HONI Logo
 
HRVATSKO OTVORENO NATJECANJE U INFORMATICI
 
POJEDINAČNI REZULTATI
5. KOLO
OSNOVNE ŠKOLE
 
MJESTO NATJECATELJ RAZRED EKIPA S K O S B K P P UKUPNO
1 Patrik Pavić 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 80 100 120 - 48 398 (448)
2 Bernard Inkret 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 - 70 84 - - 254 (254)
3 Dorijan Lendvaj 8 RIK Popovača 20 30 50 80 70 - - - 250 (250)
4 Marko Dorčić 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 80 60 0 - - 240 (240)
5 Fran Babić 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 72 60 - - - 232 (232)
5 Domagoj Sabolić 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 72 60 - - - 232 (232)
7 Vito Anić 8 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 50 0 - - 230 (230)
8 Sara Lazarušić 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 12 50 80 60 - - - 222 (222)
9 Matija Kukić 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 15 30 50 8 100 - - - 203 (203)
10 Vlatko Borevković 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 16 70 - - - 186 (186)
11 Fabjan Markovinović 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 72 - 0 - - 172 (172)
12 Filip Cvjetićanin 8 MIS Strahoninec 20 30 50 16 50 - - - 166 (166)
13 Dora Lendvaj 6 RIK Popovača 20 30 50 - 60 - - - 160 (160)
13 Fran Lešković 7 RIK Popovača 20 30 50 - 60 - - - 160 (160)
15 Ivan Janjić 7 RIK Nuštar 20 30 50 56 - - - - 156 (156)
15 Boris Španić 8 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 50 56 0 - - - 156 (156)
17 Domagoj Barbarić 8 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 20 30 50 0 50 - - - 150 (150)
17 Martin Vrbovčan 7 Udruga informatičara Bjelovarsko-bilogorske županije 20 30 50 - 50 - - - 150 (150)
19 Martina Licul 8 Društvo informatičara Pula 20 30 50 48 0 - - - 148 (148)
20 Matija Bujanić 7 MIS Strahoninec 20 30 50 40 - - - - 140 (140)
21 Emanuel Tukač 7 OŠ Breznički Hum 20 30 50 16 - 0 - - 116 (116)
22 Toma Begović 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 - - 12 - - 112 (112)
23 Ivan Badrov 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 - - 0 - 0 100 (100)
23 Roko Barišić 8 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
23 Šimun Bilas 7 MIS Strahoninec 20 30 50 0 - 0 - - 100 (100)
23 Antonio Dijanić 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 - - - - - 100 (100)
23 Petar Dušević 8 Dom mladih Rijeka 20 30 50 - - - - - 100 (100)
23 Vito Džaja-Pozaić 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 - - 0 - - 100 (100)
23 Franko Guberina 8 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
23 Maksimilijan Hižman 8 MIS Strahoninec 20 30 50 - - - - - 100 (100)
23 Borna Janežić 6 Dom mladih Rijeka 20 30 50 - - - - - 100 (100)
23 Armin Kadrić 8 Društvo informatičara Pula 20 30 50 0 0 - - - 100 (100)
23 Petar Knežević 8 Dom mladih Rijeka 20 30 50 - - - - - 100 (100)
23 Ema Kolmanić 6 MIS Strahoninec 20 30 50 - - - - - 100 (100)
23 Renato Krpan 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 - - 0 - 0 100 (100)
23 Nika Krsnik 6 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 50 - - - - - 100 (100)
23 Ema Krčadinac 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 - 0 - - - 100 (100)
23 Matija Lacković 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 - - - - - 100 (100)
23 Viktor Merćep 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 - - - - - 100 (100)
23 Patrik Modrić 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 - - - - - 100 (100)
23 Fran Mostarkić 6 OŠ Antun Mihanović Slavonski Brod 20 30 50 0 0 - - - 100 (100)
23 Andrija Palašek 7 MIS Strahoninec 20 30 50 - - - - 0 100 (100)
23 Ingo Pavić 6 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 50 - - - - - 100 (100)
23 Fabijan Pitlović 6 OŠ Antun Mihanović Slavonski Brod 20 30 50 0 0 - - - 100 (100)
23 Klara Puvača 6 Dom mladih Rijeka 20 30 50 - - - - - 100 (100)
23 Samuel Sobočan 6 MIS Strahoninec 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
23 Karlo Srdoč 8 Klub informatičara otoka Krka 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
23 Tomi Stanišić 8 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 20 30 50 0 0 0 - - 100 (100)
23 Simeon Stefanović 7 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 50 - - 0 0 - 100 (100)
23 Leo Stričak 7 MIS Strahoninec 20 30 50 - - 0 - - 100 (100)
23 Nino Strčić 7 Klub informatičara otoka Krka 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
23 Sven Tomašek 8 OŠ Breznički Hum 20 30 50 - - 0 - - 100 (100)
23 Marin Topolnjak 6 MIS Strahoninec 20 30 50 - - - - - 100 (100)
