HONI Logo
 
HRVATSKO OTVORENO NATJECANJE U INFORMATICI
 
POJEDINAČNI REZULTATI
7. KOLO
SREDNJE ŠKOLE
 
MJESTO NATJECATELJ RAZRED EKIPA M G P T G C D P UKUPNO
1 Vilim Lendvaj 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 100 120 14 64 414 (478)
2 Josip Klepec 4 XV. gimnazija Zagreb - 30 50 60 30 108 140 16 388 (434)
3 Krešimir Nežmah 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 100 120 0 - 380 (400)
4 Luka Jovanović 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 90 120 - - 370 (390)
5 Martin Josip Kocijan 2 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 50 80 80 120 - 16 360 (396)
6 Leonard Inkret 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 30 60 140 - 350 (400)
7 Bartol Markovinović 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 40 120 - - 320 (340)
8 Borna Cafuk 4 Gimnazija Bjelovar 20 30 50 70 40 120 - - 310 (330)
8 Petar Nizić-Nikolac 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 30 120 - 16 310 (346)
8 Lovro Nuić 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 30 120 - - 310 (330)
11 Dominik Balog 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 0 120 - - 300 (300)
11 Lovro Kalinovčić 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 30 120 - - 300 (320)
11 Borna Šimić 4 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 20 30 50 80 - 120 - - 300 (300)
14 Fabijan Bošnjak 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 - 120 14 - 290 (304)
15 Mislav Brnetić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 0 108 - - 288 (288)
16 Pavel Kliska 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 20 96 - - 276 (296)
17 Kristijan Verović 4 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 80 90 - - - 270 (270)
18 Jura Hostić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 - 72 - - 252 (252)
19 Vedran Cifrek 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 30 80 90 - - - 250 (250)
19 Dominik Fistrić 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 30 - 120 - - 250 (250)
21 Lana Šprajc 2 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 50 80 40 48 - - 248 (268)
22 Eugen Bošnjak 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 - 72 - - 242 (242)
23 Antonio Lukić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 10 60 - - 240 (250)
23 Maja Milas 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 60 - - - 240 (240)
23 Roko Parać 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 - 60 - - 240 (240)
23 Filip Rukavina 3 V. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 60 - - - 240 (240)
27 Jerko Šegvić 2 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 80 50 - - - 230 (230)
28 Mihael Pristav 2 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 50 80 20 48 - 16 228 (264)
29 Nikola Capan 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 40 - - - 220 (220)
29 Adrijan Cvijanović 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 40 - - - 220 (220)
31 Ivan Jambrešić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 20 90 - - - 210 (210)
31 Gabrijel Jambrošić 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 40 - - - 210 (210)
31 Ivan Novak 4 Srednja škola Vrbovec 20 30 50 80 30 - - - 210 (210)
34 Matko Šimić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 60 0 48 - - 208 (208)
35 Petar Borko 4 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 80 20 - - - 200 (200)
35 Goran Ivanković 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 20 - 0 - 200 (200)
35 Leon Stjepan Uroić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 20 12 - - 200 (212)
35 Lucija Žužić 4 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 50 10 90 - - - 200 (200)
39 Luka Ivanković 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 80 - 12 - - 192 (192)
40 Nikola Kušen 1 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 20 70 0 - - 190 (190)
40 Ivan Milinović 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 30 - 60 - - 190 (190)
42 Dominik Matijaca 3 III. gimnazija Split 20 24 50 80 10 - - - 184 (184)
43 Bruno Benčević 4 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 20 30 50 80 - - - - 180 (180)
43 Grgur Crnogorac 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 - - - - 180 (180)
