HONI Logo
 
HRVATSKO OTVORENO NATJECANJE U INFORMATICI
 
POJEDINAČNI REZULTATI
5. KOLO
OSNOVNE I SREDNJE ŠKOLE
 
MJESTO NATJECATELJ RAZRED EKIPA S K O S B K P P UKUPNO
1 Josip Klepec 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 70 120 140 - 460 (510)
2 Leonard Inkret 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 72 100 48 140 - 410 (460)
3 Vilim Lendvaj 4 XV. gimnazija Zagreb - 30 50 80 70 120 56 80 406 (486)
3 Krešimir Nežmah 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 100 120 56 - 406 (456)
5 Martin Josip Kocijan 2 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 50 80 100 120 0 48 398 (448)
5 Patrik Pavić 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 80 100 120 - 48 398 (448)
7 Dominik Fistrić 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 100 120 14 - 380 (414)
8 Luka Merćep 4 V. gimnazija Zagreb 20 30 50 72 100 - 56 80 358 (408)
9 Paula Vidas 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 70 - 56 80 336 (386)
10 Petar Nizić-Nikolac 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 64 70 120 - - 334 (354)
11 Lovro Nuić 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 100 60 - - 320 (340)
12 Pavel Kliska 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 100 - - 48 308 (328)
13 Lovro Kalinovčić 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 0 70 84 56 - 290 (310)
14 Bartol Markovinović 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 72 100 36 0 - 288 (308)
15 Luka Jovanović 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 48 100 - 56 - 284 (304)
16 Fabijan Bošnjak 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 100 - 0 - 280 (280)
16 Luka Džimbeg 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 80 100 - - - 280 (280)
16 Gabrijel Jambrošić 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 100 - - - 280 (280)
16 Ivan Milinović 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 100 - - - 280 (280)
16 Vlatko Rohak 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 100 12 - - 280 (292)
16 Kristijan Verović 4 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 80 100 - - - 280 (280)
22 Roko Parać 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 60 - 56 - 276 (296)
23 Jurica Horvat 4 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 50 72 100 - 0 - 272 (272)
23 Goran Ivanković 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 72 100 0 - - 272 (272)
25 Jakov Cigrovski 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 64 100 24 - - 268 (288)
26 Ivan Jambrešić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 70 36 - - 266 (286)
27 Nikola Kušen 1 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 64 100 - - - 264 (264)
28 Bernard Inkret 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 - 70 84 - - 254 (254)
29 Mislav Brnetić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 70 0 - - 250 (250)
29 Fran Halambek 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 70 12 - - 250 (262)
29 Dorijan Lendvaj 8 RIK Popovača 20 30 50 80 70 - - - 250 (250)
29 Nikola Sole 4 V. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 70 - - - 250 (250)
29 Patrik Đurđević 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 70 - - - 250 (250)
29 Mauricio Šmit 4 Gimnazija F. Petrića Zadar 20 30 50 80 70 0 - - 250 (250)
35 Marin Meštrović 3 Gimnazija I.Z. Dijankovečkoga Križevci 20 30 50 80 60 24 - - 244 (264)
36 Borna Cafuk 4 Gimnazija Bjelovar 20 30 50 80 60 - - - 240 (240)
36 Grgur Crnogorac 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 60 - - - 240 (240)
36 Marko Dorčić 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 80 60 0 - - 240 (240)
36 Leon Stjepan Uroić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 60 0 - - 240 (240)
36 Andrej Čizmarević 1 Dom mladih Rijeka 20 30 50 80 60 - - - 240 (240)
36 Lucija Žužić 4 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 50 80 60 - - - 240 (240)
42 Fran Babić 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 72 60 - - - 232 (232)
