HONI Logo
 
HRVATSKO OTVORENO NATJECANJE U INFORMATICI
 
POJEDINAČNI REZULTATI
6. KOLO
OSNOVNE I SREDNJE ŠKOLE
 
MJESTO NATJECATELJ RAZRED EKIPA S E D A M C K V UKUPNO
1 Vilim Lendvaj 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 100 120 - 80 430 (480)
2 Leonard Inkret 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 100 120 42 - 392 (442)
3 Luka Jovanović 4 XV. gimnazija Zagreb - 30 50 80 100 120 - 0 380 (380)
3 Josip Klepec 4 XV. gimnazija Zagreb - 30 50 80 100 120 0 - 380 (380)
3 Krešimir Nežmah 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 100 120 - - 380 (400)
6 Petar Nizić-Nikolac 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 80 120 42 - 372 (422)
7 Patrik Pavić 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 80 80 120 - 32 362 (412)
8 Martin Josip Kocijan 2 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 50 80 40 120 28 0 320 (368)
9 Paula Vidas 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 100 48 - 0 308 (328)
10 Mislav Brnetić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 100 - - - 280 (280)
10 Dominik Fistrić 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 100 12 - - 280 (292)
10 Lovro Kalinovčić 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 100 12 - - 280 (292)
10 Lovro Nuić 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 100 0 - - 280 (280)
14 Kristijan Verović 4 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 24 50 80 100 - - - 274 (274)
15 Gabrijel Jambrošić 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 48 - 120 - - 268 (268)
16 Borna Šimić 4 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 20 30 50 80 80 - - - 260 (260)
17 Luka Merćep 4 V. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 0 72 - - 252 (252)
18 Vedran Cifrek 1 XV. gimnazija Zagreb 20 24 50 56 100 - - - 250 (250)
19 Jurica Horvat 4 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 50 40 100 - - - 240 (240)
20 Bartol Markovinović 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 24 100 - - 32 236 (256)
21 Nikola Kušen 1 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 48 80 - - - 228 (228)
22 Ivan Jambrešić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 - 36 - - 216 (216)
23 Fabijan Bošnjak 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 8 80 0 - 32 212 (220)
24 Dorijan Lendvaj 8 RIK Popovača 20 30 50 80 0 - 28 - 208 (208)
25 Maja Drmač 2 XV. gimnazija Zagreb 20 24 50 - 80 0 - 32 206 (206)
26 Mauricio Šmit 4 Gimnazija F. Petrića Zadar 20 30 50 56 0 36 - - 192 (192)
27 Eugen Bošnjak 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 - 0 - - 180 (180)
27 Ivan Novak 4 Srednja škola Vrbovec 20 30 50 80 0 - - - 180 (180)
27 Matko Petrović 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 0 - - - 180 (180)
27 Vlatko Rohak 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 0 - - - 180 (180)
31 Roko Parać 4 XV. gimnazija Zagreb 20 24 50 48 0 36 - - 178 (178)
32 Velimir Kovačić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 40 56 0 - 28 - 174 (174)
33 Patrik Đurđević 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 48 20 0 - 0 168 (168)
34 Emanuel Tukač 7 OŠ Breznički Hum 20 24 50 24 40 - - - 158 (158)
35 Pavel Kliska 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 56 0 0 - - 156 (156)
35 Robert Špralja 3 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 56 - - - - 156 (156)
37 Elizaveta Chernova 3 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 20 24 45 48 0 12 - - 149 (149)
38 Filip Barbarić 4 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 20 30 50 48 - - - - 148 (148)
38 Filip Cvjetićanin 8 MIS Strahoninec 20 30 50 48 0 - - - 148 (148)
