HONI Logo
 
HRVATSKO OTVORENO NATJECANJE U INFORMATICI
 
POJEDINAČNI REZULTATI
7. KOLO
OSNOVNE ŠKOLE
 
MJESTO NATJECATELJ RAZRED EKIPA M G P T G C D P UKUPNO
1 Patrik Pavić 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 80 90 - 140 - 390 (410)
2 Dorijan Lendvaj 8 RIK Popovača 20 30 50 80 20 120 14 - 300 (334)
3 Marko Dorčić 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 70 - 84 - - 254 (254)
4 Vito Anić 8 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 20 48 - - 228 (248)
5 Vlatko Borevković 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 80 - - - - 180 (180)
6 Fran Babić 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 70 0 - - - 170 (170)
6 Matija Kukić 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 70 - - 0 - 170 (170)
6 Domagoj Sabolić 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 70 - - - - 170 (170)
6 Emanuel Tukač 7 OŠ Breznički Hum 20 30 50 40 30 - - - 170 (170)
10 Domagoj Barbarić 8 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 20 30 50 60 - - - - 160 (160)
11 Ivan Janjić 7 RIK Nuštar 10 30 50 40 20 - - 16 156 (166)
11 Martin Majsec 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 40 0 12 0 16 156 (168)
13 Renato Krpan 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 50 - - - - 150 (150)
13 Fran Lešković 7 RIK Popovača 20 30 50 50 - - - - 150 (150)
13 Sven Tomašek 8 OŠ Breznički Hum 20 30 50 20 30 - - - 150 (150)
16 Patrik Modrić 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 24 50 50 - - - - 144 (144)
17 Toma Begović 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 40 - - - - 140 (140)
17 Šimun Bilas 7 MIS Strahoninec 20 30 50 40 - - - - 140 (140)
17 Matija Bujanić 7 MIS Strahoninec 20 30 50 40 - - - - 140 (140)
17 Filip Cvjetićanin 8 MIS Strahoninec 20 30 50 40 - - - - 140 (140)
17 Petar Dušević 8 Dom mladih Rijeka 20 30 50 40 - - - - 140 (140)
17 Maksimilijan Hižman 8 MIS Strahoninec 20 30 50 40 - - - - 140 (140)
17 Armin Kadrić 8 Društvo informatičara Pula 20 30 50 40 - - - - 140 (140)
24 Iva Tadić 7 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 50 30 - - - - 130 (130)
24 Martin Vrbovčan 7 Udruga informatičara Bjelovarsko-bilogorske županije 20 30 50 30 - - - - 130 (130)
26 Boris Španić 8 Centar tehničke kulture Rijeka 20 24 50 30 - 0 - - 124 (124)
27 Antonio Dijanić 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 20 - - - - 120 (120)
27 Bernard Inkret 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 20 - - - - 120 (120)
27 Borna Janežić 6 Dom mladih Rijeka 20 30 50 20 - - - - 120 (120)
27 Petar Knežević 8 Dom mladih Rijeka 20 30 50 20 - - - - 120 (120)
27 Sara Lazarušić 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 20 - - - - 120 (120)
27 Fabjan Markovinović 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 20 - - - - 120 (120)
27 Ingo Pavić 6 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 50 20 - - - - 120 (120)
27 Samuel Sobočan 6 MIS Strahoninec 20 30 50 20 - - - - 120 (120)
27 Tomi Stanišić 8 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 20 30 50 20 - - - - 120 (120)
36 Dora Lendvaj 6 RIK Popovača 20 27 50 20 - - - - 117 (117)
37 Simeon Stefanović 7 Centar tehničke kulture Rijeka 15 30 50 10 - - - - 105 (105)
38 Ida Boić 6 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 20 30 50 - - - - - 100 (100)
38 Franko Guberina 8 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
38 Ema Kolmanić 6 MIS Strahoninec 20 30 50 - - - - - 100 (100)
38 Vedran Novaković 6 MIS Strahoninec 20 30 50 - - - - - 100 (100)