42 Domagoj Sabolić 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 72 60 - - - 232 (232)
44 Vito Anić 8 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 50 0 - - 230 (230)
44 David Mikulčić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 50 - 0 - 230 (230)
44 Marko Srpak 2 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 80 50 - - - 230 (230)
44 Marko Čengić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 30 80 70 - 0 - 230 (230)
48 Luka Ivanković 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 72 50 - - - 222 (222)
48 Sara Lazarušić 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 12 50 80 60 - - - 222 (222)
50 Vedran Cifrek 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 48 70 - - - 218 (218)
51 Dominik Balog 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 40 64 60 - 0 - 214 (214)
51 Dominik Matijaca 3 III. gimnazija Split 20 30 50 64 50 0 0 - 214 (214)
53 Karlo Franić 3 XV. gimnazija Zagreb 15 30 50 16 100 - 0 0 211 (211)
54 Jakov Manjkas 2 Gimnazija Bjelovar 20 30 50 8 100 - - - 208 (208)
55 Matija Kukić 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 15 30 50 8 100 - - - 203 (203)
56 Luka Penjin 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 30 72 50 - - - 202 (202)
57 Bojan Štetić 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 40 60 12 - - 200 (212)
58 Antonio Janjić 4 Gimnazija A.G. Matoša Đakovo 20 30 50 48 50 0 - - 198 (198)
59 Karlo Josip Kardum 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 48 40 - - - 188 (188)
60 Vlatko Borevković 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 16 70 - - - 186 (186)
61 Luka Ravenšćak 4 Tehnička škola Bjelovar 20 30 50 24 60 - - - 184 (184)
62 Petar Borko 4 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 80 0 - - - 180 (180)
62 Eugen Bošnjak 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 - - - - 180 (180)
62 Maja Milas 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 0 - - - 180 (180)
62 Marin Petric 2 III. gimnazija Split 20 30 50 80 - - - - 180 (180)
62 Matko Radojčić 3 Gimnazija Požega 20 30 50 80 0 - - - 180 (180)
62 Filip Rukavina 3 V. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 0 - - - 180 (180)
68 Orsat Puljizević 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 35 32 60 - - - 177 (177)
69 Adrian Brajković 3 Gimnazija F. Petrića Zadar 20 30 50 64 - 12 - - 176 (176)
70 Karlo Gjogolović 3 Gimnazija Požega 20 30 50 72 0 - - - 172 (172)
70 Velimir Kovačić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 72 0 - - - 172 (172)
70 Fabjan Markovinović 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 72 - 0 - - 172 (172)
70 Fran Zekan 3 V. gimnazija Zagreb 20 30 50 72 - - - - 172 (172)
74 Tea Arvaj 4 III. gimnazija Osijek - 30 50 40 50 - - - 170 (170)
74 Ema Boreković 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 0 70 - - - 170 (170)
74 Jura Hostić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 0 70 - - - 170 (170)
77 Joško Kristić 4 III. gimnazija Split 20 30 50 8 60 - - - 168 (168)
78 Filip Cvjetićanin 8 MIS Strahoninec 20 30 50 16 50 - - - 166 (166)
79 Luka Habuš 4 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 50 64 - - - - 164 (164)
80 Nikola Capan 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 0 60 - - - 160 (160)
80 Dora Lendvaj 6 RIK Popovača 20 30 50 - 60 - - - 160 (160)
80 Fran Lešković 7 RIK Popovača 20 30 50 - 60 - - - 160 (160)
83 Adrijan Cvijanović 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 56 0 - - - 156 (156)
83 Ivan Janjić 7 RIK Nuštar 20 30 50 56 - - - - 156 (156)
83 Jakov Tomasić 2 Srednja škola za elektrotehniku i računalstvo Rijeka 20 30 50 56 - 0 - - 156 (156)
83 Boris Španić 8 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 50 56 0 - - - 156 (156)
87 Domagoj Barbarić 8 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 20 30 50 0 50 - - - 150 (150)
87 Luka Družijanić 3 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 20 30 50 - 50 - - - 150 (150)
87 Martin Vrbovčan 7 Udruga informatičara Bjelovarsko-bilogorske županije 20 30 50 - 50 - - - 150 (150)
