HONI Logo
 
HRVATSKO OTVORENO NATJECANJE U INFORMATICI
 
POJEDINAČNI REZULTATI
UKUPNO
OSNOVNE I SREDNJE ŠKOLE
 
MJESTO NATJECATELJ RAZRED EKIPA #1 #2 #3 #4 #5 #6 #7 UKUPNO
1 Josip Klepec 4 XV. gimnazija Zagreb 400 360 407 416 460 380 388 2811
2 Patrik Pavić 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 320 346 299 380 398 362 390 2495
3 Vilim Lendvaj 4 XV. gimnazija Zagreb 300 308 301 308 406 430 414 2467
4 Leonard Inkret 4 XV. gimnazija Zagreb 312 350 344 284 410 392 350 2442
5 Krešimir Nežmah 1 XV. gimnazija Zagreb 195 380 275 380 406 380 380 2396
6 Dominik Fistrić 3 XV. gimnazija Zagreb 315 308 334 298 380 280 250 2165
7 Martin Josip Kocijan 2 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 280 228 326 245 398 320 360 2157
8 Paula Vidas 4 XV. gimnazija Zagreb 322 308 335 300 336 308 180 2089
9 Luka Jovanović 4 XV. gimnazija Zagreb 276 252 280 245 284 380 370 2087
10 Lovro Kalinovčić 3 XV. gimnazija Zagreb 320 278 300 235 290 280 300 2003
11 Bartol Markovinović 1 XV. gimnazija Zagreb 350 330 316 108 288 236 320 1948
12 Dorijan Lendvaj 8 RIK Popovača 360 230 308 280 250 208 300 1936
13 Petar Nizić-Nikolac 4 XV. gimnazija Zagreb 296 238 214 124 334 372 310 1888
14 Luka Merćep 4 V. gimnazija Zagreb 265 258 258 295 358 252 180 1866
15 Kristijan Verović 4 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 280 270 232 230 280 274 270 1836
16 Lovro Nuić 4 XV. gimnazija Zagreb 205 208 221 248 320 280 310 1792
17 Vedran Cifrek 1 XV. gimnazija Zagreb 335 228 308 180 218 250 250 1769
18 Mislav Brnetić 2 XV. gimnazija Zagreb 220 230 210 220 250 280 288 1698
19 Gabrijel Jambrošić 3 XV. gimnazija Zagreb 195 243 223 250 280 268 210 1669
20 Jurica Horvat 4 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 280 228 230 230 272 240 170 1650
21 Pavel Kliska 2 XV. gimnazija Zagreb 182 258 304 148 308 156 276 1632
22 Borna Šimić 4 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 280 258 230 280 - 260 300 1608
23 Ivan Jambrešić 1 XV. gimnazija Zagreb 241 356 230 65 266 216 210 1584
24 Marko Dorčić 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 210 288 258 180 240 148 254 1578
25 Fabijan Bošnjak 3 XV. gimnazija Zagreb - 280 306 198 280 212 290 1566
26 Ivan Milinović 2 XV. gimnazija Zagreb 280 210 230 225 280 148 190 1563
27 Borna Cafuk 4 Gimnazija Bjelovar 215 220 144 230 240 143 310 1502
28 Eugen Bošnjak 1 XV. gimnazija Zagreb 283 278 230 108 180 180 242 1501
29 Vlatko Rohak 1 XV. gimnazija Zagreb 175 238 182 220 280 180 160 1435
30 Goran Ivanković 3 XV. gimnazija Zagreb 190 228 164 275 272 100 200 1429
31 Lucija Žužić 4 Centar tehničke kulture Rijeka 239 238 212 143 240 148 200 1420
32 Marin Meštrović 3 Gimnazija I.Z. Dijankovečkoga Križevci 190 288 228 175 244 120 170 1415
33 Leon Stjepan Uroić 2 XV. gimnazija Zagreb 180 238 180 230 240 108 200 1376
34 Luka Džimbeg 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 165 188 246 138 280 148 180 1345
35 Roko Parać 4 XV. gimnazija Zagreb 264 268 110 - 276 178 240 1336
36 Nikola Kušen 1 Prva gimnazija Varaždin 190 110 150 180 264 228 190 1312
37 Patrik Đurđević 3 XV. gimnazija Zagreb 226 228 204 80 250 168 152 1308
38 Domagoj Sabolić 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 172 204 230 190 232 100 170 1298
39 Vito Anić 8 XV. gimnazija Zagreb 260 168 160 106 230 127 228 1279
40 Matko Petrović 4 XV. gimnazija Zagreb 220 240 258 198 - 180 180 1276
41 Bojan Štetić 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 215 130 180 230 200 148 170 1273
42 Ivan Novak 4 Srednja škola Vrbovec 220 240 140 142 124 180 210 1256
43 Sara Lazarušić 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 180 210 208 198 222 108 120 1246
44 Luka Ivanković 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 180 200 140 191 222 116 192 1241
45 Filip Rukavina 3 V. gimnazija Zagreb 220 228 171 110 180 91 240 1240
46 Karlo Franić 3 XV. gimnazija Zagreb 262 156 190 148 211 141 120 1228
47 Nika Utrobičić 2 III. gimnazija Split 220 180 181 198 100 148 180 1207
48 Petar Borko 4 Prva gimnazija Varaždin 220 180 176 135 180 100 200 1191
49 Dominik Balog 3 XV. gimnazija Zagreb 130 - 258 145 214 143 300 1190
50 Maja Milas 3 XV. gimnazija Zagreb 220 168 132 148 180 100 240 1188
51 Mauricio Šmit 4 Gimnazija F. Petrića Zadar 164 240 199 142 250 192 - 1187
52 Karlo Gjogolović 3 Gimnazija Požega 204 210 190 113 172 134 160 1183
53 Maja Drmač 2 XV. gimnazija Zagreb 180 178 140 142 128 206 180 1154
54 Lana Šprajc 2 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 225 108 150 198 100 116 248 1145
55 Andrej Čizmarević 1 Dom mladih Rijeka 217 210 200 142 240 132 - 1141
56 Matija Kukić 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 175 200 174 112 203 102 170 1136
