HONI Logo
 
HRVATSKO OTVORENO NATJECANJE U INFORMATICI
 
POJEDINAČNI REZULTATI
7. KOLO
OSNOVNE I SREDNJE ŠKOLE
 
MJESTO NATJECATELJ RAZRED EKIPA M G P T G C D P UKUPNO
1 Vilim Lendvaj 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 100 120 14 64 414 (478)
2 Patrik Pavić 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 80 90 - 140 - 390 (410)
3 Josip Klepec 4 XV. gimnazija Zagreb - 30 50 60 30 108 140 16 388 (434)
4 Krešimir Nežmah 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 100 120 0 - 380 (400)
5 Luka Jovanović 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 90 120 - - 370 (390)
6 Martin Josip Kocijan 2 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 50 80 80 120 - 16 360 (396)
7 Leonard Inkret 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 30 60 140 - 350 (400)
8 Bartol Markovinović 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 40 120 - - 320 (340)
9 Borna Cafuk 4 Gimnazija Bjelovar 20 30 50 70 40 120 - - 310 (330)
9 Petar Nizić-Nikolac 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 30 120 - 16 310 (346)
9 Lovro Nuić 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 30 120 - - 310 (330)
12 Dominik Balog 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 0 120 - - 300 (300)
12 Lovro Kalinovčić 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 30 120 - - 300 (320)
12 Dorijan Lendvaj 8 RIK Popovača 20 30 50 80 20 120 14 - 300 (334)
12 Borna Šimić 4 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 20 30 50 80 - 120 - - 300 (300)
16 Fabijan Bošnjak 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 - 120 14 - 290 (304)
17 Mislav Brnetić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 0 108 - - 288 (288)
18 Pavel Kliska 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 20 96 - - 276 (296)
19 Kristijan Verović 4 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 80 90 - - - 270 (270)
20 Marko Dorčić 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 70 - 84 - - 254 (254)
21 Jura Hostić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 - 72 - - 252 (252)
22 Vedran Cifrek 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 30 80 90 - - - 250 (250)
22 Dominik Fistrić 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 30 - 120 - - 250 (250)
24 Lana Šprajc 2 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 50 80 40 48 - - 248 (268)
25 Eugen Bošnjak 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 - 72 - - 242 (242)
26 Antonio Lukić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 10 60 - - 240 (250)
26 Maja Milas 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 60 - - - 240 (240)
26 Roko Parać 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 - 60 - - 240 (240)
26 Filip Rukavina 3 V. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 60 - - - 240 (240)
30 Jerko Šegvić 2 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 80 50 - - - 230 (230)
31 Vito Anić 8 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 20 48 - - 228 (248)
31 Mihael Pristav 2 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 50 80 20 48 - 16 228 (264)
33 Nikola Capan 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 40 - - - 220 (220)
33 Adrijan Cvijanović 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 40 - - - 220 (220)
35 Ivan Jambrešić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 20 90 - - - 210 (210)
35 Gabrijel Jambrošić 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 40 - - - 210 (210)
35 Ivan Novak 4 Srednja škola Vrbovec 20 30 50 80 30 - - - 210 (210)
38 Matko Šimić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 60 0 48 - - 208 (208)
39 Petar Borko 4 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 80 20 - - - 200 (200)
39 Goran Ivanković 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 20 - 0 - 200 (200)
39 Leon Stjepan Uroić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 20 12 - - 200 (212)
