HONI Logo
 
HRVATSKO OTVORENO NATJECANJE U INFORMATICI
 
POJEDINAČNI REZULTATI
UKUPNO
OSNOVNE ŠKOLE / 6. RAZRED
 
MJESTO NATJECATELJ RAZRED EKIPA #1 #2 #3 #4 #5 #6 #7 UKUPNO
1 Dora Lendvaj 6 RIK Popovača 172 180 140 139 160 94 117 1002
2 Samuel Sobočan 6 MIS Strahoninec 135 106 140 107 100 108 120 816
3 Renato Krpan 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 85 100 100 140 100 102 150 777
4 Borna Janežić 6 Dom mladih Rijeka 100 100 100 92 100 100 120 712
5 Ingo Pavić 6 OŠ Ante Kovačića Zagreb 100 75 100 92 100 102 120 689
6 Ida Boić 6 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 100 114 140 50 74 100 100 678
7 Ema Kolmanić 6 MIS Strahoninec 140 48 100 70 100 100 100 658
8 Pavla Čančar 6 OŠ Ante Kovačića Zagreb 80 98 100 50 100 100 94 622
9 Frane Andrić 6 OŠ Antun Mihanović Slavonski Brod 75 106 140 67 80 100 - 568
10 Klara Puvača 6 Dom mladih Rijeka - 100 140 86 100 100 - 526
11 Marin Topolnjak 6 MIS Strahoninec 95 48 100 55 100 44 55 497
12 Barbara Kelava 6 Prva gimnazija Varaždin 50 75 100 20 50 94 64 453
13 Fran Mostarkić 6 OŠ Antun Mihanović Slavonski Brod - 108 140 - 100 100 - 448
14 Vedran Novaković 6 MIS Strahoninec 70 50 100 50 - 75 100 445
15 Fabijan Pitlović 6 OŠ Antun Mihanović Slavonski Brod - 90 140 - 100 100 - 430
16 Matija Lacković 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 75 - 65 65 100 44 55 404
17 Luka Dakić 6 MIS Strahoninec 40 - 60 55 80 50 60 345
18 Nika Krsnik 6 OŠ Ante Kovačića Zagreb 50 48 50 50 100 44 - 342
19 Roko Gulić 6 Centar tehničke kulture Rijeka 50 50 100 20 50 35 30 335
20 Jana Furdi 6 MIS Strahoninec - 95 100 - 73 44 - 312
21 Ivan Magdalenić 6 MIS Strahoninec - - 60 50 80 50 50 290
22 Toni Barišić 6 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 95 75 50 - 32 - - 252
23 Petar Vinko 6 MIS Strahoninec - - 50 40 60 50 50 250
24 Hrvoje Cepanec 6 Robotičko informatički klub Križ 50 20 50 20 50 50 0 240
25 Janko Šeler 6 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 50 43 50 35 - 44 0 222
26 Matej Ban 6 Klub informatičara otoka Krka 40 48 50 50 - 20 10 218
27 Fran Mlinac 6 Robotičko informatički klub Križ 50 50 30 20 44 - 20 214
28 Noa Turk 6 MIS Strahoninec - - 60 55 44 44 - 203
29 Dora Planinc 6 OŠ Ante Kovačića Zagreb 50 48 50 - - 50 - 198
30 Fran Vlahović 6 AK46 Đurđevac 50 50 - 45 50 - - 195
31 Grga Filajdić 6 OŠ Ante Kovačića Zagreb - 50 100 - 44 - - 194
32 Šimun Klarić 6 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 50 50 50 20 - - 190
33 Martin Zadravec 6 MIS Strahoninec 50 - - 45 44 50 - 189
34 Gabriel Bajčić 6 Klub informatičara otoka Krka 50 48 - 60 - 20 0 178
35 Vanja Žutić 6 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 70 35 50 - - - - 155
36 Vito List 6 MIS Strahoninec 50 - 50 50 - - - 150
37 Jan Pintar 6 OŠ Ante Kovačića Zagreb - 48 - 40 30 - 17 135
38 Kristina Lavin 6 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb - - 75 55 - - - 130
39 Marin Rameša 6 MIS Strahoninec - 50 - 35 - 44 - 129
40 Dolores Crnjac 6 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod - - - - 70 - 50 120
41 Šimun Ćosić 6 MIS Strahoninec - - - 55 50 - - 105
42 Dario Šutić 6 Klub informatičara otoka Krka - 48 - 45 - - 5 98
43 Lucija Dikanović 6 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod - - - - - - 80 80
44 Ivan Paljetak 6 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 50 20 - - - - - 70
45 Ivan Gabriel Šemper 6 Centar tehničke kulture Rijeka - - - - 60 - - 60
46 Jakša Bogdan 6 MIS Strahoninec - 48 - - - - - 48
47 Bruno Kosmačin 6 Prva gimnazija Varaždin - - - - - - 47 47
48 Marta Jolić 6 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb - 20 - - - - - 20