HONI Logo
 
HRVATSKO OTVORENO NATJECANJE U INFORMATICI
 
POJEDINAČNI REZULTATI
4. KOLO
OSNOVNE ŠKOLE / 8. RAZRED
 
MJESTO NATJECATELJ RAZRED EKIPA A D R I A V K C UKUPNO
1 Patrik Pavić 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 80 100 120 - - 380 (400)
2 Dorijan Lendvaj 8 RIK Popovača 20 30 50 80 100 - - - 280 (280)
3 Sara Lazarušić 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 48 50 - - - 198 (198)
4 Domagoj Sabolić 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 40 50 - - - 190 (190)
5 Bernard Inkret 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 25 50 80 - - - - 175 (175)
6 Filip Cvjetićanin 8 MIS Strahoninec 20 30 50 46 - - - - 146 (146)
7 Armin Kadrić 8 Društvo informatičara Pula 20 30 15 30 45 - - - 140 (140)
8 Petar Knežević 8 Dom mladih Rijeka 20 30 50 36 - - - - 136 (136)
9 Patrik Blašković 8 Društvo informatičara Pula 20 30 25 44 - - - - 119 (119)
10 Martina Licul 8 Društvo informatičara Pula 20 30 50 18 0 - - - 118 (118)
11 Vito Džaja-Pozaić 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 30 36 - - - - 116 (116)
11 Martin Majsec 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 40 26 0 0 0 0 116 (116)
13 Domagoj Barbarić 8 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 20 30 25 40 0 - - - 115 (115)
14 Matija Kukić 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 12 0 - - - 112 (112)
15 Tomi Stanišić 8 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 20 30 10 48 0 - - - 108 (108)
16 Vito Anić 8 XV. gimnazija Zagreb 20 30 10 46 0 - 0 - 106 (106)
17 Boris Španić 8 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 15 26 0 - - 0 91 (91)
18 Sven Tomašek 8 OŠ Breznički Hum 20 20 5 34 - - - - 79 (79)
19 Franko Guberina 8 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 10 16 - - - - 76 (76)
20 Roko Barišić 8 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 20 0 - - - - 70 (70)
21 Maksimilijan Hižman 8 MIS Strahoninec 20 30 15 - - - - - 65 (65)
21 Lovre Marasović 8 OŠ Split 3 20 30 15 - - - - - 65 (65)
21 Karlo Srdoč 8 Klub informatičara otoka Krka 20 30 15 - - - - - 65 (65)
24 Antonio Dijanić 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 25 10 - - - - - 55 (55)
24 Ema Krčadinac 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 5 0 - - - - 55 (55)
26 Petar Dušević 8 Dom mladih Rijeka 20 30 - 0 - - - - 50 (50)
26 Ivana Oreb 8 OŠ Split 3 20 30 - 0 - - - - 50 (50)
26 Roko Pupačić 8 OŠ Split 3 20 30 - - - - - - 50 (50)
26 Lovro Vidović 8 MIS Strahoninec 20 30 - - - - - - 50 (50)
26 Leo Znika 8 RIK Popovača 20 30 - - - - - - 50 (50)
26 Matko Ćavar 8 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 30 0 0 - - - - 50 (50)