HONI Logo
 
HRVATSKO OTVORENO NATJECANJE U INFORMATICI
 
POJEDINAČNI REZULTATI
UKUPNO
SREDNJE ŠKOLE / 3. RAZRED
 
MJESTO NATJECATELJ RAZRED EKIPA #1 #2 #3 #4 #5 #6 UKUPNO
1 Martin Josip Kocijan 3 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 260 304 337 383 194 144 1622
2 Pavel Kliska 3 XV. gimnazija Zagreb 218 215 215 280 326 304 1558
3 Ivan Milinović 3 XV. gimnazija Zagreb 177 260 158 266 280 193 1334
4 Mislav Brnetić 3 XV. gimnazija Zagreb 210 170 207 210 206 234 1237
5 Nika Utrobičić 3 III. gimnazija Split 188 188 188 163 181 163 1071
6 Marko Čengić 3 XV. gimnazija Zagreb 110 145 192 253 182 146 1028
7 Marko Srpak 3 Prva gimnazija Varaždin - 215 192 170 260 162 999
8 Antonio Lukić 3 XV. gimnazija Zagreb 156 128 214 163 170 142 973
9 Leon Stjepan Uroić 3 XV. gimnazija Zagreb 191 170 203 163 105 102 934
10 Maja Drmač 3 XV. gimnazija Zagreb 150 170 203 170 84 139 916
11 Karlo Josip Kardum 3 XV. gimnazija Zagreb 188 100 170 114 178 153 903
12 Lana Šprajc 3 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 149 159 160 79 205 127 879
13 Darijan Gudelj 3 III. gimnazija Split 183 170 170 163 50 114 850
14 Jakov Tomasić 3 Centar tehničke kulture Rijeka 141 128 138 170 210 55 842
15 David Mikulčić 3 XV. gimnazija Zagreb 142 156 202 163 50 111 824
16 Mateo Kovačić 3 Gimnazija I.Z. Dijankovečkoga Križevci / ZTK Križevci 118 170 192 100 85 132 797
17 Bojan Puvača 3 Dom mladih Rijeka - - 254 163 260 107 784
18 Ida Kolmanić 3 Prva gimnazija Varaždin 95 100 152 156 150 100 753
19 Nikola Capan 3 XV. gimnazija Zagreb 118 188 222 203 - - 731
19 Matko Šimić 3 XV. gimnazija Zagreb 100 114 62 170 125 160 731
21 Adrian Cvijanović 3 XV. gimnazija Zagreb 74 156 100 128 163 100 721
22 Jakov Manjkas 3 Gimnazija Bjelovar 170 100 170 163 - 107 710
23 Jerko Šegvić 3 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 104 100 174 - 192 118 688
24 Antonio Kutnjak 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 127 100 69 170 120 90 676
25 Mihael Pristav 3 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 164 100 140 - 170 100 674
26 Tio Špicar 3 Tehnička škola Čakovec / Međimurski informatički klub 73 122 142 163 47 118 665
27 Luka Bulić Bračulj 3 III. gimnazija Split - 164 212 151 - 109 636
28 Filip Beleta 3 XV. gimnazija Zagreb 114 128 73 100 108 100 623
29 Velimir Kovačić 3 XV. gimnazija Zagreb 146 88 110 163 107 - 614
30 Vatroslav Jakopec 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 100 79 82 114 120 111 606
31 David Karlovčec 3 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 100 73 110 107 120 95 605
32 Tarik Seferović 3 XV. gimnazija Zagreb 98 100 102 163 119 - 582
33 Jura Starčević 3 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 114 100 94 107 94 65 574
34 Matej Ištuk 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb - 88 152 114 120 80 554
35 Lovro Pranjić 3 Gimnazija Bjelovar - 100 158 100 50 50 458
36 Marin Petric 3 III. gimnazija Split - 100 163 - 50 121 434
37 Kristijan Komar 3 Gimnazija Bjelovar 95 50 99 70 50 50 414
38 Tomislav Novak 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 114 94 - - 137 64 409
39 Zvonimir Haramustek 3 III. gimnazija Osijek 100 100 52 88 60 - 400
39 Sven Vujević 3 III. gimnazija Zagreb 100 56 37 107 50 50 400
41 Oliver Horvat 3 Srednja škola Isidora Kršnjavoga Našice 60 100 100 - 47 90 397
42 Luka Forko 3 III. gimnazija Zagreb 50 100 37 107 50 50 394
43 Josip Goluža 3 III. gimnazija Zagreb 48 94 - 100 50 50 342
44 Branimir Tomeljak 3 III. gimnazija Split 100 67 52 100 20 - 339
