HONI Logo
 
HRVATSKO OTVORENO NATJECANJE U INFORMATICI
 
POJEDINAČNI REZULTATI
6. KOLO
SREDNJE ŠKOLE / 3. RAZRED
 
MJESTO NATJECATELJ RAZRED EKIPA S E D A M C K V UKUPNO
1 Dominik Fistrić 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 100 12 - - 280 (292)
1 Lovro Kalinovčić 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 100 12 - - 280 (292)
3 Gabrijel Jambrošić 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 48 - 120 - - 268 (268)
4 Fabijan Bošnjak 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 8 80 0 - 32 212 (220)
5 Patrik Đurđević 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 48 20 0 - 0 168 (168)
6 Robert Špralja 3 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 56 - - - - 156 (156)
7 Elizaveta Chernova 3 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 20 24 45 48 0 12 - - 149 (149)
8 Luka Džimbeg 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 48 0 0 - - 148 (148)
8 Konrad Alexander Kiss 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 48 - - - - 148 (148)
8 Bojan Štetić 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 48 0 - - - 148 (148)
11 Dominik Balog 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 45 48 0 0 - - 143 (143)
12 Adrian Brajković 3 Gimnazija F. Petrića Zadar 20 24 50 48 - - - - 142 (142)
13 Karlo Franić 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 35 56 0 - 0 - 141 (141)
14 Karlo Gjogolović 3 Gimnazija Požega 20 24 50 40 - - - - 134 (134)
15 Josip Bartulovic 3 III. gimnazija Split 20 30 50 24 - - - - 124 (124)
16 Marin Meštrović 3 Gimnazija I.Z. Dijankovečkoga Križevci 20 30 50 8 0 12 - 0 120 (120)
17 Marin Varivoda 3 Gimnazija F. Petrića Zadar 20 24 50 24 0 - - - 118 (118)
18 Luka Ivanković 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 16 0 - - - 116 (116)
19 Karlo Puh 3 Krapinski informatički klub Krik 20 30 50 8 0 0 - - 108 (108)
19 Fran Tomljenović 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 8 0 - - - 108 (108)
21 Luka Radman 3 III. gimnazija Zagreb 20 24 50 8 - - - - 102 (102)
22 Luka Bister 3 Tehnička škola Čakovec 20 30 50 - - - - - 100 (100)
22 Zen Božić 3 V. gimnazija Zagreb 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
22 Max Carin Balić 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 0 0 0 - - 100 (100)
22 Goran Ivanković 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 0 0 0 - - 100 (100)
22 Leon Jeđut 3 Tehnička škola Čakovec 20 30 50 - - - - - 100 (100)
22 Luka Korov 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
22 Bruno Licht 3 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci 20 30 50 - - - - - 100 (100)
22 Maja Milas 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 0 0 - - - 100 (100)
22 Karlo Miličić 3 V. gimnazija Zagreb 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
22 Marko Okreša 3 Tehnička škola Čakovec 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
22 Ante Perković 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 0 0 - - - 100 (100)
22 Antonio Peter 3 XIII. gimnazija Zagreb 20 30 50 - - - - - 100 (100)
22 Marko Tunjić 3 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci 20 30 50 - - - - 0 100 (100)
35 Matko Barbić 3 V. gimnazija Zagreb 20 30 45 - - - - - 95 (95)
35 Anto Matanović 3 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 20 30 45 - - - - - 95 (95)
37 Luka Penjin 3 XV. gimnazija Zagreb 20 24 50 0 0 - - - 94 (94)
37 Fran Zekan 3 V. gimnazija Zagreb 20 24 50 0 - - - - 94 (94)
39 Filip Rukavina 3 V. gimnazija Zagreb 20 21 50 0 - - - - 91 (91)
40 Fran Šaban 3 V. gimnazija Zagreb 20 24 40 0 - - - - 84 (84)
41 Vladimir Đurđrević 3 Gimnazija Požega 20 12 50 - - - - - 82 (82)
42 Veronika Tvrdy 3 Gimnazija Požega 20 24 35 - - - - - 79 (79)
43 Borna Colarić 3 RIK Nuštar 20 30 - - - - - - 50 (50)
44 Marko Flajsig 3 Gimnazija Požega 20 24 - - - - - - 44 (44)
44 Stjepan Katić 3 Gimnazija Požega 20 24 0 - - - - - 44 (44)
44 Ena Zelić 3 Gimnazija Požega 20 24 - - - - - - 44 (44)
47 Borna Radojčić 3 III. gimnazija Zagreb 20 15 - - - - - - 35 (35)
47 Matija Špoljarec 3 III. gimnazija Zagreb 20 15 - - - - - - 35 (35)
49 Ante Tomas 3 III. gimnazija Zagreb 0 24 - - - - - - 24 (24)
50 Kristijan Trnjar 3 Krapinski informatički klub Krik 20 0 - - - - - - 20 (20)