39 Lucija Žužić 4 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 50 10 90 - - - 200 (200)
43 Luka Ivanković 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 80 - 12 - - 192 (192)
44 Nikola Kušen 1 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 20 70 0 - - 190 (190)
44 Ivan Milinović 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 30 - 60 - - 190 (190)
46 Dominik Matijaca 3 III. gimnazija Split 20 24 50 80 10 - - - 184 (184)
47 Bruno Benčević 4 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 20 30 50 80 - - - - 180 (180)
47 Vlatko Borevković 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 80 - - - - 180 (180)
47 Grgur Crnogorac 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 - - - - 180 (180)
47 Maja Drmač 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 0 - - - 180 (180)
47 Luka Džimbeg 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 80 - - - - 180 (180)
47 Karlo Iletić 4 Gimnazija A.G. Matoša Đakovo 20 30 50 80 0 - - - 180 (180)
47 Jakov Manjkas 2 Gimnazija Bjelovar 20 30 50 80 - 0 - - 180 (180)
47 Fran Meglić 1 Tehnička škola Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 50 80 - - - - 180 (180)
47 Luka Merćep 4 V. gimnazija Zagreb 20 30 50 20 - 60 - - 180 (180)
47 Til Ocvirk 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 0 - - - 180 (180)
47 Matko Petrović 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 - 0 - - 180 (180)
47 Jakov Tomasić 2 Srednja škola za elektrotehniku i računalstvo Rijeka 20 30 50 80 - 0 - - 180 (180)
47 Nika Utrobičić 2 III. gimnazija Split 20 30 50 80 0 - - - 180 (180)
47 Paula Vidas 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 - - 0 - 180 (180)
61 Fran Babić 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 70 0 - - - 170 (170)
61 Jurica Horvat 4 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 50 40 30 - - - 170 (170)
61 Matija Kukić 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 70 - - 0 - 170 (170)
61 Marin Meštrović 3 Gimnazija I.Z. Dijankovečkoga Križevci 20 30 50 50 20 - - - 170 (170)
61 Domagoj Sabolić 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 70 - - - - 170 (170)
61 Andrej Todić 1 Društvo informatičara Pula 20 30 50 40 30 0 - - 170 (170)
61 Emanuel Tukač 7 OŠ Breznički Hum 20 30 50 40 30 - - - 170 (170)
61 Bojan Štetić 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 70 - - - - 170 (170)
69 Luka Ravenšćak 4 Tehnička škola Bjelovar 20 27 50 70 - - - - 167 (167)
70 Domagoj Barbarić 8 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 20 30 50 60 - - - - 160 (160)
70 Karlo Gjogolović 3 Gimnazija Požega 20 30 50 60 - - - - 160 (160)
70 Anto Matanović 3 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 20 30 50 20 40 - - - 160 (160)
70 Ante Perković 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 60 - - - - 160 (160)
70 Vlatko Rohak 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 60 - - - - 160 (160)
75 Ivan Janjić 7 RIK Nuštar 10 30 50 40 20 - - 16 156 (166)
75 Martin Majsec 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 40 0 12 0 16 156 (168)
75 Marko Pongrac 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 40 - - - 16 156 (156)
75 Robert Špralja 3 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 40 - - - 16 156 (156)
79 David Mikulčić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 24 50 60 0 - - - 154 (154)
80 Elizaveta Chernova 3 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 20 30 50 40 - 12 - - 152 (152)
80 Patrik Đurđević 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 10 40 12 - - 152 (162)
82 Renato Krpan 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 50 - - - - 150 (150)
82 Fran Lešković 7 RIK Popovača 20 30 50 50 - - - - 150 (150)
82 Marin Petric 2 III. gimnazija Split 20 30 50 50 - - - - 150 (150)
82 Sven Tomašek 8 OŠ Breznički Hum 20 30 50 20 30 - - - 150 (150)
86 Darijan Gudelj 2 III. gimnazija Split 20 18 50 60 - - - - 148 (148)
