Pozvani učenici na Kamp

OTOK KRK 2001

 

 

Prema odluci Izvršnog odbora HSIN-a od 7. lipnja 2001. na Kamp OTOK KRK 2001, koji će se od 26. srpnja do 25. kolovoza 2001. održati u gradu Krku, pozvani su slijedeći učenici:

 

 

 

1. termin za učenike srednjih škola

od 26. srpnja do 5. kolovoza 2001.

 

R. br.

Ime

Prezime

Raz.

Škola/klub, mjesto

1.

Davor

Bonači

2.

III. gimnazija, Split

2.

Miroslav

Crnić

3.

V. gimnazija, Zagreb

3.

Stjepan

Čajić

2.

XIII. gimnazija, Zagreb

4.

Marko

Dimjašević

1.

Gim. I. Z. Dijankovečkoga, Križevci

5.

Luka

Donđivić

1.

XV. gimnazija, Zagreb

6.

Branko

Đurđević

1.

Gimnazija, Bjelovar

7.

Mario

Flajšlik

2.

SŠ T. Ujevića, Kutina

8.

Adam

Heđi

3.

Srednja škola, Valpovo

9.

Srećko

Jurić-Kavelj

2.

III. gimnazija, Split

10.

Josip

Maričević

1.

Gimnazija, Požega

11.

Adam

Matić

1.

III. gimnazija, Osijek

12.

Bojan

Orlović

2.

Prva sušačka hrv. gim., Rijeka

13.

Marijan

Polić

3.

Gimnazija A. Vrančića, Šibenik

14.

Lovro

Pužar

1.

XV. gimnazija, Zagreb

15.

Ivan

Rukavina

2.

DIR, Rijeka

16.

Ivan

Sikirić

3.

Gim. F. Petrića, Zadar

17.

Radan

Skorić

2.

Gim. A. Mohorovičića, Rijeka

18.

Teodor

Tomić

1.

Gimnazija, Požega

19.

Goran

Vasiljević

1.

SŠ T. Ujevića, Kutina

20.

Lovro

Žmak

2.

Gim. A. Mohorovičića, Rijeka

 

 

 

2. termin za učenike osnovnih škola

od 5. do 15. kolovoza 2001.

 

R. br.

Ime

Prezime

Raz.

Škola/klub, mjesto

1.

Borna

Augustinović

7.

OŠ S. S. Kranjčevića, Zagreb

2.

Igor

Bonači

7.

OŠ Pojišan, Split

3.

Mladen

Borovina

5.

OŠ Dr. A. Mohorovičića, Matulji

4.

Petra

Bosilj

6.

II. osnovna škola, Varaždin

5.

Igor

Čanadi

6.

III. osnovna škola, Čakovec

6.

Anton

Grbin

4.

OŠ P. Kanavelića, Korčula

7.

Tomislav

Grbin

7.

OŠ P. Kanavelića, Korčula

8.

Marko

Ivanković

7.

OŠ V. Toplice, Varaždinske Toplice

9.

Davor

Jerbić

8.

OŠ I. Kukuljevića, Belišće

10.

Dino

Jurina

5.

OŠ F. K. Frankopana, Krk

11.

Mladen

Karan

8.

II. osnovna škola, Varaždin

12.

Ante

Kegalj

7.

OŠ Velika Mlaka, Velika Mlaka

13.

Bruno

Kovačić

6.

OŠ M. Langa, Bregana

14.

Ivan

Kravarščan

7.

OŠ V. Nazora, Virovitica

15.

Domagoj

Kusalić

6.

IK Osijek, Osijek

16.

Hrvoje

Kusulja

6.

OŠ Trnsko, Zagreb

17.

Rudi

Mrazović

8.

OŠ T. Brezovačkog, Zagreb

18.

Nikolina

Orlović

7.

OŠ Sv. Nedjelja, Sv. Nedjelja

19.

Davor

Prugovečki

8.

OŠ Konjščina, Konjščina

20.

Rudolf

Tretler

6.

OŠ F. K. Frankopana, Malinska

21.

Robert

Vežnaver

6.

OŠ V. C. Emina, Umag

22.

Frane

Žilić

6.

OŠ Sv. Matej, Viškovo

23.

Stanislav

Žužić

7.

KIOK, Krk