10. KAMP MLADIH INFORMATIČARA HRVATSKE

od 20. srpnja do 9. kolovoza 2000.


U Omladinskom hostelu u Zadru je u tijeku 10. Kamp mladih informatičara Hrvatske 2000., koji od 20. srpnja do 9. kolovoza 2000., u suorganizaciji s Društvom informatičara Zadar i Gimnazijom Frane Petrića, a pod pokroviteljstvom Ministarstva prosvjete i športa Republike Hrvatske, Ministarstva znanosti i tehnologije Republike Hrvatske, Poglavarstva Županije zadarske i Hrvatske zajednice tehničke kulture organizira Hrvatski savez informatičara.

Trenutno su u Zadru najuspješniji osnovnoškolci koje boravkom na Kampu nagrađuje HSIN a temeljem rezultata sa DMIH-a 2000. i istaknuti mladi informatičari (čiji boravak financiraju sponzori, klubovi ili roditelji). Njima su se pridružili i učenici iz Zadra pa svi polaze neke od ponuđenih radionica:

Logo

Predavač: Mario Milešić

  1. Zoja Erceg
  2. Jure Plazonic
  3. Ana Prtenjaca
  4. Darko Rodic
  5. Nina Anic
  6. Dejan Antic
  7. Jakov Galac
  8. Sonja Veselinovic
  9. Matija Vrban
  10. Matej Žganec
  11. Goran Plejic
  12. Robert Vežnaver

 

Logo napredni

Predavač: Mario Milešić

  1. Tomislav Grbin
  2. Davor Jerbic
  3. Mladen Karan
  4. Ivan Vucica

 

Basic napredni

Predavač: Zoran Majstrović

  1. Igor Bonaci
  2. Tomislav Grbin
  3. Mladen Karan
  4. Ivan Karavaršcan
  5. Adam Matic
  6. Filip Nikšic
  7. Robert Vežnaver
  8. Irena Šaran
  9. Ivan Vucica
  10. Ivan Galic
  11. Luka Kalinovcic

 

Visual Basic

Predavač: Josip Medved

  1. Igor Bonači
  2. Ivan Galić
  3. Duje Gligo
  4. Tomislav Grbin
  5. Mladen Karan
  6. Josip Kos
  7. Ivan Kravarščan
  8. Adam Matić
  9. Srđan Nikolić
  10. Goran Vasiljević
  11. Robert Vežnaver

 

Pascal napredni

Predavač: Bojan Antolović

  1. Davorka Capalija
  2. Mladen Karan
  3. Adam Matic
  4. Goran Vasiljevic
  5. Srdan Nikolic
  6. Teodor Tomic
  7. Lovro Pužar
  8. Marko Dimjaševic
  9. Irena Šaran
  10. Ivan Galic

 

Pascal početni

Predavač: Marijana Grgek

  1. Marko Matosovic
  2. Josip Kos
  3. Ivana Šestan
  4. Matija Vrban
  5. Robert Vežnaver
  6. Marin Toljanic
  7. Tomica Gril

 

C

Predavač: Marijana Grgek

  1. Marko Matosovic
  2. Teodor Tomic
  3. Josip Maricevic
  4. Ana Šuper
  5. Ruben Sipoš
  6. Marko Dimjaševic
  7. Lovro Pužar
  8. Marin Toljanic
  9. Darko Subic
  10. Tomica Gril
  11. Ivana Šestan

 

Delphi

Predavač: Bojan Antolović

  1. Davorka Capalija
  2. Goran Vasiljevic
  3. Teodor Tomic
  4. Domen Stropnik
  5. Ruben Sipoš
  6. Lovro Pužar
  7. Marko Dimjaševic

 

Web

Predavač: Josip Medved

  1. Igor Bonaci
  2. Davorka Čapalija
  3. Mladen Karan
  4. Ivan Kravaršcan
  5. Marko Matosovic
  6. Josip Maricevic
  7. Duje Gligo
  8. Irena Šaran
  9. Ivan Vucica
  10. Domenik Stropnik
  11. Ruben Sipoš
  12. Davor Jerbic
  13. Mrin Toljanic
  14. Ivan Galic
  15. Lovro Pužar
  16. Teodor Tomic

 

Internet

Predavač: Tomislav Žganec, dipl. ing.

  1. Igor Bonaci
  2. Lana Geric
  3. Tomislav Grbin
  4. Lea Dukic
  5. Tomislav Pancirov
  6. Jurica Pešut
  7. Duje Gligo
  8. Ana Šuper
  9. Domen Stropnik
  10. Darko Subic
  11. Davor Škontra
  12. Matej Žganec
  13. Goran Pejic

 

Organizirana i posebna radionica "Rješavanje zadataka na algoritamskoj osnovi" za one učenike koji su na prijelazu iz osnovne u srednju školu.

Algoritmi

Predavač: Siniša Pleše

  1. Davorka Capalija
  2. Marko Dimjaševic
  3. Ivan Galic
  4. Tomica Gril
  5. Luka Kalinovcic
  6. Josip Kos
  7. Josip Maricevic
  8. Adam Matic
  9. Marko Matosovic
  10. Srdan Nikolic
  11. Filip Nikšic
  12. Lovro Pužar
  13. Marin Toljanic
  14. Teodor Tomic
  15. Goran Vasiljevic
  16. Davor Jerbic

 

Na radionicama pohvaljeni su slijedeći učenici:

  • Ivan Galić
  • Nina Anić
  • Davorka Čapalija
  • Marko Dimjašević
  • Lea Dukić
  • Jakov Galac
  • Tomislav Grbin
  • Tomica Gril
  • Luka Kalinovčić
  • Josip Kos
  • Marko Matasović
  • Filip Nikšic
  • Lovro Pužar
  • Ruben Sipoš
  • Domen Stropnik
  • Davor Škontra
  • Teodor Tomić
  • Goran Vasiljević
  • Sonja Veselinović
  • Ivan Vučica

  • Voditelj II. termina Kampa bila je Vesna Mesar, dipl. ing.

    II. termin Kapma 2000. završava s radom 9. lipnja.