HONI Logo
 
HRVATSKO OTVORENO NATJECANJE U INFORMATICI
 
POJEDINAČNI REZULTATI
UKUPNO (za pozivanje na JHIO - vrednuje se 6 najboljih kola)
OSNOVNE ŠKOLE / I. PODSKUPINA
 
MJESTO NATJECATELJ RAZRED EKIPA #1 #2 #3 #4 #5 #6 #7 UKUPNO
1 Dora Lendvaj 6 RIK Popovača 172 180 140 139 160 94 117 908
2 Samuel Sobočan 6 MIS Strahoninec 135 106 140 107 100 108 120 716
3 Renato Krpan 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 85 100 100 140 100 102 150 692
4 Ida Boić 6 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 100 114 140 50 74 100 100 628
5 Borna Janežić 6 Dom mladih Rijeka 100 100 100 92 100 100 120 620
6 Ingo Pavić 6 OŠ Ante Kovačića Zagreb 100 75 100 92 100 102 120 614
7 Ema Kolmanić 6 MIS Strahoninec 140 48 100 70 100 100 100 610
8 Pavla Čančar 6 OŠ Ante Kovačića Zagreb 80 98 100 50 100 100 94 572
9 Frane Andrić 6 OŠ Antun Mihanović Slavonski Brod 75 106 140 67 80 100 - 568
10 Borna Čizmarević 5 Dom mladih Rijeka 50 50 100 86 100 100 100 536
11 Klara Puvača 6 Dom mladih Rijeka - 100 140 86 100 100 - 526
12 Marin Topolnjak 6 MIS Strahoninec 95 48 100 55 100 44 55 453
13 Fran Mostarkić 6 OŠ Antun Mihanović Slavonski Brod - 108 140 - 100 100 - 448
14 Vedran Novaković 6 MIS Strahoninec 70 50 100 50 - 75 100 445
15 Barbara Kelava 6 Prva gimnazija Varaždin 50 75 100 20 50 94 64 433
16 Fabijan Pitlović 6 OŠ Antun Mihanović Slavonski Brod - 90 140 - 100 100 - 430
17 Matija Lacković 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 75 - 65 65 100 44 55 404
18 Luka Dakić 6 MIS Strahoninec 40 - 60 55 80 50 60 345
19 Nika Krsnik 6 OŠ Ante Kovačića Zagreb 50 48 50 50 100 44 - 342
20 Petar Starčević 5 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 50 50 100 40 50 44 10 334
21 Roko Gulić 6 Centar tehničke kulture Rijeka 50 50 100 20 50 35 30 315
22 Jana Furdi 6 MIS Strahoninec - 95 100 - 73 44 - 312
23 Lovro Kristijan Miljak 4 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 50 50 50 55 50 50 0 305
24 Ivan Magdalenić 6 MIS Strahoninec - - 60 50 80 50 50 290
25 Mirna Drabić 3 MIS Strahoninec 20 50 50 35 50 50 29 264
25 Vita Mofardin 3 OŠ Vladimira Nazora Pazin 50 50 50 50 20 44 20 264
27 Dino Hadžić 3 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 50 50 35 50 50 0 255
28 Toni Barišić 6 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 95 75 50 - 32 - - 252
29 Petar Vinko 6 MIS Strahoninec - - 50 40 60 50 50 250
30 Dominik Belavić 4 RIK Popovača 20 30 50 50 - 44 50 244
31 Hrvoje Cepanec 6 Robotičko informatički klub Križ 50 20 50 20 50 50 0 240
32 Luka Ričković 4 RIK Popovača 20 48 30 25 50 20 50 223
33 Janko Šeler 6 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 50 43 50 35 - 44 0 222
34 Jakov Blašković 4 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 32 33 - 0 85 38 32 220
35 Matej Ban 6 Klub informatičara otoka Krka 40 48 50 50 - 20 10 218
36 Fran Mlinac 6 Robotičko informatički klub Križ 50 50 30 20 44 - 20 214
37 Ivan Dijanić 5 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 50 15 50 16 50 20 20 206
38 Noa Turk 6 MIS Strahoninec - - 60 55 44 44 - 203
39 Dora Planinc 6 OŠ Ante Kovačića Zagreb 50 48 50 - - 50 - 198
40 Fran Vlahović 6 AK46 Đurđevac 50 50 - 45 50 - - 195
41 Grga Filajdić 6 OŠ Ante Kovačića Zagreb - 50 100 - 44 - - 194
41 Leona Granoša 3 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 50 20 0 45 44 35 0 194
43 Šimun Klarić 6 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 50 50 50 20 - - 190
44 Martin Zadravec 6 MIS Strahoninec 50 - - 45 44 50 - 189
45 Gabriel Bajčić 6 Klub informatičara otoka Krka 50 48 - 60 - 20 0 178
46 Vanja Žutić 6 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 70 35 50 - - - - 155
47 Vito List 6 MIS Strahoninec 50 - 50 50 - - - 150
48 Vilim Radočaj 5 OŠ Ante Kovačića Zagreb 50 18 50 - 20 - - 138
49 Jan Pintar 6 OŠ Ante Kovačića Zagreb - 48 - 40 30 - 17 135
50 Krsto Cepanec 3 Robotičko informatički klub Križ 32 20 20 20 10 20 20 132
51 Kristina Lavin 6 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb - - 75 55 - - - 130
52 Marin Rameša 6 MIS Strahoninec - 50 - 35 - 44 - 129
53 Dolores Crnjac 6 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod - - - - 70 - 50 120
54 Leon Kukovačec 4 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 50 18 - - 30 20 - 118
55 Šimun Ćosić 6 MIS Strahoninec - - - 55 50 - - 105
56 Niko Barbarić 4 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb - - 20 50 34 - - 104
57 Ema Hrkać 5 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 50 - 50 - - - - 100
57 Dominik Vugrinec 5 MIS Strahoninec - - - - - - 100 100
59 Dario Šutić 6 Klub informatičara otoka Krka - 48 - 45 - - 5 98
60 Tin Pranjić 5 RIK Popovača - - - - 70 20 - 90
60 Angela Vukić 5 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 - - - 50 20 - 90
62 Karlo Andrijević 5 OŠ Ante Kovačića Zagreb 50 33 - - - - - 83
63 Lucija Dikanović 6 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod - - - - - - 80 80
64 Ivan Paljetak 6 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 50 20 - - - - - 70
65 Ivo Vraneš 4 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb - 20 - 0 - 44 - 64
66 Ivan Gabriel Šemper 6 Centar tehničke kulture Rijeka - - - - 60 - - 60
67 Ivan Patarčić 4 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb - 20 - - - 35 - 55
68 Jakov Iljadica 5 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb - - 50 - - - - 50
68 Ivona Kralj 5 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb - - 50 - - - - 50
70 Jakša Bogdan 6 MIS Strahoninec - 48 - - - - - 48
71 Bruno Kosmačin 6 Prva gimnazija Varaždin - - - - - - 47 47
72 Roko Uroda 5 MIS Strahoninec - - - - 44 - - 44
73 Danijel Lenković 4 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb - - - 35 - - - 35
74 Gabrijel Gabelić 2 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb - - - - 20 - - 20
74 Marin Jolić 4 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb - 20 - - - - - 20
74 Marta Jolić 6 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb - 20 - - - - - 20
77 Lovro Jakobović 3 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 6 - 0 - - - - 6
78 Vanja Kovalisko 4 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb - - - - - - 0 0