HONI Logo
 
HRVATSKO OTVORENO NATJECANJE IZ INFORMATIKE
 
POJEDINAČNI REZULTATI
4. KOLO
OSNOVNE I SREDNJE ŠKOLE
 
MJESTO NATJECATELJ RAZRED EKIPA A D R I A V K C UKUPNO
1 Josip Klepec 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 44 100 120 98 48 416 (510)
2 Krešimir Nežmah 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 100 120 0 - 380 (400)
2 Patrik Pavić 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 80 100 120 - - 380 (400)
4 Vilim Lendvaj 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 24 100 72 56 16 308 (368)
5 Paula Vidas 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 15 80 100 - 70 - 300 (315)
6 Dominik Fistrić 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 48 100 0 70 - 298 (318)
7 Luka Merćep 4 V. gimnazija Zagreb 20 30 50 48 55 72 70 - 295 (345)
8 Leonard Inkret 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 100 24 - - 284 (304)
9 Dorijan Lendvaj 8 RIK Popovača 20 30 50 80 100 - - - 280 (280)
9 Borna Šimić 4 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 20 30 50 80 100 - - - 280 (280)
11 Goran Ivanković 3 XV. gimnazija Zagreb 20 25 50 80 100 - - - 275 (275)
12 Gabrijel Jambrošić 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 15 80 50 - 70 - 250 (265)
13 Lovro Nuić 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 48 100 - - - 248 (248)
14 Luka Jovanović 4 XV. gimnazija Zagreb 20 - 45 80 100 - - - 245 (245)
14 Martin Josip Kocijan 2 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 15 80 100 0 0 0 245 (245)
16 Lovro Kalinovčić 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 55 - 0 - 235 (235)
17 Borna Cafuk 4 Gimnazija Bjelovar 20 30 50 80 50 - - - 230 (230)
17 Jurica Horvat 4 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 50 80 50 - - - 230 (230)
17 Leon Stjepan Uroić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 50 - 0 - 230 (230)
17 Kristijan Verović 4 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 80 50 - - - 230 (230)
17 Bojan Štetić 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 80 50 - - - 230 (230)
22 Ivan Milinović 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 45 80 50 - - - 225 (225)
23 Mislav Brnetić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 48 0 72 - - 220 (220)
23 Vlatko Rohak 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 40 80 50 - - - 220 (220)
25 Fabijan Bošnjak 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 48 50 - - - 198 (198)
25 Sara Lazarušić 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 48 50 - - - 198 (198)
25 Matko Petrović 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 48 50 - - - 198 (198)
25 Nika Utrobičić 2 III. gimnazija Split 20 30 50 48 50 0 - - 198 (198)
25 Lana Šprajc 2 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 50 48 50 - - - 198 (198)
30 Martin Vrbovčan 7 Udruga informatičara Bjelovarsko-bilogorske županije 20 30 50 46 50 - - - 196 (196)
31 Matija Bujanić 7 MIS Strahoninec 20 30 50 42 50 - - - 192 (192)
31 Dario Dugonjevac 3 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci 20 30 50 52 40 - - - 192 (192)
31 Vittorio Vičević 2 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci 20 30 50 52 40 - - - 192 (192)
34 Luka Ivanković 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 25 50 46 50 - - - 191 (191)
35 Domagoj Sabolić 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 40 50 - - - 190 (190)
