HONI Logo
 
HRVATSKO OTVORENO NATJECANJE U INFORMATICI
 
POJEDINAČNI REZULTATI
4. KOLO
OSNOVNE ŠKOLE
 
MJESTO NATJECATELJ RAZRED EKIPA A D R I A V K C UKUPNO
1 Patrik Pavić 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 80 100 120 - - 380 (400)
2 Dorijan Lendvaj 8 RIK Popovača 20 30 50 80 100 - - - 280 (280)
3 Sara Lazarušić 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 48 50 - - - 198 (198)
4 Martin Vrbovčan 7 Udruga informatičara Bjelovarsko-bilogorske županije 20 30 50 46 50 - - - 196 (196)
5 Matija Bujanić 7 MIS Strahoninec 20 30 50 42 50 - - - 192 (192)
6 Domagoj Sabolić 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 40 50 - - - 190 (190)
7 Marko Dorčić 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 80 0 0 0 0 180 (180)
8 Emanuel Tukač 7 OŠ Breznički Hum 20 30 50 26 50 - - - 176 (176)
9 Bernard Inkret 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 25 50 80 - - - - 175 (175)
10 Filip Cvjetićanin 8 MIS Strahoninec 20 30 50 46 - - - - 146 (146)
11 Armin Kadrić 8 Društvo informatičara Pula 20 30 15 30 45 - - - 140 (140)
11 Renato Krpan 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 40 - - - - 140 (140)
13 Dora Lendvaj 6 RIK Popovača 20 30 45 44 - - - - 139 (139)
14 Petar Knežević 8 Dom mladih Rijeka 20 30 50 36 - - - - 136 (136)
15 Fran Babić 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 25 48 0 - - - 123 (123)
15 Ivan Janjić 7 RIK Nuštar 20 30 45 28 0 - - - 123 (123)
17 Patrik Blašković 8 Društvo informatičara Pula 20 30 25 44 - - - - 119 (119)
18 Martina Licul 8 Društvo informatičara Pula 20 30 50 18 0 - - - 118 (118)
19 Vito Džaja-Pozaić 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 30 36 - - - - 116 (116)
19 Martin Majsec 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 40 26 0 0 0 0 116 (116)
21 Domagoj Barbarić 8 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 20 30 25 40 0 - - - 115 (115)
22 Matija Kukić 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 12 0 - - - 112 (112)
23 Patrik Prebeg 7 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 15 46 - - - - 111 (111)
24 Tomi Stanišić 8 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 20 30 10 48 0 - - - 108 (108)
25 Lovro Milišić 7 OŠ Retkovec Zagreb 20 20 25 42 - - - - 107 (107)
25 Samuel Sobočan 6 MIS Strahoninec 20 30 15 42 - - - - 107 (107)
27 Vito Anić 8 XV. gimnazija Zagreb 20 30 10 46 0 - 0 - 106 (106)
28 Fran Lešković 7 RIK Popovača 20 30 10 44 - - - - 104 (104)
29 Fabjan Markovinović 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 40 10 - 0 0 - 100 (100)
29 Relja Šegvić 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 - - - 0 - 100 (100)
31 Borna Janežić 6 Dom mladih Rijeka 20 30 - 42 - - - - 92 (92)
31 Ingo Pavić 6 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 40 2 - - - - 92 (92)
33 Boris Španić 8 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 15 26 0 - - 0 91 (91)
34 Vlatko Borevković 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 40 0 - - - - 90 (90)
35 Klara Puvača 6 Dom mladih Rijeka 20 30 0 36 - - - - 86 (86)
35 Borna Čizmarević 5 Dom mladih Rijeka 20 30 - 36 - - - - 86 (86)
37 Sven Tomašek 8 OŠ Breznički Hum 20 20 5 34 - - - - 79 (79)
38 Franko Guberina 8 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 10 16 - - - - 76 (76)
39 Simeon Stefanović 7 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 15 8 - - - - 73 (73)
40 Roko Barišić 8 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 20 0 - - - - 70 (70)
40 Ema Kolmanić 6 MIS Strahoninec 20 30 20 - - - - - 70 (70)
40 Patrik Modrić 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 20 30 - - - - - 70 (70)
43 Frane Andrić 6 OŠ Antun Mihanović Slavonski Brod 20 30 15 2 0 - - - 67 (67)
44 Maksimilijan Hižman 8 MIS Strahoninec 20 30 15 - - - - - 65 (65)
44 Matija Lacković 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 15 - - - - - 65 (65)
44 Lovre Marasović 8 OŠ Split 3 20 30 15 - - - - - 65 (65)
44 Karlo Srdoč 8 Klub informatičara otoka Krka 20 30 15 - - - - - 65 (65)
48 Gabriel Bajčić 6 Klub informatičara otoka Krka 20 30 10 - - - - - 60 (60)
48 Mia Borko 7 II. osnovna škola Vrbovec 20 25 15 - - - - - 60 (60)
48 Domagoj Gavranić 7 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 30 10 0 - - - - 60 (60)
48 Andrija Palašek 7 MIS Strahoninec 20 30 10 - - - - - 60 (60)
48 Leo Stričak 7 MIS Strahoninec 20 30 10 - - - - - 60 (60)
53 Ivan Badrov 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 25 10 4 - - - - 59 (59)
54 Ivan Belošević 7 MIS Strahoninec 20 25 10 - - - - - 55 (55)
54 Šimun Bilas 7 MIS Strahoninec 20 30 5 - - - - - 55 (55)
