HONI Logo
 
HRVATSKO OTVORENO NATJECANJE IZ INFORMATIKE
 
POJEDINAČNI REZULTATI
4. KOLO
OSNOVNE ŠKOLE / 6. RAZRED
 
MJESTO NATJECATELJ RAZRED EKIPA A D R I A V K C UKUPNO
1 Renato Krpan 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 40 - - - - 140 (140)
2 Dora Lendvaj 6 RIK Popovača 20 30 45 44 - - - - 139 (139)
3 Samuel Sobočan 6 MIS Strahoninec 20 30 15 42 - - - - 107 (107)
4 Borna Janežić 6 Dom mladih Rijeka 20 30 - 42 - - - - 92 (92)
4 Ingo Pavić 6 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 40 2 - - - - 92 (92)
6 Klara Puvača 6 Dom mladih Rijeka 20 30 0 36 - - - - 86 (86)
7 Fabijan Pitlović 6 OŠ Antun Mihanović Slavonski Brod 20 30 10 16 0 - - - 76 (76)
8 Ema Kolmanić 6 MIS Strahoninec 20 30 20 - - - - - 70 (70)
9 Frane Andrić 6 OŠ Antun Mihanović Slavonski Brod 20 30 15 2 0 - - - 67 (67)
10 Matija Lacković 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 15 - - - - - 65 (65)
10 Fran Mostarkić 6 OŠ Antun Mihanović Slavonski Brod 20 30 15 0 0 - - - 65 (65)
12 Gabriel Bajčić 6 Klub informatičara otoka Krka 20 30 10 - - - - - 60 (60)
13 Luka Dakić 6 MIS Strahoninec 20 30 5 - - - - - 55 (55)
13 Kristina Lavin 6 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 30 5 0 - - - - 55 (55)
13 Marin Topolnjak 6 MIS Strahoninec 20 25 10 - - - - - 55 (55)
13 Noa Turk 6 MIS Strahoninec 20 25 10 - - - - - 55 (55)
13 Šimun Ćosić 6 MIS Strahoninec 20 25 10 - - - - - 55 (55)
18 Matej Ban 6 Klub informatičara otoka Krka 20 30 - - - - - - 50 (50)
18 Ida Boić 6 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 20 30 - - 0 0 0 - 50 (50)
18 Šimun Klarić 6 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 25 5 - - - - - 50 (50)
18 Nika Krsnik 6 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 - - - - - - 50 (50)
18 Vito List 6 MIS Strahoninec 20 20 10 - - - - - 50 (50)
18 Ivan Magdalenić 6 MIS Strahoninec 20 30 0 - - - - - 50 (50)
18 Vedran Novaković 6 MIS Strahoninec 20 30 - - - - - - 50 (50)
18 Pavla Čančar 6 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 - 0 - - - - 50 (50)
26 Fran Vlahović 6 AK46 Đurđevac 20 25 - - - - - - 45 (45)
26 Martin Zadravec 6 MIS Strahoninec 20 25 - - - - - - 45 (45)
26 Dario Šutić 6 Klub informatičara otoka Krka 20 25 - - - - - - 45 (45)
29 Jan Pintar 6 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 20 - - - - - - 40 (40)
29 Petar Vinko 6 MIS Strahoninec 20 20 0 - - - - - 40 (40)
31 Marin Rameša 6 MIS Strahoninec 20 15 - - - - - - 35 (35)
31 Janko Šeler 6 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 15 - - - - - - 35 (35)
33 Hrvoje Cepanec 6 Robotičko informatički klub Križ 20 0 - - - - - - 20 (20)
33 Roko Gulić 6 Centar tehničke kulture Rijeka 20 - - - - - - - 20 (20)
33 Barbara Kelava 6 Prva gimnazija Varaždin 20 - 0 - - - - - 20 (20)
33 Fran Mlinac 6 Robotičko informatički klub Križ 20 - - - - - - - 20 (20)