HONI Logo
 
HRVATSKO OTVORENO NATJECANJE U INFORMATICI
 
POJEDINAČNI REZULTATI
7. KOLO
OSNOVNE ŠKOLE / 8. RAZRED
 
MJESTO NATJECATELJ RAZRED EKIPA M G P T G C D P UKUPNO
1 Patrik Pavić 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 80 90 - 140 - 390 (410)
2 Dorijan Lendvaj 8 RIK Popovača 20 30 50 80 20 120 14 - 300 (334)
3 Vito Anić 8 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 20 48 - - 228 (248)
4 Matija Kukić 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 70 - - 0 - 170 (170)
4 Domagoj Sabolić 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 70 - - - - 170 (170)
6 Domagoj Barbarić 8 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 20 30 50 60 - - - - 160 (160)
7 Martin Majsec 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 40 0 12 0 16 156 (168)
8 Sven Tomašek 8 OŠ Breznički Hum 20 30 50 20 30 - - - 150 (150)
9 Toma Begović 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 40 - - - - 140 (140)
9 Filip Cvjetićanin 8 MIS Strahoninec 20 30 50 40 - - - - 140 (140)
9 Petar Dušević 8 Dom mladih Rijeka 20 30 50 40 - - - - 140 (140)
9 Maksimilijan Hižman 8 MIS Strahoninec 20 30 50 40 - - - - 140 (140)
9 Armin Kadrić 8 Društvo informatičara Pula 20 30 50 40 - - - - 140 (140)
14 Boris Španić 8 Centar tehničke kulture Rijeka 20 24 50 30 - 0 - - 124 (124)
15 Antonio Dijanić 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 20 - - - - 120 (120)
15 Bernard Inkret 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 20 - - - - 120 (120)
15 Petar Knežević 8 Dom mladih Rijeka 20 30 50 20 - - - - 120 (120)
15 Sara Lazarušić 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 20 - - - - 120 (120)
15 Tomi Stanišić 8 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 20 30 50 20 - - - - 120 (120)
20 Franko Guberina 8 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
21 Leo Znika 8 RIK Popovača 20 30 - - - - - - 50 (50)
22 Lovro Vidović 8 MIS Strahoninec 20 24 - - - - - - 44 (44)
23 Ema Krčadinac 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 5 15 10 - - - - - 30 (30)
24 Karlo Srdoč 8 Klub informatičara otoka Krka 20 0 - - - - - - 20 (20)