87 Robert Špralja 3 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 - 50 0 - - 150 (150)
91 Konrad Alexander Kiss 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 48 0 - - - 148 (148)
91 Martina Licul 8 Društvo informatičara Pula 20 30 50 48 0 - - - 148 (148)
91 Jan Murić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 48 - - - - 148 (148)
91 Ante Perković 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 48 - - - - 148 (148)
95 Matija Bujanić 7 MIS Strahoninec 20 30 50 40 - - - - 140 (140)
96 Marko Gregurović 4 Krapinski informatički klub Krik 20 30 50 32 - 0 - - 132 (132)
97 Maja Drmač 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 16 - 12 - - 128 (128)
98 Ivan Novak 4 Srednja škola Vrbovec 20 30 50 24 - - - - 124 (124)
99 Max Carin Balić 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 - 72 0 0 - - 122 (122)
100 Lukas Baltas 1 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 30 40 - - - - 120 (120)
101 Luka Korov 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 16 - - - - 116 (116)
101 Bruno Licht 3 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci 20 30 50 16 - - - 0 116 (116)
101 Marko Pongrac 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 16 - - - - 116 (116)
101 Emanuel Tukač 7 OŠ Breznički Hum 20 30 50 16 - 0 - - 116 (116)
101 Vittorio Vičević 2 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci 20 30 50 16 - - - 0 116 (116)
101 Jerko Šegvić 2 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 16 - - - - 116 (116)
107 Toma Begović 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 - - 12 - - 112 (112)
107 Fran Tomljenović 3 XV. gimnazija Zagreb 10 30 0 72 0 - - - 112 (112)
109 Ivan Badrov 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 - - 0 - 0 100 (100)
109 Filip Barbarić 4 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 20 30 50 - - - - - 100 (100)
109 Matko Barbić 3 V. gimnazija Zagreb 20 30 50 - 0 - - - 100 (100)
109 Roko Barišić 8 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
109 Filip Beleta 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 - - - - - 100 (100)
109 Bruno Benčević 4 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 20 30 50 - - - - - 100 (100)
109 Šimun Bilas 7 MIS Strahoninec 20 30 50 0 - 0 - - 100 (100)
109 Luka Bister 3 Tehnička škola Čakovec 20 30 50 - - - - - 100 (100)
109 Ivan Blašković 1 Društvo informatičara Pula 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
109 Josipa Bodrožić Selak 4 III. gimnazija Split 20 30 50 - - - - - 100 (100)
109 Josip Bosnić 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 0 0 - - - 100 (100)
109 Jakov Budić 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 - - - - - 100 (100)
109 Ivan Cepanec 2 Robotičko informatički klub Križ 20 30 50 - - - - - 100 (100)
109 Ivor Dakić 1 RIK Nuštar 20 30 50 - - - - - 100 (100)
109 Antonio Dijanić 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 - - - - - 100 (100)
109 Petar Dušević 8 Dom mladih Rijeka 20 30 50 - - - - - 100 (100)
109 Vito Džaja-Pozaić 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 - - 0 - - 100 (100)
109 Emanuel Gardla 2 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
109 Nikola Glavak 3 XIII. gimnazija Zagreb 20 30 50 - - - - - 100 (100)
109 Marta Gračner 4 Srednja škola Vrbovec 20 30 50 - - - - - 100 (100)
109 Franko Guberina 8 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
109 Maksimilijan Hižman 8 MIS Strahoninec 20 30 50 - - - - - 100 (100)
109 Antonio Hohnjec 1 Krapinski informatički klub Krik 20 30 50 - 0 - - - 100 (100)
109 Karlo Iletić 4 Gimnazija A.G. Matoša Đakovo 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
109 Matej Ištuk 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
109 Borna Janežić 6 Dom mladih Rijeka 20 30 50 - - - - - 100 (100)
109 Leon Jeđut 3 Tehnička škola Čakovec 20 30 50 - - - - - 100 (100)
109 Armin Kadrić 8 Društvo informatičara Pula 20 30 50 0 0 - - - 100 (100)
109 David Karlovčec 2 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