54 Luka Dakić 6 MIS Strahoninec 20 30 5 - - - - - 55 (55)
54 Antonio Dijanić 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 25 10 - - - - - 55 (55)
54 Ema Krčadinac 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 5 0 - - - - 55 (55)
54 Kristina Lavin 6 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 30 5 0 - - - - 55 (55)
54 Lovro Kristijan Miljak 4 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 30 5 - - - - - 55 (55)
54 Marin Topolnjak 6 MIS Strahoninec 20 25 10 - - - - - 55 (55)
54 Noa Turk 6 MIS Strahoninec 20 25 10 - - - - - 55 (55)
54 Šimun Ćosić 6 MIS Strahoninec 20 25 10 - - - - - 55 (55)
64 Matej Ban 6 Klub informatičara otoka Krka 20 30 - - - - - - 50 (50)
64 Niko Barbarić 4 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 30 - - - - - - 50 (50)
64 Dominik Belavić 4 RIK Popovača 20 30 - - - - - - 50 (50)
64 Ivan Bezjak 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 - - - - - - 50 (50)
64 Ida Boić 6 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 20 30 - - 0 0 0 - 50 (50)
64 Marin Denić 7 OŠ Split 3 20 30 0 - - - - - 50 (50)
64 Petar Dušević 8 Dom mladih Rijeka 20 30 - 0 - - - - 50 (50)
64 Šimun Klarić 6 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 25 5 - - - - - 50 (50)
64 Vito Križaić 7 MIS Strahoninec 20 30 0 - - - - - 50 (50)
64 Nika Krsnik 6 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 - - - - - - 50 (50)
64 Vito List 6 MIS Strahoninec 20 20 10 - - - - - 50 (50)
64 Ivan Magdalenić 6 MIS Strahoninec 20 30 0 - - - - - 50 (50)
64 Vita Mofardin 3 OŠ Vladimira Nazora Pazin 20 30 - - - - - - 50 (50)
64 Sven Novak 7 Robotičko informatički klub Križ 20 30 0 - - - - - 50 (50)
64 Vedran Novaković 6 MIS Strahoninec 20 30 - - - - - - 50 (50)
64 Ivana Oreb 8 OŠ Split 3 20 30 - 0 - - - - 50 (50)
64 Roko Pupačić 8 OŠ Split 3 20 30 - - - - - - 50 (50)
64 Nino Strčić 7 Klub informatičara otoka Krka 20 30 - - - - - - 50 (50)
64 Iva Tadić 7 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 0 0 - - - - 50 (50)
64 Lovro Vidović 8 MIS Strahoninec 20 30 - - - - - - 50 (50)
64 Leo Znika 8 RIK Popovača 20 30 - - - - - - 50 (50)
64 Matko Ćavar 8 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 30 0 0 - - - - 50 (50)
64 Pavla Čančar 6 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 - 0 - - - - 50 (50)
64 Maro Štefanić 7 Dom mladih Rijeka 20 30 - 0 - - - - 50 (50)
88 Lucija Janjić 7 RIK Nuštar 16 30 - - - - - - 46 (46)
89 Damjan Brala 7 Klub informatičara otoka Krka 20 25 - - - - - - 45 (45)
89 Leona Granoša 3 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 25 - - - - - - 45 (45)
89 Viktor Merćep 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 25 0 - - - - - 45 (45)
89 Fran Vlahović 6 AK46 Đurđevac 20 25 - - - - - - 45 (45)
89 Martin Zadravec 6 MIS Strahoninec 20 25 - - - - - - 45 (45)
89 Dario Šutić 6 Klub informatičara otoka Krka 20 25 - - - - - - 45 (45)
95 Lovro Lavrenčak 7 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 20 0 - - - - - 40 (40)
95 Elisa Marčinko 7 Centar tehničke kulture Rijeka 20 20 0 0 0 - - 0 40 (40)
95 Jan Pintar 6 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 20 - - - - - - 40 (40)
95 Petar Starčević 5 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 20 - - - - - - 40 (40)
95 Petar Vinko 6 MIS Strahoninec 20 20 0 - - - - - 40 (40)
100 Mirna Drabić 3 MIS Strahoninec 20 15 - - - - - - 35 (35)
100 Dino Hadžić 3 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 15 - - - - - - 35 (35)
100 Danijel Lenković 4 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 15 - - - - - - 35 (35)
100 Marin Rameša 6 MIS Strahoninec 20 15 - - - - - - 35 (35)
100 Janko Šeler 6 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 15 - - - - - - 35 (35)
105 Luka Ričković 4 RIK Popovača 20 5 - - - - - - 25 (25)
106 Hrvoje Cepanec 6 Robotičko informatički klub Križ 20 0 - - - - - - 20 (20)
106 Krsto Cepanec 3 Robotičko informatički klub Križ 20 0 - - - - - - 20 (20)
106 Roko Gulić 6 Centar tehničke kulture Rijeka 20 - - - - - - - 20 (20)
106 Barbara Kelava 6 Prva gimnazija Varaždin 20 - 0 - - - - - 20 (20)
106 Fran Mlinac 6 Robotičko informatički klub Križ 20 - - - - - - - 20 (20)
106 Lucija Uroić 7 Robotičko informatički klub Križ 20 0 - - - - - - 20 (20)
112 Ivan Dijanić 5 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 16 - - - - - - - 16 (16)
113 Ivan Ujević 7 OŠ Split 3 0 15 - - - - - - 15 (15)
114 Jakov Blašković 4 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 0 - - - - - - - 0 (0)
114 Ivo Vraneš 4 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 0 0 - - - - - - 0 (0)