38 Marko Dorčić 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 48 0 0 - - 148 (148)
38 Luka Džimbeg 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 48 0 0 - - 148 (148)
38 Ian Golob 2 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 20 30 50 48 0 - - - 148 (148)
38 Zvonimir Haramustek 2 III. gimnazija Osijek 20 30 50 48 0 - - - 148 (148)
38 Antonio Janjić 4 Gimnazija A.G. Matoša Đakovo 20 30 50 48 0 0 - - 148 (148)
38 Konrad Alexander Kiss 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 48 - - - - 148 (148)
38 Ivan Milinović 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 48 - - - - 148 (148)
38 Ivan Rubinić 4 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 50 48 - - - - 148 (148)
38 Jakov Tomasić 2 Srednja škola za elektrotehniku i računalstvo Rijeka 20 30 50 48 0 - - - 148 (148)
38 Nika Utrobičić 2 III. gimnazija Split 20 30 50 48 0 - - - 148 (148)
38 Josip Šarec 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 48 - - - - 148 (148)
38 Boris Španić 8 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 50 48 0 - - 0 148 (148)
38 Bojan Štetić 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 48 0 - - - 148 (148)
38 Lucija Žužić 4 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 50 48 0 - - - 148 (148)
54 Dominik Balog 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 45 48 0 0 - - 143 (143)
54 Borna Cafuk 4 Gimnazija Bjelovar 20 30 45 48 - - - - 143 (143)
56 Ivan Blašković 1 Društvo informatičara Pula 20 24 50 48 0 - - - 142 (142)
56 Adrian Brajković 3 Gimnazija F. Petrića Zadar 20 24 50 48 - - - - 142 (142)
56 Karlo Iletić 4 Gimnazija A.G. Matoša Đakovo 20 24 50 48 0 - - 0 142 (142)
56 Matko Šimić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 24 50 48 - - - - 142 (142)
60 Karlo Franić 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 35 56 0 - 0 - 141 (141)
61 Tea Arvaj 4 III. gimnazija Osijek 20 30 50 40 0 - - - 140 (140)
62 Karlo Gjogolović 3 Gimnazija Požega 20 24 50 40 - - - - 134 (134)
63 Andrej Čizmarević 1 Dom mladih Rijeka 20 30 50 32 0 - - - 132 (132)
64 Vito Anić 8 XV. gimnazija Zagreb 20 24 35 48 0 - - - 127 (127)
65 Josip Bartulovic 3 III. gimnazija Split 20 30 50 24 - - - - 124 (124)
66 Marin Meštrović 3 Gimnazija I.Z. Dijankovečkoga Križevci 20 30 50 8 0 12 - 0 120 (120)
66 Andrej Todić 1 Društvo informatičara Pula 20 30 50 8 0 12 - - 120 (120)
68 Marin Varivoda 3 Gimnazija F. Petrića Zadar 20 24 50 24 0 - - - 118 (118)
69 Luka Ivanković 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 16 0 - - - 116 (116)
69 Lana Šprajc 2 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 50 16 0 - - - 116 (116)
71 Filip Beleta 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 8 0 - 0 - 108 (108)
71 Matija Bujanić 7 MIS Strahoninec 20 30 50 8 0 - - - 108 (108)
71 Ivan Janjić 7 RIK Nuštar 20 30 50 8 0 0 - - 108 (108)
71 Armin Kadrić 8 Društvo informatičara Pula 20 30 50 8 - 0 - - 108 (108)
71 Robert Kunštek 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 8 - - - - 108 (108)
71 Sara Lazarušić 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 8 0 0 - - 108 (108)
71 Antonio Lukić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 8 - - - - 108 (108)
71 Fabjan Markovinović 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 8 - - - - 108 (108)
71 Marko Pongrac 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 8 - - - - 108 (108)
71 Karlo Puh 3 Krapinski informatički klub Krik 20 30 50 8 0 0 - - 108 (108)
71 Matija Rajković 4 Tehnička škola Bjelovar 20 30 50 8 0 - - - 108 (108)
71 Samuel Sobočan 6 MIS Strahoninec 20 30 50 8 - - - - 108 (108)
71 Marko Srpak 2 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 8 0 - - - 108 (108)
