HONI Logo
 
HRVATSKO OTVORENO NATJECANJE U INFORMATICI
 
POJEDINAČNI REZULTATI
4. KOLO
SREDNJE ŠKOLE
 
MJESTO NATJECATELJ RAZRED EKIPA A D R I A V K C UKUPNO
1 Josip Klepec 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 44 100 120 98 48 416 (510)
2 Krešimir Nežmah 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 100 120 0 - 380 (400)
3 Vilim Lendvaj 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 24 100 72 56 16 308 (368)
4 Paula Vidas 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 15 80 100 - 70 - 300 (315)
5 Dominik Fistrić 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 48 100 0 70 - 298 (318)
6 Luka Merćep 4 V. gimnazija Zagreb 20 30 50 48 55 72 70 - 295 (345)
7 Leonard Inkret 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 100 24 - - 284 (304)
8 Borna Šimić 4 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 20 30 50 80 100 - - - 280 (280)
9 Goran Ivanković 3 XV. gimnazija Zagreb 20 25 50 80 100 - - - 275 (275)
10 Gabrijel Jambrošić 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 15 80 50 - 70 - 250 (265)
11 Lovro Nuić 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 48 100 - - - 248 (248)
12 Luka Jovanović 4 XV. gimnazija Zagreb 20 - 45 80 100 - - - 245 (245)
12 Martin Josip Kocijan 2 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 15 80 100 0 0 0 245 (245)
14 Lovro Kalinovčić 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 55 - 0 - 235 (235)
15 Borna Cafuk 4 Gimnazija Bjelovar 20 30 50 80 50 - - - 230 (230)
15 Jurica Horvat 4 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 50 80 50 - - - 230 (230)
15 Leon Stjepan Uroić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 50 - 0 - 230 (230)
15 Kristijan Verović 4 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 80 50 - - - 230 (230)
15 Bojan Štetić 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 80 50 - - - 230 (230)
20 Ivan Milinović 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 45 80 50 - - - 225 (225)
21 Mislav Brnetić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 48 0 72 - - 220 (220)
21 Vlatko Rohak 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 40 80 50 - - - 220 (220)
23 Fabijan Bošnjak 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 48 50 - - - 198 (198)
23 Matko Petrović 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 48 50 - - - 198 (198)
23 Nika Utrobičić 2 III. gimnazija Split 20 30 50 48 50 0 - - 198 (198)
23 Lana Šprajc 2 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 50 48 50 - - - 198 (198)
27 Dario Dugonjevac 3 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci 20 30 50 52 40 - - - 192 (192)
27 Vittorio Vičević 2 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci 20 30 50 52 40 - - - 192 (192)
29 Luka Ivanković 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 25 50 46 50 - - - 191 (191)
30 Ivan Vojvodić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 48 40 0 0 - 188 (188)
31 Vedran Cifrek 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 0 - - - 180 (180)
31 Jakov Cigrovski 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 0 - - - 180 (180)
31 Nikola Kušen 1 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 80 0 - - - 180 (180)
31 Dominik Matijaca 3 III. gimnazija Split 20 30 50 80 0 - - - 180 (180)
31 Marin Varivoda 3 Gimnazija F. Petrića Zadar 20 30 50 80 0 - - - 180 (180)
31 Marko Čengić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 0 - - - 180 (180)
31 Jerko Šegvić 2 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 80 0 - - - 180 (180)
38 Andrej Todić 1 Društvo informatičara Pula 20 30 50 26 50 - 0 - 176 (176)