57 Dominik Matijaca 3 III. gimnazija Split 180 200 175 180 214 - 184 1133
58 Jura Hostić 1 XV. gimnazija Zagreb 132 158 175 133 170 100 252 1120
59 Adrijan Cvijanović 2 XV. gimnazija Zagreb 165 168 160 154 156 94 220 1117
60 Fran Babić 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 140 108 240 123 232 100 170 1113
61 Vlatko Borevković 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 220 188 140 90 186 100 180 1104
62 Filip Cvjetićanin 8 MIS Strahoninec 178 180 142 146 166 148 140 1100
63 Jerko Šegvić 2 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 169 208 100 180 116 94 230 1097
64 Mihael Pristav 2 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 225 148 140 148 100 100 228 1089
65 Nikola Capan 2 XV. gimnazija Zagreb 134 153 164 142 160 102 220 1075
66 Boris Španić 8 Centar tehničke kulture Rijeka 185 228 140 91 156 148 124 1072
67 Jakov Cigrovski 3 XV. gimnazija Zagreb 215 180 222 180 268 - - 1065
68 Matija Bujanić 7 MIS Strahoninec 164 158 142 192 140 108 140 1044
69 Andrej Todić 1 Društvo informatičara Pula 190 148 140 176 95 120 170 1039
70 Adrian Brajković 3 Gimnazija F. Petrića Zadar 280 148 190 98 176 142 - 1034
71 Emanuel Tukač 7 OŠ Breznički Hum 135 136 142 176 116 158 170 1033
72 Marin Varivoda 3 Gimnazija F. Petrića Zadar 225 308 199 180 - 118 - 1030
73 David Mikulčić 2 XV. gimnazija Zagreb 136 156 130 123 230 94 154 1023
74 Nikola Sole 4 V. gimnazija Zagreb 138 206 188 136 250 100 - 1018
75 Filip Barbarić 4 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 210 148 180 144 100 148 80 1010
76 Marko Srpak 2 Prva gimnazija Varaždin 220 168 - 148 230 108 130 1004
77 Dora Lendvaj 6 RIK Popovača 172 180 140 139 160 94 117 1002
78 Robert Špralja 3 Prva gimnazija Varaždin 132 118 142 147 150 156 156 1001
79 Martin Vrbovčan 7 Udruga informatičara Bjelovarsko-bilogorske županije 154 148 100 196 150 100 130 978
80 Fran Halambek 4 XV. gimnazija Zagreb 210 126 140 148 250 103 - 977
81 Luka Ravenšćak 4 Tehnička škola Bjelovar 170 100 140 102 184 100 167 963
82 Tea Arvaj 4 III. gimnazija Osijek 100 100 140 172 170 140 140 962
83 Grgur Crnogorac 4 XV. gimnazija Zagreb 180 180 180 - 240 - 180 960
84 Ivan Janjić 7 RIK Nuštar 95 180 140 123 156 108 156 958
85 Velimir Kovačić 2 XV. gimnazija Zagreb 82 123 142 142 172 174 120 955
86 Matko Šimić 2 XV. gimnazija Zagreb 124 148 100 130 100 142 208 952
87 Marko Gregurović 4 Krapinski informatički klub Krik 164 178 152 107 132 100 115 948
88 Marko Čengić 2 XV. gimnazija Zagreb - 240 193 180 230 100 - 943
89 Anto Matanović 3 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 180 146 140 117 100 95 160 938
90 Domagoj Barbarić 8 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 162 116 140 115 150 94 160 937
91 Karlo Josip Kardum 2 XV. gimnazija Zagreb 172 168 160 113 188 - 130 931
92 Armin Kadrić 8 Društvo informatičara Pula 130 168 140 140 100 108 140 926
93 Bruno Benčević 4 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 130 180 155 76 100 100 180 921
94 Marko Pongrac 1 XV. gimnazija Zagreb 172 116 140 103 116 108 156 911
95 Antonio Lukić 2 XV. gimnazija Zagreb 140 158 152 98 - 108 240 896
96 Jakov Manjkas 2 Gimnazija Bjelovar 124 180 100 100 208 - 180 892
97 Filip Beleta 2 XV. gimnazija Zagreb 165 158 142 84 100 108 134 891
98 Ema Boreković 1 XV. gimnazija Zagreb 246 180 180 113 170 - - 889
99 Bojan Puvača 2 Dom mladih Rijeka 212 180 140 152 100 94 - 878
100 Ante Perković 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 85 180 140 62 148 100 160 875
101 Ivan Vojvodić 1 XV. gimnazija Zagreb 220 188 172 188 - 100 - 868
102 Fran Meglić 1 Tehnička škola Čakovec / Međimurski informatički klub 95 148 140 98 100 102 180 863
103 Borna Massari 2 Dom mladih Rijeka 140 130 140 117 100 94 140 861
104 Fran Lešković 7 RIK Popovača 132 100 140 104 160 69 150 855
105 Elizaveta Chernova 3 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 213 166 - 165 - 149 152 845
106 Max Carin Balić 3 XV. gimnazija Zagreb 156 185 140 137 122 100 - 840
107 Tomi Stanišić 8 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 143 116 152 108 100 100 120 839
108 Petar Knežević 8 Dom mladih Rijeka 140 100 140 136 100 100 120 836
109 Fran Zekan 3 V. gimnazija Zagreb 172 - 140 140 172 94 102 820
110 Samuel Sobočan 6 MIS Strahoninec 135 106 140 107 100 108 120 816
111 Karlo Miličić 3 V. gimnazija Zagreb 170 196 140 106 100 100 - 812
112 Martin Majsec 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 185 108 132 116 - 100 156 797
113 Ivan Blašković 1 Društvo informatičara Pula 105 98 142 78 100 142 120 785
113 Sven Tomašek 8 OŠ Breznički Hum 100 108 140 79 100 108 150 785
115 Zvonimir Haramustek 2 III. gimnazija Osijek 95 100 100 151 70 148 120 784
116 Borna Colarić 3 RIK Nuštar 125 180 140 88 82 50 116 781
