HONI Logo
 
HRVATSKO OTVORENO NATJECANJE U INFORMATICI
 
POJEDINAČNI REZULTATI
6. KOLO
SREDNJE ŠKOLE / 4. RAZRED
 
MJESTO NATJECATELJ RAZRED EKIPA S E D A M C K V UKUPNO
1 Vilim Lendvaj 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 100 120 - 80 430 (480)
2 Leonard Inkret 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 100 120 42 - 392 (442)
3 Luka Jovanović 4 XV. gimnazija Zagreb - 30 50 80 100 120 - 0 380 (380)
3 Josip Klepec 4 XV. gimnazija Zagreb - 30 50 80 100 120 0 - 380 (380)
5 Petar Nizić-Nikolac 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 80 120 42 - 372 (422)
6 Paula Vidas 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 100 48 - 0 308 (328)
7 Lovro Nuić 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 100 0 - - 280 (280)
8 Kristijan Verović 4 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 24 50 80 100 - - - 274 (274)
9 Borna Šimić 4 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 20 30 50 80 80 - - - 260 (260)
10 Luka Merćep 4 V. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 0 72 - - 252 (252)
11 Jurica Horvat 4 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 50 40 100 - - - 240 (240)
12 Mauricio Šmit 4 Gimnazija F. Petrića Zadar 20 30 50 56 0 36 - - 192 (192)
13 Ivan Novak 4 Srednja škola Vrbovec 20 30 50 80 0 - - - 180 (180)
13 Matko Petrović 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 0 - - - 180 (180)
15 Roko Parać 4 XV. gimnazija Zagreb 20 24 50 48 0 36 - - 178 (178)
16 Filip Barbarić 4 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 20 30 50 48 - - - - 148 (148)
16 Antonio Janjić 4 Gimnazija A.G. Matoša Đakovo 20 30 50 48 0 0 - - 148 (148)
16 Ivan Rubinić 4 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 50 48 - - - - 148 (148)
16 Lucija Žužić 4 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 50 48 0 - - - 148 (148)
20 Borna Cafuk 4 Gimnazija Bjelovar 20 30 45 48 - - - - 143 (143)
21 Karlo Iletić 4 Gimnazija A.G. Matoša Đakovo 20 24 50 48 0 - - 0 142 (142)
22 Tea Arvaj 4 III. gimnazija Osijek 20 30 50 40 0 - - - 140 (140)
23 Matija Rajković 4 Tehnička škola Bjelovar 20 30 50 8 0 - - - 108 (108)
24 Fran Halambek 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 45 8 - 0 - - 103 (103)
25 Luka Benić 4 Gimnazija Požega 20 30 50 - - - - - 100 (100)
25 Bruno Benčević 4 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
25 Petar Borko 4 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 0 0 - - - 100 (100)
25 Marta Gračner 4 Srednja škola Vrbovec 20 30 50 - - - - - 100 (100)
25 Marko Gregurović 4 Krapinski informatički klub Krik 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
25 Erik Jermaniš 4 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 20 30 50 0 - 0 - - 100 (100)
25 Bartul Kovačić 4 III. gimnazija Split 20 30 50 0 0 - - - 100 (100)
25 Luka Ravenšćak 4 Tehnička škola Bjelovar 20 30 50 0 0 - - - 100 (100)
25 Nikola Sole 4 V. gimnazija Zagreb 20 30 50 0 0 - - - 100 (100)
34 Mateja Iveta 4 V. gimnazija Zagreb 20 24 50 0 0 - - - 94 (94)
34 Juraj Marušić 4 XV. gimnazija Zagreb 20 24 50 0 0 0 - - 94 (94)
36 Josipa Bodrožić Selak 4 III. gimnazija Split 20 30 40 - - 0 - - 90 (90)
36 Sara Lovrić 4 III. gimnazija Split 20 30 40 - - 0 - - 90 (90)
38 Frane Škaro 4 III. gimnazija Split 20 30 30 - - - - - 80 (80)