39 Marin Meštrović 3 Gimnazija I.Z. Dijankovečkoga Križevci 20 30 45 80 0 - 0 - 175 (175)
40 Tea Arvaj 4 III. gimnazija Osijek 20 30 50 22 50 - - - 172 (172)
41 Elizaveta Chernova 3 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 20 30 15 50 50 - 0 - 165 (165)
42 Luka Penjin 3 XV. gimnazija Zagreb 20 25 10 52 50 - - - 157 (157)
43 Adrijan Cvijanović 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 10 44 50 - - - 154 (154)
44 Bojan Puvača 2 Dom mladih Rijeka 20 30 50 52 0 - - - 152 (152)
45 Zvonimir Haramustek 2 III. gimnazija Osijek 20 25 30 26 50 - - - 151 (151)
46 Andrija Radica 3 III. gimnazija Split 20 30 50 - 50 - - - 150 (150)
47 Karlo Franić 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 48 0 - 0 - 148 (148)
47 Fran Halambek 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 48 0 - - - 148 (148)
47 Pavel Kliska 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 48 0 0 0 - 148 (148)
47 Maja Milas 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 48 0 - - - 148 (148)
47 Mihael Pristav 2 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 50 48 - - 0 - 148 (148)
47 Marko Srpak 2 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 48 0 0 - - 148 (148)
53 Robert Špralja 3 Prva gimnazija Varaždin 20 25 0 52 50 - - - 147 (147)
54 Darijan Gudelj 2 III. gimnazija Split 20 30 50 46 0 - - - 146 (146)
54 Filip Škrlec 4 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci 20 30 50 46 0 - - - 146 (146)
56 Dominik Balog 3 XV. gimnazija Zagreb 20 25 50 34 0 0 - 16 145 (145)
57 Filip Barbarić 4 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 20 30 50 44 0 - - - 144 (144)
58 Joško Kristić 4 III. gimnazija Split 20 30 45 48 0 0 - - 143 (143)
58 Marko Vlaić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 45 48 0 - - - 143 (143)
58 Lucija Žužić 4 Centar tehničke kulture Rijeka 20 25 50 48 0 - - - 143 (143)
61 Nikola Capan 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 42 - - - 0 142 (142)
61 Maja Drmač 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 42 0 - - - 142 (142)
61 Mirko Džaja 4 III. gimnazija Split 20 30 50 42 - - - - 142 (142)
61 Velimir Kovačić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 42 0 - - - 142 (142)
61 Ivan Novak 4 Srednja škola Vrbovec 20 30 50 42 - - - - 142 (142)
61 Andrej Čizmarević 1 Dom mladih Rijeka 20 30 50 42 0 - - - 142 (142)
61 Mauricio Šmit 4 Gimnazija F. Petrića Zadar 20 30 50 42 0 - - - 142 (142)
68 Fran Zekan 3 V. gimnazija Zagreb 20 30 40 50 0 - - - 140 (140)
69 Jakov Tomasić 2 Srednja škola za elektrotehniku i računalstvo Rijeka 20 30 45 44 0 0 0 - 139 (139)
70 Luka Bulić Bračulj 2 III. gimnazija Split 20 30 40 48 - - - - 138 (138)
70 Luka Džimbeg 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 38 0 - - - 138 (138)
72 Max Carin Balić 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 15 22 50 - - - 137 (137)
73 Matej Ištuk 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 40 46 - - - - 136 (136)
73 Luka Milačić 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 25 15 26 50 - - - 136 (136)
73 Nikola Sole 4 V. gimnazija Zagreb 20 30 50 36 0 - - - 136 (136)
76 Petar Borko 4 Prva gimnazija Varaždin 20 25 50 40 0 0 - - 135 (135)
77 Jura Hostić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 25 50 38 - - - - 133 (133)
78 Matko Šimić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 40 40 0 - - - 130 (130)
79 Bruno Licht 3 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci 20 30 45 34 - - - - 129 (129)
80 Petar Nizić-Nikolac 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 24 0 0 - - 124 (124)
