HONI Logo
 
HRVATSKO OTVORENO NATJECANJE U INFORMATICI
 
POJEDINAČNI REZULTATI
6. KOLO
SREDNJE ŠKOLE / 2. RAZRED
 
MJESTO NATJECATELJ RAZRED EKIPA S E D A M C K V UKUPNO
1 Martin Josip Kocijan 2 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 50 80 40 120 28 0 320 (368)
2 Mislav Brnetić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 100 - - - 280 (280)
3 Maja Drmač 2 XV. gimnazija Zagreb 20 24 50 - 80 0 - 32 206 (206)
4 Velimir Kovačić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 40 56 0 - 28 - 174 (174)
5 Pavel Kliska 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 56 0 0 - - 156 (156)
6 Ian Golob 2 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 20 30 50 48 0 - - - 148 (148)
6 Zvonimir Haramustek 2 III. gimnazija Osijek 20 30 50 48 0 - - - 148 (148)
6 Ivan Milinović 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 48 - - - - 148 (148)
6 Jakov Tomasić 2 Srednja škola za elektrotehniku i računalstvo Rijeka 20 30 50 48 0 - - - 148 (148)
6 Nika Utrobičić 2 III. gimnazija Split 20 30 50 48 0 - - - 148 (148)
11 Matko Šimić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 24 50 48 - - - - 142 (142)
12 Lana Šprajc 2 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 50 16 0 - - - 116 (116)
13 Filip Beleta 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 8 0 - 0 - 108 (108)
13 Robert Kunštek 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 8 - - - - 108 (108)
13 Antonio Lukić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 8 - - - - 108 (108)
13 Marko Srpak 2 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 8 0 - - - 108 (108)
13 Leon Stjepan Uroić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 8 - - - - 108 (108)
18 Nikola Capan 2 XV. gimnazija Zagreb 20 24 50 8 0 - - - 102 (102)
19 Ivor Balog 2 III. gimnazija Osijek 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
19 Luka Bulić Bračulj 2 III. gimnazija Split 20 30 50 - - 0 - - 100 (100)
19 Ivan Cepanec 2 Robotičko informatički klub Križ 20 30 50 - 0 - - - 100 (100)
19 Adriana Dawn Mišković 2 Gimnazija Velika Gorica 20 30 50 - - - - - 100 (100)
19 Mihael Pristav 2 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 50 0 0 - - - 100 (100)
19 Krunoslav Tomičić 2 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 20 30 50 - - - - - 100 (100)
19 Vittorio Vičević 2 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci 20 30 50 0 0 - - - 100 (100)
19 Sven Vujević 2 III. gimnazija Zagreb 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
19 Josip Šime Zrilić 2 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 20 30 50 0 - 0 - - 100 (100)
19 Marko Čengić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 0 0 - - - 100 (100)
29 Josip Bosnić 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 45 - - - - - 95 (95)
29 Tio Špicar 2 Tehnička škola Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 45 - - - - - 95 (95)
31 Adrijan Cvijanović 2 XV. gimnazija Zagreb 20 24 50 0 0 - - - 94 (94)
31 Darijan Gudelj 2 III. gimnazija Split 20 24 50 - - - - - 94 (94)
31 Mateo Kovačić 2 Gimnazija I.Z. Dijankovečkoga Križevci 20 24 50 - - - - - 94 (94)
31 Borna Massari 2 Dom mladih Rijeka 20 24 50 - - - - - 94 (94)
31 David Mikulčić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 24 50 0 - - - 0 94 (94)
31 Petar Mirković 2 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 24 50 - - - - - 94 (94)
31 Antonio Mišić 2 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 20 24 50 - - - - - 94 (94)
31 Bojan Puvača 2 Dom mladih Rijeka 20 24 50 0 - - - - 94 (94)
31 Jura Starčević 2 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 24 50 - - - - - 94 (94)
31 Luka Čačić 2 III. gimnazija Zagreb 20 24 50 - - - - - 94 (94)
31 Jerko Šegvić 2 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 24 50 - 0 - - - 94 (94)
42 Fran Marić 2 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci 20 21 50 - - - - - 91 (91)
43 Marko Novak 2 Tehnička škola Čakovec 20 24 45 - - - - - 89 (89)
43 Tomislav Novak 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 24 45 - - - - - 89 (89)
43 Borna Petak 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 24 45 - - - - - 89 (89)
43 Leon Vlašić 2 Tehnička škola Čakovec 20 24 45 - - - - - 89 (89)
47 Vid Mulc 2 XIII. gimnazija Zagreb 20 12 50 - - - - - 82 (82)
48 Mateo Mofardin 2 OŠ Vladimira Nazora Pazin 20 24 25 - - - - - 69 (69)
49 Josip Goluža 2 III. gimnazija Zagreb 20 30 - - - - - - 50 (50)
49 Matko Grgić 2 III. gimnazija Osijek 20 30 - - - - - - 50 (50)
49 Sebastian Soldat 2 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 0 - - - - - 50 (50)
52 Luka Forko 2 III. gimnazija Zagreb 20 24 0 - - - - - 44 (44)
52 Rikard Miklec 2 III. gimnazija Zagreb 20 24 - - - - - - 44 (44)
52 Lora Šimić 2 III. gimnazija Osijek 20 24 - - - - - - 44 (44)
55 Jurica Jakoubek 2 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 3 - - - - - - 23 (23)