36 Ivan Vojvodić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 48 40 0 0 - 188 (188)
37 Vedran Cifrek 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 0 - - - 180 (180)
37 Jakov Cigrovski 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 0 - - - 180 (180)
37 Marko Dorčić 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 80 0 0 0 0 180 (180)
37 Nikola Kušen 1 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 80 0 - - - 180 (180)
37 Dominik Matijaca 3 III. gimnazija Split 20 30 50 80 0 - - - 180 (180)
37 Marin Varivoda 3 Gimnazija F. Petrića Zadar 20 30 50 80 0 - - - 180 (180)
37 Marko Čengić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 0 - - - 180 (180)
37 Jerko Šegvić 2 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 80 0 - - - 180 (180)
45 Andrej Todić 1 Društvo informatičara Pula 20 30 50 26 50 - 0 - 176 (176)
45 Emanuel Tukač 7 OŠ Breznički Hum 20 30 50 26 50 - - - 176 (176)
47 Bernard Inkret 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 25 50 80 - - - - 175 (175)
47 Marin Meštrović 3 Gimnazija I.Z. Dijankovečkoga Križevci 20 30 45 80 0 - 0 - 175 (175)
49 Tea Arvaj 4 III. gimnazija Osijek 20 30 50 22 50 - - - 172 (172)
50 Elizaveta Chernova 3 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 20 30 15 50 50 - 0 - 165 (165)
51 Luka Penjin 3 XV. gimnazija Zagreb 20 25 10 52 50 - - - 157 (157)
52 Adrijan Cvijanović 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 10 44 50 - - - 154 (154)
53 Bojan Puvača 2 Dom mladih Rijeka 20 30 50 52 0 - - - 152 (152)
54 Zvonimir Haramustek 2 III. gimnazija Osijek 20 25 30 26 50 - - - 151 (151)
55 Andrija Radica 3 III. gimnazija Split 20 30 50 - 50 - - - 150 (150)
56 Karlo Franić 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 48 0 - 0 - 148 (148)
56 Fran Halambek 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 48 0 - - - 148 (148)
56 Pavel Kliska 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 48 0 0 0 - 148 (148)
56 Maja Milas 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 48 0 - - - 148 (148)
56 Mihael Pristav 2 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 50 48 - - 0 - 148 (148)
56 Marko Srpak 2 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 48 0 0 - - 148 (148)
62 Robert Špralja 3 Prva gimnazija Varaždin 20 25 0 52 50 - - - 147 (147)
63 Filip Cvjetićanin 8 MIS Strahoninec 20 30 50 46 - - - - 146 (146)
63 Darijan Gudelj 2 III. gimnazija Split 20 30 50 46 0 - - - 146 (146)
63 Filip Škrlec 4 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci 20 30 50 46 0 - - - 146 (146)
66 Dominik Balog 3 XV. gimnazija Zagreb 20 25 50 34 0 0 - 16 145 (145)
67 Filip Barbarić 4 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 20 30 50 44 0 - - - 144 (144)
68 Joško Kristić 4 III. gimnazija Split 20 30 45 48 0 0 - - 143 (143)
68 Marko Vlaić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 45 48 0 - - - 143 (143)
68 Lucija Žužić 4 Centar tehničke kulture Rijeka 20 25 50 48 0 - - - 143 (143)
71 Nikola Capan 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 42 - - - 0 142 (142)
71 Maja Drmač 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 42 0 - - - 142 (142)
71 Mirko Džaja 4 III. gimnazija Split 20 30 50 42 - - - - 142 (142)
71 Velimir Kovačić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 42 0 - - - 142 (142)
71 Ivan Novak 4 Srednja škola Vrbovec 20 30 50 42 - - - - 142 (142)
71 Andrej Čizmarević 1 Dom mladih Rijeka 20 30 50 42 0 - - - 142 (142)