45 Leon Blažević 3 Srednja škola Isidora Kršnjavoga Našice - 100 100 - 78 50 328
46 Borna Petak 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb - 64 32 100 50 75 321
47 Patrik Dereh 3 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka - - - 121 198 - 319
48 Petar Mirković 3 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 50 50 20 88 50 50 308
49 Željko Kelava 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb - 94 - - 107 100 301
50 Ivor Balog 3 III. gimnazija Osijek 84 - - 79 78 50 291
51 Josip Bosnić 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb - 70 - 88 - 75 233
52 Filip Kvesić 3 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 48 - - 79 50 50 227
53 Anja Bosak 3 V. gimnazija Zagreb - 73 32 - 45 65 215
54 Marko Novak 3 Tehnička škola Čakovec 100 94 - - 20 - 214
54 Patrik Špoljar 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb - 54 60 - - 100 214
56 Leticija Crnković 3 Gimnazija Fran Galović Koprivnica 50 48 65 - 47 - 210
57 Mateo Mofardin 3 OŠ Vladimira Nazora Pazin 100 - 54 55 - - 209
58 Rikard Miklec 3 III. gimnazija Zagreb - - - 100 50 50 200
59 Mihael Petričević 3 Tehnička škola Čakovec 100 94 - - - - 194
60 Josip Lučić 3 V. gimnazija Zagreb - 100 90 - - - 190
61 Lovro Makovec 3 Tehnička škola Čakovec - 100 79 - - - 179
62 Vladimir Šindler 3 Gimnazija A.G. Matoša Zabok - - - 86 73 - 159
63 Borna Fijember 3 III. gimnazija Zagreb - - - 100 50 - 150
64 Janko Vrček 3 Prva gimnazija Varaždin - - - - 50 90 140
65 Vladimir Vladetić 3 III. gimnazija Osijek 100 30 - 9 - - 139
66 Ivo Veverec 3 Gimnazija A.G. Matoša Zabok - - - - - 132 132
67 Vittorio Vičević 3 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci 128 - - - - - 128
68 Franko Budimir 3 XIII. gimnazija Zagreb 70 - - - 57 - 127
68 Vid Mulc 3 XIII. gimnazija Zagreb 70 - - - 57 - 127
70 Petar Jakuš 3 III. gimnazija Zagreb - 70 - 50 - - 120
71 Luka List 3 Gimnazija Fran Galović Koprivnica - 108 - - - - 108
72 Karlo Borovčak 3 Gimnazija A.G. Matoša Zabok - - - 106 - - 106
73 Krešo Orešković 3 Srednja škola Isidora Kršnjavoga Našice 50 - 54 - - - 104
74 Armando Gabor 3 II. gimnazija Zagreb 100 - - - - - 100
74 Ian Golob 3 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka - - - 100 - - 100
74 Luka Prpić 3 III. gimnazija Zagreb - - - - 50 50 100
74 Marko Vlaić 3 XV. gimnazija Zagreb 100 - - - - - 100
74 Dan Široki 3 III. gimnazija Zagreb - - - - 50 50 100
74 Karlo Žižić 3 V. gimnazija Zagreb 100 - - - - - 100
80 Matko Grgić 3 III. gimnazija Osijek - 34 - - 50 - 84
81 Vid Lež 3 Gimnazija A.G. Matoša Zabok - - - 82 - - 82
82 Ante Miličević 3 III. gimnazija Zagreb - - - - 50 30 80
83 Antonio Kovač 3 Srednja škola Isidora Kršnjavoga Našice - - 75 - - - 75
84 Leonardo Marinović 3 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije - 70 - - - - 70
85 Mislav Tokić 3 III. gimnazija Split 64 - - - - - 64
86 Luka Čačić 3 III. gimnazija Zagreb - - 29 25 - 3 57
87 Karlo Boroš 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb - - - - - 50 50
87 Emanuel Gardla 3 Gimnazija A.G. Matoša Zabok - - - - 50 - 50
89 Lovro Buljat 3 Gimnazija F. Petrića Zadar - - - - 44 - 44
89 Fran Marić 3 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci - - - - 44 - 44
91 Jurica Jakoubek 3 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije - - 20 - 20 - 40
92 David Kovačević 3 Srednja škola Isidora Kršnjavoga Našice - - 29 - - - 29
93 Antonio Petak 3 Elektrostrojarska škola Varaždin - - - - 20 - 20