117 Vittorio Vičević 2 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci 110 - 140 192 116 100 120 778
118 Renato Krpan 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 85 100 100 140 100 102 150 777
119 Ivan Cepanec 2 Robotičko informatički klub Križ 144 148 140 - 100 100 140 772
120 Tio Špicar 2 Tehnička škola Čakovec / Međimurski informatički klub 100 148 140 65 100 95 120 768
121 Franko Guberina 8 OŠ Ante Kovačića Zagreb 100 148 140 76 100 100 100 764
122 Marko Okreša 3 Tehnička škola Čakovec 136 100 140 65 100 100 120 761
123 Fabjan Markovinović 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 132 124 - 100 172 108 120 756
124 Luka Penjin 3 XV. gimnazija Zagreb 194 - 100 157 202 94 - 747
125 Luka Korov 3 XV. gimnazija Zagreb 194 100 140 88 116 100 - 738
126 Luka Bister 3 Tehnička škola Čakovec 100 100 140 95 100 100 100 735
126 Leon Jeđut 3 Tehnička škola Čakovec 100 100 140 95 100 100 100 735
128 Marko Vlaić 2 XV. gimnazija Zagreb 215 136 140 143 100 - - 734
129 Antonio Janjić 4 Gimnazija A.G. Matoša Đakovo - 146 140 - 198 148 100 732
130 Bernard Inkret 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb - 82 100 175 254 - 120 731
131 Antonio Peter 3 XIII. gimnazija Zagreb 170 124 100 100 100 100 32 726
132 Iva Tadić 7 OŠ Ante Kovačića Zagreb 111 106 140 50 94 94 130 725
133 Maksimilijan Hižman 8 MIS Strahoninec 100 124 100 65 100 94 140 723
134 Karlo Puh 3 Krapinski informatički klub Krik 215 148 140 109 - 108 - 720
135 Patrik Blašković 8 Društvo informatičara Pula 175 108 140 119 70 100 - 712
135 Borna Janežić 6 Dom mladih Rijeka 100 100 100 92 100 100 120 712
137 Petar Dušević 8 Dom mladih Rijeka 120 100 100 50 100 95 140 705
137 Konrad Alexander Kiss 3 XV. gimnazija Zagreb - - 146 123 148 148 140 705
139 Matko Barbić 3 V. gimnazija Zagreb 120 108 140 59 100 95 82 704
140 Josip Šarec 1 XV. gimnazija Zagreb 115 190 144 - 100 148 - 697
141 Darijan Gudelj 2 III. gimnazija Split 160 148 - 146 - 94 148 696
142 Luka Bulić Bračulj 2 III. gimnazija Split 136 180 140 138 - 100 - 694
143 Ingo Pavić 6 OŠ Ante Kovačića Zagreb 100 75 100 92 100 102 120 689
144 Joško Kristić 4 III. gimnazija Split 180 195 - 143 168 - - 686
144 Leo Stričak 7 MIS Strahoninec 80 106 140 60 100 100 100 686
146 Ida Boić 6 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 100 114 140 50 74 100 100 678
146 Martina Licul 8 Društvo informatičara Pula 172 - 140 118 148 100 - 678
148 Jura Starčević 2 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 70 108 140 50 82 94 120 664
149 Matija Rajković 4 Tehnička škola Bjelovar 180 - 100 92 66 108 116 662
150 Ema Kolmanić 6 MIS Strahoninec 140 48 100 70 100 100 100 658
151 Antonio Dijanić 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 100 64 112 55 100 94 120 645
151 Karlo Iletić 4 Gimnazija A.G. Matoša Đakovo - 75 148 - 100 142 180 645
153 Relja Šegvić 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 65 100 100 100 100 79 100 644
154 Til Ocvirk 2 XV. gimnazija Zagreb - 210 140 113 - - 180 643
155 Jan Murić 1 XV. gimnazija Zagreb 140 148 102 - 148 100 - 638
156 Fran Tomljenović 3 XV. gimnazija Zagreb - 108 142 70 112 108 93 633
157 Fran Šaban 3 V. gimnazija Zagreb 130 98 100 - 100 84 120 632
158 Luka Habuš 4 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub - 188 172 107 164 - - 631
159 Darijan Jelušić 3 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 142 128 140 79 - - 140 629
160 Jakov Tomasić 2 Srednja škola za elektrotehniku i računalstvo Rijeka - - - 139 156 148 180 623
161 Toma Begović 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb - 130 140 - 112 100 140 622
161 Patrik Modrić 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 100 108 100 70 100 - 144 622
161 Pavla Čančar 6 OŠ Ante Kovačića Zagreb 80 98 100 50 100 100 94 622
164 Bruno Licht 3 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci 125 - 140 129 116 100 - 610
165 Šimun Bilas 7 MIS Strahoninec 65 - 140 55 100 100 140 600
166 Mateo Mofardin 2 OŠ Vladimira Nazora Pazin 80 116 140 60 60 69 70 595
167 Lukas Baltas 1 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb - 75 100 82 120 94 120 591
168 Mateo Kovačić 2 Gimnazija I.Z. Dijankovečkoga Križevci - 148 100 116 50 94 82 590
169 Borna Čizmarević 5 Dom mladih Rijeka 50 50 100 86 100 100 100 586
170 Bartul Kovačić 4 III. gimnazija Split 180 164 140 - - 100 - 584
171 Marta Gračner 4 Srednja škola Vrbovec 137 - 140 105 100 100 - 582
172 Frane Andrić 6 OŠ Antun Mihanović Slavonski Brod 75 106 140 67 80 100 - 568
172 Simeon Stefanović 7 Centar tehničke kulture Rijeka - 100 100 73 100 90 105 568
174 Andrija Palašek 7 MIS Strahoninec 55 50 100 60 100 100 100 565
175 Roko Barišić 8 OŠ Ante Kovačića Zagreb 96 58 140 70 100 100 - 564