71 Mauricio Šmit 4 Gimnazija F. Petrića Zadar 20 30 50 42 0 - - - 142 (142)
78 Armin Kadrić 8 Društvo informatičara Pula 20 30 15 30 45 - - - 140 (140)
78 Renato Krpan 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 40 - - - - 140 (140)
78 Fran Zekan 3 V. gimnazija Zagreb 20 30 40 50 0 - - - 140 (140)
81 Dora Lendvaj 6 RIK Popovača 20 30 45 44 - - - - 139 (139)
81 Jakov Tomasić 2 Srednja škola za elektrotehniku i računalstvo Rijeka 20 30 45 44 0 0 0 - 139 (139)
83 Luka Bulić Bračulj 2 III. gimnazija Split 20 30 40 48 - - - - 138 (138)
83 Luka Džimbeg 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 38 0 - - - 138 (138)
85 Max Carin Balić 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 15 22 50 - - - 137 (137)
86 Matej Ištuk 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 40 46 - - - - 136 (136)
86 Petar Knežević 8 Dom mladih Rijeka 20 30 50 36 - - - - 136 (136)
86 Luka Milačić 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 25 15 26 50 - - - 136 (136)
86 Nikola Sole 4 V. gimnazija Zagreb 20 30 50 36 0 - - - 136 (136)
90 Petar Borko 4 Prva gimnazija Varaždin 20 25 50 40 0 0 - - 135 (135)
91 Jura Hostić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 25 50 38 - - - - 133 (133)
92 Matko Šimić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 40 40 0 - - - 130 (130)
93 Bruno Licht 3 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci 20 30 45 34 - - - - 129 (129)
94 Petar Nizić-Nikolac 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 24 0 0 - - 124 (124)
95 Fran Babić 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 25 48 0 - - - 123 (123)
95 Ivan Janjić 7 RIK Nuštar 20 30 45 28 0 - - - 123 (123)
95 Konrad Alexander Kiss 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 25 48 0 - - - 123 (123)
95 David Mikulčić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 25 48 0 0 - - 123 (123)
95 Hrvoje Puljko 2 Krapinski informatički klub Krik 20 30 45 28 0 - - - 123 (123)
100 Leonardo Marinović 2 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 30 25 46 - - - - 121 (121)
100 Goran Petrović 4 Prva gimnazija Varaždin 20 30 25 46 - - - - 121 (121)
102 Patrik Blašković 8 Društvo informatičara Pula 20 30 25 44 - - - - 119 (119)
103 Martina Licul 8 Društvo informatičara Pula 20 30 50 18 0 - - - 118 (118)
104 Iva Bokšić 4 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 20 30 25 42 - - - - 117 (117)
104 Borna Massari 2 Dom mladih Rijeka 20 30 25 42 - - - - 117 (117)
104 Anto Matanović 3 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 20 30 25 42 - - - - 117 (117)
107 Vito Džaja-Pozaić 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 30 36 - - - - 116 (116)
107 Mateo Kovačić 2 Gimnazija I.Z. Dijankovečkoga Križevci 20 30 40 26 - - - - 116 (116)
107 Martin Majsec 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 40 26 0 0 0 0 116 (116)
107 Tomislav Matić 2 V. gimnazija Zagreb 20 30 30 36 - - - - 116 (116)
111 Domagoj Barbarić 8 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 20 30 25 40 0 - - - 115 (115)
112 Mateo Dujić 4 III. gimnazija Split 20 30 50 14 0 - - - 114 (114)
112 Mateja Iveta 4 V. gimnazija Zagreb 20 30 20 44 - - - - 114 (114)
114 Ema Boreković 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 15 48 0 - - - 113 (113)
114 Karlo Gjogolović 3 Gimnazija Požega 20 30 15 48 0 - - - 113 (113)
114 Karlo Josip Kardum 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 15 48 0 - - - 113 (113)
