VRSIH Logo
 
U sklopu višegodišnjeg programa Hrvatskog saveza informatičara
"Izvankolegijski rad sa studentima informatičarima hrvatskih sveučilišta"
te u suradnji s udrugom HSIN-a, Informatičkim klubom studenta FER-a - X.fer-om
i njihovim programom "Natjecateljsko programiranje"
 
održat će se
 
NATJECANJE TIMOVA STUDENATA INFORMATIČARA HRVATSKIH SVEUČILIŠTA
 
u nedjelju, 23. listopada 2016., od 12:00 do 17:00 na Sveučilištima u Zagrebu, Osijeku, Dubrovniku, Rijeci i Puli
 
Natjecat će se sljedeći timovi:
 
Tim 1 (Zagreb)
Dario Babojelić
Luka Barišić
Ivan Šego
Tim 2 (Zagreb)
Mislav Balunović
Domagoj Bradač
Marin Tomić
Tim 3 (Zagreb)
Erik Banek
Ivan Janjić
Antonio Jurić
Tim 4 (Zagreb)
Bruno Bijelić
Matija Kušec
Marijana Peti
Tim 5 (Zagreb)
Jelena Borotić
Izabela Gucunski
Petra Vujević
Tim 6 (Zagreb)
Mislav Bradač
Martin Gluhak
Ivan Paljak
Tim 7 (Zagreb)
Ivan Čeh
Sebastijan Horvat
Sandro Lovnički
Tim 8 (Zagreb)
Matej Dobrovodski
Vinko Kašljević
Lovro Lugović
Tim 9 (Zagreb)
Branimir Filipović
Pavao Jerebić
Kristijan Vukelić
Tim 10 (Zagreb)
Dominik Gleich
Matej Gradiček
Borna Vukorepa
Tim 11 (Zagreb)
Matija Herceg
Filip Popić
Petra Rebernjak
Tim 12 (Zagreb)
Nikola Herceg
Daniel Paleka
Stjepan Požgaj
Tim 13 (Zagreb)
Goran Horvat
Mihael Peklar
Toni Sente
Tim 14 (Zagreb)
Filip Hrenić
Ivan Krpelnik
Zvonimir Medić
Tim 15 (Zagreb)
Ivan Kovačević
Martin Sven Kovačić
Domagoj Tokić
Tim 16 (Zagreb)
Ivan Lazarić
Mihael Liskij
Tonko Sabolčec
Tim 17 (Zagreb)
Matija Milišić
Antun Razum
Tomislav Tunković
Tim 18 (Zagreb)
Stjepan Močilac
Boris Simović
Adrian Žgaljić
Tim 19 (Zagreb)
Petar Orlić
Nikola Pintarić
Leon Starešinić
Tim 20 (Zagreb)
Dino Rakipović
Filip Reškov
Dorian Šulc
Tim 21 (Zagreb)
Kristijan Rupić
Kristijan Štefanec
Ivan Žufić
Tim 22 (Zagreb)
Dario Sindičić
Lovro Sindičić
Kristijan Vulinović
Tim 23 (Osijek)
Mislav Blažević
Matej Kroflin
Patrick Nikić
Tim 24 (Osijek)
Renato Dean
Antonio Jovanović
Ena Pribisalić
Tim 25 (Dubrovnik)
Antun Đuraš
Stijepo Legeny
Romano Lipovača
Tim 26 (Dubrovnik)
Marko Jurić
Maris Mirović
Kruno Zečević
Tim 27 (Rijeka)
Ivan Ćelić
Marin Jurjević
Arian Skoki
Tim 28 (Rijeka)
Matija Dizdar
Dino Ilić
Ivana Žužić
Tim 29 (Pula)
Luka Bastijanić
Stjepan Dalić
Doroteo Macan
Tim 30 (Pula)
Igor Benić
Božidar Kokot
Boris Legović
Tim 31 (Pula)
Mateo Bošnjak
Vedran Prpić
Karlo Tvrdinić
Tim 32 (Pula)
Edi Krožnjak
Luka Premate
Antonio Vuk
Tim 33 (Pula)
Maurizio Matić
Robert Šajina
Romeo Šajina
Tim 34 (SS)
Leonard Inkret
Josip Klepec
Vilim Lendvaj
Tim 35 (SS)
Adrian Beker
Josip Kelava
Marin Kišić
 
Prema pravilima natjecanja, jedan tim sastoji se od tri studenta s istog sveučilišta.
Natjecanje se sastoji od rješavanja 8-10 zadataka unutar 5 sati. Dozvoljeni programski jezici su Python, C/C++ i Java na Linux platformi.
Primjere zadataka, test podataka i rješenja s prošlogodišnjih studentskih natjecanja možete pronaći ovdje.
 
Timovi koji na ovom natjecanju postignu najbolje rezultate steći će pravo nastupa na CERC-u (Srednjoeuropsko studentsko ACM natjecanje). CERC 2016 će se ove godine održati u Zagrebu, od 18. do 20. studenog 2016. godine, gdje će se timovi natjecati za pravo nastupa na svjetskom studentskom ACM ICPC natjecanju koje će se održati u Rapid City, Sjedinjene Američke Države, od 20. do 25. svibnja 2017. godine.
 
Znanstveno povjerenstvo
Bruno Rahle
Adrian Satja Kurdija
Ivan Katanić
 
Voditelj kolegija "Natjecateljsko programiranje"
doc. dr. sc. Ante Đerek, FER
 
Evaluacija i provedba natjecanja
Matej Ferenčević
 
Organizacija i provedba programa
Krešimir Malnar, tajnik HSIN-a