175 Vito Džaja-Pozaić 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 140 108 100 116 100 - - 564
177 Sebastian Soldat 2 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 95 108 100 100 65 50 45 563
178 Zen Božić 3 V. gimnazija Zagreb 130 108 - 104 - 100 115 557
179 Krunoslav Tomičić 2 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod - 148 140 50 100 100 - 538
180 Fran Marić 2 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci 110 - 100 30 100 91 100 531
181 Patrik Prebeg 7 OŠ Ante Kovačića Zagreb 75 100 140 111 - 100 - 526
181 Klara Puvača 6 Dom mladih Rijeka - 100 140 86 100 100 - 526
183 Josip Bartulovic 3 III. gimnazija Split 100 146 140 - - 124 - 510
183 Leonarda Pribanić 1 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb - 73 100 45 100 92 100 510
185 Marko Tunjić 3 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci 80 - 140 89 100 100 - 509
186 Luka Družijanić 3 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod - 188 165 - 150 - - 503
187 Mateo Dujić 4 III. gimnazija Split 120 168 100 114 - - - 502
188 Marin Topolnjak 6 MIS Strahoninec 95 48 100 55 100 44 55 497
189 Matko Radojčić 3 Gimnazija Požega 140 75 100 - 180 - - 495
190 Lovro Vidović 8 MIS Strahoninec 75 98 80 50 65 74 44 486
191 Maro Štefanić 7 Dom mladih Rijeka 50 - 100 50 82 100 100 482
192 Ivor Balog 2 III. gimnazija Osijek 80 48 65 58 50 100 74 475
192 Josipa Bodrožić Selak 4 III. gimnazija Split 120 - - 65 100 90 100 475
194 Luka Milačić 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 156 180 - 136 - - - 472
195 Matej Ištuk 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 135 - 100 136 100 - - 471
196 Marin Petric 2 III. gimnazija Split - - 140 - 180 - 150 470
197 Sven Novak 7 Robotičko informatički klub Križ 100 75 140 50 50 - 50 465
198 Ivor Dakić 1 RIK Nuštar - 98 - 65 100 100 95 458
199 Matko Ćavar 8 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 95 75 100 50 37 100 - 457
200 Barbara Kelava 6 Prva gimnazija Varaždin 50 75 100 20 50 94 64 453
201 Ian Golob 2 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 100 100 100 - - 148 - 448
201 Fran Mostarkić 6 OŠ Antun Mihanović Slavonski Brod - 108 140 - 100 100 - 448
203 Vedran Novaković 6 MIS Strahoninec 70 50 100 50 - 75 100 445
203 Petar Poljarevic 4 III. gimnazija Osijek 225 100 120 - - - - 445
205 Erik Jermaniš 4 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 100 124 - - - 100 120 444
206 Ema Krčadinac 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 100 58 100 55 100 - 30 443
207 Dario Dugonjevac 3 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci 110 - 140 192 - - - 442
208 Božidar Zrnić 8 Dom mladih Rijeka 140 98 100 - 100 - - 438
209 Robert Kunštek 2 XV. gimnazija Zagreb - - 110 79 - 108 140 437
210 Fabijan Pitlović 6 OŠ Antun Mihanović Slavonski Brod - 90 140 - 100 100 - 430
211 Stjepan Katić 3 Gimnazija Požega 80 - 140 65 100 44 - 429
212 Antonio Mišić 2 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod - 100 100 45 88 94 - 427
213 Filip Škrlec 4 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci 137 - 140 146 - - - 423
214 Ivan Blažanović 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 50 100 100 112 60 - - 422
215 Nena Vukšić 4 III. gimnazija Split 130 148 90 50 - - - 418
216 Filipa Stanojević 1 Društvo informatičara Pula 116 100 100 - 100 - - 416
217 Ivan Badrov 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 116 - 140 59 100 - - 415
218 Nino Strčić 7 Klub informatičara otoka Krka 50 48 100 50 100 50 15 413
219 Viktor Merćep 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 50 77 100 45 100 35 - 407
220 Emanuel Gardla 2 Gimnazija A.G. Matoša Zabok - 50 100 35 100 - 120 405
220 Nikola Glavak 3 XIII. gimnazija Zagreb - 100 140 65 100 - 0 405
222 Matija Lacković 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 75 - 65 65 100 44 55 404
222 Veronika Tvrdy 3 Gimnazija Požega - 75 100 50 100 79 - 404
224 Josip Bosnić 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 50 - 100 40 100 95 15 400
224 David Karlovčec 2 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 100 100 100 - 100 - - 400
226 Leo Znika 8 RIK Popovača - 75 100 50 100 20 50 395
227 Šimun Banović 1 Gimnazija Požega 95 50 70 - 44 100 35 394
228 Matej Ivaniček 4 XV. gimnazija Zagreb 220 168 - - - - - 388
229 Antonio Babić 4 XIII. gimnazija Zagreb - 146 140 95 - - - 381
230 Vjeko Dimić 4 III. gimnazija Split 140 100 140 - - - - 380
231 Karlo Srdoč 8 Klub informatičara otoka Krka 50 100 - 65 100 44 20 379
232 Sorrel Coumbassa 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 180 98 100 - - - - 378
233 Vito Križaić 7 MIS Strahoninec 50 100 124 50 50 - - 374
