30 - - - - - - 30 (30)
336 Fran Mlinac 6 Robotičko informatički klub Križ - 30 - - - - - - 30 (30)
336 Luka Ričković 4 RIK Popovača 0 30 - - - - - - 30 (30)
339 Dominik Marcelja 7 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 0 5 - - - - - 25 (25)
340 Niko Barbarić 4 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 - - - - - - - 20 (20)
340 Karlo Boroš 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 0 - - - - - - 20 (20)
340 Krsto Cepanec 3 Robotičko informatički klub Križ 20 0 - - - - - - 20 (20)
340 Tomislav Novak 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 0 - - - - - - 20 (20)
344 Leona Granoša 3 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 0 0 - - - - - - 0 (0)
344 Lovro Jakobović 3 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 0 0 - - - - - - 0 (0)