HONI Logo
 
HRVATSKO OTVORENO NATJECANJE U INFORMATICI
 
POJEDINAČNI REZULTATI
4. KOLO
SREDNJE ŠKOLE / 2. RAZRED
 
MJESTO NATJECATELJ RAZRED EKIPA A D R I A V K C UKUPNO
1 Martin Josip Kocijan 2 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 15 80 100 0 0 0 245 (245)
2 Leon Stjepan Uroić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 50 - 0 - 230 (230)
3 Ivan Milinović 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 45 80 50 - - - 225 (225)
4 Mislav Brnetić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 48 0 72 - - 220 (220)
5 Nika Utrobičić 2 III. gimnazija Split 20 30 50 48 50 0 - - 198 (198)
5 Lana Šprajc 2 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 50 48 50 - - - 198 (198)
7 Vittorio Vičević 2 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci 20 30 50 52 40 - - - 192 (192)
8 Marko Čengić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 0 - - - 180 (180)
8 Jerko Šegvić 2 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 80 0 - - - 180 (180)
10 Adrijan Cvijanović 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 10 44 50 - - - 154 (154)
11 Bojan Puvača 2 Dom mladih Rijeka 20 30 50 52 0 - - - 152 (152)
12 Zvonimir Haramustek 2 III. gimnazija Osijek 20 25 30 26 50 - - - 151 (151)
13 Pavel Kliska 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 48 0 0 0 - 148 (148)
13 Mihael Pristav 2 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 50 48 - - 0 - 148 (148)
13 Marko Srpak 2 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 48 0 0 - - 148 (148)
16 Darijan Gudelj 2 III. gimnazija Split 20 30 50 46 0 - - - 146 (146)
17 Marko Vlaić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 45 48 0 - - - 143 (143)
18 Nikola Capan 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 42 - - - 0 142 (142)
18 Maja Drmač 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 42 0 - - - 142 (142)
18 Velimir Kovačić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 42 0 - - - 142 (142)
21 Jakov Tomasić 2 Srednja škola za elektrotehniku i računalstvo Rijeka 20 30 45 44 0 0 0 - 139 (139)
22 Luka Bulić Bračulj 2 III. gimnazija Split 20 30 40 48 - - - - 138 (138)
23 Matej Ištuk 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 40 46 - - - - 136 (136)
24 Matko Šimić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 40 40 0 - - - 130 (130)
25 David Mikulčić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 25 48 0 0 - - 123 (123)
25 Hrvoje Puljko 2 Krapinski informatički klub Krik 20 30 45 28 0 - - - 123 (123)
27 Leonardo Marinović 2 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 30 25 46 - - - - 121 (121)
28 Borna Massari 2 Dom mladih Rijeka 20 30 25 42 - - - - 117 (117)
29 Mateo Kovačić 2 Gimnazija I.Z. Dijankovečkoga Križevci 20 30 40 26 - - - - 116 (116)
29 Tomislav Matić 2 V. gimnazija Zagreb 20 30 30 36 - - - - 116 (116)
31 Karlo Josip Kardum 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 15 48 0 - - - 113 (113)
31 Til Ocvirk 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 15 48 0 - - - 113 (113)
33 Vladimir Šindler 2 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 20 25 25 40 0 - - - 110 (110)
34 Tarik Seferović 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 25 26 0 - - - 101 (101)
35 Patrik Kukić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 25 15 40 0 - - - 100 (100)
35 Jakov Manjkas 2 Gimnazija Bjelovar 20 30 50 - 0 - - - 100 (100)
35 Sebastian Soldat 2 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 50 - - - - - 100 (100)
38 Antonio Lukić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 40 8 0 - - - 98 (98)
39 Filip Beleta 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 0 34 0 - - - 84 (84)
40 Filip Bajza 2 V. gimnazija Zagreb 20 30 30 2 - - - - 82 (82)
41 Robert Kunštek 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 15 14 0 - - - 79 (79)
42 Tio Špicar 2 Tehnička škola Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 15 - 0 - - - 65 (65)
43 Josip Goluža 2 III. gimnazija Zagreb 20 30 10 - - - - - 60 (60)
43 Mateo Mofardin 2 OŠ Vladimira Nazora Pazin 20 25 15 0 - - - - 60 (60)
45 Ivor Balog 2 III. gimnazija Osijek 20 30 0 8 - - - - 58 (58)
46 Filip Bürgler 2 III. gimnazija Zagreb 20 30 0 - - - - - 50 (50)
46 Ivor Canjuga 2 Prva gimnazija Varaždin 20 20 10 0 - - - - 50 (50)
46 Matko Grgić 2 III. gimnazija Osijek 20 25 5 - - - - - 50 (50)
46 Vedran Mesar 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 0 - - - - - 50 (50)
46 Tomislav Novak 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 0 - - - - - 50 (50)
46 Ivan Pejić 2 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 30 - - - - - - 50 (50)
46 Jura Starčević 2 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 30 0 0 - - - - 50 (50)
46 Krunoslav Tomičić 2 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 20 30 0 - - - - - 50 (50)
46 Ivo Veverec 2 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 20 30 0 - - - - - 50 (50)
46 Sven Vujević 2 III. gimnazija Zagreb 20 30 - - - - - - 50 (50)
46 Lora Šimić 2 III. gimnazija Osijek 20 30 0 - - - - - 50 (50)
46 Patrik Špoljar 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 0 - - - - - 50 (50)
58 Luka Forko 2 III. gimnazija Zagreb 20 25 - - - - - - 45 (45)
58 Vatroslav Jakopec 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 25 - - - - - - 45 (45)
58 Domagoj Matković 2 V. gimnazija Zagreb 20 25 0 - - - - - 45 (45)
58 Rikard Miklec 2 III. gimnazija Zagreb 20 25 0 - - - - - 45 (45)
58 Antonio Mišić 2 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 20 25 0 - - - - - 45 (45)
58 Borna Petak 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 25 - - - - - - 45 (45)
64 Josip Bosnić 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 20 0 - - - - - 40 (40)
64 Petar Jakuš 2 III. gimnazija Zagreb 20 20 - - - - - - 40 (40)
64 Filip Posavac 2 XV. gimnazija Zagreb 20 20 - - - - - - 40 (40)
67 Emanuel Gardla 2 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 20 15 - - - - - - 35 (35)
68 Petar Mirković 2 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 16 15 - - - - - - 31 (31)
69 Fran Marić 2 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci 20 5 5 - - - - - 30 (30)
70 Jurica Jakoubek 2 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 - - - - - - - 20 (20)
70 Zvonimir Ćirić 2 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 20 - - - - - - - 20 (20)