234 Tomislav Lukić 4 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 100 83 140 50 - - - 373
235 Nino Nađ 4 Tehnička škola Čakovec 172 100 - - 100 - - 372
236 Hrvoje Puljko 2 Krapinski informatički klub Krik - 108 140 123 - - - 371
237 Jan Celin 1 Centar tehničke kulture Rijeka 50 50 100 - 70 - 100 370
237 Dominik Kinkela 4 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 142 108 - - - - 120 370
237 Lovro Milišić 7 OŠ Retkovec Zagreb 80 108 75 107 - - - 370
237 Lucija Uroić 7 Robotičko informatički klub Križ 100 50 100 20 100 - - 370
241 Dino Grgić 4 III. gimnazija Osijek 140 50 135 - - - 30 355
242 Lovro Srebačić 4 Gimnazija A.G. Matoša Zabok - - 140 112 100 - - 352
243 Adriana Dawn Mišković 2 Gimnazija Velika Gorica 50 100 100 - - 100 - 350
244 Lora Šimić 2 III. gimnazija Osijek - 75 100 50 80 44 - 349
245 Luka Dakić 6 MIS Strahoninec 40 - 60 55 80 50 60 345
246 Petar Starčević 5 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 50 50 100 40 50 44 10 344
247 Nika Krsnik 6 OŠ Ante Kovačića Zagreb 50 48 50 50 100 44 - 342
248 Lucija Janjić 7 RIK Nuštar 50 50 50 46 50 50 45 341
249 Damjan Brala 7 Klub informatičara otoka Krka - 75 100 45 - 100 20 340
249 Kristijan Trnjar 3 Krapinski informatički klub Krik 55 70 100 65 - 20 30 340
251 Tomislav Matić 2 V. gimnazija Zagreb - - 140 116 80 - - 336
252 Roko Gulić 6 Centar tehničke kulture Rijeka 50 50 100 20 50 35 30 335
253 Ivo Veverec 2 Gimnazija A.G. Matoša Zabok - - 60 50 100 - 120 330
254 Luka Benić 4 Gimnazija Požega 125 - 100 - - 100 - 325
255 Antonio Hohnjec 1 Krapinski informatički klub Krik - - - 55 100 69 100 324
256 Lovro Lavrenčak 7 OŠ Ante Kovačića Zagreb 69 33 100 40 80 - - 322
257 Petar Mirković 2 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 50 70 50 31 - 94 20 315
258 Jana Furdi 6 MIS Strahoninec - 95 100 - 73 44 - 312
259 Filip Kuzminski 4 Prva gimnazija Varaždin 209 100 - - - - - 309
260 Lovro Kristijan Miljak 4 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 50 50 50 55 50 50 0 305
261 Vladimir Vladetić 2 III. gimnazija Osijek 80 48 55 - 50 - 70 303
262 Mia Borko 7 II. osnovna škola Vrbovec 50 90 100 60 - - - 300
263 Domagoj Gavranić 7 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb - 98 140 60 - - - 298
264 Ivan Belošević 7 MIS Strahoninec - 98 - 55 94 50 - 297
265 Ivan Rubinić 4 Centar tehničke kulture Rijeka - 148 - - - 148 - 296
266 Filip Jamuljak 1 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 100 100 50 - - 44 - 294
266 Tomislav Novak 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 50 - 20 50 85 89 - 294
268 Marko Varga 1 Prva gimnazija Varaždin - 98 108 87 - - - 293
269 Vid Mulc 2 XIII. gimnazija Zagreb - 50 140 - - 82 20 292
270 Ivan Magdalenić 6 MIS Strahoninec - - 60 50 80 50 50 290
271 Marko Novak 2 Tehnička škola Čakovec - - 100 - 100 89 - 289
271 Leon Vlašić 2 Tehnička škola Čakovec - - 100 - 100 89 - 289
273 Luka Babić 1 Gimnazija Požega 50 73 50 45 60 - 10 288
273 Gabrjel Boduljak 4 III. gimnazija Split 172 116 - - - - - 288
275 Goran Petrović 4 Prva gimnazija Varaždin 165 - - 121 - - - 286
276 Orsat Puljizević 1 XV. gimnazija Zagreb - - 108 - 177 - - 285
277 Mirna Drabić 3 MIS Strahoninec 20 50 50 35 50 50 29 284
277 Vita Mofardin 3 OŠ Vladimira Nazora Pazin 50 50 50 50 20 44 20 284
279 Borna Skračić 3 Gimnazija F. Petrića Zadar - 50 84 55 94 - - 283
280 Mirko Džaja 4 III. gimnazija Split - - - 142 - - 140 282
280 Juraj Marušić 4 XV. gimnazija Zagreb - 188 - - - 94 - 282
282 Matko Grgić 2 III. gimnazija Osijek 50 48 - 50 30 50 50 278
283 Jakov Novak 1 Prva gimnazija Varaždin - 106 115 55 - - - 276
283 Ena Zelić 3 Gimnazija Požega 50 100 - - 50 44 32 276
285 Mislav Perić 3 Gimnazija Požega - 172 100 - - - - 272
286 Josip Pavičić 4 III. gimnazija Osijek 172 98 - - - - - 270
287 Jakov Budić 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb - 100 - 65 100 - - 265
288 Marko Flajsig 3 Gimnazija Požega 50 98 70 - - 44 - 262
289 Sven Vujević 2 III. gimnazija Zagreb - - - 50 50 100 60 260
290 Vladimir Đurđrević 3 Gimnazija Požega - 75 50 50 - 82 - 257
291 Dino Hadžić 3 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 50 50 35 50 50 0 255
292 Toni Barišić 6 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 95 75 50 - 32 - - 252
293 Ivan Bezjak 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb - 100 100 50 - - - 250
293 Robert Habdija 3 Gimnazija I.Z. Dijankovečkoga Križevci 20 45 100 - 50 - 35 250
293 Borna Radojčić 3 III. gimnazija Zagreb - 30 65 50 50 35 20 250
293 Petar Vinko 6 MIS Strahoninec - - 50 40 60 50 50 250
293 Tonka Šegvić 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb - 100 100 - 50 - - 250
298 Matija Špoljarec 3 III. gimnazija Zagreb - 50 50 50 40 35 20 245
299 Dominik Belavić 4 RIK Popovača 20 30 50 50 - 44 50 244
