HONI Logo
 
HRVATSKO OTVORENO NATJECANJE U INFORMATICI
 
POJEDINAČNI REZULTATI
5. KOLO
OSNOVNE ŠKOLE / 7. RAZRED
 
MJESTO NATJECATELJ RAZRED EKIPA S K O S B K P P UKUPNO
1 Marko Dorčić 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 80 60 0 - - 240 (240)
2 Fran Babić 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 72 60 - - - 232 (232)
3 Vlatko Borevković 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 16 70 - - - 186 (186)
4 Fabjan Markovinović 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 72 - 0 - - 172 (172)
5 Fran Lešković 7 RIK Popovača 20 30 50 - 60 - - - 160 (160)
6 Ivan Janjić 7 RIK Nuštar 20 30 50 56 - - - - 156 (156)
7 Martin Vrbovčan 7 Udruga informatičara Bjelovarsko-bilogorske županije 20 30 50 - 50 - - - 150 (150)
8 Matija Bujanić 7 MIS Strahoninec 20 30 50 40 - - - - 140 (140)
9 Emanuel Tukač 7 OŠ Breznički Hum 20 30 50 16 - 0 - - 116 (116)
10 Ivan Badrov 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 - - 0 - 0 100 (100)
10 Šimun Bilas 7 MIS Strahoninec 20 30 50 0 - 0 - - 100 (100)
10 Viktor Merćep 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 - - - - - 100 (100)
10 Patrik Modrić 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 - - - - - 100 (100)
10 Andrija Palašek 7 MIS Strahoninec 20 30 50 - - - - 0 100 (100)
10 Simeon Stefanović 7 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 50 - - 0 0 - 100 (100)
10 Leo Stričak 7 MIS Strahoninec 20 30 50 - - 0 - - 100 (100)
10 Nino Strčić 7 Klub informatičara otoka Krka 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
10 Lucija Uroić 7 Robotičko informatički klub Križ 20 30 50 - - - - - 100 (100)
10 Relja Šegvić 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 - - - - - 100 (100)
20 Ivan Belošević 7 MIS Strahoninec 20 24 50 - - - - - 94 (94)
20 Iva Tadić 7 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 24 50 0 - - - - 94 (94)
22 Maro Štefanić 7 Dom mladih Rijeka 20 12 50 - - - - - 82 (82)
23 Lovro Lavrenčak 7 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 30 - - - - - 80 (80)
24 Lucija Janjić 7 RIK Nuštar 20 30 0 - - - - - 50 (50)
24 Vito Križaić 7 MIS Strahoninec 20 30 - - - - - - 50 (50)
24 Sven Novak 7 Robotičko informatički klub Križ 20 30 0 - - - - - 50 (50)
27 Ivan Petrović Poljak 7 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 12 5 0 - - - - 37 (37)
28 Dominik Marcelja 7 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 12 - - - - - - 32 (32)