HONI Logo
 
HRVATSKO OTVORENO NATJECANJE U INFORMATICI
 
POJEDINAČNI REZULTATI
5. KOLO
SREDNJE ŠKOLE / 2. RAZRED
 
MJESTO NATJECATELJ RAZRED EKIPA S K O S B K P P UKUPNO
1 Martin Josip Kocijan 2 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 50 80 100 120 0 48 398 (448)
2 Pavel Kliska 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 100 - - 48 308 (328)
3 Ivan Milinović 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 100 - - - 280 (280)
4 Mislav Brnetić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 70 0 - - 250 (250)
5 Leon Stjepan Uroić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 60 0 - - 240 (240)
6 David Mikulčić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 50 - 0 - 230 (230)
6 Marko Srpak 2 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 80 50 - - - 230 (230)
6 Marko Čengić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 30 80 70 - 0 - 230 (230)
9 Jakov Manjkas 2 Gimnazija Bjelovar 20 30 50 8 100 - - - 208 (208)
10 Karlo Josip Kardum 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 48 40 - - - 188 (188)
11 Marin Petric 2 III. gimnazija Split 20 30 50 80 - - - - 180 (180)
12 Velimir Kovačić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 72 0 - - - 172 (172)
13 Nikola Capan 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 0 60 - - - 160 (160)
14 Adrijan Cvijanović 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 56 0 - - - 156 (156)
14 Jakov Tomasić 2 Srednja škola za elektrotehniku i računalstvo Rijeka 20 30 50 56 - 0 - - 156 (156)
16 Maja Drmač 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 16 - 12 - - 128 (128)
17 Vittorio Vičević 2 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci 20 30 50 16 - - - 0 116 (116)
17 Jerko Šegvić 2 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 16 - - - - 116 (116)
19 Filip Beleta 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 - - - - - 100 (100)
19 Josip Bosnić 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 0 0 - - - 100 (100)
19 Ivan Cepanec 2 Robotičko informatički klub Križ 20 30 50 - - - - - 100 (100)
19 Emanuel Gardla 2 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
19 Matej Ištuk 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
19 David Karlovčec 2 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
19 Antonio Kovač 2 Srednja škola Isidora Kršnjavoga Našice 20 30 50 - - - - - 100 (100)
19 Oliver Kukas 2 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 20 30 50 - - - - - 100 (100)
19 Fran Marić 2 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci 20 30 50 - - 0 - 0 100 (100)
19 Borna Massari 2 Dom mladih Rijeka 20 30 50 - - - - - 100 (100)
19 Marko Novak 2 Tehnička škola Čakovec 20 30 50 - - - - - 100 (100)
19 Mihael Pristav 2 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 50 0 0 - - - 100 (100)
19 Bojan Puvača 2 Dom mladih Rijeka 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
19 Krunoslav Tomičić 2 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 20 30 50 - - - - - 100 (100)
19 Nika Utrobičić 2 III. gimnazija Split 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
19 Ivo Veverec 2 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 20 30 50 - - - - - 100 (100)
19 Marko Vlaić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 - 0 - - - 100 (100)
19 Leon Vlašić 2 Tehnička škola Čakovec 20 30 50 - - 0 - - 100 (100)
19 Matko Šimić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 - 0 - - - 100 (100)
19 Tio Špicar 2 Tehnička škola Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 50 - - - - - 100 (100)
19 Lana Šprajc 2 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
40 Antonio Mišić 2 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 20 18 50 - - - - - 88 (88)
41 Tomislav Novak 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 35 - - - - - 85 (85)
42 Jura Starčević 2 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 12 50 - - - - - 82 (82)
43 Tomislav Matić 2 V. gimnazija Zagreb 20 30 30 - - - - - 80 (80)
43 Lora Šimić 2 III. gimnazija Osijek 20 30 30 - - - - - 80 (80)
45 Leon Blažević 2 Srednja škola Isidora Kršnjavoga Našice 20 0 50 - - - - - 70 (70)
45 Zvonimir Haramustek 2 III. gimnazija Osijek 20 0 50 - - - - - 70 (70)
47 Sebastian Soldat 2 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 15 - - - - - 65 (65)
48 Mateo Mofardin 2 OŠ Vladimira Nazora Pazin 20 30 10 - - - - - 60 (60)
49 Ivor Balog 2 III. gimnazija Osijek 20 30 0 - - - - - 50 (50)
49 Mateo Kovačić 2 Gimnazija I.Z. Dijankovečkoga Križevci 20 30 0 - - - - - 50 (50)
49 Ivan Pejić 2 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 30 - - - - - - 50 (50)
49 Vladimir Vladetić 2 III. gimnazija Osijek 20 30 0 - - - - - 50 (50)
49 Sven Vujević 2 III. gimnazija Zagreb 20 30 0 - - - - - 50 (50)
49 Patrik Špoljar 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 0 0 0 - - - 50 (50)
55 Matko Grgić 2 III. gimnazija Osijek 0 30 0 - - - - - 30 (30)
56 Luka Forko 2 III. gimnazija Zagreb 20 0 0 - - - - - 20 (20)
56 Josip Goluža 2 III. gimnazija Zagreb 20 0 0 - - - - - 20 (20)