87 Patrik Modrić 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 24 50 50 - - - - 144 (144)
88 Tea Arvaj 4 III. gimnazija Osijek 20 30 50 40 - - - - 140 (140)
88 Toma Begović 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 40 - - - - 140 (140)
88 Šimun Bilas 7 MIS Strahoninec 20 30 50 40 - - - - 140 (140)
88 Leon Blažević 2 Srednja škola Isidora Kršnjavoga Našice 20 30 50 40 0 - - - 140 (140)
88 Matija Bujanić 7 MIS Strahoninec 20 30 50 40 - - - - 140 (140)
88 Ivan Cepanec 2 Robotičko informatički klub Križ 20 30 50 40 - - - - 140 (140)
88 Filip Cvjetićanin 8 MIS Strahoninec 20 30 50 40 - - - - 140 (140)
88 Petar Dušević 8 Dom mladih Rijeka 20 30 50 40 - - - - 140 (140)
88 Mirko Džaja 4 III. gimnazija Split 20 30 50 40 - - - - 140 (140)
88 Maksimilijan Hižman 8 MIS Strahoninec 20 30 50 40 - - - - 140 (140)
88 Darijan Jelušić 3 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 20 30 50 40 - - - - 140 (140)
88 Armin Kadrić 8 Društvo informatičara Pula 20 30 50 40 - - - - 140 (140)
88 Konrad Alexander Kiss 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 40 - - - - 140 (140)
88 Robert Kunštek 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 40 - - - - 140 (140)
88 Borna Massari 2 Dom mladih Rijeka 20 30 50 40 - - - - 140 (140)
103 Filip Beleta 2 XV. gimnazija Zagreb 20 24 50 40 - - - - 134 (134)
104 Karlo Josip Kardum 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 30 - - - - 130 (130)
104 Marko Srpak 2 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 30 - - - - 130 (130)
104 Iva Tadić 7 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 50 30 - - - - 130 (130)
104 Martin Vrbovčan 7 Udruga informatičara Bjelovarsko-bilogorske županije 20 30 50 30 - - - - 130 (130)
108 Boris Španić 8 Centar tehničke kulture Rijeka 20 24 50 30 - 0 - - 124 (124)
109 Lukas Baltas 1 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 20 - - - - 120 (120)
109 Ivan Blašković 1 Društvo informatičara Pula 20 30 50 20 - - - - 120 (120)
109 Antonio Dijanić 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 20 - - - - 120 (120)
109 Karlo Franić 3 XV. gimnazija Zagreb - 30 50 40 - 0 - - 120 (120)
109 Emanuel Gardla 2 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 20 30 50 20 - - - - 120 (120)
109 Zvonimir Haramustek 2 III. gimnazija Osijek 20 30 50 20 - - - 0 120 (120)
109 Bernard Inkret 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 20 - - - - 120 (120)
109 Borna Janežić 6 Dom mladih Rijeka 20 30 50 20 - - - - 120 (120)
109 Erik Jermaniš 4 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 0 30 50 40 - - - - 120 (120)
109 Dominik Kinkela 4 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 20 30 50 20 - - - - 120 (120)
109 Petar Knežević 8 Dom mladih Rijeka 20 30 50 20 - - - - 120 (120)
109 Velimir Kovačić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 20 - - - - 120 (120)
109 Sara Lazarušić 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 20 - - - - 120 (120)
109 Fabjan Markovinović 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 20 - - - - 120 (120)
109 Marko Okreša 3 Tehnička škola Čakovec 20 30 50 20 - - - - 120 (120)
109 Ingo Pavić 6 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 50 20 - - - - 120 (120)
109 Samuel Sobočan 6 MIS Strahoninec 20 30 50 20 - - - - 120 (120)
109 Tomi Stanišić 8 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 20 30 50 20 - - - - 120 (120)
109 Jura Starčević 2 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 30 50 20 - - - - 120 (120)
109 Ivo Veverec 2 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 20 30 50 20 - - - - 120 (120)
109 Vittorio Vičević 2 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci 20 30 50 20 0 0 - - 120 (120)
109 Fran Šaban 3 V. gimnazija Zagreb 20 30 50 20 - - - - 120 (120)
109 Tio Špicar 2 Tehnička škola Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 50 20 - - - - 120 (120)
132 Dora Lendvaj 6 RIK Popovača 20 27 50 20 - - - - 117 (117)