43 Maja Drmač 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 0 - - - 180 (180)
43 Luka Džimbeg 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 80 - - - - 180 (180)
43 Karlo Iletić 4 Gimnazija A.G. Matoša Đakovo 20 30 50 80 0 - - - 180 (180)
43 Jakov Manjkas 2 Gimnazija Bjelovar 20 30 50 80 - 0 - - 180 (180)
43 Fran Meglić 1 Tehnička škola Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 50 80 - - - - 180 (180)
43 Luka Merćep 4 V. gimnazija Zagreb 20 30 50 20 - 60 - - 180 (180)
43 Til Ocvirk 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 0 - - - 180 (180)
43 Matko Petrović 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 - 0 - - 180 (180)
43 Jakov Tomasić 2 Srednja škola za elektrotehniku i računalstvo Rijeka 20 30 50 80 - 0 - - 180 (180)
43 Nika Utrobičić 2 III. gimnazija Split 20 30 50 80 0 - - - 180 (180)
43 Paula Vidas 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 - - 0 - 180 (180)
56 Jurica Horvat 4 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 50 40 30 - - - 170 (170)
56 Marin Meštrović 3 Gimnazija I.Z. Dijankovečkoga Križevci 20 30 50 50 20 - - - 170 (170)
56 Andrej Todić 1 Društvo informatičara Pula 20 30 50 40 30 0 - - 170 (170)
56 Bojan Štetić 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 70 - - - - 170 (170)
60 Luka Ravenšćak 4 Tehnička škola Bjelovar 20 27 50 70 - - - - 167 (167)
61 Karlo Gjogolović 3 Gimnazija Požega 20 30 50 60 - - - - 160 (160)
61 Anto Matanović 3 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 20 30 50 20 40 - - - 160 (160)
61 Ante Perković 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 60 - - - - 160 (160)
61 Vlatko Rohak 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 60 - - - - 160 (160)
65 Marko Pongrac 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 40 - - - 16 156 (156)
65 Robert Špralja 3 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 40 - - - 16 156 (156)
67 David Mikulčić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 24 50 60 0 - - - 154 (154)
68 Elizaveta Chernova 3 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 20 30 50 40 - 12 - - 152 (152)
68 Patrik Đurđević 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 10 40 12 - - 152 (162)
70 Marin Petric 2 III. gimnazija Split 20 30 50 50 - - - - 150 (150)
71 Darijan Gudelj 2 III. gimnazija Split 20 18 50 60 - - - - 148 (148)
72 Tea Arvaj 4 III. gimnazija Osijek 20 30 50 40 - - - - 140 (140)
72 Leon Blažević 2 Srednja škola Isidora Kršnjavoga Našice 20 30 50 40 0 - - - 140 (140)
72 Ivan Cepanec 2 Robotičko informatički klub Križ 20 30 50 40 - - - - 140 (140)
72 Mirko Džaja 4 III. gimnazija Split 20 30 50 40 - - - - 140 (140)
72 Darijan Jelušić 3 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 20 30 50 40 - - - - 140 (140)
72 Konrad Alexander Kiss 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 40 - - - - 140 (140)
72 Robert Kunštek 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 40 - - - - 140 (140)
72 Borna Massari 2 Dom mladih Rijeka 20 30 50 40 - - - - 140 (140)
80 Filip Beleta 2 XV. gimnazija Zagreb 20 24 50 40 - - - - 134 (134)
81 Karlo Josip Kardum 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 30 - - - - 130 (130)
81 Marko Srpak 2 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 30 - - - - 130 (130)
83 Lukas Baltas 1 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 20 - - - - 120 (120)
83 Ivan Blašković 1 Društvo informatičara Pula 20 30 50 20 - - - - 120 (120)
83 Karlo Franić 3 XV. gimnazija Zagreb - 30 50 40 - 0 - - 120 (120)
83 Emanuel Gardla 2 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 20 30 50 20 - - - - 120 (120)
83 Zvonimir Haramustek 2 III. gimnazija Osijek 20 30 50 20 - - - 0 120 (120)
83 Erik Jermaniš 4 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 0 30 50 40 - - - - 120 (120)
83 Dominik Kinkela 4 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 20 30 50 20 - - - - 120 (120)
83 Velimir Kovačić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 20 - - - - 120 (120)
83 Marko Okreša 3 Tehnička škola Čakovec 20 30 50 20 - - - - 120 (120)
83 Jura Starčević 2 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 30 50 20 - - - - 120 (120)
83 Ivo Veverec 2 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 20 30 50 20 - - - - 120 (120)