300 Luka Ričković 4 RIK Popovača 20 48 30 25 50 20 50 243
301 Fabian Penezić 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb - 100 100 41 - - - 241
301 Tarik Seferović 2 XV. gimnazija Zagreb - - 140 101 - - - 241
303 Hrvoje Cepanec 6 Robotičko informatički klub Križ 50 20 50 20 50 50 0 240
303 Karlo Duvnjak 3 Gimnazija Požega 50 75 - 60 50 - 5 240
303 Matej Kišić 3 Prva gimnazija Varaždin 50 50 100 40 - - - 240
303 Patrik Kukić 2 XV. gimnazija Zagreb - - 140 100 - - - 240
307 Borna Petak 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb - - 100 45 - 89 - 234
308 Dominik Marcelja 7 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 95 75 25 - 32 - 5 232
309 Filip Bajza 2 V. gimnazija Zagreb - 48 100 82 - - - 230
309 Oleksandr Ichenskyi 1 V. gimnazija Zagreb - - 100 64 37 - 29 230
311 Mihael Maslov 1 RIK Nuštar - 98 - 30 100 - - 228
311 Luka Meštrović 3 Gimnazija I.Z. Dijankovečkoga Križevci 80 148 - - - - - 228
313 Janko Šeler 6 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 50 43 50 35 - 44 0 222
314 Ivan Dijanić 5 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 50 15 50 16 50 20 20 221
314 Leonardo Marinović 2 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije - 100 - 121 - - - 221
316 Jakov Blašković 4 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 32 33 - 0 85 38 32 220
317 Matej Ban 6 Klub informatičara otoka Krka 40 48 50 50 - 20 10 218
318 Antonio Macan 1 Krapinski informatički klub Krik - - - - 100 94 22 216
319 Fran Mlinac 6 Robotičko informatički klub Križ 50 50 30 20 44 - 20 214
320 Leon Blažević 2 Srednja škola Isidora Kršnjavoga Našice - - - - 70 - 140 210
320 Vladimir Šindler 2 Gimnazija A.G. Matoša Zabok - - 100 110 - - - 210
322 Mateja Iveta 4 V. gimnazija Zagreb - - - 114 - 94 - 208
322 Elisa Marčinko 7 Centar tehničke kulture Rijeka 75 - - 40 - - 93 208
324 Noa Turk 6 MIS Strahoninec - - 60 55 44 44 - 203
325 Ilija Biškup 1 Tehnička škola Čakovec / Međimurski informatički klub - - 140 60 - - - 200
325 Karlo Hlebec 4 Tehnička škola Bjelovar - 100 - 50 50 - - 200
325 Patrik Špoljar 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb - - 100 50 50 - - 200
328 Dora Planinc 6 OŠ Ante Kovačića Zagreb 50 48 50 - - 50 - 198
329 Marko Filipović 4 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 196 - - - - - - 196
329 Ante Vladušić 4 III. gimnazija Split 100 - - 96 - - - 196
331 Lovro Bujanec 1 Prva gimnazija Varaždin - - 100 57 - 38 - 195
331 Viktorija Smlatić 4 III. gimnazija Split 130 - - 65 - - - 195
331 Fran Vlahović 6 AK46 Đurđevac 50 50 - 45 50 - - 195
334 Grga Filajdić 6 OŠ Ante Kovačića Zagreb - 50 100 - 44 - - 194
334 Leona Granoša 3 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 50 20 0 45 44 35 0 194
334 Oliver Kukas 2 Gimnazija A.G. Matoša Zabok - - - - 100 - 94 194
334 Luka Čačić 2 III. gimnazija Zagreb - - 50 - - 94 50 194
338 Marin Hrvaćanin 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb - 73 100 - - 20 - 193
339 Iva Bokšić 4 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod - 75 - 117 - - - 192
340 Šimun Klarić 6 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 50 50 50 20 - - 190
340 Sara Lovrić 4 III. gimnazija Split - - - - 100 90 - 190
342 Rikard Miklec 2 III. gimnazija Zagreb - - 50 45 - 44 50 189
342 Martin Zadravec 6 MIS Strahoninec 50 - - 45 44 50 - 189
344 Filip Posavac 2 XV. gimnazija Zagreb - 48 100 40 - - - 188
345 Ivan Sinčić 4 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 184 - - - - - - 184
346 Josip Goluža 2 III. gimnazija Zagreb - - 50 60 20 50 - 180
346 Tomislav Ćosić 3 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod - 180 - - - - - 180
348 Gabriel Bajčić 6 Klub informatičara otoka Krka 50 48 - 60 - 20 0 178
348 Gašpar Haramija 1 Prva gimnazija Varaždin - - 108 70 - - - 178
350 Petar Lesar 3 Tehnička škola Čakovec - - - 60 80 - 32 172
350 Ana Vajić 2 XV. gimnazija Zagreb 172 - - - - - - 172
352 Karlo Boroš 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 50 - 20 - - - 100 170
353 Lovre Marasović 8 OŠ Split 3 - 100 - 65 - - - 165
353 Rea Pintar 3 Srednja škola Isidora Kršnjavoga Našice - - 65 - 100 - - 165
355 Luka Radman 3 III. gimnazija Zagreb - - - 60 - 102 - 162
356 Filip Križanac 8 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 95 - 65 - - - - 160
357 Karlo Žižić 2 V. gimnazija Zagreb - 58 100 - - - - 158
358 Vanja Žutić 6 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 70 35 50 - - - - 155
359 Lovro Posarić 4 Gimnazija A.G. Matoša Zabok - 58 - - 95 - - 153
360 Robert Bačani 1 Prva gimnazija Varaždin - - 100 50 - - - 150
360 Vito List 6 MIS Strahoninec 50 - 50 50 - - - 150
360 Andrija Radica 3 III. gimnazija Split - - - 150 - - - 150