114 Til Ocvirk 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 15 48 0 - - - 113 (113)
118 Ivan Blažanović 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 - 0 42 50 - - - 112 (112)
118 Matija Kukić 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 12 0 - - - 112 (112)
118 Lovro Srebačić 4 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 20 30 50 12 0 - - - 112 (112)
121 Patrik Prebeg 7 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 15 46 - - - - 111 (111)
122 Filip Rukavina 3 V. gimnazija Zagreb 20 30 50 10 0 - 0 - 110 (110)
122 Vladimir Šindler 2 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 20 25 25 40 0 - - - 110 (110)
124 Karlo Puh 3 Krapinski informatički klub Krik 20 30 15 44 0 - - 0 109 (109)
125 Eugen Bošnjak 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 10 48 0 - - - 108 (108)
125 Bartol Markovinović 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 10 48 0 - 0 - 108 (108)
125 Tomi Stanišić 8 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 20 30 10 48 0 - - - 108 (108)
128 Marko Gregurović 4 Krapinski informatički klub Krik 20 20 25 42 0 - - - 107 (107)
128 Luka Habuš 4 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 15 42 0 - - - 107 (107)
128 Lovro Milišić 7 OŠ Retkovec Zagreb 20 20 25 42 - - - - 107 (107)
128 Samuel Sobočan 6 MIS Strahoninec 20 30 15 42 - - - - 107 (107)
132 Vito Anić 8 XV. gimnazija Zagreb 20 30 10 46 0 - 0 - 106 (106)
132 Karlo Miličić 3 V. gimnazija Zagreb 20 30 50 6 0 - - - 106 (106)
134 Marta Gračner 4 Srednja škola Vrbovec 20 20 45 20 - - - - 105 (105)
135 Zen Božić 3 V. gimnazija Zagreb 20 30 10 44 - - - - 104 (104)
135 Fran Lešković 7 RIK Popovača 20 30 10 44 - - - - 104 (104)
137 Marko Pongrac 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 25 28 0 - - - 103 (103)
138 Luka Ravenšćak 4 Tehnička škola Bjelovar 20 30 50 2 0 - - - 102 (102)
139 Tarik Seferović 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 25 26 0 - - - 101 (101)
140 Patrik Kukić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 25 15 40 0 - - - 100 (100)
140 Jakov Manjkas 2 Gimnazija Bjelovar 20 30 50 - 0 - - - 100 (100)
140 Fabjan Markovinović 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 40 10 - 0 0 - 100 (100)
140 Antonio Peter 3 XIII. gimnazija Zagreb 20 30 50 - - - - - 100 (100)
140 Sebastian Soldat 2 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 50 - - - - - 100 (100)
140 Relja Šegvić 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 - - - 0 - 100 (100)
146 Adrian Brajković 3 Gimnazija F. Petrića Zadar 20 30 0 48 0 - - - 98 (98)
146 Antonio Lukić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 40 8 0 - - - 98 (98)
146 Fran Meglić 1 Tehnička škola Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 10 38 - - - - 98 (98)
149 Ante Vladušić 4 III. gimnazija Split 20 30 10 36 - - - - 96 (96)
150 Antonio Babić 4 XIII. gimnazija Zagreb 20 25 50 - - - - - 95 (95)
150 Luka Bister 3 Tehnička škola Čakovec 20 30 45 - - - - - 95 (95)
150 Leon Jeđut 3 Tehnička škola Čakovec 20 30 45 - - - - - 95 (95)
153 Leon Jurić 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 25 18 - - - - 93 (93)
154 Borna Janežić 6 Dom mladih Rijeka 20 30 - 42 - - - - 92 (92)
154 Ingo Pavić 6 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 40 2 - - - - 92 (92)
154 Matija Rajković 4 Tehnička škola Bjelovar 20 25 35 12 0 - - - 92 (92)