81 Konrad Alexander Kiss 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 25 48 0 - - - 123 (123)
81 David Mikulčić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 25 48 0 0 - - 123 (123)
81 Hrvoje Puljko 2 Krapinski informatički klub Krik 20 30 45 28 0 - - - 123 (123)
84 Leonardo Marinović 2 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 30 25 46 - - - - 121 (121)
84 Goran Petrović 4 Prva gimnazija Varaždin 20 30 25 46 - - - - 121 (121)
86 Iva Bokšić 4 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 20 30 25 42 - - - - 117 (117)
86 Borna Massari 2 Dom mladih Rijeka 20 30 25 42 - - - - 117 (117)
86 Anto Matanović 3 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 20 30 25 42 - - - - 117 (117)
89 Mateo Kovačić 2 Gimnazija I.Z. Dijankovečkoga Križevci 20 30 40 26 - - - - 116 (116)
89 Tomislav Matić 2 V. gimnazija Zagreb 20 30 30 36 - - - - 116 (116)
91 Mateo Dujić 4 III. gimnazija Split 20 30 50 14 0 - - - 114 (114)
91 Mateja Iveta 4 V. gimnazija Zagreb 20 30 20 44 - - - - 114 (114)
93 Ema Boreković 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 15 48 0 - - - 113 (113)
93 Karlo Gjogolović 3 Gimnazija Požega 20 30 15 48 0 - - - 113 (113)
93 Karlo Josip Kardum 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 15 48 0 - - - 113 (113)
93 Til Ocvirk 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 15 48 0 - - - 113 (113)
97 Ivan Blažanović 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 - 0 42 50 - - - 112 (112)
97 Lovro Srebačić 4 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 20 30 50 12 0 - - - 112 (112)
99 Filip Rukavina 3 V. gimnazija Zagreb 20 30 50 10 0 - 0 - 110 (110)
99 Vladimir Šindler 2 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 20 25 25 40 0 - - - 110 (110)
101 Karlo Puh 3 Krapinski informatički klub Krik 20 30 15 44 0 - - 0 109 (109)
102 Eugen Bošnjak 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 10 48 0 - - - 108 (108)
102 Bartol Markovinović 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 10 48 0 - 0 - 108 (108)
104 Marko Gregurović 4 Krapinski informatički klub Krik 20 20 25 42 0 - - - 107 (107)
104 Luka Habuš 4 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 15 42 0 - - - 107 (107)
106 Karlo Miličić 3 V. gimnazija Zagreb 20 30 50 6 0 - - - 106 (106)
107 Marta Gračner 4 Srednja škola Vrbovec 20 20 45 20 - - - - 105 (105)
108 Zen Božić 3 V. gimnazija Zagreb 20 30 10 44 - - - - 104 (104)
109 Marko Pongrac 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 25 28 0 - - - 103 (103)
110 Luka Ravenšćak 4 Tehnička škola Bjelovar 20 30 50 2 0 - - - 102 (102)
111 Tarik Seferović 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 25 26 0 - - - 101 (101)
112 Patrik Kukić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 25 15 40 0 - - - 100 (100)
112 Jakov Manjkas 2 Gimnazija Bjelovar 20 30 50 - 0 - - - 100 (100)
112 Antonio Peter 3 XIII. gimnazija Zagreb 20 30 50 - - - - - 100 (100)
112 Sebastian Soldat 2 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 50 - - - - - 100 (100)
116 Adrian Brajković 3 Gimnazija F. Petrića Zadar 20 30 0 48 0 - - - 98 (98)
116 Antonio Lukić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 40 8 0 - - - 98 (98)
116 Fran Meglić 1 Tehnička škola Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 10 38 - - - - 98 (98)
119 Ante Vladušić 4 III. gimnazija Split 20 30 10 36 - - - - 96 (96)
120 Antonio Babić 4 XIII. gimnazija Zagreb 20 25 50 - - - - - 95 (95)
120 Luka Bister 3 Tehnička škola Čakovec 20 30 45 - - - - - 95 (95)
120 Leon Jeđut 3 Tehnička škola Čakovec 20 30 45 - - - - - 95 (95)