71 Sven Tomašek 8 OŠ Breznički Hum 20 30 50 8 0 - - - 108 (108)
71 Fran Tomljenović 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 8 0 - - - 108 (108)
71 Leon Stjepan Uroić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 8 - - - - 108 (108)
87 Fran Halambek 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 45 8 - 0 - - 103 (103)
88 Nikola Capan 2 XV. gimnazija Zagreb 20 24 50 8 0 - - - 102 (102)
88 Renato Krpan 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 24 50 8 - - - 0 102 (102)
88 Matija Kukić 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 24 50 8 - 0 - - 102 (102)
88 Fran Meglić 1 Tehnička škola Čakovec / Međimurski informatički klub 20 24 50 8 - - - - 102 (102)
88 Ingo Pavić 6 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 24 50 8 - - - - 102 (102)
88 Luka Radman 3 III. gimnazija Zagreb 20 24 50 8 - - - - 102 (102)
94 Frane Andrić 6 OŠ Antun Mihanović Slavonski Brod 20 30 50 0 0 - - - 100 (100)
94 Fran Babić 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 0 0 - - - 100 (100)
94 Ivor Balog 2 III. gimnazija Osijek 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
94 Šimun Banović 1 Gimnazija Požega 20 30 50 - - - - - 100 (100)
94 Roko Barišić 8 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
94 Toma Begović 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 - - - - 0 100 (100)
94 Luka Benić 4 Gimnazija Požega 20 30 50 - - - - - 100 (100)
94 Bruno Benčević 4 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
94 Šimun Bilas 7 MIS Strahoninec 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
94 Luka Bister 3 Tehnička škola Čakovec 20 30 50 - - - - - 100 (100)
94 Patrik Blašković 8 Društvo informatičara Pula 20 30 50 0 0 - - - 100 (100)
94 Ida Boić 6 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 20 30 50 - - 0 - - 100 (100)
94 Vlatko Borevković 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 - - - - - 100 (100)
94 Petar Borko 4 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 0 0 - - - 100 (100)
94 Zen Božić 3 V. gimnazija Zagreb 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
94 Damjan Brala 7 Klub informatičara otoka Krka 20 30 50 - - - - - 100 (100)
94 Luka Bulić Bračulj 2 III. gimnazija Split 20 30 50 - - 0 - - 100 (100)
94 Max Carin Balić 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 0 0 0 - - 100 (100)
94 Ivan Cepanec 2 Robotičko informatički klub Križ 20 30 50 - 0 - - - 100 (100)
94 Ivor Dakić 1 RIK Nuštar 20 30 50 - - - - - 100 (100)
94 Marta Gračner 4 Srednja škola Vrbovec 20 30 50 - - - - - 100 (100)
94 Marko Gregurović 4 Krapinski informatički klub Krik 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
94 Franko Guberina 8 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
94 Jura Hostić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 - - - - - 100 (100)
94 Goran Ivanković 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 0 0 0 - - 100 (100)
94 Borna Janežić 6 Dom mladih Rijeka 20 30 50 - - - - - 100 (100)
94 Erik Jermaniš 4 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 20 30 50 0 - 0 - - 100 (100)
94 Leon Jeđut 3 Tehnička škola Čakovec 20 30 50 - - - - - 100 (100)
94 Petar Knežević 8 Dom mladih Rijeka 20 30 50 - - 0 - - 100 (100)
94 Ema Kolmanić 6 MIS Strahoninec 20 30 50 - - - - - 100 (100)
94 Luka Korov 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
94 Bartul Kovačić 4 III. gimnazija Split 20 30 50 0 0 - - - 100 (100)
94 Bruno Licht 3 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci 20 30 50 - - - - - 100 (100)
94 Martina Licul 8 Društvo informatičara Pula 20 30 50 - - - - - 100 (100)
94 Martin Majsec 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 0 - - - 0 100 (100)
