HONI Logo
 
HRVATSKO OTVORENO NATJECANJE U INFORMATICI
 
POJEDINAČNI REZULTATI
UKUPNO
OSNOVNE ŠKOLE / 7. RAZRED
 
MJESTO NATJECATELJ RAZRED EKIPA #1 #2 #3 #4 #5 #6 #7 UKUPNO
1 Marko Dorčić 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 210 288 258 180 240 148 254 1578
2 Fran Babić 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 140 108 240 123 232 100 170 1113
3 Vlatko Borevković 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 220 188 140 90 186 100 180 1104
4 Matija Bujanić 7 MIS Strahoninec 164 158 142 192 140 108 140 1044
5 Emanuel Tukač 7 OŠ Breznički Hum 135 136 142 176 116 158 170 1033
6 Martin Vrbovčan 7 Udruga informatičara Bjelovarsko-bilogorske županije 154 148 100 196 150 100 130 978
7 Ivan Janjić 7 RIK Nuštar 95 180 140 123 156 108 156 958
8 Fran Lešković 7 RIK Popovača 132 100 140 104 160 69 150 855
9 Fabjan Markovinović 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 132 124 - 100 172 108 120 756
10 Iva Tadić 7 OŠ Ante Kovačića Zagreb 111 106 140 50 94 94 130 725
11 Leo Stričak 7 MIS Strahoninec 80 106 140 60 100 100 100 686
12 Relja Šegvić 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 65 100 100 100 100 79 100 644
13 Patrik Modrić 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 100 108 100 70 100 - 144 622
14 Šimun Bilas 7 MIS Strahoninec 65 - 140 55 100 100 140 600
15 Simeon Stefanović 7 Centar tehničke kulture Rijeka - 100 100 73 100 90 105 568
16 Andrija Palašek 7 MIS Strahoninec 55 50 100 60 100 100 100 565
17 Patrik Prebeg 7 OŠ Ante Kovačića Zagreb 75 100 140 111 - 100 - 526
18 Maro Štefanić 7 Dom mladih Rijeka 50 - 100 50 82 100 100 482
19 Sven Novak 7 Robotičko informatički klub Križ 100 75 140 50 50 - 50 465
20 Ivan Badrov 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 116 - 140 59 100 - - 415
21 Nino Strčić 7 Klub informatičara otoka Krka 50 48 100 50 100 50 15 413
22 Viktor Merćep 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 50 77 100 45 100 35 - 407
23 Vito Križaić 7 MIS Strahoninec 50 100 124 50 50 - - 374
24 Lovro Milišić 7 OŠ Retkovec Zagreb 80 108 75 107 - - - 370
24 Lucija Uroić 7 Robotičko informatički klub Križ 100 50 100 20 100 - - 370
26 Lucija Janjić 7 RIK Nuštar 50 50 50 46 50 50 45 341
27 Damjan Brala 7 Klub informatičara otoka Krka - 75 100 45 - 100 20 340
28 Lovro Lavrenčak 7 OŠ Ante Kovačića Zagreb 69 33 100 40 80 - - 322
29 Mia Borko 7 II. osnovna škola Vrbovec 50 90 100 60 - - - 300
30 Domagoj Gavranić 7 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb - 98 140 60 - - - 298
31 Ivan Belošević 7 MIS Strahoninec - 98 - 55 94 50 - 297
32 Ivan Bezjak 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb - 100 100 50 - - - 250
33 Dominik Marcelja 7 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 95 75 25 - 32 - 5 232
34 Elisa Marčinko 7 Centar tehničke kulture Rijeka 75 - - 40 - - 93 208
35 Marin Hrvaćanin 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb - 73 100 - - 20 - 193
36 Krešimir Kantolić 7 OŠ Ante Kovačića Zagreb 50 48 50 - - - - 148
37 Marin Denić 7 OŠ Split 3 - 50 - 50 - - - 100
38 Bruna Panžić 7 OŠ Split 3 - 98 - - - - - 98
39 Vito Gambin 7 Društvo informatičara Pula 95 - - - - - - 95
40 Ivan Petrović Poljak 7 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 50 - - - 37 - - 87
41 Anja Poljanšek 7 OŠ Ante Kovačića Zagreb 65 - - - - - - 65
42 Adam Marjanović 7 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije - - 55 - - - - 55
43 Ivan Ujević 7 OŠ Split 3 - - - 15 - - - 15