157 Boris Španić 8 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 15 26 0 - - 0 91 (91)
158 Vlatko Borevković 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 40 0 - - - - 90 (90)
158 Ivan Jurinić 3 Tehnička škola Čakovec 20 30 40 - 0 - - - 90 (90)
160 Marko Tunjić 3 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci 20 25 10 34 - - - - 89 (89)
161 Borna Colarić 3 RIK Nuštar 20 30 10 28 - - - - 88 (88)
161 Luka Korov 3 XV. gimnazija Zagreb 20 20 0 48 0 - - - 88 (88)
163 Marko Varga 1 Prva gimnazija Varaždin 20 30 15 22 - - - - 87 (87)
164 Klara Puvača 6 Dom mladih Rijeka 20 30 0 36 - - - - 86 (86)
164 Borna Čizmarević 5 Dom mladih Rijeka 20 30 - 36 - - - - 86 (86)
166 Filip Beleta 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 0 34 0 - - - 84 (84)
167 Filip Bajza 2 V. gimnazija Zagreb 20 30 30 2 - - - - 82 (82)
167 Lukas Baltas 1 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 20 12 - - - - 82 (82)
169 Patrik Đurđević 3 XV. gimnazija Zagreb 20 - 10 50 0 - - - 80 (80)
170 Darijan Jelušić 3 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 20 30 10 4 15 - 0 - 79 (79)
170 Robert Kunštek 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 15 14 0 - - - 79 (79)
170 Sven Tomašek 8 OŠ Breznički Hum 20 20 5 34 - - - - 79 (79)
173 Ivan Blašković 1 Društvo informatičara Pula 20 30 10 18 - - - - 78 (78)
174 Bruno Benčević 4 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 20 20 10 26 - - - - 76 (76)
174 Franko Guberina 8 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 10 16 - - - - 76 (76)
174 Fabijan Pitlović 6 OŠ Antun Mihanović Slavonski Brod 20 30 10 16 0 - - - 76 (76)
177 Simeon Stefanović 7 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 15 8 - - - - 73 (73)
178 Roko Barišić 8 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 20 0 - - - - 70 (70)
178 Gašpar Haramija 1 Prva gimnazija Varaždin 20 30 0 20 - - - - 70 (70)
178 Ema Kolmanić 6 MIS Strahoninec 20 30 20 - - - - - 70 (70)
178 Patrik Modrić 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 20 30 - - - - - 70 (70)
178 Fran Tomljenović 3 XV. gimnazija Zagreb 20 20 30 0 0 - - - 70 (70)
183 Frane Andrić 6 OŠ Antun Mihanović Slavonski Brod 20 30 15 2 0 - - - 67 (67)
184 Tomislav Belović 3 Tehnička škola Čakovec 20 30 15 - - - - - 65 (65)
184 Josipa Bodrožić Selak 4 III. gimnazija Split 20 20 25 - - - - - 65 (65)
184 Jakov Budić 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 15 0 - - - - 65 (65)
184 Ivor Dakić 1 RIK Nuštar 20 30 15 - - - - - 65 (65)
184 Nikola Glavak 3 XIII. gimnazija Zagreb 20 25 20 - - - - - 65 (65)
184 Maksimilijan Hižman 8 MIS Strahoninec 20 30 15 - - - - - 65 (65)
184 Ivan Jambrešić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 15 - - - 0 - 65 (65)
184 Stjepan Katić 3 Gimnazija Požega 20 30 15 0 - - - - 65 (65)
184 Matija Lacković 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 15 - - - - - 65 (65)
184 Lovre Marasović 8 OŠ Split 3 20 30 15 - - - - - 65 (65)
184 Fran Mostarkić 6 OŠ Antun Mihanović Slavonski Brod 20 30 15 0 0 - - - 65 (65)
184 Marko Okreša 3 Tehnička škola Čakovec 20 30 15 - 0 - - - 65 (65)
184 Viktorija Smlatić 4 III. gimnazija Split 20 30 15 - - - - - 65 (65)
184 Karlo Srdoč 8 Klub informatičara otoka Krka 20 30 15 - - - - - 65 (65)
184 Kristijan Trnjar 3 Krapinski informatički klub Krik 20 30 15 0 0 - - - 65 (65)
184 Frane Škaro 4 III. gimnazija Split 20 30 15 - - - - - 65 (65)