94 Maja Milas 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 0 0 - - - 100 (100)
94 Karlo Miličić 3 V. gimnazija Zagreb 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
94 Adriana Dawn Mišković 2 Gimnazija Velika Gorica 20 30 50 - - - - - 100 (100)
94 Fran Mostarkić 6 OŠ Antun Mihanović Slavonski Brod 20 30 50 - - - - - 100 (100)
94 Jan Murić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 - - - - - 100 (100)
94 Marko Okreša 3 Tehnička škola Čakovec 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
94 Andrija Palašek 7 MIS Strahoninec 20 30 50 - - - - - 100 (100)
94 Ante Perković 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 0 0 - - - 100 (100)
94 Antonio Peter 3 XIII. gimnazija Zagreb 20 30 50 - - - - - 100 (100)
94 Fabijan Pitlović 6 OŠ Antun Mihanović Slavonski Brod 20 30 50 0 0 - - - 100 (100)
94 Patrik Prebeg 7 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 50 - - - - - 100 (100)
94 Mihael Pristav 2 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 50 0 0 - - - 100 (100)
94 Klara Puvača 6 Dom mladih Rijeka 20 30 50 - - - - - 100 (100)
94 Luka Ravenšćak 4 Tehnička škola Bjelovar 20 30 50 0 0 - - - 100 (100)
94 Domagoj Sabolić 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 - 0 - - - 100 (100)
94 Nikola Sole 4 V. gimnazija Zagreb 20 30 50 0 0 - - - 100 (100)
94 Tomi Stanišić 8 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 20 30 50 - 0 - - - 100 (100)
94 Leo Stričak 7 MIS Strahoninec 20 30 50 - - - - - 100 (100)
94 Krunoslav Tomičić 2 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 20 30 50 - - - - - 100 (100)
94 Marko Tunjić 3 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci 20 30 50 - - - - 0 100 (100)
94 Vittorio Vičević 2 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci 20 30 50 0 0 - - - 100 (100)
94 Ivan Vojvodić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 0 0 - - - 100 (100)
94 Martin Vrbovčan 7 Udruga informatičara Bjelovarsko-bilogorske županije 20 30 50 0 0 - - - 100 (100)
94 Sven Vujević 2 III. gimnazija Zagreb 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
94 Josip Šime Zrilić 2 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 20 30 50 0 - 0 - - 100 (100)
94 Matko Ćavar 8 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 30 50 - - - - - 100 (100)
94 Pavla Čančar 6 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 50 - - - - - 100 (100)
94 Marko Čengić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 0 0 - - - 100 (100)
94 Borna Čizmarević 5 Dom mladih Rijeka 20 30 50 - - - - - 100 (100)
94 Maro Štefanić 7 Dom mladih Rijeka 20 30 50 - - - - - 100 (100)
159 Matko Barbić 3 V. gimnazija Zagreb 20 30 45 - - - - - 95 (95)
159 Josip Bosnić 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 45 - - - - - 95 (95)
159 Petar Dušević 8 Dom mladih Rijeka 20 30 45 0 - - - - 95 (95)
159 Anto Matanović 3 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 20 30 45 - - - - - 95 (95)
159 Tio Špicar 2 Tehnička škola Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 45 - - - - - 95 (95)
164 Lukas Baltas 1 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 24 50 0 - - - - 94 (94)
164 Domagoj Barbarić 8 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 20 24 50 - 0 - - - 94 (94)
164 Adrijan Cvijanović 2 XV. gimnazija Zagreb 20 24 50 0 0 - - - 94 (94)
164 Antonio Dijanić 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 24 50 - - - - - 94 (94)
164 Darijan Gudelj 2 III. gimnazija Split 20 24 50 - - - - - 94 (94)
164 Maksimilijan Hižman 8 MIS Strahoninec 20 24 50 - - - - - 94 (94)
164 Mateja Iveta 4 V. gimnazija Zagreb 20 24 50 0 0 - - - 94 (94)