109 Stjepan Katić 3 Gimnazija Požega 20 30 50 - - - - - 100 (100)
109 Petar Knežević 8 Dom mladih Rijeka 20 30 50 - - - - - 100 (100)
109 Ema Kolmanić 6 MIS Strahoninec 20 30 50 - - - - - 100 (100)
109 Antonio Kovač 2 Srednja škola Isidora Kršnjavoga Našice 20 30 50 - - - - - 100 (100)
109 Renato Krpan 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 - - 0 - 0 100 (100)
109 Nika Krsnik 6 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 50 - - - - - 100 (100)
109 Ema Krčadinac 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 - 0 - - - 100 (100)
109 Oliver Kukas 2 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 20 30 50 - - - - - 100 (100)
109 Matija Lacković 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 - - - - - 100 (100)
109 Sara Lovrić 4 III. gimnazija Split 20 30 50 - - - - - 100 (100)
109 Antonio Macan 1 Krapinski informatički klub Krik 20 30 50 - - - - - 100 (100)
109 Fran Marić 2 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci 20 30 50 - - 0 - 0 100 (100)
109 Mihael Maslov 1 RIK Nuštar 20 30 50 - - - - - 100 (100)
109 Borna Massari 2 Dom mladih Rijeka 20 30 50 - - - - - 100 (100)
109 Anto Matanović 3 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 20 30 50 - - - - - 100 (100)
109 Fran Meglić 1 Tehnička škola Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
109 Viktor Merćep 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 - - - - - 100 (100)
109 Karlo Miličić 3 V. gimnazija Zagreb 20 30 50 - - - - - 100 (100)
109 Patrik Modrić 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 - - - - - 100 (100)
109 Fran Mostarkić 6 OŠ Antun Mihanović Slavonski Brod 20 30 50 0 0 - - - 100 (100)
109 Nino Nađ 4 Tehnička škola Čakovec 20 30 50 - 0 - - - 100 (100)
109 Marko Novak 2 Tehnička škola Čakovec 20 30 50 - - - - - 100 (100)
109 Marko Okreša 3 Tehnička škola Čakovec 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
109 Andrija Palašek 7 MIS Strahoninec 20 30 50 - - - - 0 100 (100)
109 Ingo Pavić 6 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 50 - - - - - 100 (100)
109 Antonio Peter 3 XIII. gimnazija Zagreb 20 30 50 - - - - - 100 (100)
109 Rea Pintar 3 Srednja škola Isidora Kršnjavoga Našice 20 30 50 - - - - - 100 (100)
109 Fabijan Pitlović 6 OŠ Antun Mihanović Slavonski Brod 20 30 50 0 0 - - - 100 (100)
109 Leonarda Pribanić 1 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 - - - - - 100 (100)
109 Mihael Pristav 2 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 50 0 0 - - - 100 (100)
109 Bojan Puvača 2 Dom mladih Rijeka 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
109 Klara Puvača 6 Dom mladih Rijeka 20 30 50 - - - - - 100 (100)
109 Samuel Sobočan 6 MIS Strahoninec 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
109 Karlo Srdoč 8 Klub informatičara otoka Krka 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
109 Lovro Srebačić 4 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 20 30 50 - - - - - 100 (100)
109 Tomi Stanišić 8 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 20 30 50 0 0 0 - - 100 (100)
109 Filipa Stanojević 1 Društvo informatičara Pula 20 30 50 - - - - - 100 (100)
109 Simeon Stefanović 7 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 50 - - 0 0 - 100 (100)
109 Leo Stričak 7 MIS Strahoninec 20 30 50 - - 0 - - 100 (100)
109 Nino Strčić 7 Klub informatičara otoka Krka 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
109 Sven Tomašek 8 OŠ Breznički Hum 20 30 50 - - 0 - - 100 (100)
109 Krunoslav Tomičić 2 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 20 30 50 - - - - - 100 (100)
109 Marin Topolnjak 6 MIS Strahoninec 20 30 50 - - - - - 100 (100)
109 Marko Tunjić 3 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci 20 30 50 - - 0 - - 100 (100)
109 Veronika Tvrdy 3 Gimnazija Požega 20 30 50 - - - - - 100 (100)
109 Lucija Uroić 7 Robotičko informatički klub Križ 20 30 50 - - - - - 100 (100)
109 Nika Utrobičić 2 III. gimnazija Split 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
