HONI Logo
 
HRVATSKO OTVORENO NATJECANJE U INFORMATICI
 
POJEDINAČNI REZULTATI
7. KOLO
SREDNJE ŠKOLE / 4. RAZRED
 
MJESTO NATJECATELJ RAZRED EKIPA M G P T G C D P UKUPNO
1 Vilim Lendvaj 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 100 120 14 64 414 (478)
2 Josip Klepec 4 XV. gimnazija Zagreb - 30 50 60 30 108 140 16 388 (434)
3 Luka Jovanović 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 90 120 - - 370 (390)
4 Leonard Inkret 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 30 60 140 - 350 (400)
5 Borna Cafuk 4 Gimnazija Bjelovar 20 30 50 70 40 120 - - 310 (330)
5 Petar Nizić-Nikolac 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 30 120 - 16 310 (346)
5 Lovro Nuić 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 30 120 - - 310 (330)
8 Borna Šimić 4 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 20 30 50 80 - 120 - - 300 (300)
9 Kristijan Verović 4 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 80 90 - - - 270 (270)
10 Roko Parać 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 - 60 - - 240 (240)
11 Ivan Novak 4 Srednja škola Vrbovec 20 30 50 80 30 - - - 210 (210)
12 Petar Borko 4 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 80 20 - - - 200 (200)
12 Lucija Žužić 4 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 50 10 90 - - - 200 (200)
14 Bruno Benčević 4 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 20 30 50 80 - - - - 180 (180)
14 Grgur Crnogorac 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 - - - - 180 (180)
14 Karlo Iletić 4 Gimnazija A.G. Matoša Đakovo 20 30 50 80 0 - - - 180 (180)
14 Luka Merćep 4 V. gimnazija Zagreb 20 30 50 20 - 60 - - 180 (180)
14 Matko Petrović 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 - 0 - - 180 (180)
14 Paula Vidas 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 - - 0 - 180 (180)
20 Jurica Horvat 4 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 50 40 30 - - - 170 (170)
21 Luka Ravenšćak 4 Tehnička škola Bjelovar 20 27 50 70 - - - - 167 (167)
22 Tea Arvaj 4 III. gimnazija Osijek 20 30 50 40 - - - - 140 (140)
22 Mirko Džaja 4 III. gimnazija Split 20 30 50 40 - - - - 140 (140)
24 Erik Jermaniš 4 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 0 30 50 40 - - - - 120 (120)
24 Dominik Kinkela 4 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 20 30 50 20 - - - - 120 (120)
26 Matija Rajković 4 Tehnička škola Bjelovar 20 6 50 40 - - - - 116 (116)
27 Marko Gregurović 4 Krapinski informatički klub Krik 15 30 50 20 - - - - 115 (115)
28 Josipa Bodrožić Selak 4 III. gimnazija Split 20 30 50 - - - - - 100 (100)
28 Antonio Janjić 4 Gimnazija A.G. Matoša Đakovo 20 30 50 - - - - - 100 (100)
30 Filip Barbarić 4 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod - - - 80 - - - - 80 (80)
31 Dino Grgić 4 III. gimnazija Osijek - 30 - - - - - - 30 (30)