HONI Logo
 
HRVATSKO OTVORENO NATJECANJE U INFORMATICI
 
POJEDINAČNI REZULTATI
5. KOLO
SREDNJE ŠKOLE / 4. RAZRED
 
MJESTO NATJECATELJ RAZRED EKIPA S K O S B K P P UKUPNO
1 Josip Klepec 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 70 120 140 - 460 (510)
2 Leonard Inkret 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 72 100 48 140 - 410 (460)
3 Vilim Lendvaj 4 XV. gimnazija Zagreb - 30 50 80 70 120 56 80 406 (486)
4 Luka Merćep 4 V. gimnazija Zagreb 20 30 50 72 100 - 56 80 358 (408)
5 Paula Vidas 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 70 - 56 80 336 (386)
6 Petar Nizić-Nikolac 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 64 70 120 - - 334 (354)
7 Lovro Nuić 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 100 60 - - 320 (340)
8 Luka Jovanović 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 48 100 - 56 - 284 (304)
9 Kristijan Verović 4 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 80 100 - - - 280 (280)
10 Roko Parać 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 60 - 56 - 276 (296)
11 Jurica Horvat 4 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 50 72 100 - 0 - 272 (272)
12 Fran Halambek 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 70 12 - - 250 (262)
12 Nikola Sole 4 V. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 70 - - - 250 (250)
12 Mauricio Šmit 4 Gimnazija F. Petrića Zadar 20 30 50 80 70 0 - - 250 (250)
15 Borna Cafuk 4 Gimnazija Bjelovar 20 30 50 80 60 - - - 240 (240)
15 Grgur Crnogorac 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 60 - - - 240 (240)
15 Lucija Žužić 4 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 50 80 60 - - - 240 (240)
18 Antonio Janjić 4 Gimnazija A.G. Matoša Đakovo 20 30 50 48 50 0 - - 198 (198)
19 Luka Ravenšćak 4 Tehnička škola Bjelovar 20 30 50 24 60 - - - 184 (184)
20 Petar Borko 4 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 80 0 - - - 180 (180)
21 Tea Arvaj 4 III. gimnazija Osijek - 30 50 40 50 - - - 170 (170)
22 Joško Kristić 4 III. gimnazija Split 20 30 50 8 60 - - - 168 (168)
23 Luka Habuš 4 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 50 64 - - - - 164 (164)
24 Marko Gregurović 4 Krapinski informatički klub Krik 20 30 50 32 - 0 - - 132 (132)
25 Ivan Novak 4 Srednja škola Vrbovec 20 30 50 24 - - - - 124 (124)
26 Filip Barbarić 4 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 20 30 50 - - - - - 100 (100)
26 Bruno Benčević 4 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 20 30 50 - - - - - 100 (100)
26 Josipa Bodrožić Selak 4 III. gimnazija Split 20 30 50 - - - - - 100 (100)
26 Marta Gračner 4 Srednja škola Vrbovec 20 30 50 - - - - - 100 (100)
26 Karlo Iletić 4 Gimnazija A.G. Matoša Đakovo 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
26 Sara Lovrić 4 III. gimnazija Split 20 30 50 - - - - - 100 (100)
26 Nino Nađ 4 Tehnička škola Čakovec 20 30 50 - 0 - - - 100 (100)
26 Lovro Srebačić 4 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 20 30 50 - - - - - 100 (100)
34 Lovro Posarić 4 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 15 30 50 - - 0 - - 95 (95)
35 Matija Rajković 4 Tehnička škola Bjelovar 20 30 0 16 - - - - 66 (66)
36 Karlo Hlebec 4 Tehnička škola Bjelovar 20 30 0 - - - - - 50 (50)
36 Vedran Štimac 4 AK46 Đurđevac 20 30 - - - - - - 50 (50)
38 Petra Mlinarek 4 III. gimnazija Zagreb 20 0 10 - - - - - 30 (30)