HONI Logo
 
HRVATSKO OTVORENO NATJECANJE U INFORMATICI
 
POJEDINAČNI REZULTATI
UKUPNO
OSNOVNE ŠKOLE / 7. RAZRED
 
MJESTO NATJECATELJ RAZRED EKIPA #1 #2 #3 #4 #5 #6 UKUPNO
1 Lara Semeš 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 150 215 - - - - 365
2 Samuel Sobočan 7 MIS Strahoninec 114 170 - - - - 284
3 Klara Puvača 7 Dom mladih Rijeka 183 100 - - - - 283
4 Borna Janežić 7 Dom mladih Rijeka 174 96 - - - - 270
5 Renato Krpan 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 127 128 - - - - 255
5 Dora Lendvaj 7 RIK Popovača 155 100 - - - - 255
7 Lina Krištić 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 116 125 - - - - 241
8 Ema Kolmanić 7 MIS Strahoninec 100 140 - - - - 240
9 Ingo Pavić 7 OŠ Ante Kovačića Zagreb 118 100 - - - - 218
10 Jakov Celin 7 Centar tehničke kulture Rijeka 100 100 - - - - 200
10 Pavla Čančar 7 OŠ Ante Kovačića Zagreb 100 100 - - - - 200
12 Barbara Kelava 7 Prva gimnazija Varaždin 100 94 - - - - 194
13 Petar Vinko 7 MIS Strahoninec 100 76 - - - - 176
14 Luka Protulipac 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 98 75 - - - - 173
15 Bruno Kosmačin 7 Prva gimnazija Varaždin 100 70 - - - - 170
15 Nika Krsnik 7 OŠ Ante Kovačića Zagreb 100 70 - - - - 170
15 Dora Planinc 7 OŠ Ante Kovačića Zagreb 100 70 - - - - 170
18 Jana Furdi 7 MIS Strahoninec 75 77 - - - - 152
19 Matija Lacković 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 68 70 - - - - 138
20 Vedran Novaković 7 MIS Strahoninec 70 67 - - - - 137
21 Marin Topolnjak 7 MIS Strahoninec 66 70 - - - - 136
22 Marin Protulipac 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 60 70 - - - - 130
23 Nikša Kecman 7 Društvo informatičara Pula 64 64 - - - - 128
24 Tomo Hranilović 7 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 66 50 - - - - 116
24 Ivan Magdalenić 7 MIS Strahoninec 52 64 - - - - 116
26 Silvia Licul 7 Društvo informatičara Pula 114 - - - - - 114
27 Marko Bokun 7 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 60 45 - - - - 105
28 Matej Ban 7 Klub informatičara otoka Krka 50 50 - - - - 100
28 Vito List 7 MIS Strahoninec / III. OŠ Čakovec 50 50 - - - - 100
30 Roko Gulić 7 Centar tehničke kulture Rijeka 98 - - - - - 98
31 Janko Šeler 7 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 50 45 - - - - 95
32 Gabriel Bajčić 7 Klub informatičara otoka Krka 50 33 - - - - 83
32 Dario Šutić 7 Klub informatičara otoka Krka 50 33 - - - - 83
34 Dorian Znika 7 RIK Popovača 59 18 - - - - 77
35 Šimun Ćosić 7 MIS Strahoninec - 73 - - - - 73
36 Borut Patčev 7 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 70 - - - - - 70
36 Jan Pintar 7 OŠ Ante Kovačića Zagreb - 70 - - - - 70
38 Luka Dakić 7 MIS Strahoninec 68 - - - - - 68
39 Luka Lukačević 7 MIS Strahoninec - 65 - - - - 65
40 Šimun Klarić 7 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije - 62 - - - - 62
41 Niko Hunski 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb - 57 - - - - 57
42 Vinko Bel 7 MIS Strahoninec - 50 - - - - 50
42 Niko Hunski 7 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 50 - - - - - 50
42 Karlo Pipinić 7 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije - 50 - - - - 50
45 Noa Planinc 7 MIS Strahoninec / POU Varaždin - 45 - - - - 45