HONI Logo
 
HRVATSKO OTVORENO NATJECANJE U INFORMATICI
 
POJEDINAČNI REZULTATI
6. KOLO
OSNOVNE ŠKOLE
 
MJESTO NATJECATELJ RAZRED EKIPA S E D A M C K V UKUPNO
1 Patrik Pavić 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 80 80 120 - 32 362 (412)
2 Dorijan Lendvaj 8 RIK Popovača 20 30 50 80 0 - 28 - 208 (208)
3 Emanuel Tukač 7 OŠ Breznički Hum 20 24 50 24 40 - - - 158 (158)
4 Filip Cvjetićanin 8 MIS Strahoninec 20 30 50 48 0 - - - 148 (148)
4 Marko Dorčić 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 48 0 0 - - 148 (148)
4 Boris Španić 8 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 50 48 0 - - 0 148 (148)
7 Vito Anić 8 XV. gimnazija Zagreb 20 24 35 48 0 - - - 127 (127)
8 Matija Bujanić 7 MIS Strahoninec 20 30 50 8 0 - - - 108 (108)
8 Ivan Janjić 7 RIK Nuštar 20 30 50 8 0 0 - - 108 (108)
8 Armin Kadrić 8 Društvo informatičara Pula 20 30 50 8 - 0 - - 108 (108)
8 Sara Lazarušić 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 8 0 0 - - 108 (108)
8 Fabjan Markovinović 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 8 - - - - 108 (108)
8 Samuel Sobočan 6 MIS Strahoninec 20 30 50 8 - - - - 108 (108)
8 Sven Tomašek 8 OŠ Breznički Hum 20 30 50 8 0 - - - 108 (108)
15 Renato Krpan 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 24 50 8 - - - 0 102 (102)
15 Matija Kukić 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 24 50 8 - 0 - - 102 (102)
15 Ingo Pavić 6 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 24 50 8 - - - - 102 (102)
18 Frane Andrić 6 OŠ Antun Mihanović Slavonski Brod 20 30 50 0 0 - - - 100 (100)
18 Fran Babić 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 0 0 - - - 100 (100)
18 Roko Barišić 8 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
18 Toma Begović 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 - - - - 0 100 (100)
18 Šimun Bilas 7 MIS Strahoninec 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
18 Patrik Blašković 8 Društvo informatičara Pula 20 30 50 0 0 - - - 100 (100)
18 Ida Boić 6 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 20 30 50 - - 0 - - 100 (100)
18 Vlatko Borevković 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 - - - - - 100 (100)
18 Damjan Brala 7 Klub informatičara otoka Krka 20 30 50 - - - - - 100 (100)
18 Franko Guberina 8 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
18 Borna Janežić 6 Dom mladih Rijeka 20 30 50 - - - - - 100 (100)
18 Petar Knežević 8 Dom mladih Rijeka 20 30 50 - - 0 - - 100 (100)
18 Ema Kolmanić 6 MIS Strahoninec 20 30 50 - - - - - 100 (100)
18 Martina Licul 8 Društvo informatičara Pula 20 30 50 - - - - - 100 (100)
18 Martin Majsec 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 0 - - - 0 100 (100)
18 Fran Mostarkić 6 OŠ Antun Mihanović Slavonski Brod 20 30 50 - - - - - 100 (100)
18 Andrija Palašek 7 MIS Strahoninec 20 30 50 - - - - - 100 (100)
18 Fabijan Pitlović 6 OŠ Antun Mihanović Slavonski Brod 20 30 50 0 0 - - - 100 (100)
18 Patrik Prebeg 7 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 50 - - - - - 100 (100)
18 Klara Puvača 6 Dom mladih Rijeka 20 30 50 - - - - - 100 (100)
18 Domagoj Sabolić 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 - 0 - - - 100 (100)
18 Tomi Stanišić 8 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 20 30 50 - 0 - - - 100 (100)
18 Leo Stričak 7 MIS Strahoninec 20 30 50 - - - - - 100 (100)
18 Martin Vrbovčan 7 Udruga informatičara Bjelovarsko-bilogorske županije 20 30 50 0 0 - - - 100 (100)
18 Matko Ćavar 8 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 30 50 - - - - - 100 (100)
18 Pavla Čančar 6 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 50 - - - - - 100 (100)
18 Borna Čizmarević 5 Dom mladih Rijeka 20 30 50 - - - - - 100 (100)
18 Maro Štefanić 7 Dom mladih Rijeka 20 30 50 - - - - - 100 (100)
46 Petar Dušević 8 Dom mladih Rijeka 20 30 45 0 - - - - 95 (95)