23 Lucija Uroić 7 Robotičko informatički klub Križ 20 30 50 - - - - - 100 (100)
23 Leo Znika 8 RIK Popovača 20 30 50 - - - - - 100 (100)
23 Božidar Zrnić 8 Dom mladih Rijeka 20 30 50 - - - - - 100 (100)
23 Pavla Čančar 6 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
23 Borna Čizmarević 5 Dom mladih Rijeka 20 30 50 - - - - - 100 (100)
23 Relja Šegvić 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 - - - - - 100 (100)
60 Ivan Belošević 7 MIS Strahoninec 20 24 50 - - - - - 94 (94)
60 Iva Tadić 7 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 24 50 0 - - - - 94 (94)
62 Jakov Blašković 4 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 5 30 50 - - - - - 85 (85)
63 Maro Štefanić 7 Dom mladih Rijeka 20 12 50 - - - - - 82 (82)
64 Frane Andrić 6 OŠ Antun Mihanović Slavonski Brod 20 30 30 0 0 - - - 80 (80)
64 Luka Dakić 6 MIS Strahoninec 20 30 30 - - - - - 80 (80)
64 Lovro Lavrenčak 7 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 30 - - - - - 80 (80)
64 Ivan Magdalenić 6 MIS Strahoninec 20 30 30 - - - - - 80 (80)
68 Ida Boić 6 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 20 24 30 - - - - - 74 (74)
69 Jana Furdi 6 MIS Strahoninec 20 18 35 - - - - - 73 (73)
70 Patrik Blašković 8 Društvo informatičara Pula 20 30 10 - 10 - 0 - 70 (70)
70 Dolores Crnjac 6 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 20 - 50 - - - - 0 70 (70)
70 Tin Pranjić 5 RIK Popovača 20 0 50 - - - - - 70 (70)
73 Lovro Vidović 8 MIS Strahoninec 20 30 15 - - - - - 65 (65)
74 Petar Vinko 6 MIS Strahoninec 20 30 10 - - - - - 60 (60)
74 Ivan Gabriel Šemper 6 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 10 0 - - - - 60 (60)
76 Hrvoje Cepanec 6 Robotičko informatički klub Križ 20 30 - - - - - - 50 (50)
76 Ivan Dijanić 5 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 - - - - - - 50 (50)
76 Mirna Drabić 3 MIS Strahoninec 20 30 - - - - - - 50 (50)
76 Roko Gulić 6 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 0 - 0 - - - 50 (50)
76 Dino Hadžić 3 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 30 - - - - - - 50 (50)
76 Lucija Janjić 7 RIK Nuštar 20 30 0 - - - - - 50 (50)
76 Barbara Kelava 6 Prva gimnazija Varaždin 20 30 - - - - - - 50 (50)
76 Vito Križaić 7 MIS Strahoninec 20 30 - - - - - - 50 (50)
76 Lovro Kristijan Miljak 4 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 30 0 - - - - - 50 (50)
76 Lovro Nidogon 8 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 30 0 0 - - - - 50 (50)
76 Sven Novak 7 Robotičko informatički klub Križ 20 30 0 - - - - - 50 (50)
76 Luka Ričković 4 RIK Popovača 20 30 - - - - - - 50 (50)
76 Petar Starčević 5 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 30 - - - - - - 50 (50)
76 Fran Vlahović 6 AK46 Đurđevac 20 30 - - - - - - 50 (50)
76 Angela Vukić 5 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 30 - - - - - - 50 (50)
76 Šimun Ćosić 6 MIS Strahoninec 20 30 0 - - - - - 50 (50)
76 Tonka Šegvić 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 - - - - - - 50 (50)
93 Grga Filajdić 6 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 24 0 - - - - - 44 (44)
93 Leona Granoša 3 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 24 0 - - - - - 44 (44)
93 Fran Mlinac 6 Robotičko informatički klub Križ 20 24 - - - - - - 44 (44)
93 Noa Turk 6 MIS Strahoninec 20 24 0 - - - - - 44 (44)
93 Roko Uroda 5 MIS Strahoninec 20 24 - - - - - - 44 (44)
93 Martin Zadravec 6 MIS Strahoninec 20 24 - - - - - - 44 (44)
99 Ivan Petrović Poljak 7 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 12 5 0 - - - - 37 (37)
99 Matko Ćavar 8 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 12 5 - - - - - 37 (37)
101 Niko Barbarić 4 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 10 24 - - - - - - 34 (34)
102 Toni Barišić 6 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 12 - - - - - - 32 (32)
102 Dominik Marcelja 7 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 12 - - - - - - 32 (32)
104 Leon Kukovačec 4 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb - 30 - - - - - - 30 (30)
104 Jan Pintar 6 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 0 10 - - - - - 30 (30)
106 Gabrijel Gabelić 2 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 - - - - - - - 20 (20)
106 Šimun Klarić 6 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 0 0 - - - - - 20 (20)
106 Vita Mofardin 3 OŠ Vladimira Nazora Pazin 20 0 - - - - - - 20 (20)
106 Vilim Radočaj 5 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 0 - - - - - - 20 (20)
110 Krsto Cepanec 3 Robotičko informatički klub Križ 10 - - - - - - - 10 (10)