184 Tio Špicar 2 Tehnička škola Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 15 - 0 - - - 65 (65)
201 Oleksandr Ichenskyi 1 V. gimnazija Zagreb 20 30 10 4 - - - - 64 (64)
202 Ante Perković 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 25 15 2 0 - - - 62 (62)
203 Gabriel Bajčić 6 Klub informatičara otoka Krka 20 30 10 - - - - - 60 (60)
203 Ilija Biškup 1 Tehnička škola Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 10 - - - - - 60 (60)
203 Mia Borko 7 II. osnovna škola Vrbovec 20 25 15 - - - - - 60 (60)
203 Karlo Duvnjak 3 Gimnazija Požega 20 30 10 - - - - - 60 (60)
203 Domagoj Gavranić 7 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 30 10 0 - - - - 60 (60)
203 Josip Goluža 2 III. gimnazija Zagreb 20 30 10 - - - - - 60 (60)
203 Petar Lesar 3 Tehnička škola Čakovec 20 30 10 - - - - - 60 (60)
203 Mateo Mofardin 2 OŠ Vladimira Nazora Pazin 20 25 15 0 - - - - 60 (60)
203 Andrija Palašek 7 MIS Strahoninec 20 30 10 - - - - - 60 (60)
203 Luka Radman 3 III. gimnazija Zagreb 20 30 10 - - - - - 60 (60)
203 Antun Smojvir 3 Gimnazija Požega 20 30 10 - - - - - 60 (60)
203 Leo Stričak 7 MIS Strahoninec 20 30 10 - - - - - 60 (60)
215 Ivan Badrov 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 25 10 4 - - - - 59 (59)
215 Matko Barbić 3 V. gimnazija Zagreb 20 25 10 4 - - - - 59 (59)
217 Ivor Balog 2 III. gimnazija Osijek 20 30 0 8 - - - - 58 (58)
218 Lovro Bujanec 1 Prva gimnazija Varaždin 20 25 - 12 - - - - 57 (57)
219 Ivan Belošević 7 MIS Strahoninec 20 25 10 - - - - - 55 (55)
219 Šimun Bilas 7 MIS Strahoninec 20 30 5 - - - - - 55 (55)
219 Luka Dakić 6 MIS Strahoninec 20 30 5 - - - - - 55 (55)
219 Antonio Dijanić 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 25 10 - - - - - 55 (55)
219 Antonio Hohnjec 1 Krapinski informatički klub Krik 20 30 5 - - - - - 55 (55)
219 Ema Krčadinac 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 5 0 - - - - 55 (55)
219 Kristina Lavin 6 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 30 5 0 - - - - 55 (55)
219 Lovro Kristijan Miljak 4 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 30 5 - - - - - 55 (55)
219 Jakov Novak 1 Prva gimnazija Varaždin 20 20 15 0 - - - - 55 (55)
219 Borna Skračić 3 Gimnazija F. Petrića Zadar 20 25 10 - - - - - 55 (55)
219 Marin Topolnjak 6 MIS Strahoninec 20 25 10 - - - - - 55 (55)
219 Noa Turk 6 MIS Strahoninec 20 25 10 - - - - - 55 (55)
219 Šimun Ćosić 6 MIS Strahoninec 20 25 10 - - - - - 55 (55)
232 Matej Ban 6 Klub informatičara otoka Krka 20 30 - - - - - - 50 (50)
232 Niko Barbarić 4 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 30 - - - - - - 50 (50)
232 Robert Bačani 1 Prva gimnazija Varaždin 20 20 10 - - - - - 50 (50)
232 Dominik Belavić 4 RIK Popovača 20 30 - - - - - - 50 (50)
232 Ivan Bezjak 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 - - - - - - 50 (50)
232 Ida Boić 6 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 20 30 - - 0 0 0 - 50 (50)
232 Filip Bürgler 2 III. gimnazija Zagreb 20 30 0 - - - - - 50 (50)
232 Ivor Canjuga 2 Prva gimnazija Varaždin 20 20 10 0 - - - - 50 (50)
232 Marin Denić 7 OŠ Split 3 20 30 0 - - - - - 50 (50)
232 Petar Dušević 8 Dom mladih Rijeka 20 30 - 0 - - - - 50 (50)
232 Matko Grgić 2 III. gimnazija Osijek 20 25 5 - - - - - 50 (50)
232 Karlo Hlebec 4 Tehnička škola Bjelovar 20 30 - - - - - - 50 (50)
232 Šimun Klarić 6 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 25 5 - - - - - 50 (50)