47 Domagoj Barbarić 8 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 20 24 50 - 0 - - - 94 (94)
47 Antonio Dijanić 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 24 50 - - - - - 94 (94)
47 Maksimilijan Hižman 8 MIS Strahoninec 20 24 50 - - - - - 94 (94)
47 Barbara Kelava 6 Prva gimnazija Varaždin 20 24 50 - - - - - 94 (94)
47 Dora Lendvaj 6 RIK Popovača 20 24 50 - - - - - 94 (94)
47 Iva Tadić 7 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 24 50 - - - - - 94 (94)
53 Simeon Stefanović 7 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 40 0 - - - - 90 (90)
54 Relja Šegvić 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 24 35 - - - - - 79 (79)
55 Vedran Novaković 6 MIS Strahoninec 20 30 25 - - - - - 75 (75)
56 Lovro Vidović 8 MIS Strahoninec 20 24 30 - - - - - 74 (74)
57 Fran Lešković 7 RIK Popovača 20 24 25 - - - - - 69 (69)
58 Ivan Belošević 7 MIS Strahoninec 20 30 0 - - - - - 50 (50)
58 Hrvoje Cepanec 6 Robotičko informatički klub Križ 20 30 - - - - - - 50 (50)
58 Luka Dakić 6 MIS Strahoninec 20 30 - - - - - - 50 (50)
58 Mirna Drabić 3 MIS Strahoninec 20 30 - - - - - - 50 (50)
58 Dino Hadžić 3 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 30 - - - - - - 50 (50)
58 Lucija Janjić 7 RIK Nuštar 20 30 - - - - - - 50 (50)
58 Ivan Magdalenić 6 MIS Strahoninec 20 30 - - - - - - 50 (50)
58 Lovro Kristijan Miljak 4 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 30 0 - - - - - 50 (50)
58 Dora Planinc 6 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 - - - - - - 50 (50)
58 Nino Strčić 7 Klub informatičara otoka Krka 20 30 - - - - - - 50 (50)
58 Petar Vinko 6 MIS Strahoninec 20 30 - - - - - - 50 (50)
58 Martin Zadravec 6 MIS Strahoninec 20 30 - - - - - - 50 (50)
70 Dominik Belavić 4 RIK Popovača 20 24 - - - - - - 44 (44)
70 Jana Furdi 6 MIS Strahoninec 20 24 0 - - - - - 44 (44)
70 Nika Krsnik 6 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 24 - - - - - - 44 (44)
70 Matija Lacković 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 24 - - - - - - 44 (44)
70 Vita Mofardin 3 OŠ Vladimira Nazora Pazin 20 24 - - - - - - 44 (44)
70 Marin Rameša 6 MIS Strahoninec 20 24 0 - - - - - 44 (44)
70 Karlo Srdoč 8 Klub informatičara otoka Krka 20 24 - - - - - - 44 (44)
70 Petar Starčević 5 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 24 0 - - - - - 44 (44)
70 Marin Topolnjak 6 MIS Strahoninec 20 24 - - - - - - 44 (44)
70 Noa Turk 6 MIS Strahoninec 20 24 - - - - - - 44 (44)
70 Ivo Vraneš 4 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 24 - - - - - - 44 (44)
70 Janko Šeler 6 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 24 0 - - - - - 44 (44)
82 Jakov Blašković 4 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 18 0 - - - - - 38 (38)
83 Leona Granoša 3 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 15 0 - - - - - 35 (35)
83 Roko Gulić 6 Centar tehničke kulture Rijeka 20 15 - - - - - - 35 (35)
83 Viktor Merćep 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 15 - - - - - - 35 (35)
83 Ivan Patarčić 4 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 15 - - - - - - 35 (35)
87 Gabriel Bajčić 6 Klub informatičara otoka Krka 20 0 0 - 0 - - - 20 (20)
87 Matej Ban 6 Klub informatičara otoka Krka 20 0 0 - - - - - 20 (20)
87 Krsto Cepanec 3 Robotičko informatički klub Križ 20 - - - - - - - 20 (20)
87 Ivan Dijanić 5 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 - - - - - - - 20 (20)
87 Marin Hrvaćanin 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 0 - - - - - - 20 (20)
87 Leon Kukovačec 4 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 - - - - - - - 20 (20)
87 Tin Pranjić 5 RIK Popovača 20 - - - - - - - 20 (20)
87 Luka Ričković 4 RIK Popovača 20 - - - - - - - 20 (20)
87 Angela Vukić 5 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 - - - - - - - 20 (20)
87 Leo Znika 8 RIK Popovača 20 - - - - - - - 20 (20)