HONI Logo
 
HRVATSKO OTVORENO NATJECANJE U INFORMATICI
 
POJEDINAČNI REZULTATI
5. KOLO
OSNOVNE ŠKOLE / 8. RAZRED
 
MJESTO NATJECATELJ RAZRED EKIPA S K O S B K P P UKUPNO
1 Patrik Pavić 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 80 100 120 - 48 398 (448)
2 Bernard Inkret 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 - 70 84 - - 254 (254)
3 Dorijan Lendvaj 8 RIK Popovača 20 30 50 80 70 - - - 250 (250)
4 Domagoj Sabolić 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 72 60 - - - 232 (232)
5 Vito Anić 8 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 50 0 - - 230 (230)
6 Sara Lazarušić 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 12 50 80 60 - - - 222 (222)
7 Matija Kukić 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 15 30 50 8 100 - - - 203 (203)
8 Filip Cvjetićanin 8 MIS Strahoninec 20 30 50 16 50 - - - 166 (166)
9 Boris Španić 8 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 50 56 0 - - - 156 (156)
10 Domagoj Barbarić 8 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 20 30 50 0 50 - - - 150 (150)
11 Martina Licul 8 Društvo informatičara Pula 20 30 50 48 0 - - - 148 (148)
12 Toma Begović 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 - - 12 - - 112 (112)
13 Roko Barišić 8 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
13 Antonio Dijanić 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 - - - - - 100 (100)
13 Petar Dušević 8 Dom mladih Rijeka 20 30 50 - - - - - 100 (100)
13 Vito Džaja-Pozaić 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 - - 0 - - 100 (100)
13 Franko Guberina 8 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
13 Maksimilijan Hižman 8 MIS Strahoninec 20 30 50 - - - - - 100 (100)
13 Armin Kadrić 8 Društvo informatičara Pula 20 30 50 0 0 - - - 100 (100)
13 Petar Knežević 8 Dom mladih Rijeka 20 30 50 - - - - - 100 (100)
13 Ema Krčadinac 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 - 0 - - - 100 (100)
13 Karlo Srdoč 8 Klub informatičara otoka Krka 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
13 Tomi Stanišić 8 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 20 30 50 0 0 0 - - 100 (100)
13 Sven Tomašek 8 OŠ Breznički Hum 20 30 50 - - 0 - - 100 (100)
13 Leo Znika 8 RIK Popovača 20 30 50 - - - - - 100 (100)
13 Božidar Zrnić 8 Dom mladih Rijeka 20 30 50 - - - - - 100 (100)
27 Patrik Blašković 8 Društvo informatičara Pula 20 30 10 - 10 - 0 - 70 (70)
28 Lovro Vidović 8 MIS Strahoninec 20 30 15 - - - - - 65 (65)
29 Lovro Nidogon 8 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 30 0 0 - - - - 50 (50)
29 Tonka Šegvić 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 - - - - - - 50 (50)
31 Matko Ćavar 8 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 12 5 - - - - - 37 (37)