232 Vito Križaić 7 MIS Strahoninec 20 30 0 - - - - - 50 (50)
232 Nika Krsnik 6 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 - - - - - - 50 (50)
232 Vito List 6 MIS Strahoninec 20 20 10 - - - - - 50 (50)
232 Tomislav Lukić 4 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 20 30 0 - - - - - 50 (50)
232 Ivan Magdalenić 6 MIS Strahoninec 20 30 0 - - - - - 50 (50)
232 Tomislav Martinez 1 Krapinski informatički klub Krik 20 20 10 - - - - - 50 (50)
232 Vedran Mesar 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 0 - - - - - 50 (50)
232 Vita Mofardin 3 OŠ Vladimira Nazora Pazin 20 30 - - - - - - 50 (50)
232 Sven Novak 7 Robotičko informatički klub Križ 20 30 0 - - - - - 50 (50)
232 Tomislav Novak 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 0 - - - - - 50 (50)
232 Vedran Novaković 6 MIS Strahoninec 20 30 - - - - - - 50 (50)
232 Ivana Oreb 8 OŠ Split 3 20 30 - 0 - - - - 50 (50)
232 Ivan Pejić 2 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 30 - - - - - - 50 (50)
232 Roko Pupačić 8 OŠ Split 3 20 30 - - - - - - 50 (50)
232 Borna Radojčić 3 III. gimnazija Zagreb 20 30 - - - - - - 50 (50)
232 Jura Starčević 2 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 30 0 0 - - - - 50 (50)
232 Nino Strčić 7 Klub informatičara otoka Krka 20 30 - - - - - - 50 (50)
232 Iva Tadić 7 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 0 0 - - - - 50 (50)
232 Krunoslav Tomičić 2 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 20 30 0 - - - - - 50 (50)
232 Adrijan Topolovčan 3 AK46 Đurđevac 20 30 - - - - - - 50 (50)
232 Veronika Tvrdy 3 Gimnazija Požega 20 30 - - - - - - 50 (50)
232 Ivo Veverec 2 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 20 30 0 - - - - - 50 (50)
232 Lovro Vidović 8 MIS Strahoninec 20 30 - - - - - - 50 (50)
232 Sven Vujević 2 III. gimnazija Zagreb 20 30 - - - - - - 50 (50)
232 Nena Vukšić 4 III. gimnazija Split 20 30 0 - - - - - 50 (50)
232 Leo Znika 8 RIK Popovača 20 30 - - - - - - 50 (50)
232 Matko Ćavar 8 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 30 0 0 - - - - 50 (50)
232 Pavla Čančar 6 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 - 0 - - - - 50 (50)
232 Vladimir Đurđrević 3 Gimnazija Požega 20 30 - - - - - - 50 (50)
232 Lora Šimić 2 III. gimnazija Osijek 20 30 0 - - - - - 50 (50)
232 Patrik Špoljar 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 0 - - - - - 50 (50)
232 Matija Špoljarec 3 III. gimnazija Zagreb 20 30 - - - - - - 50 (50)
232 Maro Štefanić 7 Dom mladih Rijeka 20 30 - 0 - - - - 50 (50)
278 Lucija Janjić 7 RIK Nuštar 16 30 - - - - - - 46 (46)
279 Luka Babić 1 Gimnazija Požega 20 25 - - - - - - 45 (45)
279 Damjan Brala 7 Klub informatičara otoka Krka 20 25 - - - - - - 45 (45)
279 Luka Forko 2 III. gimnazija Zagreb 20 25 - - - - - - 45 (45)
279 Leona Granoša 3 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 25 - - - - - - 45 (45)
279 Vatroslav Jakopec 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 25 - - - - - - 45 (45)
279 Domagoj Matković 2 V. gimnazija Zagreb 20 25 0 - - - - - 45 (45)
279 Viktor Merćep 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 25 0 - - - - - 45 (45)
279 Rikard Miklec 2 III. gimnazija Zagreb 20 25 0 - - - - - 45 (45)
279 Antonio Mišić 2 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 20 25 0 - - - - - 45 (45)
279 Borna Petak 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 25 - - - - - - 45 (45)