133 Borna Colarić 3 RIK Nuštar 20 30 50 - - - - 16 116 (116)
133 Matija Rajković 4 Tehnička škola Bjelovar 20 6 50 40 - - - - 116 (116)
135 Zen Božić 3 V. gimnazija Zagreb 20 30 45 20 0 - - - 115 (115)
135 Marko Gregurović 4 Krapinski informatički klub Krik 15 30 50 20 - - - - 115 (115)
137 Simeon Stefanović 7 Centar tehničke kulture Rijeka 15 30 50 10 - - - - 105 (105)
138 Fran Zekan 3 V. gimnazija Zagreb 20 12 50 20 - - - - 102 (102)
139 Luka Bister 3 Tehnička škola Čakovec 20 30 50 - - - - - 100 (100)
139 Josipa Bodrožić Selak 4 III. gimnazija Split 20 30 50 - - - - - 100 (100)
139 Ida Boić 6 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 20 30 50 - - - - - 100 (100)
139 Karlo Borovčak 2 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 20 30 50 - - - - - 100 (100)
139 Karlo Boroš 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 - - - - - 100 (100)
139 Jan Celin 1 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
139 Franko Guberina 8 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
139 Antonio Hohnjec 1 Krapinski informatički klub Krik 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
139 David Iveković 2 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 20 30 50 - - - - - 100 (100)
139 Antonio Janjić 4 Gimnazija A.G. Matoša Đakovo 20 30 50 - - - - - 100 (100)
139 Leon Jeđut 3 Tehnička škola Čakovec 20 30 50 - - - - - 100 (100)
139 Ema Kolmanić 6 MIS Strahoninec 20 30 50 - - - - - 100 (100)
139 Fran Marić 2 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci 20 30 50 - - - - - 100 (100)
139 Vedran Novaković 6 MIS Strahoninec 20 30 50 - - - - - 100 (100)
139 Andrija Palašek 7 MIS Strahoninec 20 30 50 - - - - - 100 (100)
139 Leonarda Pribanić 1 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
139 Leo Stričak 7 MIS Strahoninec 20 30 50 - - - - - 100 (100)
139 Dominik Vugrinec 5 MIS Strahoninec 20 30 50 - - - - - 100 (100)
139 Borna Čizmarević 5 Dom mladih Rijeka 20 30 50 - - - - - 100 (100)
139 Relja Šegvić 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 - - - - - 100 (100)
139 Maro Štefanić 7 Dom mladih Rijeka 20 30 50 - - - - - 100 (100)
160 Ivor Dakić 1 RIK Nuštar 15 30 50 - - - - - 95 (95)
161 Oliver Kukas 2 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 20 24 50 - - - - - 94 (94)
161 Pavla Čančar 6 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 24 50 0 - - - - 94 (94)
163 Elisa Marčinko 7 Centar tehničke kulture Rijeka 15 30 20 0 0 12 0 16 93 (93)
163 Fran Tomljenović 3 XV. gimnazija Zagreb 15 30 5 20 - 12 - 16 93 (98)
165 Matko Barbić 3 V. gimnazija Zagreb 20 12 50 0 - - - - 82 (82)
165 Mateo Kovačić 2 Gimnazija I.Z. Dijankovečkoga Križevci 20 12 50 - - - - - 82 (82)
167 Filip Barbarić 4 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod - - - 80 - - - - 80 (80)
167 Lucija Dikanović 6 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod - - - 80 - - - - 80 (80)
169 Ivor Balog 2 III. gimnazija Osijek 20 24 - 30 - - - - 74 (74)
170 Mateo Mofardin 2 OŠ Vladimira Nazora Pazin 20 0 50 0 - - - - 70 (70)
170 Vladimir Vladetić 2 III. gimnazija Osijek 20 30 20 0 - - - - 70 (70)
172 Alen Šćuric 1 Krapinski informatički klub Krik 20 15 10 20 - - - - 65 (65)
173 Barbara Kelava 6 Prva gimnazija Varaždin 20 24 20 - - - - - 64 (64)
174 Luka Dakić 6 MIS Strahoninec 20 30 10 - - - - - 60 (60)
174 Sven Vujević 2 III. gimnazija Zagreb 20 30 10 - - - - - 60 (60)
176 Matija Lacković 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 15 30 10 - - - 0 - 55 (55)
176 Marin Topolnjak 6 MIS Strahoninec 20 30 5 - - - - - 55 (55)
178 Dominik Belavić 4 RIK Popovača 20 30 - - - - - - 50 (50)
178 Dolores Crnjac 6 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod - - 50 - - - - - 50 (50)
178 Matko Grgić 2 III. gimnazija Osijek 20 30 - - - - - - 50 (50)
178 Ivan Magdalenić 6 MIS Strahoninec 20 30 0 - - - - - 50 (50)
178 Rikard Miklec 2 III. gimnazija Zagreb 20 30 - - - - - - 50 (50)
178 Sven Novak 7 Robotičko informatički klub Križ 20 30 - - - - - - 50 (50)
