HONI Logo
 
HRVATSKO OTVORENO NATJECANJE U INFORMATICI
 
POJEDINAČNI REZULTATI
4. KOLO
OSNOVNE ŠKOLE / 7. RAZRED
 
MJESTO NATJECATELJ RAZRED EKIPA A D R I A V K C UKUPNO
1 Martin Vrbovčan 7 Udruga informatičara Bjelovarsko-bilogorske županije 20 30 50 46 50 - - - 196 (196)
2 Matija Bujanić 7 MIS Strahoninec 20 30 50 42 50 - - - 192 (192)
3 Marko Dorčić 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 80 0 0 0 0 180 (180)
4 Emanuel Tukač 7 OŠ Breznički Hum 20 30 50 26 50 - - - 176 (176)
5 Fran Babić 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 25 48 0 - - - 123 (123)
5 Ivan Janjić 7 RIK Nuštar 20 30 45 28 0 - - - 123 (123)
7 Patrik Prebeg 7 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 15 46 - - - - 111 (111)
8 Lovro Milišić 7 OŠ Retkovec Zagreb 20 20 25 42 - - - - 107 (107)
9 Fran Lešković 7 RIK Popovača 20 30 10 44 - - - - 104 (104)
10 Fabjan Markovinović 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 40 10 - 0 0 - 100 (100)
10 Relja Šegvić 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 - - - 0 - 100 (100)
12 Vlatko Borevković 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 40 0 - - - - 90 (90)
13 Simeon Stefanović 7 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 15 8 - - - - 73 (73)
14 Patrik Modrić 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 20 30 - - - - - 70 (70)
15 Mia Borko 7 II. osnovna škola Vrbovec 20 25 15 - - - - - 60 (60)
15 Domagoj Gavranić 7 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 30 10 0 - - - - 60 (60)
15 Andrija Palašek 7 MIS Strahoninec 20 30 10 - - - - - 60 (60)
15 Leo Stričak 7 MIS Strahoninec 20 30 10 - - - - - 60 (60)
19 Ivan Badrov 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 25 10 4 - - - - 59 (59)
20 Ivan Belošević 7 MIS Strahoninec 20 25 10 - - - - - 55 (55)
20 Šimun Bilas 7 MIS Strahoninec 20 30 5 - - - - - 55 (55)
22 Ivan Bezjak 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 - - - - - - 50 (50)
22 Marin Denić 7 OŠ Split 3 20 30 0 - - - - - 50 (50)
22 Vito Križaić 7 MIS Strahoninec 20 30 0 - - - - - 50 (50)
22 Sven Novak 7 Robotičko informatički klub Križ 20 30 0 - - - - - 50 (50)
22 Nino Strčić 7 Klub informatičara otoka Krka 20 30 - - - - - - 50 (50)
22 Iva Tadić 7 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 0 0 - - - - 50 (50)
22 Maro Štefanić 7 Dom mladih Rijeka 20 30 - 0 - - - - 50 (50)
29 Lucija Janjić 7 RIK Nuštar 16 30 - - - - - - 46 (46)
30 Damjan Brala 7 Klub informatičara otoka Krka 20 25 - - - - - - 45 (45)
30 Viktor Merćep 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 25 0 - - - - - 45 (45)
32 Lovro Lavrenčak 7 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 20 0 - - - - - 40 (40)
32 Elisa Marčinko 7 Centar tehničke kulture Rijeka 20 20 0 0 0 - - 0 40 (40)
34 Lucija Uroić 7 Robotičko informatički klub Križ 20 0 - - - - - - 20 (20)
35 Ivan Ujević 7 OŠ Split 3 0 15 - - - - - - 15 (15)