363 Krešimir Kantolić 7 OŠ Ante Kovačića Zagreb 50 48 50 - - - - 148
363 Marko Lihter 3 Gimnazija A.G. Matoša Zabok - 148 - - - - - 148
363 Toma Puljak 4 III. gimnazija Split - 148 - - - - - 148
366 Adrijan Topolovčan 3 AK46 Đurđevac 50 46 - 50 - - - 146
367 Vatroslav Jakopec 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb - - 100 45 - - - 145
367 Frane Škaro 4 III. gimnazija Split - - - 65 - 80 - 145
369 Krsto Cepanec 3 Robotičko informatički klub Križ 32 20 20 20 10 20 20 142
370 Jurica Jakoubek 2 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 0 48 50 20 - 23 - 141
371 Dorian Granoša 3 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 140 - - - - - - 140
371 Ivor Kakuk 4 Gimnazija Požega - 100 - 40 - - - 140
371 Ivan Kapusta 2 XV. gimnazija Zagreb - - 140 - - - - 140
371 Luka Smoljo 3 III. gimnazija Split - - 140 - - - - 140
371 Josip Zavada 4 III. gimnazija Zagreb - - 140 - - - - 140
376 Ivan Zeba 1 Gimnazija Požega 50 - - 45 - 44 - 139
377 Vilim Radočaj 5 OŠ Ante Kovačića Zagreb 50 18 50 - 20 - - 138
378 Jan Pintar 6 OŠ Ante Kovačića Zagreb - 48 - 40 30 - 17 135
379 Iva Kustura 3 Gimnazija Požega - 98 - - - - 32 130
379 Kristina Lavin 6 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb - - 75 55 - - - 130
379 Tin Šaban 1 Gimnazija Velika Gorica 30 100 - - - - - 130
382 Marin Rameša 6 MIS Strahoninec - 50 - 35 - 44 - 129
383 Petra Mlinarek 4 III. gimnazija Zagreb - 98 - - 30 - - 128
384 Petar Jakuš 2 III. gimnazija Zagreb - - 50 40 - - 35 125
385 Jan Hofer 1 Prva gimnazija Varaždin - - 124 - - - - 124
386 Vedran Đimoti 1 Gimnazija Požega - 73 50 - - - - 123
387 Dolores Crnjac 6 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod - - - - 70 - 50 120
387 Lea Samaržija 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 100 - - - - - 120
387 Vedran Štimac 4 AK46 Đurđevac 50 20 - - 50 - - 120
390 Leon Kukovačec 4 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 50 18 - - 30 20 - 118
391 Stjepan Kos 3 Gimnazija Velika Gorica - 114 - - - - - 114
391 Luka Kušec 3 Gimnazija Velika Gorica - 114 - - - - - 114
393 Marko Borković 8 MIS Strahoninec 110 - - - - - - 110
393 Filip Bürgler 2 III. gimnazija Zagreb - - 60 50 - - - 110
393 Domagoj Matković 2 V. gimnazija Zagreb - - 65 45 - - - 110
393 Karlo Pušelj 4 Krapinski informatički klub Krik - 110 - - - - - 110
397 Luka Forko 2 III. gimnazija Zagreb - - - 45 20 44 - 109
398 Ivan Bubalo 8 OŠ Split 3 - 108 - - - - - 108
398 Antun Smojvir 3 Gimnazija Požega - 43 - 60 - - 5 108
398 Lucija Spevec 3 XIII. gimnazija Zagreb - 48 60 - - - - 108
401 Marin Grbeš 8 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije - 50 55 - - - - 105
401 Šimun Ćosić 6 MIS Strahoninec - - - 55 50 - - 105
403 Niko Barbarić 4 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb - - 20 50 34 - - 104
404 Antonia Bartulović 3 III. gimnazija Split 100 - - - - - - 100
404 Andrija Birtić 3 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod - - 100 - - - - 100
404 Ilija Biškup 1 Tehnička škola Čakovec 100 - - - - - - 100
404 Karlo Borovčak 2 Gimnazija A.G. Matoša Zabok - - - - - - 100 100
404 Marin Denić 7 OŠ Split 3 - 50 - 50 - - - 100
404 Ante Galić 2 V. gimnazija Zagreb - - 100 - - - - 100
404 Filip Stjepan Hanžek 4 Gimnazija A.G. Matoša Zabok - 100 - - - - - 100
404 Ema Hrkać 5 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 50 - 50 - - - - 100
404 David Iveković 2 Gimnazija A.G. Matoša Zabok - - - - - - 100 100
404 Luka Jukić 2 V. gimnazija Zagreb - - 100 - - - - 100
404 Antonio Kovač 2 Srednja škola Isidora Kršnjavoga Našice - - - - 100 - - 100
404 Filip Kvesić 2 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 0 100 - - - - - 100
404 Vedran Mesar 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 0 - 50 50 - - - 100
404 Ivana Oreb 8 OŠ Split 3 - 50 - 50 - - - 100
404 Ivan Pejić 2 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije - - - 50 50 - - 100
404 Matija Pergar 4 Tehnička škola Čakovec 100 - - - - - - 100
404 Mihael Petričević 2 Tehnička škola Čakovec - - 100 - - - - 100
404 Sven Posavec 3 Tehnička škola Čakovec - - 100 - - - - 100
404 Roko Pupačić 8 OŠ Split 3 - 50 - 50 - - - 100
404 Leon Sinković-Gašparić 4 Tehnička škola Čakovec 100 - - - - - - 100
404 Ante Ugrina 3 III. gimnazija Split - - 100 - - - - 100
404 Dominik Vugrinec 5 MIS Strahoninec - - - - - - 100 100
404 Josip Šime Zrilić 2 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka - - - - - 100 - 100
404 Ivona Šarić 4 V. gimnazija Zagreb - - 100 - - - - 100
428 Bruna Panžić 7 OŠ Split 3 - 98 - - - - - 98
428 Bernard Spiegl 4 III. gimnazija Zagreb - 98 - - - - - 98
428 Dario Šutić 6 Klub informatičara otoka Krka - 48 - 45 - - 5 98
431 Vito Gambin 7 Društvo informatičara Pula 95 - - - - - - 95