123 Leon Jurić 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 25 18 - - - - 93 (93)
124 Matija Rajković 4 Tehnička škola Bjelovar 20 25 35 12 0 - - - 92 (92)
125 Ivan Jurinić 3 Tehnička škola Čakovec 20 30 40 - 0 - - - 90 (90)
126 Marko Tunjić 3 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci 20 25 10 34 - - - - 89 (89)
127 Borna Colarić 3 RIK Nuštar 20 30 10 28 - - - - 88 (88)
127 Luka Korov 3 XV. gimnazija Zagreb 20 20 0 48 0 - - - 88 (88)
129 Marko Varga 1 Prva gimnazija Varaždin 20 30 15 22 - - - - 87 (87)
130 Filip Beleta 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 0 34 0 - - - 84 (84)
131 Filip Bajza 2 V. gimnazija Zagreb 20 30 30 2 - - - - 82 (82)
131 Lukas Baltas 1 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 20 12 - - - - 82 (82)
133 Patrik Đurđević 3 XV. gimnazija Zagreb 20 - 10 50 0 - - - 80 (80)
134 Darijan Jelušić 3 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 20 30 10 4 15 - 0 - 79 (79)
134 Robert Kunštek 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 15 14 0 - - - 79 (79)
136 Ivan Blašković 1 Društvo informatičara Pula 20 30 10 18 - - - - 78 (78)
137 Bruno Benčević 4 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 20 20 10 26 - - - - 76 (76)
138 Gašpar Haramija 1 Prva gimnazija Varaždin 20 30 0 20 - - - - 70 (70)
138 Fran Tomljenović 3 XV. gimnazija Zagreb 20 20 30 0 0 - - - 70 (70)
140 Tomislav Belović 3 Tehnička škola Čakovec 20 30 15 - - - - - 65 (65)
140 Josipa Bodrožić Selak 4 III. gimnazija Split 20 20 25 - - - - - 65 (65)
140 Jakov Budić 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 15 0 - - - - 65 (65)
140 Ivor Dakić 1 RIK Nuštar 20 30 15 - - - - - 65 (65)
140 Nikola Glavak 3 XIII. gimnazija Zagreb 20 25 20 - - - - - 65 (65)
140 Ivan Jambrešić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 15 - - - 0 - 65 (65)
140 Stjepan Katić 3 Gimnazija Požega 20 30 15 0 - - - - 65 (65)
140 Marko Okreša 3 Tehnička škola Čakovec 20 30 15 - 0 - - - 65 (65)
140 Viktorija Smlatić 4 III. gimnazija Split 20 30 15 - - - - - 65 (65)
140 Kristijan Trnjar 3 Krapinski informatički klub Krik 20 30 15 0 0 - - - 65 (65)
140 Frane Škaro 4 III. gimnazija Split 20 30 15 - - - - - 65 (65)
140 Tio Špicar 2 Tehnička škola Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 15 - 0 - - - 65 (65)
152 Oleksandr Ichenskyi 1 V. gimnazija Zagreb 20 30 10 4 - - - - 64 (64)
153 Ante Perković 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 25 15 2 0 - - - 62 (62)
154 Ilija Biškup 1 Tehnička škola Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 10 - - - - - 60 (60)
154 Karlo Duvnjak 3 Gimnazija Požega 20 30 10 - - - - - 60 (60)
154 Josip Goluža 2 III. gimnazija Zagreb 20 30 10 - - - - - 60 (60)
154 Petar Lesar 3 Tehnička škola Čakovec 20 30 10 - - - - - 60 (60)
154 Mateo Mofardin 2 OŠ Vladimira Nazora Pazin 20 25 15 0 - - - - 60 (60)
154 Luka Radman 3 III. gimnazija Zagreb 20 30 10 - - - - - 60 (60)
154 Antun Smojvir 3 Gimnazija Požega 20 30 10 - - - - - 60 (60)
161 Matko Barbić 3 V. gimnazija Zagreb 20 25 10 4 - - - - 59 (59)
162 Ivor Balog 2 III. gimnazija Osijek 20 30 0 8 - - - - 58 (58)
163 Lovro Bujanec 1 Prva gimnazija Varaždin 20 25 - 12 - - - - 57 (57)
164 Antonio Hohnjec 1 Krapinski informatički klub Krik 20 30 5 - - - - - 55 (55)
164 Jakov Novak 1 Prva gimnazija Varaždin 20 20 15 0 - - - - 55 (55)
164 Borna Skračić 3 Gimnazija F. Petrića Zadar 20 25 10 - - - - - 55 (55)
167 Robert Bačani 1 Prva gimnazija Varaždin 20 20 10 - - - - - 50 (50)
167 Filip Bürgler 2 III. gimnazija Zagreb 20 30 0 - - - - - 50 (50)
167 Ivor Canjuga 2 Prva gimnazija Varaždin 20 20 10 0 - - - - 50 (50)