164 Barbara Kelava 6 Prva gimnazija Varaždin 20 24 50 - - - - - 94 (94)
164 Mateo Kovačić 2 Gimnazija I.Z. Dijankovečkoga Križevci 20 24 50 - - - - - 94 (94)
164 Dora Lendvaj 6 RIK Popovača 20 24 50 - - - - - 94 (94)
164 Antonio Macan 1 Krapinski informatički klub Krik 20 24 50 - - - - - 94 (94)
164 Juraj Marušić 4 XV. gimnazija Zagreb 20 24 50 0 0 0 - - 94 (94)
164 Borna Massari 2 Dom mladih Rijeka 20 24 50 - - - - - 94 (94)
164 David Mikulčić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 24 50 0 - - - 0 94 (94)
164 Petar Mirković 2 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 24 50 - - - - - 94 (94)
164 Antonio Mišić 2 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 20 24 50 - - - - - 94 (94)
164 Luka Penjin 3 XV. gimnazija Zagreb 20 24 50 0 0 - - - 94 (94)
164 Bojan Puvača 2 Dom mladih Rijeka 20 24 50 0 - - - - 94 (94)
164 Jura Starčević 2 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 24 50 - - - - - 94 (94)
164 Iva Tadić 7 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 24 50 - - - - - 94 (94)
164 Fran Zekan 3 V. gimnazija Zagreb 20 24 50 0 - - - - 94 (94)
164 Luka Čačić 2 III. gimnazija Zagreb 20 24 50 - - - - - 94 (94)
164 Jerko Šegvić 2 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 24 50 - 0 - - - 94 (94)
187 Leonarda Pribanić 1 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 24 40 8 - - - - 92 (92)
188 Fran Marić 2 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci 20 21 50 - - - - - 91 (91)
188 Filip Rukavina 3 V. gimnazija Zagreb 20 21 50 0 - - - - 91 (91)
190 Josipa Bodrožić Selak 4 III. gimnazija Split 20 30 40 - - 0 - - 90 (90)
190 Sara Lovrić 4 III. gimnazija Split 20 30 40 - - 0 - - 90 (90)
190 Simeon Stefanović 7 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 40 0 - - - - 90 (90)
193 Marko Novak 2 Tehnička škola Čakovec 20 24 45 - - - - - 89 (89)
193 Tomislav Novak 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 24 45 - - - - - 89 (89)
193 Borna Petak 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 24 45 - - - - - 89 (89)
193 Leon Vlašić 2 Tehnička škola Čakovec 20 24 45 - - - - - 89 (89)
197 Fran Šaban 3 V. gimnazija Zagreb 20 24 40 0 - - - - 84 (84)
198 Vid Mulc 2 XIII. gimnazija Zagreb 20 12 50 - - - - - 82 (82)
198 Vladimir Đurđrević 3 Gimnazija Požega 20 12 50 - - - - - 82 (82)
200 Frane Škaro 4 III. gimnazija Split 20 30 30 - - - - - 80 (80)
201 Veronika Tvrdy 3 Gimnazija Požega 20 24 35 - - - - - 79 (79)
201 Relja Šegvić 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 24 35 - - - - - 79 (79)
203 Vedran Novaković 6 MIS Strahoninec 20 30 25 - - - - - 75 (75)
204 Lovro Vidović 8 MIS Strahoninec 20 24 30 - - - - - 74 (74)
205 Antonio Hohnjec 1 Krapinski informatički klub Krik 20 24 25 - - - - - 69 (69)
205 Fran Lešković 7 RIK Popovača 20 24 25 - - - - - 69 (69)
205 Mateo Mofardin 2 OŠ Vladimira Nazora Pazin 20 24 25 - - - - - 69 (69)
208 Ivan Belošević 7 MIS Strahoninec 20 30 0 - - - - - 50 (50)
208 Hrvoje Cepanec 6 Robotičko informatički klub Križ 20 30 - - - - - - 50 (50)
208 Borna Colarić 3 RIK Nuštar 20 30 - - - - - - 50 (50)
208 Luka Dakić 6 MIS Strahoninec 20 30 - - - - - - 50 (50)
208 Mirna Drabić 3 MIS Strahoninec 20 30 - - - - - - 50 (50)
208 Josip Goluža 2 III. gimnazija Zagreb 20 30 - - - - - - 50 (50)
208 Matko Grgić 2 III. gimnazija Osijek 20 30 - - - - - - 50 (50)
208 Dino Hadžić 3 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 30 - - - - - - 50 (50)
208 Lucija Janjić 7 RIK Nuštar 20 30 - - - - - - 50 (50)
208 Ivan Magdalenić 6 MIS Strahoninec 20 30 - - - - - - 50 (50)
208 Lovro Kristijan Miljak 4 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 30 0 - - - - - 50 (50)
