HONI Logo
 
HRVATSKO OTVORENO NATJECANJE U INFORMATICI
 
POJEDINAČNI REZULTATI
5. KOLO
OSNOVNE ŠKOLE / 6. RAZRED
 
MJESTO NATJECATELJ RAZRED EKIPA S K O S B K P P UKUPNO
1 Dora Lendvaj 6 RIK Popovača 20 30 50 - 60 - - - 160 (160)
2 Borna Janežić 6 Dom mladih Rijeka 20 30 50 - - - - - 100 (100)
2 Ema Kolmanić 6 MIS Strahoninec 20 30 50 - - - - - 100 (100)
2 Renato Krpan 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 - - 0 - 0 100 (100)
2 Nika Krsnik 6 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 50 - - - - - 100 (100)
2 Matija Lacković 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 - - - - - 100 (100)
2 Fran Mostarkić 6 OŠ Antun Mihanović Slavonski Brod 20 30 50 0 0 - - - 100 (100)
2 Ingo Pavić 6 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 50 - - - - - 100 (100)
2 Fabijan Pitlović 6 OŠ Antun Mihanović Slavonski Brod 20 30 50 0 0 - - - 100 (100)
2 Klara Puvača 6 Dom mladih Rijeka 20 30 50 - - - - - 100 (100)
2 Samuel Sobočan 6 MIS Strahoninec 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
2 Marin Topolnjak 6 MIS Strahoninec 20 30 50 - - - - - 100 (100)
2 Pavla Čančar 6 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
14 Frane Andrić 6 OŠ Antun Mihanović Slavonski Brod 20 30 30 0 0 - - - 80 (80)
14 Luka Dakić 6 MIS Strahoninec 20 30 30 - - - - - 80 (80)
14 Ivan Magdalenić 6 MIS Strahoninec 20 30 30 - - - - - 80 (80)
17 Ida Boić 6 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 20 24 30 - - - - - 74 (74)
18 Jana Furdi 6 MIS Strahoninec 20 18 35 - - - - - 73 (73)
19 Dolores Crnjac 6 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 20 - 50 - - - - 0 70 (70)
20 Petar Vinko 6 MIS Strahoninec 20 30 10 - - - - - 60 (60)
20 Ivan Gabriel Šemper 6 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 10 0 - - - - 60 (60)
22 Hrvoje Cepanec 6 Robotičko informatički klub Križ 20 30 - - - - - - 50 (50)
22 Roko Gulić 6 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 0 - 0 - - - 50 (50)
22 Barbara Kelava 6 Prva gimnazija Varaždin 20 30 - - - - - - 50 (50)
22 Fran Vlahović 6 AK46 Đurđevac 20 30 - - - - - - 50 (50)
22 Šimun Ćosić 6 MIS Strahoninec 20 30 0 - - - - - 50 (50)
27 Grga Filajdić 6 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 24 0 - - - - - 44 (44)
27 Fran Mlinac 6 Robotičko informatički klub Križ 20 24 - - - - - - 44 (44)
27 Noa Turk 6 MIS Strahoninec 20 24 0 - - - - - 44 (44)
27 Martin Zadravec 6 MIS Strahoninec 20 24 - - - - - - 44 (44)
31 Toni Barišić 6 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 12 - - - - - - 32 (32)
32 Jan Pintar 6 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 0 10 - - - - - 30 (30)
33 Šimun Klarić 6 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 0 0 - - - - - 20 (20)