HONI Logo
 
HRVATSKO OTVORENO NATJECANJE U INFORMATICI
 
POJEDINAČNI REZULTATI
7. KOLO
OSNOVNE ŠKOLE / 6. RAZRED
 
MJESTO NATJECATELJ RAZRED EKIPA M G P T G C D P UKUPNO
1 Renato Krpan 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 50 - - - - 150 (150)
2 Borna Janežić 6 Dom mladih Rijeka 20 30 50 20 - - - - 120 (120)
2 Ingo Pavić 6 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 50 20 - - - - 120 (120)
2 Samuel Sobočan 6 MIS Strahoninec 20 30 50 20 - - - - 120 (120)
5 Dora Lendvaj 6 RIK Popovača 20 27 50 20 - - - - 117 (117)
6 Ida Boić 6 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 20 30 50 - - - - - 100 (100)
6 Ema Kolmanić 6 MIS Strahoninec 20 30 50 - - - - - 100 (100)
6 Vedran Novaković 6 MIS Strahoninec 20 30 50 - - - - - 100 (100)
9 Pavla Čančar 6 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 24 50 0 - - - - 94 (94)
10 Lucija Dikanović 6 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod - - - 80 - - - - 80 (80)
11 Barbara Kelava 6 Prva gimnazija Varaždin 20 24 20 - - - - - 64 (64)
12 Luka Dakić 6 MIS Strahoninec 20 30 10 - - - - - 60 (60)
13 Matija Lacković 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 15 30 10 - - - 0 - 55 (55)
13 Marin Topolnjak 6 MIS Strahoninec 20 30 5 - - - - - 55 (55)
15 Dolores Crnjac 6 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod - - 50 - - - - - 50 (50)
15 Ivan Magdalenić 6 MIS Strahoninec 20 30 0 - - - - - 50 (50)
15 Petar Vinko 6 MIS Strahoninec 20 30 - - - - - - 50 (50)
18 Bruno Kosmačin 6 Prva gimnazija Varaždin 20 27 0 0 0 - - - 47 (47)
19 Roko Gulić 6 Centar tehničke kulture Rijeka - 30 - 0 - - - - 30 (30)
20 Fran Mlinac 6 Robotičko informatički klub Križ 20 - - - - - - - 20 (20)
21 Jan Pintar 6 OŠ Ante Kovačića Zagreb 5 12 - - - - - - 17 (17)
22 Matej Ban 6 Klub informatičara otoka Krka 5 - 5 0 - - - - 10 (10)
23 Dario Šutić 6 Klub informatičara otoka Krka 5 - - - - - - - 5 (5)
24 Gabriel Bajčić 6 Klub informatičara otoka Krka - 0 0 - - - - - 0 (0)
24 Hrvoje Cepanec 6 Robotičko informatički klub Križ 0 - - - - - - - 0 (0)
24 Janko Šeler 6 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 0 - - - - - - - 0 (0)