109 Ivo Veverec 2 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 20 30 50 - - - - - 100 (100)
109 Marko Vlaić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 - 0 - - - 100 (100)
109 Leon Vlašić 2 Tehnička škola Čakovec 20 30 50 - - 0 - - 100 (100)
109 Leo Znika 8 RIK Popovača 20 30 50 - - - - - 100 (100)
109 Božidar Zrnić 8 Dom mladih Rijeka 20 30 50 - - - - - 100 (100)
109 Pavla Čančar 6 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
109 Borna Čizmarević 5 Dom mladih Rijeka 20 30 50 - - - - - 100 (100)
109 Fran Šaban 3 V. gimnazija Zagreb 20 30 50 - - - - - 100 (100)
109 Josip Šarec 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 - - - - - 100 (100)
109 Relja Šegvić 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 - - - - - 100 (100)
109 Matko Šimić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 - 0 - - - 100 (100)
109 Tio Špicar 2 Tehnička škola Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 50 - - - - - 100 (100)
109 Lana Šprajc 2 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
198 Lovro Posarić 4 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 15 30 50 - - 0 - - 95 (95)
198 Andrej Todić 1 Društvo informatičara Pula 20 30 45 0 0 - - - 95 (95)
200 Ivan Belošević 7 MIS Strahoninec 20 24 50 - - - - - 94 (94)
200 Borna Skračić 3 Gimnazija F. Petrića Zadar 20 24 50 - - - - - 94 (94)
200 Iva Tadić 7 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 24 50 0 - - - - 94 (94)
203 Antonio Mišić 2 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 20 18 50 - - - - - 88 (88)
204 Jakov Blašković 4 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 5 30 50 - - - - - 85 (85)
204 Tomislav Novak 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 35 - - - - - 85 (85)
206 Borna Colarić 3 RIK Nuštar 20 12 50 - - 0 - - 82 (82)
206 Jura Starčević 2 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 12 50 - - - - - 82 (82)
206 Maro Štefanić 7 Dom mladih Rijeka 20 12 50 - - - - - 82 (82)
209 Frane Andrić 6 OŠ Antun Mihanović Slavonski Brod 20 30 30 0 0 - - - 80 (80)
209 Luka Dakić 6 MIS Strahoninec 20 30 30 - - - - - 80 (80)
209 Lovro Lavrenčak 7 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 30 - - - - - 80 (80)
209 Petar Lesar 3 Tehnička škola Čakovec 20 30 30 - - - - - 80 (80)
209 Ivan Magdalenić 6 MIS Strahoninec 20 30 30 - - - - - 80 (80)
209 Tomislav Matić 2 V. gimnazija Zagreb 20 30 30 - - - - - 80 (80)
209 Lora Šimić 2 III. gimnazija Osijek 20 30 30 - - - - - 80 (80)
216 Ida Boić 6 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 20 24 30 - - - - - 74 (74)
217 Jana Furdi 6 MIS Strahoninec 20 18 35 - - - - - 73 (73)
218 Patrik Blašković 8 Društvo informatičara Pula 20 30 10 - 10 - 0 - 70 (70)
218 Leon Blažević 2 Srednja škola Isidora Kršnjavoga Našice 20 0 50 - - - - - 70 (70)
218 Jan Celin 1 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 20 - - - - - 70 (70)
218 Dolores Crnjac 6 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 20 - 50 - - - - 0 70 (70)
218 Zvonimir Haramustek 2 III. gimnazija Osijek 20 0 50 - - - - - 70 (70)
218 Tin Pranjić 5 RIK Popovača 20 0 50 - - - - - 70 (70)
224 Matija Rajković 4 Tehnička škola Bjelovar 20 30 0 16 - - - - 66 (66)
225 Sebastian Soldat 2 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 15 - - - - - 65 (65)
225 Lovro Vidović 8 MIS Strahoninec 20 30 15 - - - - - 65 (65)
227 Luka Babić 1 Gimnazija Požega 20 30 10 - 0 - - - 60 (60)
227 Ivan Blažanović 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 10 - - - - - 60 (60)
227 Mateo Mofardin 2 OŠ Vladimira Nazora Pazin 20 30 10 - - - - - 60 (60)
227 Petar Vinko 6 MIS Strahoninec 20 30 10 - - - - - 60 (60)
227 Ivan Gabriel Šemper 6 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 10 0 - - - - 60 (60)
232 Ivor Balog 2 III. gimnazija Osijek 20 30 0 - - - - - 50 (50)
232 Hrvoje Cepanec 6 Robotičko informatički klub Križ 20 30 - - - - - - 50 (50)
232 Ivan Dijanić 5 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 - - - - - - 50 (50)
232 Mirna Drabić 3 MIS Strahoninec 20 30 - - - - - - 50 (50)
