HONI Logo
 
HRVATSKO OTVORENO NATJECANJE U INFORMATICI
 
POJEDINAČNI REZULTATI
UKUPNO (za pozivanje na JHIO - vrednuje se 6 najboljih kola)
OSNOVNE ŠKOLE / II. PODSKUPINA
 
MJESTO NATJECATELJ RAZRED EKIPA #1 #2 #3 #4 #5 #6 #7 UKUPNO
1 Patrik Pavić 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 320 346 299 380 398 362 390 2196
2 Dorijan Lendvaj 8 RIK Popovača 360 230 308 280 250 208 300 1728
3 Marko Dorčić 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 210 288 258 180 240 148 254 1430
4 Domagoj Sabolić 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 172 204 230 190 232 100 170 1198
5 Vito Anić 8 XV. gimnazija Zagreb 260 168 160 106 230 127 228 1173
6 Sara Lazarušić 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 180 210 208 198 222 108 120 1138
7 Matija Kukić 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 175 200 174 112 203 102 170 1034
8 Vlatko Borevković 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 220 188 140 90 186 100 180 1014
9 Fran Babić 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 140 108 240 123 232 100 170 1013
10 Boris Španić 8 Centar tehničke kulture Rijeka 185 228 140 91 156 148 124 981
11 Filip Cvjetićanin 8 MIS Strahoninec 178 180 142 146 166 148 140 960
12 Matija Bujanić 7 MIS Strahoninec 164 158 142 192 140 108 140 936
13 Emanuel Tukač 7 OŠ Breznički Hum 135 136 142 176 116 158 170 917
14 Martin Vrbovčan 7 Udruga informatičara Bjelovarsko-bilogorske županije 154 148 100 196 150 100 130 878
15 Ivan Janjić 7 RIK Nuštar 95 180 140 123 156 108 156 863
16 Domagoj Barbarić 8 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 162 116 140 115 150 94 160 843
17 Armin Kadrić 8 Društvo informatičara Pula 130 168 140 140 100 108 140 826
18 Martin Majsec 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 185 108 132 116 - 100 156 797
19 Fran Lešković 7 RIK Popovača 132 100 140 104 160 69 150 786
20 Fabjan Markovinović 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 132 124 - 100 172 108 120 756
21 Tomi Stanišić 8 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 143 116 152 108 100 100 120 739
22 Petar Knežević 8 Dom mladih Rijeka 140 100 140 136 100 100 120 736
23 Bernard Inkret 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb - 82 100 175 254 - 120 731
24 Patrik Blašković 8 Društvo informatičara Pula 175 108 140 119 70 100 - 712
25 Sven Tomašek 8 OŠ Breznički Hum 100 108 140 79 100 108 150 706
26 Franko Guberina 8 OŠ Ante Kovačića Zagreb 100 148 140 76 100 100 100 688
27 Martina Licul 8 Društvo informatičara Pula 172 - 140 118 148 100 - 678
28 Iva Tadić 7 OŠ Ante Kovačića Zagreb 111 106 140 50 94 94 130 675
29 Maksimilijan Hižman 8 MIS Strahoninec 100 124 100 65 100 94 140 658
30 Petar Dušević 8 Dom mladih Rijeka 120 100 100 50 100 95 140 655
31 Leo Stričak 7 MIS Strahoninec 80 106 140 60 100 100 100 626
32 Toma Begović 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb - 130 140 - 112 100 140 622
32 Patrik Modrić 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 100 108 100 70 100 - 144 622
34 Šimun Bilas 7 MIS Strahoninec 65 - 140 55 100 100 140 600
35 Antonio Dijanić 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 100 64 112 55 100 94 120 590
36 Relja Šegvić 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 65 100 100 100 100 79 100 579
37 Simeon Stefanović 7 Centar tehničke kulture Rijeka - 100 100 73 100 90 105 568
38 Roko Barišić 8 OŠ Ante Kovačića Zagreb 96 58 140 70 100 100 - 564