83 Vittorio Vičević 2 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci 20 30 50 20 0 0 - - 120 (120)
83 Fran Šaban 3 V. gimnazija Zagreb 20 30 50 20 - - - - 120 (120)
83 Tio Špicar 2 Tehnička škola Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 50 20 - - - - 120 (120)
97 Borna Colarić 3 RIK Nuštar 20 30 50 - - - - 16 116 (116)
97 Matija Rajković 4 Tehnička škola Bjelovar 20 6 50 40 - - - - 116 (116)
99 Zen Božić 3 V. gimnazija Zagreb 20 30 45 20 0 - - - 115 (115)
99 Marko Gregurović 4 Krapinski informatički klub Krik 15 30 50 20 - - - - 115 (115)
101 Fran Zekan 3 V. gimnazija Zagreb 20 12 50 20 - - - - 102 (102)
102 Luka Bister 3 Tehnička škola Čakovec 20 30 50 - - - - - 100 (100)
102 Josipa Bodrožić Selak 4 III. gimnazija Split 20 30 50 - - - - - 100 (100)
102 Karlo Borovčak 2 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 20 30 50 - - - - - 100 (100)
102 Karlo Boroš 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 - - - - - 100 (100)
102 Jan Celin 1 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
102 Antonio Hohnjec 1 Krapinski informatički klub Krik 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
102 David Iveković 2 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 20 30 50 - - - - - 100 (100)
102 Antonio Janjić 4 Gimnazija A.G. Matoša Đakovo 20 30 50 - - - - - 100 (100)
102 Leon Jeđut 3 Tehnička škola Čakovec 20 30 50 - - - - - 100 (100)
102 Fran Marić 2 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci 20 30 50 - - - - - 100 (100)
102 Leonarda Pribanić 1 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
113 Ivor Dakić 1 RIK Nuštar 15 30 50 - - - - - 95 (95)
114 Oliver Kukas 2 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 20 24 50 - - - - - 94 (94)
115 Fran Tomljenović 3 XV. gimnazija Zagreb 15 30 5 20 - 12 - 16 93 (98)
116 Matko Barbić 3 V. gimnazija Zagreb 20 12 50 0 - - - - 82 (82)
116 Mateo Kovačić 2 Gimnazija I.Z. Dijankovečkoga Križevci 20 12 50 - - - - - 82 (82)
118 Filip Barbarić 4 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod - - - 80 - - - - 80 (80)
119 Ivor Balog 2 III. gimnazija Osijek 20 24 - 30 - - - - 74 (74)
120 Mateo Mofardin 2 OŠ Vladimira Nazora Pazin 20 0 50 0 - - - - 70 (70)
120 Vladimir Vladetić 2 III. gimnazija Osijek 20 30 20 0 - - - - 70 (70)
122 Alen Šćuric 1 Krapinski informatički klub Krik 20 15 10 20 - - - - 65 (65)
123 Sven Vujević 2 III. gimnazija Zagreb 20 30 10 - - - - - 60 (60)
124 Matko Grgić 2 III. gimnazija Osijek 20 30 - - - - - - 50 (50)
124 Rikard Miklec 2 III. gimnazija Zagreb 20 30 - - - - - - 50 (50)
124 Ante Tomas 3 III. gimnazija Zagreb 20 30 - - - - - - 50 (50)
124 Luka Čačić 2 III. gimnazija Zagreb 20 30 - - - - - - 50 (50)
128 Sebastian Soldat 2 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 15 30 - - - - - - 45 (45)
129 Šimun Banović 1 Gimnazija Požega 20 15 - - - - - - 35 (35)
129 Robert Habdija 3 Gimnazija I.Z. Dijankovečkoga Križevci 20 15 - - - - - - 35 (35)
129 Petar Jakuš 2 III. gimnazija Zagreb 10 15 10 - - - - - 35 (35)
132 Iva Kustura 3 Gimnazija Požega 20 12 - - - - - - 32 (32)
132 Petar Lesar 3 Tehnička škola Čakovec 20 12 - - - - - - 32 (32)
132 Antonio Peter 3 XIII. gimnazija Zagreb 20 12 - - - - - - 32 (32)
132 Ena Zelić 3 Gimnazija Požega 20 12 - - - - - - 32 (32)
136 Dino Grgić 4 III. gimnazija Osijek - 30 - - - - - - 30 (30)
136 Kristijan Trnjar 3 Krapinski informatički klub Krik 0 30 - - - - - - 30 (30)
138 Oleksandr Ichenskyi 1 V. gimnazija Zagreb 20 9 - - - - - - 29 (29)
139 Antonio Macan 1 Krapinski informatički klub Krik 10 12 - - - - - - 22 (22)
140 Petar Mirković 2 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 5 0 15 - - - - - 20 (20)
140 Vid Mulc 2 XIII. gimnazija Zagreb 20 - - - - - - - 20 (20)
140 Borna Radojčić 3 III. gimnazija Zagreb 20 - - - - - - - 20 (20)
140 Matija Špoljarec 3 III. gimnazija Zagreb 20 - 0 - - - - - 20 (20)
144 Josip Bosnić 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 15 - - - - - - - 15 (15)
145 Luka Babić 1 Gimnazija Požega 10 0 - - - - - - 10 (10)
146 Karlo Duvnjak 3 Gimnazija Požega 5 - - - - - - - 5 (5)
146 Antun Smojvir 3 Gimnazija Požega 5 - - - - - - - 5 (5)
148 Nikola Glavak 3 XIII. gimnazija Zagreb 0 0 - - - - - - 0 (0)