279 Leonarda Pribanić 1 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 20 5 - - - - - 45 (45)
279 Fran Vlahović 6 AK46 Đurđevac 20 25 - - - - - - 45 (45)
279 Martin Zadravec 6 MIS Strahoninec 20 25 - - - - - - 45 (45)
279 Ivan Zeba 1 Gimnazija Požega 20 25 - - - - - - 45 (45)
279 Dario Šutić 6 Klub informatičara otoka Krka 20 25 - - - - - - 45 (45)
294 Fabian Penezić 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 16 25 0 0 - - - - 41 (41)
295 Josip Bosnić 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 20 0 - - - - - 40 (40)
295 Petar Jakuš 2 III. gimnazija Zagreb 20 20 - - - - - - 40 (40)
295 Ivor Kakuk 4 Gimnazija Požega 20 20 - - - - - - 40 (40)
295 Matej Kišić 3 Prva gimnazija Varaždin 20 20 - - - - - - 40 (40)
295 Lovro Lavrenčak 7 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 20 0 - - - - - 40 (40)
295 Elisa Marčinko 7 Centar tehničke kulture Rijeka 20 20 0 0 0 - - 0 40 (40)
295 Jan Pintar 6 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 20 - - - - - - 40 (40)
295 Filip Posavac 2 XV. gimnazija Zagreb 20 20 - - - - - - 40 (40)
295 Petar Starčević 5 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 20 - - - - - - 40 (40)
295 Petar Vinko 6 MIS Strahoninec 20 20 0 - - - - - 40 (40)
305 Mirna Drabić 3 MIS Strahoninec 20 15 - - - - - - 35 (35)
305 Emanuel Gardla 2 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 20 15 - - - - - - 35 (35)
305 Dino Hadžić 3 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 15 - - - - - - 35 (35)
305 Bartul Kolega 4 III. gimnazija Split 0 20 15 - - - - - 35 (35)
305 Danijel Lenković 4 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 15 - - - - - - 35 (35)
305 Marin Rameša 6 MIS Strahoninec 20 15 - - - - - - 35 (35)
305 Janko Šeler 6 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 15 - - - - - - 35 (35)
312 Petar Mirković 2 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 16 15 - - - - - - 31 (31)
313 Fran Marić 2 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci 20 5 5 - - - - - 30 (30)
313 Mihael Maslov 1 RIK Nuštar 0 30 - - - - - - 30 (30)
313 Bruno Šarlija 1 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci 20 10 - - - - - - 30 (30)
316 Robert Kalinić 1 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci 20 5 - - - - - - 25 (25)
316 Luka Ričković 4 RIK Popovača 20 5 - - - - - - 25 (25)
318 Hrvoje Cepanec 6 Robotičko informatički klub Križ 20 0 - - - - - - 20 (20)
318 Krsto Cepanec 3 Robotičko informatički klub Križ 20 0 - - - - - - 20 (20)
318 Roko Gulić 6 Centar tehničke kulture Rijeka 20 - - - - - - - 20 (20)
318 Jurica Jakoubek 2 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 - - - - - - - 20 (20)
318 Barbara Kelava 6 Prva gimnazija Varaždin 20 - 0 - - - - - 20 (20)
318 Fran Mlinac 6 Robotičko informatički klub Križ 20 - - - - - - - 20 (20)
318 Lucija Uroić 7 Robotičko informatički klub Križ 20 0 - - - - - - 20 (20)
318 Zvonimir Ćirić 2 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 20 - - - - - - - 20 (20)
326 Ivan Dijanić 5 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 16 - - - - - - - 16 (16)
327 Ivan Ujević 7 OŠ Split 3 0 15 - - - - - - 15 (15)
328 Jakov Blašković 4 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 0 - - - - - - - 0 (0)
328 Ante Tomas 3 III. gimnazija Zagreb 0 0 - - - - - - 0 (0)
328 Ivo Vraneš 4 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 0 0 - - - - - - 0 (0)