HONI Logo
 
HRVATSKO OTVORENO NATJECANJE U INFORMATICI
 
POJEDINAČNI REZULTATI
UKUPNO
SREDNJE ŠKOLE / 2. RAZRED
 
MJESTO NATJECATELJ RAZRED EKIPA #1 #2 #3 #4 #5 #6 UKUPNO
1 Krešimir Nežmah 2 XV. gimnazija Zagreb 370 370 325 358 216 396 2035
2 Bartol Markovinović 2 XV. gimnazija Zagreb 315 299 185 325 293 260 1677
3 Vedran Cifrek 2 XV. gimnazija Zagreb 278 145 200 223 186 250 1282
4 Vlatko Rohak 2 XV. gimnazija Zagreb 188 100 170 196 370 204 1228
5 Nikola Kušen 2 Prva gimnazija Varaždin 204 170 147 210 197 297 1225
6 Ema Borevković 2 XV. gimnazija Zagreb 215 100 158 253 179 260 1165
7 Jura Hostić 2 XV. gimnazija Zagreb 246 100 257 158 177 214 1152
8 Leonarda Pribanić 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 127 100 100 210 192 188 917
9 Orsat Puljizević 2 XV. gimnazija Zagreb 123 183 170 163 126 100 865
10 Antonio Đakulović 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 100 128 144 163 117 167 819
11 Andrej Čizmarević 2 Dom mladih Rijeka - - 260 170 304 - 734
12 Fran Meglić 2 Tehnička škola Čakovec / Međimurski informatički klub 79 164 120 83 128 121 695
13 Petar Belošević 2 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 106 146 60 114 120 118 664
14 Antonio Hohnjec 2 Krapinski informatički klub Krik 123 100 182 151 20 85 661
15 Marko Pongrac 2 XV. gimnazija Zagreb 100 94 140 163 50 104 651
16 Antonio Macan 2 Krapinski informatički klub Krik 95 100 95 100 104 85 579
17 Hana Ivančić 2 V. gimnazija Zagreb 100 100 85 114 71 90 560
18 Andrej Todić 2 Društvo informatičara Pula 118 100 79 - 242 - 539
19 Duje Štolfa 2 III. gimnazija Split - 170 - 107 81 90 448
20 Stjepan Đelekovčan 2 Gimnazija Fran Galović Koprivnica 104 100 100 107 - - 411
21 Eugen Bošnjak 2 XV. gimnazija Zagreb - 215 - 170 - - 385
22 Marko Varga 2 Prva gimnazija Varaždin - - 142 107 50 85 384
23 Jakov Novak 2 Prva gimnazija Varaždin - - 102 114 47 100 363
24 Mihael Žagar 2 ZTK Križevci 70 53 82 88 50 - 343
25 Marko Udvari 2 ZTK Križevci 55 70 35 64 44 55 323
26 Mateo Piskač 2 ZTK Križevci 48 50 49 50 50 50 297
27 Filipa Stanojević 2 Društvo informatičara Pula 100 82 38 76 - - 296
28 Oleksandr Ichenskyi 2 V. gimnazija Zagreb 70 85 54 82 - - 291
29 Jan Celin 2 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka - 138 - 107 45 - 290
30 Dorian Matić 2 V. gimnazija Zagreb 110 - 69 107 - - 286
31 Marin Francuz 2 Gimnazija Požega - 64 20 94 44 50 272
32 Filip Jamuljak 2 Gimnazija Požega - 100 54 95 - - 249
33 Nika Vidalina 2 III. gimnazija Zagreb - 44 29 75 50 50 248
34 Amalija Danjek 2 III. gimnazija Zagreb 20 43 29 75 50 30 247
35 Lea Petanović 2 III. gimnazija Zagreb - 38 29 75 50 50 242
36 Lukas Baltas 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb - - - 156 - 80 236
37 Neven Lukić 2 Gimnazija Fran Galović Koprivnica 108 64 49 - - - 221
38 Iva Vidalina 2 III. gimnazija Zagreb - 18 29 70 50 50 217
39 Florijan Blažeka 2 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 84 - 50 79 - - 213
40 Luka Babić 2 Gimnazija Požega - 50 - 100 51 - 201
40 Tibor Kakuk 2 Gimnazija Požega - 70 - 58 47 26 201
42 Ivan Zeba 2 Gimnazija Požega - 70 - 76 - 50 196
43 Šimun Banović 2 Gimnazija Požega - 70 39 76 - - 185
44 Denis Sinković 2 Krapinski informatički klub Krik - 84 32 - 50 - 166
45 Vedran Đimoti 2 Gimnazija Požega 100 - - 60 - - 160
46 Luka Margetić 2 Gimnazija Požega - 50 20 88 - - 158
47 Domagoj Sviličić 2 V. gimnazija Zagreb - - - 100 47 - 147
48 Mihael Breznički Herceg 2 Srednja škola Vrbovec - - - 49 44 50 143
49 Iva Džaja 2 III. gimnazija Zagreb - 36 29 74 - - 139
50 Sebastian Medjaković 2 II. gimnazija Zagreb 96 - 38 - - - 134
51 Bruno Babeli 2 V. gimnazija Zagreb 50 70 - - - - 120
51 Marko Višić 2 III. gimnazija Zagreb - 50 20 - 50 - 120
53 Matej Breznički Herceg 2 Srednja škola Vrbovec - - - 49 20 50 119
54 Josip Duvančić 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 50 46 15 - - - 111
55 Lucijan Hrvaćanin 2 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 90 - - - - - 90
56 Petra Habjanec 2 Gimnazija A.G. Matoša Zabok - - - 82 - - 82
57 Marko Miličević 2 Gimnazija Požega 80 - - - - - 80
58 Alen Šćuric 2 Krapinski informatički klub Krik - 79 - - - - 79
59 Boris Pavić 2 III. gimnazija Split - - - - 74 - 74
60 Leopold brodar 2 Srednja škola Isidora Kršnjavoga Našice 60 - - - - - 60
61 Dario Huić 2 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 50 - - - - - 50
61 Mislav Pršle 2 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 50 - - - - - 50
63 Zvonko Lelas 2 III. gimnazija Split - - - - 48 - 48
64 David Matijašec 2 Elektrostrojarska škola Varaždin - - - - 20 - 20
65 Fran Peršić 2 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka - - 0 - - - 0