208 Dora Planinc 6 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 - - - - - - 50 (50)
208 Sebastian Soldat 2 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 0 - - - - - 50 (50)
208 Nino Strčić 7 Klub informatičara otoka Krka 20 30 - - - - - - 50 (50)
208 Petar Vinko 6 MIS Strahoninec 20 30 - - - - - - 50 (50)
208 Martin Zadravec 6 MIS Strahoninec 20 30 - - - - - - 50 (50)
224 Dominik Belavić 4 RIK Popovača 20 24 - - - - - - 44 (44)
224 Marko Flajsig 3 Gimnazija Požega 20 24 - - - - - - 44 (44)
224 Luka Forko 2 III. gimnazija Zagreb 20 24 0 - - - - - 44 (44)
224 Jana Furdi 6 MIS Strahoninec 20 24 0 - - - - - 44 (44)
224 Filip Jamuljak 1 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 24 0 - - 0 - - 44 (44)
224 Stjepan Katić 3 Gimnazija Požega 20 24 0 - - - - - 44 (44)
224 Nika Krsnik 6 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 24 - - - - - - 44 (44)
224 Matija Lacković 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 24 - - - - - - 44 (44)
224 Rikard Miklec 2 III. gimnazija Zagreb 20 24 - - - - - - 44 (44)
224 Vita Mofardin 3 OŠ Vladimira Nazora Pazin 20 24 - - - - - - 44 (44)
224 Marin Rameša 6 MIS Strahoninec 20 24 0 - - - - - 44 (44)
224 Karlo Srdoč 8 Klub informatičara otoka Krka 20 24 - - - - - - 44 (44)
224 Petar Starčević 5 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 24 0 - - - - - 44 (44)
224 Marin Topolnjak 6 MIS Strahoninec 20 24 - - - - - - 44 (44)
224 Noa Turk 6 MIS Strahoninec 20 24 - - - - - - 44 (44)
224 Ivo Vraneš 4 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 24 - - - - - - 44 (44)
224 Ivan Zeba 1 Gimnazija Požega 20 24 - - - - - - 44 (44)
224 Ena Zelić 3 Gimnazija Požega 20 24 - - - - - - 44 (44)
224 Janko Šeler 6 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 24 0 - - - - - 44 (44)
224 Lora Šimić 2 III. gimnazija Osijek 20 24 - - - - - - 44 (44)
244 Jakov Blašković 4 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 18 0 - - - - - 38 (38)
244 Lovro Bujanec 1 Prva gimnazija Varaždin 20 18 0 - - - - - 38 (38)
246 Leona Granoša 3 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 15 0 - - - - - 35 (35)
246 Roko Gulić 6 Centar tehničke kulture Rijeka 20 15 - - - - - - 35 (35)
246 Viktor Merćep 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 15 - - - - - - 35 (35)
246 Ivan Patarčić 4 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 15 - - - - - - 35 (35)
246 Borna Radojčić 3 III. gimnazija Zagreb 20 15 - - - - - - 35 (35)
246 Matija Špoljarec 3 III. gimnazija Zagreb 20 15 - - - - - - 35 (35)
252 Ante Tomas 3 III. gimnazija Zagreb 0 24 - - - - - - 24 (24)
253 Jurica Jakoubek 2 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 3 - - - - - - 23 (23)
254 Gabriel Bajčić 6 Klub informatičara otoka Krka 20 0 0 - 0 - - - 20 (20)
254 Matej Ban 6 Klub informatičara otoka Krka 20 0 0 - - - - - 20 (20)
254 Krsto Cepanec 3 Robotičko informatički klub Križ 20 - - - - - - - 20 (20)
254 Ivan Dijanić 5 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 - - - - - - - 20 (20)
254 Marin Hrvaćanin 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 0 - - - - - - 20 (20)
254 Leon Kukovačec 4 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 - - - - - - - 20 (20)
254 Tin Pranjić 5 RIK Popovača 20 - - - - - - - 20 (20)
254 Luka Ričković 4 RIK Popovača 20 - - - - - - - 20 (20)
254 Kristijan Trnjar 3 Krapinski informatički klub Krik 20 0 - - - - - - 20 (20)
254 Angela Vukić 5 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 - - - - - - - 20 (20)
254 Leo Znika 8 RIK Popovača 20 - - - - - - - 20 (20)
265 Matej Jurec 1 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci - - - - - - - 0 0 (0)