HONI Logo
 
HRVATSKO OTVORENO NATJECANJE IZ INFORMATIKE
 
POJEDINAČNI REZULTATI
4. KOLO
SREDNJE ŠKOLE / 4. RAZRED
 
MJESTO NATJECATELJ RAZRED EKIPA A D R I A V K C UKUPNO
1 Josip Klepec 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 44 100 120 98 48 416 (510)
2 Vilim Lendvaj 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 24 100 72 56 16 308 (368)
3 Paula Vidas 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 15 80 100 - 70 - 300 (315)
4 Luka Merćep 4 V. gimnazija Zagreb 20 30 50 48 55 72 70 - 295 (345)
5 Leonard Inkret 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 100 24 - - 284 (304)
6 Borna Šimić 4 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 20 30 50 80 100 - - - 280 (280)
7 Lovro Nuić 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 48 100 - - - 248 (248)
8 Luka Jovanović 4 XV. gimnazija Zagreb 20 - 45 80 100 - - - 245 (245)
9 Borna Cafuk 4 Gimnazija Bjelovar 20 30 50 80 50 - - - 230 (230)
9 Jurica Horvat 4 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 50 80 50 - - - 230 (230)
9 Kristijan Verović 4 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 80 50 - - - 230 (230)
12 Matko Petrović 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 48 50 - - - 198 (198)
13 Tea Arvaj 4 III. gimnazija Osijek 20 30 50 22 50 - - - 172 (172)
14 Fran Halambek 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 48 0 - - - 148 (148)
15 Filip Škrlec 4 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci 20 30 50 46 0 - - - 146 (146)
16 Filip Barbarić 4 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 20 30 50 44 0 - - - 144 (144)
17 Joško Kristić 4 III. gimnazija Split 20 30 45 48 0 0 - - 143 (143)
17 Lucija Žužić 4 Centar tehničke kulture Rijeka 20 25 50 48 0 - - - 143 (143)
19 Mirko Džaja 4 III. gimnazija Split 20 30 50 42 - - - - 142 (142)
19 Ivan Novak 4 Srednja škola Vrbovec 20 30 50 42 - - - - 142 (142)
19 Mauricio Šmit 4 Gimnazija F. Petrića Zadar 20 30 50 42 0 - - - 142 (142)
22 Nikola Sole 4 V. gimnazija Zagreb 20 30 50 36 0 - - - 136 (136)
23 Petar Borko 4 Prva gimnazija Varaždin 20 25 50 40 0 0 - - 135 (135)
24 Petar Nizić-Nikolac 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 24 0 0 - - 124 (124)
25 Goran Petrović 4 Prva gimnazija Varaždin 20 30 25 46 - - - - 121 (121)
26 Iva Bokšić 4 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 20 30 25 42 - - - - 117 (117)
27 Mateo Dujić 4 III. gimnazija Split 20 30 50 14 0 - - - 114 (114)
27 Mateja Iveta 4 V. gimnazija Zagreb 20 30 20 44 - - - - 114 (114)
29 Lovro Srebačić 4 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 20 30 50 12 0 - - - 112 (112)
30 Marko Gregurović 4 Krapinski informatički klub Krik 20 20 25 42 0 - - - 107 (107)
30 Luka Habuš 4 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 15 42 0 - - - 107 (107)
32 Marta Gračner 4 Srednja škola Vrbovec 20 20 45 20 - - - - 105 (105)
33 Luka Ravenšćak 4 Tehnička škola Bjelovar 20 30 50 2 0 - - - 102 (102)
34 Ante Vladušić 4 III. gimnazija Split 20 30 10 36 - - - - 96 (96)
35 Antonio Babić 4 XIII. gimnazija Zagreb 20 25 50 - - - - - 95 (95)
36 Matija Rajković 4 Tehnička škola Bjelovar 20 25 35 12 0 - - - 92 (92)
37 Bruno Benčević 4 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 20 20 10 26 - - - - 76 (76)
38 Josipa Bodrožić Selak 4 III. gimnazija Split 20 20 25 - - - - - 65 (65)
38 Viktorija Smlatić 4 III. gimnazija Split 20 30 15 - - - - - 65 (65)
38 Frane Škaro 4 III. gimnazija Split 20 30 15 - - - - - 65 (65)
41 Karlo Hlebec 4 Tehnička škola Bjelovar 20 30 - - - - - - 50 (50)
41 Tomislav Lukić 4 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 20 30 0 - - - - - 50 (50)
41 Nena Vukšić 4 III. gimnazija Split 20 30 0 - - - - - 50 (50)
44 Ivor Kakuk 4 Gimnazija Požega 20 20 - - - - - - 40 (40)
45 Bartul Kolega 4 III. gimnazija Split 0 20 15 - - - - - 35 (35)