432 Ante Tomas 3 III. gimnazija Zagreb - - - 0 20 24 50 94
433 Leon Jurić 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb - - - 93 - - - 93
434 Tonio Ercegović 4 Gimnazija A. Vrančića Šibenik 90 - - - - - - 90
434 Ivan Jurinić 3 Tehnička škola Čakovec - - - 90 - - - 90
434 Tin Pranjić 5 RIK Popovača - - - - 70 20 - 90
434 David Vodopija 8 Dom mladih Rijeka - 90 - - - - - 90
434 Angela Vukić 5 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 - - - 50 20 - 90
439 Ivan Petrović Poljak 7 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 50 - - - 37 - - 87
440 Karlo Andrijević 5 OŠ Ante Kovačića Zagreb 50 33 - - - - - 83
441 Lucija Dikanović 6 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod - - - - - - 80 80
441 Karlo Vučilovski 3 Gimnazija A.G. Matoša Zabok - - 80 - - - - 80
443 Franko Budimir 2 XIII. gimnazija Zagreb - 75 - - - - - 75
443 Vedran Greb 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb - 75 - - - - - 75
443 Domagoj Tomičević 3 Gimnazija I.Z. Dijankovečkoga Križevci 75 - - - - - - 75
443 Mateo Tošić 4 III. gimnazija Split - 75 - - - - - 75
447 Ivan Boljkovac 1 Gimnazija Velika Gorica 20 50 - - - - - 70
447 Dominik Matić 4 Gimnazija A. Vrančića Šibenik 70 - - - - - - 70
447 Luka Nežak 1 Gimnazija Velika Gorica - - 70 - - - - 70
447 Ivan Paljetak 6 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 50 20 - - - - - 70
447 Sara Sičić 4 V. gimnazija Zagreb - - 70 - - - - 70
447 Zvonimir Ćirić 2 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod - - 50 20 - - - 70
447 Duje Štolfa 1 III. gimnazija Split 20 50 - - - - - 70
454 Lovro Buljat 2 Gimnazija F. Petrića Zadar 20 48 - - - - - 68
455 Tomislav Belović 3 Tehnička škola Čakovec - - - 65 - - - 65
455 Anja Poljanšek 7 OŠ Ante Kovačića Zagreb 65 - - - - - - 65
455 Alen Šćuric 1 Krapinski informatički klub Krik - - - - - - 65 65
458 Ivo Vraneš 4 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb - 20 - 0 - 44 - 64
459 Sven Winkler 2 V. gimnazija Zagreb - - 60 - - - - 60
459 Bruno Đapić 4 III. gimnazija Zagreb - - 60 - - - - 60
459 Ivan Gabriel Šemper 6 Centar tehničke kulture Rijeka - - - - 60 - - 60
462 Adam Marjanović 7 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije - - 55 - - - - 55
462 Ivan Patarčić 4 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb - 20 - - - 35 - 55
464 Lucija Aleksić 3 Gimnazija A. Vrančića Šibenik 50 - - - - - - 50
464 Toni Anić 2 III. gimnazija Zagreb - - 50 - - - - 50
464 Marela Arambašić 3 Gimnazija A. Vrančića Šibenik 50 - - - - - - 50
464 Ivor Canjuga 2 Prva gimnazija Varaždin - - - 50 - - - 50
464 Jakov Iljadica 5 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb - - 50 - - - - 50
464 Matej Jurec 1 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci 50 - - - - 0 - 50
464 Ivona Kralj 5 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb - - 50 - - - - 50
464 Tomislav Martinez 1 Krapinski informatički klub Krik - - - 50 - - - 50
464 Luka Mikić 2 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod - 50 - - - - - 50
464 Lovro Nidogon 8 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb - - - - 50 - - 50
464 Luka Kanai Pejić 1 Gimnazija Velika Gorica 0 50 - - - - - 50
464 Silvija Rade 8 Centar tehničke kulture Rijeka 50 - - - - - - 50
476 Karlo Bakić 8 OŠ Split 3 - 48 - - - - - 48
476 Jakša Bogdan 6 MIS Strahoninec - 48 - - - - - 48
478 Bruno Kosmačin 6 Prva gimnazija Varaždin - - - - - - 47 47
479 Roko Uroda 5 MIS Strahoninec - - - - 44 - - 44
480 Karlo Mroček 2 Gimnazija Požega - 43 - - - - - 43
481 Ivan Tomić 3 III. gimnazija Split 40 - - - - - - 40
482 Bartul Kolega 4 III. gimnazija Split - - - 35 - - - 35
482 Danijel Lenković 4 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb - - - 35 - - - 35
484 Antonio Nikolić 1 III. gimnazija Split 32 - - - - - - 32
485 Matija Kljaić 2 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod - - 30 - - - - 30
485 Bruno Šarlija 1 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci - - - 30 - - - 30
487 Robert Kalinić 1 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci - - - 25 - - - 25
488 Gabrijel Gabelić 2 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb - - - - 20 - - 20
488 Marin Jolić 4 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb - 20 - - - - - 20
488 Marta Jolić 6 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb - 20 - - - - - 20
491 Ivan Ujević 7 OŠ Split 3 - - - 15 - - - 15
492 Lovro Jakobović 3 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 6 - 0 - - - - 6
493 Vanja Kovalisko 4 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb - - - - - - 0 0
493 Zvonko Lelas 1 III. gimnazija Split 0 - - - - - - 0
493 Ivan Vlahov 4 Gimnazija A. Vrančića Šibenik 0 - - - - - - 0