167 Matko Grgić 2 III. gimnazija Osijek 20 25 5 - - - - - 50 (50)
167 Karlo Hlebec 4 Tehnička škola Bjelovar 20 30 - - - - - - 50 (50)
167 Tomislav Lukić 4 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 20 30 0 - - - - - 50 (50)
167 Tomislav Martinez 1 Krapinski informatički klub Krik 20 20 10 - - - - - 50 (50)
167 Vedran Mesar 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 0 - - - - - 50 (50)
167 Tomislav Novak 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 0 - - - - - 50 (50)
167 Ivan Pejić 2 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 30 - - - - - - 50 (50)
167 Borna Radojčić 3 III. gimnazija Zagreb 20 30 - - - - - - 50 (50)
167 Jura Starčević 2 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 30 0 0 - - - - 50 (50)
167 Krunoslav Tomičić 2 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 20 30 0 - - - - - 50 (50)
167 Adrijan Topolovčan 3 AK46 Đurđevac 20 30 - - - - - - 50 (50)
167 Veronika Tvrdy 3 Gimnazija Požega 20 30 - - - - - - 50 (50)
167 Ivo Veverec 2 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 20 30 0 - - - - - 50 (50)
167 Sven Vujević 2 III. gimnazija Zagreb 20 30 - - - - - - 50 (50)
167 Nena Vukšić 4 III. gimnazija Split 20 30 0 - - - - - 50 (50)
167 Vladimir Đurđrević 3 Gimnazija Požega 20 30 - - - - - - 50 (50)
167 Lora Šimić 2 III. gimnazija Osijek 20 30 0 - - - - - 50 (50)
167 Patrik Špoljar 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 0 - - - - - 50 (50)
167 Matija Špoljarec 3 III. gimnazija Zagreb 20 30 - - - - - - 50 (50)
189 Luka Babić 1 Gimnazija Požega 20 25 - - - - - - 45 (45)
189 Luka Forko 2 III. gimnazija Zagreb 20 25 - - - - - - 45 (45)
189 Vatroslav Jakopec 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 25 - - - - - - 45 (45)
189 Domagoj Matković 2 V. gimnazija Zagreb 20 25 0 - - - - - 45 (45)
189 Rikard Miklec 2 III. gimnazija Zagreb 20 25 0 - - - - - 45 (45)
189 Antonio Mišić 2 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 20 25 0 - - - - - 45 (45)
189 Borna Petak 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 25 - - - - - - 45 (45)
189 Leonarda Pribanić 1 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 20 5 - - - - - 45 (45)
189 Ivan Zeba 1 Gimnazija Požega 20 25 - - - - - - 45 (45)
198 Fabian Penezić 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 16 25 0 0 - - - - 41 (41)
199 Josip Bosnić 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 20 0 - - - - - 40 (40)
199 Petar Jakuš 2 III. gimnazija Zagreb 20 20 - - - - - - 40 (40)
199 Ivor Kakuk 4 Gimnazija Požega 20 20 - - - - - - 40 (40)
199 Matej Kišić 3 Prva gimnazija Varaždin 20 20 - - - - - - 40 (40)
199 Filip Posavac 2 XV. gimnazija Zagreb 20 20 - - - - - - 40 (40)
204 Emanuel Gardla 2 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 20 15 - - - - - - 35 (35)
204 Bartul Kolega 4 III. gimnazija Split 0 20 15 - - - - - 35 (35)
206 Petar Mirković 2 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 16 15 - - - - - - 31 (31)
207 Fran Marić 2 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci 20 5 5 - - - - - 30 (30)
207 Mihael Maslov 1 RIK Nuštar 0 30 - - - - - - 30 (30)
207 Bruno Šarlija 1 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci 20 10 - - - - - - 30 (30)
210 Robert Kalinić 1 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci 20 5 - - - - - - 25 (25)
211 Jurica Jakoubek 2 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 - - - - - - - 20 (20)
211 Zvonimir Ćirić 2 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 20 - - - - - - - 20 (20)
213 Ante Tomas 3 III. gimnazija Zagreb 0 0 - - - - - - 0 (0)