38 Vito Džaja-Pozaić 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 140 108 100 116 100 - - 564
40 Patrik Prebeg 7 OŠ Ante Kovačića Zagreb 75 100 140 111 - 100 - 526
41 Andrija Palašek 7 MIS Strahoninec 55 50 100 60 100 100 100 515
42 Maro Štefanić 7 Dom mladih Rijeka 50 - 100 50 82 100 100 482
43 Sven Novak 7 Robotičko informatički klub Križ 100 75 140 50 50 - 50 465
44 Matko Ćavar 8 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 95 75 100 50 37 100 - 457
45 Ema Krčadinac 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 100 58 100 55 100 - 30 443
46 Lovro Vidović 8 MIS Strahoninec 75 98 80 50 65 74 44 442
47 Božidar Zrnić 8 Dom mladih Rijeka 140 98 100 - 100 - - 438
48 Ivan Badrov 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 116 - 140 59 100 - - 415
49 Viktor Merćep 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 50 77 100 45 100 35 - 407
50 Nino Strčić 7 Klub informatičara otoka Krka 50 48 100 50 100 50 15 398
51 Leo Znika 8 RIK Popovača - 75 100 50 100 20 50 395
52 Karlo Srdoč 8 Klub informatičara otoka Krka 50 100 - 65 100 44 20 379
53 Vito Križaić 7 MIS Strahoninec 50 100 124 50 50 - - 374
54 Lovro Milišić 7 OŠ Retkovec Zagreb 80 108 75 107 - - - 370
54 Lucija Uroić 7 Robotičko informatički klub Križ 100 50 100 20 100 - - 370
56 Damjan Brala 7 Klub informatičara otoka Krka - 75 100 45 - 100 20 340
57 Lovro Lavrenčak 7 OŠ Ante Kovačića Zagreb 69 33 100 40 80 - - 322
58 Mia Borko 7 II. osnovna škola Vrbovec 50 90 100 60 - - - 300
59 Domagoj Gavranić 7 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb - 98 140 60 - - - 298
60 Ivan Belošević 7 MIS Strahoninec - 98 - 55 94 50 - 297
61 Lucija Janjić 7 RIK Nuštar 50 50 50 46 50 50 45 296
62 Ivan Bezjak 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb - 100 100 50 - - - 250
62 Tonka Šegvić 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb - 100 100 - 50 - - 250
64 Dominik Marcelja 7 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 95 75 25 - 32 - 5 232
65 Elisa Marčinko 7 Centar tehničke kulture Rijeka 75 - - 40 - - 93 208
66 Marin Hrvaćanin 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb - 73 100 - - 20 - 193
67 Lovre Marasović 8 OŠ Split 3 - 100 - 65 - - - 165
68 Filip Križanac 8 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 95 - 65 - - - - 160
69 Krešimir Kantolić 7 OŠ Ante Kovačića Zagreb 50 48 50 - - - - 148
70 Marko Borković 8 MIS Strahoninec 110 - - - - - - 110
71 Ivan Bubalo 8 OŠ Split 3 - 108 - - - - - 108
72 Marin Grbeš 8 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije - 50 55 - - - - 105
73 Marin Denić 7 OŠ Split 3 - 50 - 50 - - - 100
73 Ivana Oreb 8 OŠ Split 3 - 50 - 50 - - - 100
73 Roko Pupačić 8 OŠ Split 3 - 50 - 50 - - - 100
76 Bruna Panžić 7 OŠ Split 3 - 98 - - - - - 98
77 Vito Gambin 7 Društvo informatičara Pula 95 - - - - - - 95
78 David Vodopija 8 Dom mladih Rijeka - 90 - - - - - 90
79 Ivan Petrović Poljak 7 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 50 - - - 37 - - 87
80 Anja Poljanšek 7 OŠ Ante Kovačića Zagreb 65 - - - - - - 65
81 Adam Marjanović 7 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije - - 55 - - - - 55
82 Lovro Nidogon 8 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb - - - - 50 - - 50
82 Silvija Rade 8 Centar tehničke kulture Rijeka 50 - - - - - - 50
84 Karlo Bakić 8 OŠ Split 3 - 48 - - - - - 48
85 Ivan Ujević 7 OŠ Split 3 - - - 15 - - - 15