232 Karlo Duvnjak 3 Gimnazija Požega 20 30 0 - - - - - 50 (50)
232 Roko Gulić 6 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 0 - 0 - - - 50 (50)
232 Robert Habdija 3 Gimnazija I.Z. Dijankovečkoga Križevci 20 30 - - - - - - 50 (50)
232 Dino Hadžić 3 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 30 - - - - - - 50 (50)
232 Karlo Hlebec 4 Tehnička škola Bjelovar 20 30 0 - - - - - 50 (50)
232 Lucija Janjić 7 RIK Nuštar 20 30 0 - - - - - 50 (50)
232 Barbara Kelava 6 Prva gimnazija Varaždin 20 30 - - - - - - 50 (50)
232 Mateo Kovačić 2 Gimnazija I.Z. Dijankovečkoga Križevci 20 30 0 - - - - - 50 (50)
232 Vito Križaić 7 MIS Strahoninec 20 30 - - - - - - 50 (50)
232 Lovro Kristijan Miljak 4 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 30 0 - - - - - 50 (50)
232 Lovro Nidogon 8 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 30 0 0 - - - - 50 (50)
232 Sven Novak 7 Robotičko informatički klub Križ 20 30 0 - - - - - 50 (50)
232 Ivan Pejić 2 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 30 - - - - - - 50 (50)
232 Borna Radojčić 3 III. gimnazija Zagreb 20 30 - - - - - - 50 (50)
232 Luka Ričković 4 RIK Popovača 20 30 - - - - - - 50 (50)
232 Petar Starčević 5 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 30 - - - - - - 50 (50)
232 Vladimir Vladetić 2 III. gimnazija Osijek 20 30 0 - - - - - 50 (50)
232 Fran Vlahović 6 AK46 Đurđevac 20 30 - - - - - - 50 (50)
232 Sven Vujević 2 III. gimnazija Zagreb 20 30 0 - - - - - 50 (50)
232 Angela Vukić 5 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 30 - - - - - - 50 (50)
232 Ena Zelić 3 Gimnazija Požega 20 30 - - - - - - 50 (50)
232 Šimun Ćosić 6 MIS Strahoninec 20 30 0 - - - - - 50 (50)
232 Tonka Šegvić 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 - - - - - - 50 (50)
232 Patrik Špoljar 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 0 0 0 - - - 50 (50)
232 Vedran Štimac 4 AK46 Đurđevac 20 30 - - - - - - 50 (50)
261 Šimun Banović 1 Gimnazija Požega 20 24 0 - - - - - 44 (44)
261 Grga Filajdić 6 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 24 0 - - - - - 44 (44)
261 Leona Granoša 3 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 24 0 - - - - - 44 (44)
261 Fran Mlinac 6 Robotičko informatički klub Križ 20 24 - - - - - - 44 (44)
261 Noa Turk 6 MIS Strahoninec 20 24 0 - - - - - 44 (44)
261 Roko Uroda 5 MIS Strahoninec 20 24 - - - - - - 44 (44)
261 Martin Zadravec 6 MIS Strahoninec 20 24 - - - - - - 44 (44)
268 Matija Špoljarec 3 III. gimnazija Zagreb 10 30 - - - - - - 40 (40)
269 Oleksandr Ichenskyi 1 V. gimnazija Zagreb 20 12 5 - - - - - 37 (37)
269 Ivan Petrović Poljak 7 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 12 5 0 - - - - 37 (37)
269 Matko Ćavar 8 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 12 5 - - - - - 37 (37)
272 Niko Barbarić 4 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 10 24 - - - - - - 34 (34)
273 Toni Barišić 6 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 12 - - - - - - 32 (32)
273 Dominik Marcelja 7 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 12 - - - - - - 32 (32)
275 Matko Grgić 2 III. gimnazija Osijek 0 30 0 - - - - - 30 (30)
275 Leon Kukovačec 4 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb - 30 - - - - - - 30 (30)
275 Petra Mlinarek 4 III. gimnazija Zagreb 20 0 10 - - - - - 30 (30)
275 Jan Pintar 6 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 0 10 - - - - - 30 (30)
279 Luka Forko 2 III. gimnazija Zagreb 20 0 0 - - - - - 20 (20)
279 Gabrijel Gabelić 2 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 - - - - - - - 20 (20)
279 Josip Goluža 2 III. gimnazija Zagreb 20 0 0 - - - - - 20 (20)
279 Šimun Klarić 6 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 0 0 - - - - - 20 (20)
279 Vita Mofardin 3 OŠ Vladimira Nazora Pazin 20 0 - - - - - - 20 (20)
279 Vilim Radočaj 5 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 0 - - - - - - 20 (20)
279 Ante Tomas 3 III. gimnazija Zagreb 20 0 - - - - - - 20 (20)
286 Krsto Cepanec 3 Robotičko informatički klub Križ 10 - - - - - - - 10 (10)