38 Andrija Palašek 7 MIS Strahoninec 20 30 50 - - - - - 100 (100)
38 Leo Stričak 7 MIS Strahoninec 20 30 50 - - - - - 100 (100)
38 Dominik Vugrinec 5 MIS Strahoninec 20 30 50 - - - - - 100 (100)
38 Borna Čizmarević 5 Dom mladih Rijeka 20 30 50 - - - - - 100 (100)
38 Relja Šegvić 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 - - - - - 100 (100)
38 Maro Štefanić 7 Dom mladih Rijeka 20 30 50 - - - - - 100 (100)
48 Pavla Čančar 6 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 24 50 0 - - - - 94 (94)
49 Elisa Marčinko 7 Centar tehničke kulture Rijeka 15 30 20 0 0 12 0 16 93 (93)
50 Lucija Dikanović 6 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod - - - 80 - - - - 80 (80)
51 Barbara Kelava 6 Prva gimnazija Varaždin 20 24 20 - - - - - 64 (64)
52 Luka Dakić 6 MIS Strahoninec 20 30 10 - - - - - 60 (60)
53 Matija Lacković 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 15 30 10 - - - 0 - 55 (55)
53 Marin Topolnjak 6 MIS Strahoninec 20 30 5 - - - - - 55 (55)
55 Dominik Belavić 4 RIK Popovača 20 30 - - - - - - 50 (50)
55 Dolores Crnjac 6 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod - - 50 - - - - - 50 (50)
55 Ivan Magdalenić 6 MIS Strahoninec 20 30 0 - - - - - 50 (50)
55 Sven Novak 7 Robotičko informatički klub Križ 20 30 - - - - - - 50 (50)
55 Luka Ričković 4 RIK Popovača 20 30 - - - - - - 50 (50)
55 Petar Vinko 6 MIS Strahoninec 20 30 - - - - - - 50 (50)
55 Leo Znika 8 RIK Popovača 20 30 - - - - - - 50 (50)
62 Bruno Kosmačin 6 Prva gimnazija Varaždin 20 27 0 0 0 - - - 47 (47)
63 Lucija Janjić 7 RIK Nuštar 15 30 - - - - - - 45 (45)
64 Lovro Vidović 8 MIS Strahoninec 20 24 - - - - - - 44 (44)
65 Jakov Blašković 4 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 12 - - - - - - 32 (32)
66 Roko Gulić 6 Centar tehničke kulture Rijeka - 30 - 0 - - - - 30 (30)
66 Ema Krčadinac 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 5 15 10 - - - - - 30 (30)
68 Mirna Drabić 3 MIS Strahoninec 20 9 - - - - - - 29 (29)
69 Damjan Brala 7 Klub informatičara otoka Krka 20 - - - - - - - 20 (20)
69 Krsto Cepanec 3 Robotičko informatički klub Križ 20 - - - - - - - 20 (20)
69 Ivan Dijanić 5 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 - - - - - - - 20 (20)
69 Fran Mlinac 6 Robotičko informatički klub Križ 20 - - - - - - - 20 (20)
69 Vita Mofardin 3 OŠ Vladimira Nazora Pazin 20 - - - - - - - 20 (20)
69 Karlo Srdoč 8 Klub informatičara otoka Krka 20 0 - - - - - - 20 (20)
75 Jan Pintar 6 OŠ Ante Kovačića Zagreb 5 12 - - - - - - 17 (17)
76 Nino Strčić 7 Klub informatičara otoka Krka 0 15 - - - - - - 15 (15)
77 Matej Ban 6 Klub informatičara otoka Krka 5 - 5 0 - - - - 10 (10)
77 Petar Starčević 5 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 10 - - - - - - - 10 (10)
79 Dominik Marcelja 7 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 5 0 - - - - - - 5 (5)
79 Dario Šutić 6 Klub informatičara otoka Krka 5 - - - - - - - 5 (5)
81 Gabriel Bajčić 6 Klub informatičara otoka Krka - 0 0 - - - - - 0 (0)
81 Hrvoje Cepanec 6 Robotičko informatički klub Križ 0 - - - - - - - 0 (0)
81 Leona Granoša 3 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 0 - - - - - - - 0 (0)
81 Dino Hadžić 3 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 0 - - - - - - - 0 (0)
81 Vanja Kovalisko 4 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 0 - - - - - - - 0 (0)
81 Lovro Kristijan Miljak 4 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 0 - - - - - - - 0 (0)
81 Janko Šeler 6 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 0 - - - - - - - 0 (0)