178 Luka Ričković 4 RIK Popovača 20 30 - - - - - - 50 (50)
178 Ante Tomas 3 III. gimnazija Zagreb 20 30 - - - - - - 50 (50)
178 Petar Vinko 6 MIS Strahoninec 20 30 - - - - - - 50 (50)
178 Leo Znika 8 RIK Popovača 20 30 - - - - - - 50 (50)
178 Luka Čačić 2 III. gimnazija Zagreb 20 30 - - - - - - 50 (50)
189 Bruno Kosmačin 6 Prva gimnazija Varaždin 20 27 0 0 0 - - - 47 (47)
190 Lucija Janjić 7 RIK Nuštar 15 30 - - - - - - 45 (45)
190 Sebastian Soldat 2 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 15 30 - - - - - - 45 (45)
192 Lovro Vidović 8 MIS Strahoninec 20 24 - - - - - - 44 (44)
193 Šimun Banović 1 Gimnazija Požega 20 15 - - - - - - 35 (35)
193 Robert Habdija 3 Gimnazija I.Z. Dijankovečkoga Križevci 20 15 - - - - - - 35 (35)
193 Petar Jakuš 2 III. gimnazija Zagreb 10 15 10 - - - - - 35 (35)
196 Jakov Blašković 4 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 12 - - - - - - 32 (32)
196 Iva Kustura 3 Gimnazija Požega 20 12 - - - - - - 32 (32)
196 Petar Lesar 3 Tehnička škola Čakovec 20 12 - - - - - - 32 (32)
196 Antonio Peter 3 XIII. gimnazija Zagreb 20 12 - - - - - - 32 (32)
196 Ena Zelić 3 Gimnazija Požega 20 12 - - - - - - 32 (32)
201 Dino Grgić 4 III. gimnazija Osijek - 30 - - - - - - 30 (30)
201 Roko Gulić 6 Centar tehničke kulture Rijeka - 30 - 0 - - - - 30 (30)
201 Ema Krčadinac 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 5 15 10 - - - - - 30 (30)
201 Kristijan Trnjar 3 Krapinski informatički klub Krik 0 30 - - - - - - 30 (30)
205 Mirna Drabić 3 MIS Strahoninec 20 9 - - - - - - 29 (29)
205 Oleksandr Ichenskyi 1 V. gimnazija Zagreb 20 9 - - - - - - 29 (29)
207 Antonio Macan 1 Krapinski informatički klub Krik 10 12 - - - - - - 22 (22)
208 Damjan Brala 7 Klub informatičara otoka Krka 20 - - - - - - - 20 (20)
208 Krsto Cepanec 3 Robotičko informatički klub Križ 20 - - - - - - - 20 (20)
208 Ivan Dijanić 5 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 - - - - - - - 20 (20)
208 Petar Mirković 2 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 5 0 15 - - - - - 20 (20)
208 Fran Mlinac 6 Robotičko informatički klub Križ 20 - - - - - - - 20 (20)
208 Vita Mofardin 3 OŠ Vladimira Nazora Pazin 20 - - - - - - - 20 (20)
208 Vid Mulc 2 XIII. gimnazija Zagreb 20 - - - - - - - 20 (20)
208 Borna Radojčić 3 III. gimnazija Zagreb 20 - - - - - - - 20 (20)
208 Karlo Srdoč 8 Klub informatičara otoka Krka 20 0 - - - - - - 20 (20)
208 Matija Špoljarec 3 III. gimnazija Zagreb 20 - 0 - - - - - 20 (20)
218 Jan Pintar 6 OŠ Ante Kovačića Zagreb 5 12 - - - - - - 17 (17)
219 Josip Bosnić 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 15 - - - - - - - 15 (15)
219 Nino Strčić 7 Klub informatičara otoka Krka 0 15 - - - - - - 15 (15)
221 Luka Babić 1 Gimnazija Požega 10 0 - - - - - - 10 (10)
221 Matej Ban 6 Klub informatičara otoka Krka 5 - 5 0 - - - - 10 (10)
221 Petar Starčević 5 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 10 - - - - - - - 10 (10)
224 Karlo Duvnjak 3 Gimnazija Požega 5 - - - - - - - 5 (5)
224 Dominik Marcelja 7 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 5 0 - - - - - - 5 (5)
224 Antun Smojvir 3 Gimnazija Požega 5 - - - - - - - 5 (5)
224 Dario Šutić 6 Klub informatičara otoka Krka 5 - - - - - - - 5 (5)
228 Gabriel Bajčić 6 Klub informatičara otoka Krka - 0 0 - - - - - 0 (0)
228 Hrvoje Cepanec 6 Robotičko informatički klub Križ 0 - - - - - - - 0 (0)
228 Nikola Glavak 3 XIII. gimnazija Zagreb 0 0 - - - - - - 0 (0)
228 Leona Granoša 3 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 0 - - - - - - - 0 (0)
228 Dino Hadžić 3 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 0 - - - - - - - 0 (0)
228 Vanja Kovalisko 4 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 0 - - - - - - - 0 (0)
228 Lovro Kristijan Miljak 4 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 0 - - - - - - - 0 (0)
228 Janko Šeler 6 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 0 - - - - - - - 0 (0)